Jump to content
Reborn fórum

GW 15.9.2008


Koca

Recommended Posts

Hola usaci a usandy, tak tady je video z pondelka. Sry, ze to je az ted, mel jsem na to minimum casu a musel jsem se prizpusobit novym verzim programu. Proto tam taky najdete chyby, hned v prvni hlasce mi uteklo pismenko, tak budte schovivavi :in_love:

 

K videu - je to z pondeli, byly WoE:SE, bojovalo se v Rachelu. Pro ty, co nebyli, tak skoro cely GW probehly v podstate v ramci "jedny obrazovky". Video ma necelych 18 minut. Taky musim rict, ze na plynulej beh videa ve vysoky kvalite musite mit vykonnej stroj nebo core2 procesor (a podobny). Pokud muzika skonci driv nez video, nebylo to oukej :)

 

 

Pokud mate problemy s prehravanim, mrknete sem: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=784

 

 

Vysoka kvalita - x264; 1280x800; 30 FPS; 4Mbps - 526 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-09-15.High.mp4

 

Nizka kvalita - x264; 640x400; 30 FPS; 1Mbps - 144 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...8-09-15.Low.mp4

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Juj na tohle videjko jsem se moc tesil.

 

A super se taha .) 1,1 MB/s *chvalim jirkane*

 

 

Hodnoceni pridam po shlednuti.

Edited by barbar_6
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ma jeste nekdo problem pripojit se? Pise mi to neco s bezpecnosti certifikatu, ze udajne vyprsela a video neni moznost stahnout :)

Stahni si tohle a importni ho (a dej ho jen k indentifikaci www, jinak ti diky tomu budu moct zavirovat komp, pozvat tchyni a vubec delat dalsi neprijemne veci) :)

https://ssl.jirkan.cz/cacert.cer

kdyby to hlasilo stejnou chybu, tak je i tady: http://jirkan.cz/cacert.cer

 

Import: MSIE a odvozene (muzou to pouzivat downloadery): 2x klik, odklikat default (pridat k duveryhodnym certifikacnim uradum)

Mozilla/Firefox/... Preferences - Privacy & Security - Certificates - Manage certificates - Authorities -> Import.

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
No, nakonec sem to obesel pres IE. V Mozille mi to blokuje ten certifikat (ne ze bych ti Jirkane neveril :) , ale nic sem nakonec nestahoval, nicmene, dikes za pomoc). Explorer to stahne bez problemu. Dik vsem za pomoc.

 

No me to treba slo i v Mozille .) hold asi neni Mozilla jako Mozilla .) vid Azi.

 

Jinak videjko moc pekne. "PÄt a půl praÄky Whirlpool! Znacka vitezu."

Link to comment
Share on other sites

No bylo vidÄt celkem dost chyb na obou stranách. Napří­klad skoro celé GW nebyly guardiani atd, takže jsem rozepsal určité chyby hráÄů a různé situace co nastaly na tÄchto GW...

 

 

0:20 - zalamení­ obránců - není­ zapnuté CP (íşdajnÄ to nějak neÄlo)

0:30 - to je ale pastí­, že? :P

0:38 - mno lepÄí­ by byl sonic s EDP než breaker, ale co nadÄláme

0:55 - 1:43 - tady asi je zbyteÄné cokoli psát...

1:08 - magnet? je pravda, že kdyby tam náhodou byli wizna, HP a profa v cloaku, tak tam nehodí­ safetku, sactuary ani SG, ale v této chví­li se mi to nezdá přespří­liÄ pravdÄpodobné...

