Jump to content
Reborn fórum

Jak pomoci serveru


Saki

Recommended Posts

Myslim si ,ze jakekoliv zmeny pomuzou jen ve velmi kratkem casovem horizontu,jestli vubec....

 

Podle me pomuze jen jakekoliv aktivni ziskavani hracu ,o kterem jsem uz dlouho neslysel (napriklad v podobe nejake reklamy v hernim casopise,umistneni klienta na CD ...).

Na druhou stranu je mi jasne ze se takova reklama(zdarma) ziskava v casopisech velmi tezce a je pomalu zazrak kdyz se nejaka objevi.

Mozna ted reknu neco s cim nebudete souhlasit,ale svet neni pro hodne a slusne lidi. Kdyz se podivate na Oggiho,ktery zde psal reklamu na jiny server,usoudite ze to asi moc fer neni,ale podle me treba i kvuli takovym lidem a takovemu chovani muze server rust.Nutne pak nemusi znamenat,ze se takovi hraci chovaji ve hre nejak spatne ....

To je podle me jedna z cesticek jak se pokusit vylepsit GW a cely server,chce to novou krev,ne nove a vylepsene pravidla ...

Je do urcite miry pravda,ze je otazkou jak moc je RO konkurenceschopny v privalu novych onlinovek ...

 

Nevim ,je to asi vec nazoru,nicmene bych takovou politiku pochopil a uvital,kdyby znamenala narust hracu. Reborn je podle me fakt super server,lepsi nez vsechny slavne polske servery dohromady,myslim si ze i o dost lepsi nez Czechro,ale podle meho nazoru sedi se zalozenyma rukama a doufa ze lidi prijdou sami od sebe.

 

Vim ze je to opravdu tezky ukol sem dostat nove lidi a pokud se K3nny a zbytek GM tymu nejakym zpusobem snazi sem dostat nove lidi tak se omlouvam a berte to jen jako konstatovani stare a zname veci ...

 

Wipe je kacirska myslenka,ktera nikdy neprojde,ale muj nazor je takovy,ze kdyby byl wipe fakt dobre promysleny a naplanovany,spolu s masazi na forech atd ,ze by se dost znudenych lidi(ale stale rado hrajicich RO) z jinych serveru presunulo na zabehly low rate server,ktery zacina odznova,navic by podle me sebou nabalili dalsi lidi,treba i zacinajici hrace.Ale je to tak obrovsky risk,ze do toho se nikomu chtit nebude,i kvuli tomu,ze je jasne ze by urcity pocet hracu skoncila s RO uplne nebo sel hrat jine onlinovky ...

Ale jak rikam,tohle tu nikdy neprojde :shuffle:

 

 

Zajimal by me vas nazor,jestli si uprime myslite ze zmena pravidel neco zlepsi nebo zmeni ...

 

A zaverem nevidim duvod proc by zde nemohli prizpivat i hraci co uz nehrajou,stravili tu urcity cas a to ,ze uz nehrajou neznamena ,ze na server zanevreli :beg:

Radi se budeme o hre a serveru bavit s vama co hrajete a urcite bychom se neradi separovali :laughing1: ,nase nazory jsou s nejvetsi pravdepodobnosti stejne,jako kdybychom hrali :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Placena reklama je sice krasna myslenka,nicmene se obavam ze na ni reborn nedosahne,ale mozna se milim.

 

Ale bylo by super debatu zamerit tim smerem ,jak na server dostat lidi a ne se porad placat v tom,ktere nastaveni ci pravidlo upravime,aby akuratne vyhovovalo stale se zmensujici komunite hracu ...

Link to comment
Share on other sites

Jak uz jednou psal keny, server je velmi vykonny, cili dalsi finance by mohly prijit na vytvoreni webu (ne jen forum) a zaplaceni urcite reklamy.

