Jump to content
Reborn fórum

GW 6.5.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Neni ti lito toho casu co tim stravis, kvuli takovemu nicotnemu zaznamu? Ta hodina by se dala vyuzit i lepe..

 

Myslim ze tohle je jeden z duvodu proc chodi malo lidi na gw, vsichni si reknou ze muzou cas travit i lip a na gw nikdo nechodi.To stejny ti muzu rict ja, nemyslis si ze cas straveny hranim rocka jsi mohl vyuzit nejak lip? :teehee: Nemyslim to nijak spatne, ale bohudik je jeste par hracu kteri nemysli timto zpusobem.

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Ehh, spatne jsi me pochopil, nenapsal jsem to moc dobre.. nemyslim hodinu hrani na GW, ale hodinku co stravis upravou/uploadovanim videa (bo vic, nevim) .. protoze na tom zaznamu neni da se rict nic za poradne shlednuti, alespon ze to ukazuje jak jsou ty GW kriticky..

 

EDIT: u me je spis problem s tim, ze i kdybych tam sel, tak jednotlivec nic nezmeni.. muzes me argumentovat ze i kdyby si vsici rekli ze to cenu ma , tak by nas bylo dost.. ale ti lidi nemaj duvod tam jit :-) to je podle me nejvetsi vseobecnej problem.. (omlouvam se za ta blba souveti, ale nemam ted naladu vymyslet neco lepsiho..)

Edited by a.ndre.w
Link to comment
Share on other sites

Ehh, spatne jsi me pochopil, nenapsal jsem to moc dobre.. nemyslim hodinu hrani na GW, ale hodinku co stravis upravou/uploadovanim videa (bo vic, nevim) .. protoze na tom zaznamu neni da se rict nic za poradne shlednuti, alespon ze to ukazuje jak jsou ty GW kriticky..

 

EDIT: u me je spis problem s tim, ze i kdybych tam sel, tak jednotlivec nic nezmeni.. muzes me argumentovat ze i kdyby si vsici rekli ze to cenu ma , tak by nas bylo dost.. ale ti lidi nemaj duvod tam jit :-) to je podle me nejvetsi vseobecnej problem.. (omlouvam se za ta blba souveti, ale nemam ted naladu vymyslet neco lepsiho..)

 

 

njn, obsah toho videa je nic moc, to uznavam, ale takova je holt momentalni situace.A kdyz uz sem to natocil tak sem to nechtel jen tak smazat aby to nebylo uplne zbytecny nataceni :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w
njn, obsah toho videa je nic moc, to uznavam, ale takova je holt momentalni situace.A kdyz uz sem to natocil tak sem to nechtel jen tak smazat aby to nebylo uplne zbytecny nataceni :teehee:

Jasne, chapu.. Kde byli vlastne Jimbovci?

Link to comment
Share on other sites

a me ruzovyho slona a taky nic ... ze vas to jeste bavi ...

 

posthunt

 

add miri...tu pisnicku neznam a nemam, musis mi ji poslat :) , add morgie...na plouzaky to bylo moc kratky video, bych tam dal jeden a hotovo :) az bude nejaky poradny video tak je tam dam :) A nagi..Fakt chces ruzovyho slona? :)

Link to comment
Share on other sites

add miri...tu pisnicku neznam a nemam, musis mi ji poslat :) , add morgie...na plouzaky to bylo moc kratky video, bych tam dal jeden a hotovo :) az bude nejaky poradny video tak je tam dam :) A nagi..Fakt chces ruzovyho slona? :)

 

Klidne i modryho ... fakt mi je to u .... :) jinak todle fakt nenatacej ... stracis tim cas a ukazuje to jak je to ubohy na reborne ... myslim ohledne GW ...

Link to comment
Share on other sites

Jasne, chapu.. Kde byli vlastne Jimbovci?

 

Docasne OFF:)) Nehoda s pocitacem:)) ale cca od 6-7 (PO OSTRAVSKEM SRAZU V OSTRAVE, NA KTERY VAS ZVU:)),, ten pocitac bude, tak se zas ukazeme:)) zatim i to uzijte bez nas (mozna se nekdy ekdo ukaze, vubec netusim... nejsem ve hre

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...