Jump to content
Reborn fórum

GW 8.4.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Pekny video až na to stahovani :)

 

Jen jednu vec bych mel. Rekni vasim priestum at hazi v utoku pneumy. Ten utok na Ric byl tragicky. Zabilo vas jen ad a nejake to SD co jsem videl. Staci par pneum okolo a vydrzite tam o hodne dyl. A hlavne je donutite vyhazet toho vic nez by sami chteli... sice by jste asi ani tak neprosli, ale aspon by to melo nejaky smysl :)

 

Ps: Chary co na tom nejsou zatim equipove dobre tak at si u vas vezmou swordfishe. Sice moc neudelaji ale to neudelaji ani tak kdyz hned umrou pod sgckem. takhle aspon budou zmrzly klamny cil :)

Link to comment
Share on other sites

Jen jednu vec bych mel. Rekni vasim priestum at hazi v utoku pneumy. Ten utok na Ric byl tragicky. Zabilo vas jen ad a nejake to SD co jsem videl. Staci par pneum okolo a vydrzite tam o hodne dyl. A hlavne je donutite vyhazet toho vic nez by sami chteli... sice by jste asi ani tak neprosli, ale aspon by to melo nejaky smysl :)

 

Je to trocha OT, ale jen reaguju - byl tam classical, tak pneu nedas :) a radsi jsem se koukl jeste jednou, ale z classiclu se nedostali, takze asi tak :)

Link to comment
Share on other sites

Tyhle GW byli naprosto k .....:)) asi na nektere lidi mel vliv zacatek prazdnin nebo co a uz to nebyl ten stejny vykon jako minule.... Proste chaos vedle chaosu....

 

Chce to "nacvicit" nahuntit eq. dodelat 99/65 a hlavne sehnat 40 lidi s gw buildy. :(

Link to comment
Share on other sites

Parada, me se to libilo :) Asi bych trosku usek na zacatku to cekani, ale jestli to byl zamer, tak nemam nic proti. I hudba supr... doufam ze to nebylo prvni video a prijdou i dalsi. Mouchy se casem vychytaj a bude to perfekt :)

 

Ikdyz na GW nechodi naval lidi, akce mi neprisla spatna. Smal jsem se u hidovani asur, to je vzdycky krasa :) Jsem rad, ze nataceni videi neupadlo a ze v tyhle dobe asur a soniku jeste nekdo hraje LKcko. Hezky to bylo :)

 

Jo a diky za rychly odkazy :)

Link to comment
Share on other sites

Muze mi nekdo vysvetlit smysl kempeni toho warpu ?

Pokud by to bylo za kafrou, tak to beru, pokud bychom meli nejakou ali, tak by to mohlo mit taky nejakej vyznam, pokud byste tam cekali max. 1-2 minuty nez dorazej vsichni utocnici a nez se naboostite, taky bych to pochopil, ale takhle ... ??

O tom ze se utocnici mlatej mezi sebou ani nemluve. A kdyz sem videl jak nejmenovany vozickar hazi jenom potion pitcher, tak :):)

 

Snad jediny co umis dobre je jiz zminene hidovani asur.

 

edit: obcas by stalo zato nahravat nase VT, jak lidi bojujou o kazdyho utocnika a hlasky typu "uz jdou na nas, huraaa", "tys mi ho zabil, ten byl muuuj", nebo "nezabijejte to barda, ma stringy, nechte ho, neee" fakt pobavej :)

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Zadnej ucenej z nebe nespad :) Spis nez zesmesnovani by vsichni uvitali radsi naznaceni zminenych chyb a povzbuzeni na priste, takhle se tolik vytouzena konkurence na GW neziska. Ukazte ostatnim, ze je radost chodit na GW. Nikdo nestoji o to stat se tercem posmechu. Zas takova tragedie to nebyla :)

 

PS: sry ze si tu nehonim triko jako ostatni, jdu radsi odbetrovat do postele :)

Link to comment
Share on other sites

... Spis nez zesmesnovani by vsichni uvitali radsi naznaceni zminenych chyb ...

ako Ellesharove celostrankove posty, do ktorych sa navazali len preto ze to pisal Elleshar, pritom sa z toho mohli hodne poucit

 

k videu, obrany boli celkom fajn, utok tragicky

Link to comment
Share on other sites

edit: obcas by stalo zato nahravat nase VT, jak lidi bojujou o kazdyho utocnika a hlasky typu "uz jdou na nas, huraaa", "tys mi ho zabil, ten byl muuuj", nebo "nezabijejte to barda, ma stringy, nechte ho, neee" fakt pobavej :)

 

A pak, proc vas maji vichni tak radi, co? :)

Link to comment
Share on other sites

Muze mi nekdo vysvetlit smysl kempeni toho warpu ?