 

Jinak ke shaneni novych lidi, jelikoz mam profesi, ve ktere se setkavam s velmi mladymi lidmi, tak uz jsem par jedincu konvertoval na viru RO :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

heheh.. reklamy v casopisech? :shuffle: 50k tam clovek utrati ani nevi jak... lepsi jsou reklamy na internetu... jsou levnejsi a oslovi jen lidi co maji internet. Samozrejme si clovek muze vybrat stranky ktery navtevujou mlady lidi - potencionalni hraci a pak je ta reklama dost efektivni a pomerne levna.

 

No uz vidim reklamu v televizi pred zpravama :laughing1: ale to by bylo sakra drahy a hodne lidi by asi nechapalo.

Link to comment
Share on other sites

Myslim si ,ze jakekoliv zmeny pomuzou jen ve velmi kratkem casovem horizontu,jestli vubec....

 

Podle me pomuze jen jakekoliv aktivni ziskavani hracu ,o kterem jsem uz dlouho neslysel (napriklad v podobe nejake reklamy v hernim casopise,umistneni klienta na CD ...).

Na druhou stranu je mi jasne ze se takova reklama(zdarma) ziskava v casopisech velmi tezce a je pomalu zazrak kdyz se nejaka objevi.

 

Pokud by byly penize na reklamu v casopisu, tak bych radeji nechal vytisknout plakaty nebo pekny samolepky a pak je rozdat na nejakem srazu.

 

Edit: Nejvetsi hraci jsou stejne ti co jsou na podpore, kdybychom vytiskli plakaty (ktere by teda nejaky grafik ktery by se tu urcite nasel musel navrhnout) mohli bychom je vylepit treba na pracak :laughing1:) nebo na nejaky ty fantasy cony.

 

 

 

Ale verte tomu ze kdyby nejaky SCHOPNY grafik udelal nadherny barevny plakaty s manga....

 

tak se daji vylepit do hospod a klubu

a u me doma na zdi by se taky pekne vyjimal :shuffle:)

 

edit1: no tricka to je taky dobrej napad Romule, pokut dodate navrhy, muzu tricka zajistit...

ale to uz sme asi trochu offotopic - presuneme se jinam?

Link to comment
Share on other sites

Zajimavy napady, nekdo upad? :shuffle:

 

Ja nevim, nechci prudit, ale _jak_ muzes dat reklamu do casopisu na neco co neni legalni?

Pokud se chcete nechat zavrit, prosim...

 

Hmmmmm. :laughing1:

To s tim zaviranim je ponekud nestastne receno, pokud vim tak cela serverova cast je free emulator.

Kde presne vidis nejaky zakony prohresek? Konkretne prosim.

 

edit: podle me to co si sem napsal je blbost a navic nebezpecna blbost takze to skus nejak rozvest

 

edit1: posli link, pak si to prectu, pochopim a mozna i omluvim

 

(i kdyz vlastne nechapu za co za to ze sem napsal ze je to blbost? nerozumim, mam po tobe chtit taky omluvu za to ze si napsal jestli sem upadl? imho lol)

 

ale zatim k tomu nemam duvod, uvedom si ze se bavime o propagaci serveru nikoli o zneuzivani klienta...

 

obavam se ale ze tohle je debata kterou asi nedokoncime neb bude smazana hned jak si to keny precte...

Link to comment
Share on other sites

Zajimavy napady, nekdo upad? :laughing1:

 

Ja nevim, nechci prudit, ale _jak_ muzes dat reklamu do casopisu na neco co neni legalni?

Pokud se chcete nechat zavrit, prosim...

 

Jinak neni to OT? :shuffle:

 

Edit: K reklamam na netu - sem schopnej prosadit ve vedeni seznamu, obsazeni nekterych pozic za "lepsi ceny".

Takze, pokud bude zajem, poslu specifikaci, vcetne pozic, na kterych by reklama byla.

Ma-li nekdo zajem, namalujte bannery, muzu se zeptat...