1:52 - nabindovat si ty resisty, když máÄ v BM nějaké to volné mí­sto by nemusel být takovej problém, ale to už je celkem jedno

2:07 - ten magnet mi přijde moc daleko na to aby mohli nÄkteří­ SinXové nepozorovanÄ nabÄhnout dál, ale na to by se museli lidi trochu ví­c přiblí­žit, aby ho hned nezamÄřili

2:17 - fajn magnet, ale když jde 2:28 přepsat ten pod obránci, tak tam dojde k takové nepřijemné situaci, že magnet pod nÄkolika íştoÄní­ky najednou zmizí­

2:39 a 2:44 - Klaymen přepisuje magnet pod íştoÄní­ky, podle mÄ tam není­ tolik bordelu aby se nedal zamÄřit dispelem (kde přijde o efekt stringů a pří­padnÄ memorize) a nebo Äí­mkoli co přeruÄí­ cast

3:08 - 3:17 - podle mÄ je LK na GW:SE dobré akorát jako tank, nevim proÄ tam v té dobÄ pobí­háÄ jako kdyby ti kurzor lí­tal vÄude možnÄ

3:17 - naopak takovej profesor tank moc není­ (alespoř by se tak nemÄl chovat, pokud drží­ pod kempem magnet), pak to dopadá takhle

3:43 - to spear bumerangujeÄ gypsy, která má dazzler instntní­? Podle mÄ jsou chary, kde to má vÄtÄí­ efekt

4:01 - celkem povedené přepsání­ magnetu, ale nepřijde mi to moc efektivní­, když se to zkusí­ jen jednou, přece jen se profové z druhé strany dokážou pomÄrnÄ dobře zorientovat a hlavnÄ ne včichni mrznou :)

4:24 - to je ale zmrzlinek u obránců, proÄ se toho hned nevyužije? U nás nastal v té chví­li trochu zmatek

4:40 - magnety propojeny a kontanktní­ chary jsou kdesi vzadu

4:52 - kam zdrháÄ zbabÄlÄe? :P

4:56 - 5:03 - koukám, že si Renji hezky zachlastal (btw co to bylo za asuru? To je tak slabé aby se nezabil přes reflect?)

5:06 - asi nejde nějak udÄlat ve scriptu aby ti to hodilo první­ nerozbitej armor, nebo aby se to stří­davÄ snažilo nahazovat oba, že?

5:10 - 5:12 - hezkej průraz SinXe, ale nevim proÄ se po dispelu hned stahuje :) to by v tom íştoku za chví­li nebyl nikdo, kdyby se kvůli lince a assu mÄli včici stahovat pryÄ

5:19 - 5:28 - ten magnet snad Äel posunout o 2 polí­Äka...

5:57 - magnet od Charlotte na takové mí­sto? hmm proÄ?

6:04 - byl by to býval podařenej nábÄh, jen se troÄku pozapomÄlo na magnet vzadu, takže se odstavila naprostá vÄtčina charů (wizny, creatury,...)

6:20 - high wizna přijde, hodí­ SG přes které se nehodí­ magnet (ono vÄtčinou staÄí­ zalézt dozadu a 3x ho přehodit s postupem dopředu - tady by to rozhodnÄ neuÄkodilo) a v klidu odejde přiÄemž nezapomene hodit jeÄtÄ jedno...

7:27 - pokud je takhle creator vepředu, tak vÄtčinou staÄí­ dát ten dispel a bez assu jde dolů rychle, takže by si mÄl dávat trochu vÄtÄí­ pozor

7:30 - kuřátko si vyhlí­dne cí­l a zaÄne davová panika - nahodí­me sighty a jdem hledat, to že při tom odkryjeme naÄe vlastní­ chary nikomu nevadí­ :)

7:43 - přehození­ sightu, když se tlaÄí­ íştoÄní­ci dopředu? Nevim jestli to přijde nestrategické jen mÄ, ale pokud bych tohle udÄlal tak bych hned skákal do cizí­ho kempu abych neudÄlal to co se stalo 7:52 (SinX se opakovanÄ pokouÄí­ cloaknout)

8:08 - 8:18 - co se tam ten profa vzadu flákal? To si psal na IRC s Crowleym? :P

8:48 - to jsou ti lidi pravidelnÄ AFK bÄhem GW?

9:29 - znovu ponauÄení­, že profa není­ tank. Naopak hezká akce s pneumama, tam ty missy lí­tají­ celkem zuřivÄ.

