Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
snapsi

ragnarok a vista?

Recommended Posts

[quote name='Taibur' post='77059' date='15.9 2009, 12:30']To je ta .exe Mouse Freedom? To musíą spustit před spuątěním klienta.[/quote]

Já to spouątím před spuątěním klienta...Pokud to nespustím, tak se mi vůbec nepovede lognout dual, bez spuątění MF mi duál okamľitě zamrzne. Nejde mi "popotahovat" okna, ani vyjet kurzorem z toho okna...Dokud jsem měla Win XP tak to bylo bez problémů....

[quote name='Tahasca' post='77063' date='15.9 2009, 15:05']Já to spouątím před spuątěním klienta...Pokud to nespustím, tak se mi vůbec nepovede lognout dual, bez spuątění MF mi duál okamľitě zamrzne. Nejde mi "popotahovat" okna, ani vyjet kurzorem z toho okna...Dokud jsem měla Win XP tak to bylo bez problémů....[/quote]

a kdyz tam mas dninput.dll tak ti to hĂĄzĂ­ errory?

[quote name='Fisch4u' post='77065' date='15.9 2009, 20:47']a kdyz tam mas dninput.dll tak ti to hĂĄzĂ­ errory?[/quote]

dinput.dll tam nemam...

Tak nic, stahla jsem znovu celou hru, MF pro visty a uz to jede.... :( Edited by Tahasca

Ty 3 druhy MF co obsahuje novej patcher fungujou na viste... mam win7 coz je vicemene to samy... momentalne mam nastaveny ROext a funguje to np. Nedoporucuju hledat nejaky jiny MF nez jsou tyhle 3..

[quote name='k3dT' post='77067' date='15.9 2009, 20:59']Ty 3 druhy MF co obsahuje novej patcher fungujou na viste... mam win7 coz je vicemene to samy... momentalne mam nastaveny ROext a funguje to np. Nedoporucuju hledat nejaky jiny MF nez jsou tyhle 3..[/quote]

TakÄže oprava, neni to OK, fungovalo mi to asi pet minut a uz to zase pada. Dostala jsem se k tomu, Äže pokud spustim hru prez novy patcher s nastavenim ROext tak mi sice jde pohybovat oknama a vyjizdet kurzorem ven z okna hry, ale pokazdy kdyz zkusim zapnout dual tak mi puvodni spusteny klient zamrzne (cerna obrazovka). Druha moznost je, ze spustim MF pro visty, kterou jsem stahla a pak mi dual nezamrzne, ale zase nemuzu pohybovat oknama... :( Ach jo, nejaka rada...? Dik... Edited by Tahasca

[quote name='Tahasca' post='77068' date='15.9 2009, 21:15']TakÄže oprava, neni to OK, fungovalo mi to asi pet minut a uz to zase pada. Dostala jsem se k tomu, Äže pokud spustim hru prez novy patcher s nastavenim ROext tak mi sice jde pohybovat oknama a vyjizdet kurzorem ven z okna hry, ale pokazdy kdyz zkusim zapnout dual tak mi puvodni spusteny klient zamrzne (cerna obrazovka). Druha moznost je, ze spustim MF pro visty, kterou jsem stahla a pak mi dual nezamrzne, ale zase nemuzu pohybovat oknama... :( Ach jo, nejaka rada...? Dik...[/quote]

No ja mam visty, nastavene ROext, ale funguje mi jen vyjizdeni mysi a ne uz mackani ctrl/alt pro pristup k dalsim, ale beztak musim pouzivat BM kvuli monkovi, protoze je to mnohem rychlejsi. Jestli chces zkusit muj dinput.dll a .ini, tak zkus prilozeny soubor nebo [url="http://leteckaposta.cz/428163770"]http://leteckaposta.cz/428163770[/url] (ale tam je to jen 16 dni).

Nebo posli svoje, zkusim na viste.

[quote name='Gwaihir' post='77076' date='16.9 2009, 20:50']No ja mam visty, nastavene ROext, ale funguje mi jen vyjizdeni mysi a ne uz mackani ctrl/alt pro pristup k dalsim, ale beztak musim pouzivat BM kvuli monkovi, protoze je to mnohem rychlejsi. Jestli chces zkusit muj dinput.dll a .ini, tak zkus prilozeny soubor nebo [url="http://leteckaposta.cz/428163770"]http://leteckaposta.cz/428163770[/url] (ale tam je to jen 16 dni).

Nebo posli svoje, zkusim na viste.[/quote]

Dekuju, uz jsem to poresila. Kdyby mel nekdo stejny problem jako ja, tak me to funguje ted nasledne:Mam stazeny nejnovejsi patcher a taky MF pro Visty (odkaz ke stazeni jsem nasla tady na foru, prispevek od Koci, je tam napsano, ze se ma smazat dinput.dll, ale já jsem ho nemazala a funguje to). Musim spustit MF a pak hru spustit prez reexe.exe. V nastaveni hry mam MF Dll verze-ROExt. Pak mi funguje volný pohyb myąi mezi oknama a duál nepadá. Nesmim, ale pustit hru prez patcher, pak to nefunguje... :laughing1:

Měl bych dotaz ohledně nastavování priority ve spravci úloh. Vista mi automaticky hazí u reexe.exe prioritu nízkou. Jak hrám po restartu kompa je to v klidu, ale jakmile si pustim třeba jen WMP uľ začne RO přecházet v obrázky...Zkouąe sem ve správci úloh přenastavit, ale po chvíli je tak zpět původní hodnota.
A tak se chci zeptat, zdali někdo netuąíte jak to obejít a nastavit u reexe.exe prioritu vyąąí?
Předem díky

Popřípadě zkouąel jsem v přikazovém řádku přes
start "reexe" /b /high <cesta>
ale vypíąe mi to ľe program přesla pracovat...
Poradí někdo?

jen jsem doufam, ľe alespoň někdo a nikdo nic
Problem vyřeąil freeware MZ Ultimate Tweak Edited by Hiro