Jump to content
Reborn fórum

Bard - Buildy


oggi

Recommended Posts

sice na rebornu barda nehraju mam ho na czro tak sem napisu jak bych si barda predstavoval (neznamena ze tam ho takto mam :)

 

staty

 

dex 99 + 51 s 2x glove se zeromem , tights...99+43 ze SR, tights... ono 150 dex je opravdu pekna vec :))

 

int 27+15

 

agi 11+21

 

vit 92+3

 

skill:

na GW se vyplati mit magic string , impresive riff, frost joke, spolecne combo s dancerkou clasical pluck , me osobne pride vyuzitelne i Acoustic Rhythm .. urcite nezapomenout na utocny melody strike a musical lesson

 

vybava : klasika pro GW thara v buckleru ,poopoo , opera mask , lodicky/boots (matyr /verit/firelock ) ragnamufin / mufler ( marse , raydrik) ,tights(dokebi,marc,ghostring;),

zbran lute (3) 3x hydra

 

edit :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
sice na rebornu barda nehraju mam ho na czro tak sem napisu jak bych si barda predstavoval (neznamena ze tam ho takto mam 

 

staty

 

dex 99 + 51 s 2x glove tighs se zeromem ...99+43 ze SR... ono 150 dex je opravdu pekna vec )

 

int 27+15

 

agi 11+21

 

vit 92+3

 

skill:

na GW se vyplati mit magic string , impresive riff, frost joke, spolecne combo s dancerkou clasical pluck , me osobne pride vyuzitelne i Acoustic Rhythm .. urcite nezapomenout na utocny melody strike a musical lesson

 

vybava : klasika pro GW thara v buckleru ,poopoo , opera mask , lodicky/boots (matyr /verit/firelock ) ragnamufin / mufler ( marse , raydrik) ,tights(dokebi,marc,ghostring;),

zbran lute (3) 3x hydra

 

:) co to je glove tights?asi to myslis dobre ale spatne si to napsal :)

mno s tim vitem musi byt radost na gw hrat B)

jinak bude asi tezsi tohle expit jelikoz je agi opravdu mala ale myslim ze by se to dalo..

Link to comment
Share on other sites

sice na rebornu barda nehraju mam ho na czro tak sem napisu jak bych si barda predstavoval (neznamena ze tam ho takto mam :)

 

staty

 

dex 99 + 51 s 2x glove tighs  se  zeromem ...99+43 ze SR...  ono 150 dex je opravdu pekna vec :))

 

int 27+15

 

agi 11+21

 

vit 92+3

 

 

1891[/snapback]

 

dal by som -1 agi a + luk aby si mal luk 6 s bonusom a potom mas s vit status def = 100 cize si immuny na vit statusy.

 

Alebo by som bral namiesto jednej glove rosary[1], pretoze s binocs, tights, 2x nimble glove mas 151 dex.

Link to comment
Share on other sites

Cooper :na CZRO mam agi tak 40 DS nic moc rychlost ale min by se jeste dalo snest , ale chce to vybavu na expeni mam gakkung na stingy a arcolouse ,takze sting a aclouse padnou na dva DS to se pak expuje dobre.... bez vybavy to je tezke preci jen hunter bow je dost super zbran pro strelce :)) a nebo mit balistu :)

Link to comment
Share on other sites

Cooper :na CZRO mam agi tak 40 DS nic moc rychlost ale min by se jeste dalo snest , ale chce to vybavu na expeni mam gakkung na stingy a arcolouse ,takze sting a aclouse padnou na dva DS to se pak expuje dobre.... bez vybavy to je tezke preci jen hunter bow je dost super zbran pro strelce ) a nebo mit balistu

 

mno na czechro ne(bohuzel B) ) ale tady sem si udelal +10 2xkaho2peco egg composite bow tak ze dam stingu na 2 ds taky :) a vim co to je

vybavu bude predevsim po [ /omg ]e tezke sehnat napr hydra se nebude huntit 10 min ale i par dnu.... s bonusem agi 30+- ale stejne bych to dal aspon na 20+2X tusim ze to vyjde ta rychlost dska se celkem hodi...