 

Btw: Sem v teamu, ktery se o reklamu stara :beg:

 

 

Tak samo jako to umistnit na net,potazmo na seznam ? :)

 

Edit: tohleto nebudu resit,podle me ma seznam vic ctenaru jako tisteny casopis,teda pokud sem se zamyslel spravne.

Ale uz to zase sunes nekam jinam,do jake miry je reborn legalni bych neresil. K3nny ma pravdu,na netu bude ta reklama levnejsi a ucinejsi,zabere cilovou skupinu.

Edited by Saki
Link to comment
Share on other sites

Ja chtel udelat tricka :shuffle:

Gimme tricka :beg:

 

Hmmmmm. :laughing1:

To s tim zaviranim je ponekud nestastne receno, pokud vim tak cela serverova cast je free emulator.

Kde presne vidis nejaky zakony prohresek? Konkretne prosim.

 

edit: podle me to co si sem napsal je blbost a navic nebezpecna blbost takze to skus nejak rozvest

Tak pouzivani emulatoru neni nelegalni ze jo...ale pouzivani klienta, kterym se ja, ty a i ostatni pripojujou, je :)

Link to comment
Share on other sites

Nechci vam do toho hosi moc kecat, ale muze mi kua nekdo vysvetlit, proc drtiva vetsina postu ma za autora lidi, co tu uz nehrajou? No ke komplet edici uz mi tu chybi snad jen oggi a thorondor. Neslo by jim zalozit uplne nove akuratni forum, treba s nazvem "po nas potopa" nebo "grafomani - kdyz uz nehrajem, aspon do toho kecame"? :)

A to jako kdyz nehraju na iRO/kRO/whatever nemuzu psat na RagnaInfo/ROEmpire? :) Dobra blbost, na to si prisel kde? :) A abych predesel tve odpovedi, ze vlastne svymi posty nicemu nepomaham, tak mam na tebe otazecku: Cemu vlastne pomaha tvuj post? :laughing1:

 

Clenove tehda prvnich gild se vytahali navzajem a ty co se pridali i par dni po wipu nebo proste gildu nesehnali sli solo nebo mezi sebou (coz bylo vicemene ve vetsine pripadu ne-moc efektivni) a tak podle me(!) vznikla ta propast mezi lvlama.

Ja sem tady taky zacal hrat az nekolik mesicu po wipu(nebyl v te dobe net), nedostal sem se k zadny top guilde a ani sem za celou dobu co sem tu hral, nepresel k zadne lepsi, i kdyz sem dostaval nabidky i od tech "top guild". A presto mam lvl 90+ advanced(teda ted uz ji ma Gell ;)) a jeste nekolik dalsich postav na slusnejch lvlech. Ze by sem byl nejaka zvlastni vyjimka? :shuffle:

 

Placena reklama je sice krasna myslenka,nicmene se obavam ze na ni reborn nedosahne,ale mozna se milim.

 

Ale bylo by super debatu zamerit tim smerem ,jak na server dostat lidi a ne se porad placat v tom,ktere nastaveni ci pravidlo upravime,aby akuratne vyhovovalo stale se zmensujici komunite hracu ...

Mno teda, sice sem s tebou ve vetsine veci nesouhlasil, ale tohle se kritizovat proste neda :) Takze, sem pro :beg:

Link to comment
Share on other sites

Jinak ke shaneni novych lidi, jelikoz mam profesi, ve ktere se setkavam s velmi mladymi lidmi, tak uz jsem par jedincu konvertoval na viru RO :laughing1:

 

No lol, a kolik jim, prosim te, je? Je vydiras stylem "kdyz budes rubat reborn, dostanes jednicku"? No skoda, ze jsi neucil me, za posledni rok bych mel nejspis same jednicky. Ale jinak zajimava taktika prisunu novych hracu. :shuffle:

Ted me napada neco podobneho, kousek od Azarela je domov duchodcu. Co takhle, ze by Azarel chodil jak jehovista po bytech a premlouval je? Maj casu vic nez dost (a Azarel taky), furt si stezuji, ze v telce nic neni, ze se nudi, ze si nemaji s kym popovidat atd... A kdyz jim rekne, ze je to ZADARMO nebo SE SLEVOU(na tohla kouzelna slovicka se vzdycky chyti), tak je tu mas hned.