9:50 a dál - Äpatné postavení­ charů, staÄí­ zmrazit a nechat být (to si pohlí­dá jedna wizna), zbyteÄnÄ jsme si nechali odtáhnout hodnÄ lidí­

10:48 - prozradí­m nÄkterým priestům sladké tajemství­ - pneuma na magnetu nemá žádný efekt (teÄ to tučim byl Wet Beauty)

10:51 - blbÄ jsem se uklikl s profkou a 10:54 to pro mÄ ÄpatnÄ skonÄí­ :) , kdyby v té dobÄ wizna castila na kemp obránců, tak se tí­m dalo celkem dost vytří­skat...

11:29 - umře profesor a dalÄí­ přijde až 12:01 což je ví­c jak půl minuty na vytlaÄení­. Tahle Äance zůstává nevyužita.

11:28 - lest? to bych si představoval trochu jinak, ale budiž :) hlavnÄ se mÄly gumy ví­c stáhnout aby jejich přivolání­ nebylo tak nápadné, přece jen se ten Äutr mlátil 15 sekund...

12:19 - pÄknej mute :)

13:35 - když se koukám na poÄet lidí­ u barikády a na poÄet íştoÄní­ků, tak se musí­m celkem smát :) , bohužel za celou dobu nebyl nějak velký odpor zezadu, který by íştoÄní­ky vystračil...

14:25 - mno Doctorovi pořád z toho healování­ docházely SP, ale na to, že tam byl sám to držel stateÄnÄ :)

14:50 - ty barikády fakt rozbí­t nejdou dokud se nerozbijou guardian stony...

15:20 - Äkoda že cent nezapastil tu íşzkou uliÄku... mohli jsme se tam přetahovat až do konce GW :)

15:43 - bez profy to prý nepůjde

16:40 - doÄly gemy, takže jsem nemohl obnovit magnet. To že tam chybí­, bylo vidÄt celkem dlouho, ale Äance se íştoÄní­ci nechopili. A to na to mÄli asi půl minuty...

16:40 - v levém dolní­m rohu se Jakubickovi povedlo moc hezke JT do rodixe s Kaite :P

Link to comment
Share on other sites

16:40 - v levém dolní­m rohu se Jakubickovi povedlo moc hezke JT do rodixe s Kaite :)

 

Fakt ja ? Ja uz jsem to smazal to video a znova ho ztahovat nebudu,ale je to klidne mozny,ikdyz jsem za cely GW hodil tak 2 sg a 2 JT jinak jsem celou dobu jen a jen ganbenteinoval :)

Kazdopadne me udivuje ze to takhle komentujes a radis,nechci moc rypat,ale jak se rika,nejdriv si zamet na svym dvorku.(bez urazky)

Link to comment
Share on other sites

Fakt ja ? Ja uz jsem to smazal to video a znova ho ztahovat nebudu,ale je to klidne mozny,ikdyz jsem za cely GW hodil tak 2 sg a 2 JT jinak jsem celou dobu jen a jen ganbenteinoval :)

Kazdopadne me udivuje ze to takhle komentujes a radis,nechci moc rypat,ale jak se rika,nejdriv si zamet na svym dvorku.(bez urazky)

 

Mno co se poctu tyce, meli ste prevahu, takze myslim ze neni nic spatnyho na tom komentovat vasi taktiku - slabsi misto.

Link to comment
Share on other sites

Kazdopadne me udivuje ze to takhle komentujes a radis,nechci moc rypat,ale jak se rika,nejdriv si zamet na svym dvorku.(bez urazky)

Hmm tak poví­dej co jsme tak straÄnÄ zlamili, krom toho co jsem napsal... MůžeÄ to brát jako rejpání­, ale když vidí­m jak to nÄkteří­ hrajou, tak se prostě musí­m smát :) kdybych mÄl o něco výkonnÄjÄí­ comp, tak bych možná video taky dÄlal a pak bys mi to mohl ukázat, ale zatí­m si na můj styl hraní­ nikdo z gildy nijak nestÄžoval...