Pokud by to bylo za kafrou, tak to beru, pokud bychom meli nejakou ali, tak by to mohlo mit taky nejakej vyznam, pokud byste tam cekali max. 1-2 minuty nez dorazej vsichni utocnici a nez se naboostite, taky bych to pochopil, ale takhle ... ??

O tom ze se utocnici mlatej mezi sebou ani nemluve. A kdyz sem videl jak nejmenovany vozickar hazi jenom potion pitcher, tak :):)

 

Snad jediny co umis dobre je jiz zminene hidovani asur.

 

edit: obcas by stalo zato nahravat nase VT, jak lidi bojujou o kazdyho utocnika a hlasky typu "uz jdou na nas, huraaa", "tys mi ho zabil, ten byl muuuj", nebo "nezabijejte to barda, ma stringy, nechte ho, neee" fakt pobavej :)

 

Smysl kempeni warpu je zahadou i me :) ,ale ja tomu nesefuju ;) takze ... hmm mlaceni utocniku mezi sebou.. to bylo spis osobni :-D a pokud ti jde o to v geffu tak tam nikdo nevedel co rnr chteji delat.Jestli utocit nebo jim to v alde nestacilo a chteji nas vymlatit :) btw.sem rad za pochvalu co se tyce asur :-D a jinak.... od toho chodim na gw abych se casem neco naucil....taky bych mohl misto gw sedavat na zadku v pronte, ale k cemu by me to bylo? ;) Mno ..taky se muze stat, ze nebude o koho bojovat, protoze se na to vykasle i tech zbyvajicich par lidi co jeste chodi na gw..to si na tom ventrilu pak muzete treba vypravet vtipy urcite se u toho taky pobavite ;)

Link to comment
Share on other sites

Proste no coment. Smejete se nezdarenym poslednim GW. ale to, jak sme vas zatlacili az na kafru o tom nepisete treba radsi. Se musim vzdycky smat ze o GW se pise jen tehdy, kdyz jsou uplne na nic. Ale kdyz se objevi normalni GW, vsichni ticho...

Link to comment
Share on other sites

Proste no coment. Smejete se nezdarenym poslednim GW. ale to, jak sme vas zatlacili az na kafru o tom nepisete treba radsi. Se musim vzdycky smat ze o GW se pise jen tehdy, kdyz jsou uplne na nic. Ale kdyz se objevi normalni GW, vsichni ticho...

Zatlacte nas zase za kafru, nahrajte si to, zverejnete a pak se o tom muzem bavit. Morgie to napsala spravne.

 

Jinak pevne verim ze muj predchozi post zadne hrace neodradi, ba naopak je primeje k lepsim vysledkum.

Link to comment
Share on other sites

spí­Ä že tyhle se nahrávaly a ty minule ne by bylo trosku divny se v topicu o GW 8.4 bavit o uplne jinejch ne? Jinak ja si rikala ze to na nas dou snad uplne jiny lidi nez minule

 

Mno to ze se tyhle nahravaly a ty minuly ne ma jeden prostej duvod...minule sem nenahraval gw... copak muzu za to ze nahravam gw, ktery vypadaji tak jak vypadaji? Nebo do budoucna..to mam nahravat nebo sem davat jen gw ktery se budou vsem libit?

 

A to ze se nam smejou... staci si to moc nebrat.. kazdy gw na kterych sem byl beru jako zkusenost.Video beru jako moznost videt svoje chyby a priste resit situace jinak.Nema to byt vic o tomhle nez o posmivani se tomu komu se nedari?

 

edit: to neni reakce jen na tebe Morgie, ale i na ty dasli posty...

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Proste no coment. Smejete se nezdarenym poslednim GW. ale to, jak sme vas zatlacili az na kafru o tom nepisete treba radsi. Se musim vzdycky smat ze o GW se pise jen tehdy, kdyz jsou uplne na nic. Ale kdyz se objevi normalni GW, vsichni ticho...

 

Ale prosimtÄ, u nás na vt panuje dobrá nálada pořád. Neberu to jako posmí­vání­, když se lidi u GW baví­... Nebo snad nějaké rnr přiÄlo do hugelu a vysmí­valo se tam nÄkomu od vás, že jste se dneska na GW moc nevycajchnovali? :)

A jestli tÄ trápí­, že jste to polamili tak si udÄlej respekt ve vlastní­ch řadách, aÂť tÄ lidi poslouchají­ na vt. Ber to jako radu a ne jako rýpání­ :)

 

K videu: video se mi moc lí­bilo, sice tam hodnÄ Äasu zabí­rá kempení­ warpu (neví­m proÄ tenhle, když se každý může vrátit přes vlajku), pevnÄ doufám, že budou zí­tra lepÄí­ GW a warrimu to nebude tolik padat :)

 

EDIT: Morgie a ty dostaneÄ na holou za ty provokace :)

EDIT2: Anakine, ale na holou za trest a ne za odmÄnu :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...