mno hunter bow je dobry luk to je pravda B) a navic celkem univerzalni

vzhledem k tomu ze bard muze jen gakung tak je znevyhodnen

 

balista by byl idealni varianta :)

ty glove tights uz si editnul bylo to trochu nesrozumitelne B)

Link to comment
Share on other sites

mno na czechro ne(bohuzel  B) ) ale tady sem si udelal +10 2xkaho2peco egg composite bow tak ze dam stingu na 2 ds taky  :)  a vim co to je

vybavu bude predevsim po [ /omg ]e tezke sehnat napr hydra se nebude huntit 10 min ale i par dnu....  s bonusem agi 30+- ale stejne bych to dal aspon na 20+2X tusim ze to vyjde ta rychlost dska se celkem hodi...

mno hunter bow je dobry luk to je pravda  B) a navic celkem univerzalni

vzhledem k tomu ze bard muze jen gakung tak je znevyhodnen

 

balista by byl idealni varianta  :)

ty glove tights uz si editnul bylo to trochu nesrozumitelne  B)

1902[/snapback]

 

Co vsetci sakra kecate o hunter bow? Double Boned Gakung ovela lepsi. Na CzRo mam hunta a hunter bow uz mi iba hnije v kafre.

Link to comment
Share on other sites

No Dmg je podla mna zhruba rovnaky, pretoze DS ma vetsiu silu (380%) a MS sa da chainovat a ma vetsiu asp. Hlavna vyhoda ds je, ze ma ovela vetsi dosah, a pokial nejdes agi build tak ta prisery trafaju hodne, a s DS ich mozes vpohode zdialky snipovat.

Link to comment
Share on other sites

takze ja sem napisu build ktery by sem kdybych jel barda asi zkusil :)

je to gw build ale zaroven je tam trocha agi a int aby se lip expilo ta str tam je

protoze byli prebytecne bodiky aspon to zvedllo trochu nosnost ktera se hodi B)

str:6+2

agi:38+12

vit:77+3

int:34+5

dex:99+32

luck:1+4

je to pocitano s IQ bez boostu a equipu B)

sem zvedav co mi na to reknete

Link to comment
Share on other sites

Cooper : neco podobneho mam na CZRO jen mam trochu mene dex a vic vit

 

mno myslim si ze by takovy bard s 80 vit na gw hodne vydrzel a zaroven by se dobre expil B) vzhledem k intu a agi ktere je takove optimalni pro barda

a jeste k tem 99 dex mno i kdybych to snizil napr na 97ci jeste min tak stejne ten vit uz nezaokrouhlim takzeproto 77+3 :)

Link to comment
Share on other sites

mno myslim si ze by takovy bard s 80 vit na gw hodne vydrzel a zaroven by se dobre expil  B)  vzhledem k intu a agi ktere je takove optimalni pro barda

a jeste k tem 99 dex mno i kdybych to snizil napr na 97ci jeste min tak stejne ten vit uz nezaokrouhlim takzeproto 77+3  :)

2406[/snapback]

 

Mno, bard s 80 vit sice na gw neco vydrzi (mam o dost vic), ale stejne jdu vetsinou do kytek (i s full def equipem), kdyz me potka na czechro pavel+2x wizard, nebo glimmer/nanker :)

Holt chtelo by to, aby slo dat 90 VIT, 90 AGI a 99 DEX :)

Puvodne jsem chtel jet na czechro build 99 VIT, ale ted to asi zastavim, a pridam radeji DEX, ikdyz s 90 VIT dava wp nebo aloe leaflet fakt slusne hp

Link to comment
Share on other sites

Mno, bard s 80 vit sice na gw neco vydrzi (mam o dost vic), ale stejne jdu vetsinou do kytek (i s full def equipem), kdyz me potka na czechro pavel+2x wizard, nebo glimmer/nanker

Holt chtelo by to, aby slo dat 90 VIT, 90 AGI a 99 DEX

Puvodne jsem chtel jet na czechro build 99 VIT, ale ted to asi zastavim, a pridam radeji DEX, ikdyz s 90 VIT dava wp nebo aloe leaflet fakt slusne hp