Link to comment
Share on other sites

Neni to kvuli tomu jak ty hrajes, ale ze delas chytryho i u veci, do kterych nevidis. Nevis proc nekdo udelal nejakou akci, ale neco si domyslis a odsoudis mu to, pritom dotycnej tomu pravdepodobne rozumi vic a zpravidla mel duvod proc neco udelal. Tobe taky nikdo z druhy strany neremca do hrani a nema sarkasticky poznamky, kdyz nevi, proc neco delas. Samozrejme ze lidem, kteri stoji AFK a nechaji se 'ulechtat k smrti' se smejem vsichni, ale neplati to na vsecky. A protoze ani na jedny strane to nebylo dokonaly (napr. vsimnout si o pule ze nejsou guardi, za to by se taky mel nekdo stydet), neberou to lidi tak, ze ty jsi ten, kdo by mel nekoho poucovat. btw ja jsem to ani moc necet, je to vzdycky stejny :) Jen jsem se zasmal a prohlasil, ze bys mel bejt komentator sportovnich prenosu :) Jinak si myslim, ze je fajn poukazovat na urcity chyby, ktery jsou jasny, ale u ostatnich veci by mozna bylo lepsi nazor vyjadrit otazkou, nez zesmesnit za neco, o cem nevis dost informaci.. to je asi vsecko :)

Link to comment
Share on other sites

Neni to kvuli tomu jak ty hrajes, ale ze delas chytryho i u veci, do kterych nevidis. Nevis proc nekdo udelal nejakou akci, ale neco si domyslis a odsoudis mu to, pritom dotycnej tomu pravdepodobne rozumi vic a zpravidla mel duvod proc neco udelal. Tobe taky nikdo z druhy strany neremca do hrani a nema sarkasticky poznamky, kdyz nevi, proc neco delas. Samozrejme ze lidem, kteri stoji AFK a nechaji se 'ulechtat k smrti' se smejem vsichni, ale neplati to na vsecky. A protoze ani na jedny strane to nebylo dokonaly (napr. vsimnout si o pule ze nejsou guardi, za to by se taky mel nekdo stydet), neberou to lidi tak, ze ty jsi ten, kdo by mel nekoho poucovat. btw ja jsem to ani moc necet, je to vzdycky stejny :) Jen jsem se zasmal a prohlasil, ze bys mel bejt komentator sportovnich prenosu :) Jinak si myslim, ze je fajn poukazovat na urcity chyby, ktery jsou jasny, ale u ostatnich veci by mozna bylo lepsi nazor vyjadrit otazkou, nez zesmesnit za neco, o cem nevis dost informaci.. to je asi vsecko :)

 

Myslim ze to byla pekna a konstruktivni kritika, ze ktere by si mnozi mohli vzit leccos k srdci. Kdyz vas to urazi, myslim ze se Ell priste namahat nebude.

Link to comment
Share on other sites

...myslim ze se Ell priste namahat nebude.
Dekujeme :)

 

Ted vazne - uz jsem psal, ze ocividny chyby jsou ok, ale ne delat ze sebe prehnane chytryho tam, kde to neni zadouci nebo kde tim zesmesni sebe. Je jasny ze takovy komentare nikdo rad nema. Uvedu ti situaci: Profa na vt rekne "rusim jejich magnet, zacni castit", tak ty zacnes tahat SG, ale profovi se to nepovede, at uz je duvod jakejkoliv. Tvoje SG pak bylo zbytecny a ostatni se ti za to vysmejou. Byl bys rad? Ne, protoze ostatni nevidi do problemu a nevedi jaka byla situace. Proto jsou nektery komentare nevhodny.

