Jump to content
Reborn fórum

Alchemist/Creator - Equip


Guest Maul

Recommended Posts

Kukal som na zbrane

 

JJ mas pravdu sice sekerou by som urobil najvissi damage (+ ak by som mal skill tak sa tomu ziadni standartny mec nevirovna)

 

Ale skusal som nahodit v simulatore rozne zbrane a taky Damascus(2) +118 Atk ci Saber(3) +115 Atk vyzeraju ovela lepse ohladne Aspd.

 

Teraz neviem je na Reborne aj tato zbran Haedonggum(2) +120 Atk +3 Int ta sa mi zda super kedze pridava aj 3 body do int :)

2672[/snapback]

Pro alchymistu sou nejlepsi zbrane:

2h axe - pokud mas partu s BS

Nejlepsi element zbran je Headonggum

Nejlepsi mec pro karty je Sabre[3]

Link to comment
Share on other sites

Pro alchymistu sou nejlepsi zbrane:

2h axe - pokud mas partu s BS

Nejlepsi element zbran je Headonggum

Nejlepsi mec pro karty je Sabre[3]

2688[/snapback]

 

Nevim ale neni spatny pro alchemistu ktery ma vice int fireblend, ice flachion ci jine element swordy.. mali aspon 40+ int dava i zajimavy rany pomoci auto-castu :closedeyes: a to se vyplati :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nevim ale neni spatny pro alchemistu ktery ma vice int fireblend, ice flachion ci jine element swordy.. mali aspon 40+ int dava i zajimavy rany pomoci auto-castu :closedeyes: a to se vyplati :blink:

3375[/snapback]

Pro int creatora je to lepsi, ale zvedat int u alcha nad 36 se mi nezda moc dobry, nikde sem se s tim nesetkal. Nerikam ze to je spatnej build, jen se mi to nezda :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A jinak se chystá Refinace vÄemožného equipu, (AoA 7 DEF, +4 DEX; Earring +3INT).

Takže zaÄí­náme znova huntit celej equip :)

 

OT: mam dojem ze ty itemy byly dostupny jako placena sluzba, dostals nejaky nahodny krabicky, z tech vypadli tyhle refined itemy a po tydnu pouzivani zmizely :))

 

edit: uz sem nasel i link ^^

 

http://ro.doddlercon.com/home/

 

jRo: Official RMT Strikes Back

March 27, 2007 7:36 pm

 

Imo by se ty predmety na rebu nemuseli objevit...:jump:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...