 

A ty trika taky chci, moře moc chci. A pokud mozno v modre barve, u Tondy paleta cislo 18.

 

Moon: Blbost? Ale, ale...vysvetli mi, proc by mela byt? Pisu snad ja na Czechro do GW topicu, kdyz tam nehraju?

Nekteri se hraci se tu snazi vymyslet "reformy" a kdyz jim od toho zacne mudrovat nekdo, koho jsem tu nevidel snad pul roku

nebo nekdo, kdo si teatralne da do komentu, ze tu uz nehraje. Tak proc tu pak pise? Z ciste filantropie? Kdyby se jednalo o

buildy tak nereknu, to je vetsinou obecne pro vsechny servry, ale pro tak individualni typ topicu jako je guild wars?

Proste nekdo ma nutkani psat a postovat neco vzdycky, hlavne kvantita. Asi o tom ani nevis a delas to automaticky.

Staci, kdyz se podivas na svuj podpis......

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

Ted me napada neco podobneho, kousek od Azarela je domov duchodcu. Co takhle, ze by Azarel chodil jak jehovista po bytech a premlouval je? Maj casu vic nez dost (a Azarel taky), furt si stezuji, ze v telce nic neni, ze se nudi, ze si nemaji s kym popovidat atd... A kdyz jim rekne, ze je to ZADARMO nebo SE SLEVOU(na tohla kouzelna slovicka se vzdycky chyti), tak je tu mas hned.

 

No kdyz mi pro ne napalis DVD s klientem, zajit je pozdravit muzu :shuffle: . Ty woe, kde ty na to chodis ??

Btw: Je to dum s pecovatelskou sluzbou a Dum pokojneho stari, ale to uz mam kura daleko na me pomery :laughing1:

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

Saki > No1

Moon > Tvoje argumentace ma jednu zasadni chybu, a to takovou ze sem ve svym postu nenapsal vsichni :beg:

 

Propagace Rebornu > Ve skole u nas vydavame interni casopis, takze jestli by byl zajem tak bych tam moh snad dostat aspon tak stranku o RO a Rebornu...na skole je cca 1000 deti z toho aspon 500 co by mohlo hrat, 250 se na server podiva a 100 jich tu zustane...dobra uvaha ne? :laughing1:

 

Legalita Rebornu > Nekdy si rikam co kdyz policajti hrajou RO :shuffle: Edit > Trouble > Hmm...tak to je mazec

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

u tebe je jenom 1 nebo nic ? :X:D tak to potěš koště :D

a btw ví­te že mi ani nevadí­ že se tu věčně mele offtopic? přece nebudu kvůli každý hovadině zakládat novej topic... toooo jako ojeď koště :X :)

 

edit.. co takhle xchat a podobný voloviny? třeba lí­bimseti - dát tam fotku nějaký pěkný holčiny spoře oděný a do zálib dát adresu na server a někam do poznámek nějaký pěkný nechutnosti co zaujmou pár lidí­..pak pár něžností­ co zaujmou holky a že je lesbička takže maj holky šanci (a kluki to neodradí­ ba naopak) a pak tam dát že sou pravidelný srazy kde tahle dáma pravidelně jako se objevuje :D vim že je to klamavá reklama ale who cares ? :D

 

pak taky třeba xchat poslat tam bota (i když je to proti pravidlum..who cares? ) někam do mí­stnosti kolem pc,netu apod..bo třeba do harry pottera :D .. no a pak ta samá služba na seznamu, atlase apod :D pak no a nebo potom zkusit takovej menší­ spyware .. každej vyroluje všechny adresy mailový jaký kdy měl a obešle je s odkazem ;):P

 

no nakonec by se na tom ještě dalo vydělávat :D:D:D minimálně tim stylem že kliknutí­m na ten odkaz by se zároveň objevil ten sponzorovanej link od tý CK .. a stylem..chceš registraci? klikej každej den a pozvedneš tí­m íşroveň vlastní­ho serveru :)

 

rofl :X:D

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Mozna to tu uz nekdo psal ale nechci se procitat tema dvema strankama...

