Jump to content
Reborn fórum

GuildWars 25.10.2008


Leo235

Recommended Posts

Guest Miltank
Nejsmutnejsi na tom videu je, jak je videt neschopnost priestu :drool:

Bohuzel delaj tomu povolani dost ostudu

 

Jmenuj je, aÂť se jim můžeme smát. :D

 

Btw video luxusní­, už jsem ho vidÄl 2x a hlavnÄ ty hláÄky byly super. :D

Link to comment
Share on other sites

Nejsmutnejsi na tom videu je, jak je videt neschopnost priestu :drool:

Bohuzel delaj tomu povolani dost ostudu

Ufff tyjo mas me na svedomi, jsem si to cely dokoukaval a nastesti chvile kdy jsem delal ostudu priestum a tobe ja tam zachyceny nejsou :D Tudiz podekovani autorovi za velmi dobre provedeny strih :D

Link to comment
Share on other sites

V sobotu to bylo poprvé co jsem vidÄl přeruÄovat weapon repair provokem :devil2: PÄkné videjko crobí­sku... jako vždy :) Jen Äkoda, že zbytek GW už nebyl takový jako Äást zachycená na videu, osobnÄ radči bych uctil obmÄnu hradů akÄní­ma GW než protáÄení­m, ale co už. I tak byla docela zábava :)

 

EDIT: překliku od jednoho HP jsem si všiml jen jednou, sanctuárko mí­sto decre/KE :teehee: Alespoř poslední­ dobou mi přijde, že se priestí­ci snaží­ na GW ví­c, mÄli jsme dří­v straÄné lenochy :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

...osobnÄ radči bych uctil obmÄnu hradů akÄní­ma GW než protáÄení­m..

hmm taky, ale pokud máÄ akÄní­ GW tak se ti invest nepodaří­ sundat :teehee: jen Äkoda, že jste se nepokusili o trochu ví­c boje po pádu hradu... Speed poty a Äup na empo...

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Velka kupa smichu kdyz jsem se podival na to videjko:D a jeste ted se smeju z toho jak si nedokazali poradit s lkckem :devil2:) jakoze fakt paradne zahrane takhle sem se nezasmal uz hodne dlouho :teehee: hlavne ta scenka s wskami u empa a kolem z toho jsem fakt nemoh:-D

 

jo a co mi tam chybi je seznam hudby na konci nebo je mozne ze sem to nekde prehlednul ale pochybuju ledaze by si to mel nekde napsano pismem 2 :)

Edited by Erasto
Link to comment
Share on other sites

Velka kupa smichu kdyz jsem se podival na to videjko:D a jeste ted se smeju z toho jak si nedokazali poradit s lkckem :devil2:) jakoze fakt paradne zahrane takhle sem se nezasmal uz hodne dlouho :teehee: hlavne ta scenka s wskami u empa a kolem z toho jsem fakt nemoh:-D

 

jo a co mi tam chybi je seznam hudby na konci nebo je mozne ze sem to nekde prehlednul ale pochybuju ledaze by si to mel nekde napsano pismem 2 :)

tie titulky tam uz davnejsie nedavam, sa mi to nepaci proste(: Ked chces vediet co tam bolo tak staci napisat mi:)

Edited by Leo235
Link to comment
Share on other sites

tie titulky tam uz davnejsie nedavam, sa mi to nepaci proste(: Ked chces vediet co tam bolo tak staci napisat mi:)

no jo ale musis to brat tak ze treba ten clovek co to sleduje vubec nema paru jak te kontaktovat a pak bude mit z toho spatne spani ze nemuze sehnat tak skvelou hudbu:)) ..... ono je celkem dobre to tam treba aspon nekde hodit ...treba co si pamatuju jak to mel koca ze tam vzdy s novou pisni tak nekam do rohu napsal co prave zaclo hrat coz si myslim ze neni na skodu a taky to nijak neuskodi videjku spis prospeje :teehee:) tot muj nazor

Link to comment
Share on other sites

Mno taky mÄ překvapilo jaký je problém s LK, ale není­ naÄkodu uvést, že HP od Flashu na tom jsou velice podobnÄ, když sem se stalkerkou bil empo tak 2 HP to nebyli schopný ubránit, naví­c mÄ pobavil Forsaken, který to bil semnou a jak vidÄl HPÄka přicházet tak opustil empo a pustil se do mÄ :teehee:

Edited by Saravok
Link to comment
Share on other sites

Mno taky mÄ překvapilo jaký je problém s LK

 

Když si vezmeÄ jaký má LK empbreaktime bez frenzy (naví­c bez picku/2HQ) tak ti dojde, že je u toho empa hlavnÄ na odvedení­ pozornosti a odtahání­ lidí­ z kempu. Ale LK mám vÄeobecnÄ rád jako cí­le, něco to vydrží­ a člověk si u toho nacviÄí­ switch antistatus equipu :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Jasný já spí­Ä myslel, že proÄli mÄ překvapilo, CroNos celkem i prochází­, ale stejnÄ při poÄtu lidi by projí­t nemÄl :shifty:

Praveze bolo malo RNR a RIC. Ale uplne bez viny niesu, na tom videjku je pekne vidno ako CrObs stoji na poslednej pasci dost dlho, no aj tak mu tam sniper ziadne dalsie pasce uz nedal.

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro
ten pastiÄ sem byl ja :) , ale nevim nenapadlo mÄ jí­t za nim no :) lami lam XD. mno co člověk se uÄí­ celý život :)

urob to aj pri nejakom embreakery a ti podakuje :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...