Link to comment
Share on other sites

Dekujeme :)

 

Ted vazne - uz jsem psal, ze ocividny chyby jsou ok, ale ne delat ze sebe prehnane chytryho tam, kde to neni zadouci nebo kde tim zesmesni sebe. Je jasny ze takovy komentare nikdo rad nema. Uvedu ti situaci: Profa na vt rekne "rusim jejich magnet, zacni castit", tak ty zacnes tahat SG, ale profovi se to nepovede, at uz je duvod jakejkoliv. Tvoje SG pak bylo zbytecny a ostatni se ti za to vysmejou. Byl bys rad? Ne, protoze ostatni nevidi do problemu a nevedi jaka byla situace. Proto jsou nektery komentare nevhodny.

 

Trochu zamrzi, ze misto pekny diskuze o jednotlivejch bodech a rozvijeni ruznejch alternativnich strategii to odsoudis jako urazku. Myslim ze to byl rozhodne lepsi zacatek nez napsat, jak jsou ostatni kreteni a ze neumi hrat, neumi pocitat a maminka jim utira zadnici, coz jsou zase posty, ktery jsou tu casto akceptovanejsi.

Hadam ze dal je za tyhle situace zbytecny se vyjadrovat, tak ten topic muzes zase promazat a nechat tam jen viset odkaz, aby se to tu nekoho nahodou nedotklo.

Link to comment
Share on other sites

A presne tak, jak ty to vidis jako odsouzeni, tak vidi nekteri Ellesharuv komentar. Ja se to nesnazim odsoudit, ale chci poradit, jak to udelat lepsi, aby se to nesetkavalo s takovyma reakcema. Vis, my jsme se vzdycky Ellesharovym komentarum k videimdost nasmali. At uz slo u uhlednou formu s casy a popis naprosto kazdy situace, tak o "chytraceni" ve smyslu "vsecko vim lip nez vy" - takhle to pro nas vzdycky vypadalo, kdyz jsme se o tom na VT bavili. Takze stejne jak Elleshar radi, tak ja radim - nesnazit se bejt chytrejsi v situacich, kdy opravdu na 100% nevite, proc a co dotycnej delal. Vidis uz, jak nevdecna prace je snazit se pomoct ostatnim? :)

Link to comment
Share on other sites

No bylo vidÄt celkem dost chyb na obou stranách. Napří­klad skoro celé GW nebyly guardiani atd, takže jsem rozepsal určité chyby hráÄů a různé situace co nastaly na tÄchto GW...

0:20 - zalamení­ obránců - není­ zapnuté CP (íşdajnÄ to nějak neÄlo)

0:30 - to je ale pastí­, že? :)

.

.

MnÄ to přijde takové straÄnÄ povrchní­, nedokonalé a odfláknuté. Bylo by vhodné každou událost rozklí­Äovat co nejpřesnÄji, nepopisovat jen to, co se stalo, ale zají­mat se i o důvody a pří­činí­ky vzniklé situace. UrčitÄ se dá naleznout celá řada vhodných metod, staÄí­ vygooglovat napří­klad "5W1H" nebo "probing".
Link to comment
Share on other sites

No na to jak vždy RNR tvrdili jaký jsou skilleři a že my jsme neschopní­, tak se taková kritika hodí­ ne? Podle mÄ to Elleshar napsal docela sluÄnÄ a dokonce přiznal i naÄe chyby. Já bych se s takovým rozborem nezdržoval. JednoduÄí­ je napsat, že jste lamy a my skilleři. StejnÄ každý vÄří­, že on je skiller, tak proÄ se vůbec snažit tu něco psát ne? :)

Link to comment
Share on other sites

No na to jak vždy RNR tvrdili jaký jsou skilleři a že my jsme neschopní­, tak se taková kritika hodí­ ne? Podle mÄ to Elleshar napsal docela sluÄnÄ a dokonce přiznal i naÄe chyby. Já bych se s takovým rozborem nezdržoval. JednoduÄí­ je napsat, že jste lamy a my skilleři. StejnÄ každý vÄří­, že on je skiller, tak proÄ se vůbec snažit tu něco psát ne? :P

 

Ne, ja to lamil :) Rozhodne neumim nabehnout do nepratelskyho kempu s pristem a hidnout. A to je panecku SKILL!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...