 

V Levelu ted zacala vychazet "rubrika" udelej si sam. Jde o jednu stranku kterou si vytvorili ctenari sami. Co takhle kdyby nekdo schopny udelal stranku s tematikou RO s odkazem na Reborn? V podstate neplacena reklama v hernim casopisu...

 

Jestli tu ten napad uz probehl prosim nekamenovat...

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Jenom takova idea k tomu protaceni hradu. V pripade ze hrad padne a guilda ktera ho dobila se nehodla branit tak nejde delat nic ,ale v pripade ze hrad dobije nekdo kdo by o nej mnel zajem tak nema cas se pripravit na obranu.. nez si clovek prehodi equip z empa na lidi tak uz je konkurence uprostred hradu neli v emproomu a takhle se pokracuje az do uplneho zblbnuti. Mozna by stacilo jenom po padu hradu zamezit na omezenou dobu vstup do hradu jinym guildam nez vlastnikovi a alianci aby byl cas se pripravit na obranu. Kdyz nic jinyho tak to aspon slabsim guildam umoznit potrenovat obranu.

 

 

vim minimalne o 3 hracich kterym je nad 50 let a 1 z nich byl mimoradne dobry...

 

edit1: a policajtu tu hraje alespon 10

 

(bez prdele a smrtelne vazne to myslim)

 

jediny co je nelegalni je reexe.exe :D no za tu dobu co reborn existuje sem si psal se zajimavyma hracema... sefove firem(3), plno programatoru i ze znamych firem(10), admini a gmka z jinych serveru i jinych her(5), rodice(6) i komplet rodiny hrajici ro(2), ucitele(2), policajti(3).. Navic se tu seznamily minimalne 3 pary a bude z toho i jedna skutecna svatba (snad to neni tajny :D ) z toho mam opravdovou radost.

 

fajn nemuzu si pomoct musim to napsat ... moje posty rebornu pomahaji nuti to kenyho dokazat ze nemam pravdu a snazi se delat pro reborn maximum abych nemel pravdu :D

 

snad casem pochopim co si tim chtel rict :D

Link to comment
Share on other sites

No a jeste me napadlo ze by z toho mohl udelat kenny "event" o to kdo udela nejlepsi stranku do Levelu :D

A nebylo by to blby, kdyz ste meli nejakou spolupraci se Score, tak ted se domlovat s jejich nejvetsi konkurenci? :D

Edit : Ja se jen ptam...nijak to neodsuzuju...napad je to vytecnej Ashi :D

Edit2 : Jj to je vlastne pravda...takhle je to velmi vytecny napad :D

Edited by kozel
Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

A nebylo by to blby, kdyz ste meli nejakou spolupraci se Score, tak ted se domlovat s jejich nejvetsi konkurenci? :D

Byl to navrh...

 

A blby mi to neprijde...neni to vlastne nic oficialniho jen nejaky hrac chce upozornit ostatni hrace na super hru :D Vlastne to vubec neni mezi serverem a casopisem ale mezi ctenarem a casopisem.

Nebo kdyz mel Reborn nejaky techtle mechtle se Score znamena to pro hrace ze museji cist Score? :D

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Nebo kdyz mel Reborn nejaky techtle mechtle se Score znamena to pro hrace ze museji cist Score? :D

Naopak .. ja bych rekl, ze je spousta hracu, kteri ctou Level a score vubec... , jako treba ja .. :D (nic proti score, ale 1 casak za mesic mi staci :D)

 

Ashi: ja jsem vsema 10 pro, ale neumel bych ji udelat :D

Edited by Draxlith
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...