 

samozrejme ze kdyz potkas na gw takove zivly tak se asi neudrzis.. B)

ale mysim si ze celkove je tech 77+3 dostacujici :)

ja sem barda nehral(a ani to neplanuju) takze s tim nemam zkusenost necham si poradit :) byl to spis takovy pokus o build :)

Link to comment
Share on other sites

80 vit by melo stacit. Jde hlavne o to, aby ti neslo dat lehce stun (kdyz dostanes stun, kdyz hrajes pisnicky, tak prestanes hrat), aby jsi mohl trosku "tankovat" a lákat na sebe utocniky misto aby oni utocili na wizardy, kteri stoji ve tvych stringsech. A zaroven, at nemas 5k hp, protoze s tim fakt dlouho hrat pisnicku nevydrzis, a po prvnim stunu jdes do kytek

Link to comment
Share on other sites

Mno, pokud vim tak na DS nepotrebujes AGI aby si mohl utocit rychle, teda ne ze by nezalezelo na AGI, kdyz jenom spamujes DS, ale kdyz das DS, rychle kliknes jinam tak to prerusi animaci od DS a muzes hodit dalsi. Videl sem to ve videu a rika se tomu dancing - bard mel 9 agi a daval DS tak rychle jako normalni AGI/DEX hunt

Link to comment
Share on other sites

Je bard na GW od neÄeho jineho než aby jen dostaval rany, potoval a mrazil okolo??

3715[/snapback]

 

Můžeme si dát rande na czechro, ukážu ti barda v praxi :(

RozhodnÄ jen nemrazí­, a rány je schopný dávat i za 1,5-2k

Link to comment
Share on other sites

Ales : bard dokaze davat hodne podobne rany jako hunt  DS  a hlavne  muze mit tharu  coz je jeho velika vyhoda  :rolleyes:

3778[/snapback]

 

TuÄí­m že bud bude davat rany jako hunter nebo bude mí­t tharu a mrazit že jo?

Link to comment
Share on other sites

Ales: melody strike + thara zadny sockoidni luk :mellow:) kytary sou lepsi zbrane jak luky .. treba trislot lute ma atack 105 plus bard ma jeste skill na zvednuti damage kytarou, tim se melody strike dost muze vyrovnat DS u hunta ..ac MS procentualne mene zvetsuje damage jak DS

Link to comment
Share on other sites

Tak jinak může byt bard stejný DMG maker jako hunt s hydrama, 150dex a 85+agi..?

3956[/snapback]

to asi tezko jelikoz je pomalejsi ale slupky by mel davat jen o neco mensi nez hunter...ale to chce vyzkouset protoze by se MS by teoreticky melo spomat rychlejs nez DS

Proste aspd ma mensi ale spomavat by to mohl rychlejs ale bard ma rozhodne vyhodu, ze muze nosit buclik a pokud MS nema delay tak nepotrebuje ani agi a staci mu jen 150 dex 80-90 vit 30int a zbytek agi (aby vubec toho archera naexpil) a pak je to docela opruz zabit takovyho barda viz Oggi a jeho brindhon

Link to comment
Share on other sites

Ales: bude horsi damager bard neni primarne urcen jako damager ale jako suport jeho vyhoda je hlavne v tom ze muze hrat treba sting pro wize a do toho ostrelovat cile melody strikem kterym dokaze davat opravdu slusne rany cca o 800-1000 mensi jak hunt DS s hydrama a dalsi vyhoda barda pokud si da nekdo pneumu muze sekat aspon kytarou ,, hunt je pneumou vyrizen :mellow:

 

edit no rozdil dmg pri GW asi bude jeste mensi nepocital sem redukce df atd :()

Link to comment
Share on other sites

Ales: bude horsi  damager  bard  neni primarne urcen jako damager ale jako suport  jeho vyhoda je hlavne v tom ze muze hrat  treba sting pro wize  a do toho ostrelovat  cile melody strikem kterym dokaze davat opravdu slusne rany  cca o 800-1000 mensi jak hunt DS s hydrama a dalsi vyhoda barda  pokud si da nekdo pneumu muze  sekat  aspon kytarou  ,, hunt je pneumou vyrizen  :mellow:

3961[/snapback]

neni az tak zcela pravda staci env. clip :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...