Jump to content
Reborn fórum

21.4.2007


Leo235

Recommended Posts

Kratucke for fun GW videjko zo soboty...

 

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh...eb21.4.2007.avi

 

Vubec nechci aby to vyznelo rejpave, ale nejak mi utekl smysl a podstata toho tvyho videa .... urcite mi to neprijde krutacky jak pises ale budiz ... Ale tak co ja vim, treba se ti uz podarilo nekoho pri GW zabit a tak jsi z toho udelal oscarovy snimek :)

Ale tim bych te nerad odradil od nataceni ... klidne pokracuj a treba se dockame neceho, z ceho nam polezou oci z dulku ...

Link to comment
Share on other sites

Vubec nechci aby to vyznelo rejpave, ale nejak mi utekl smysl a podstata toho tvyho videa .... urcite mi to neprijde krutacky jak pises ale budiz ... Ale tak co ja vim, treba se ti uz podarilo nekoho pri GW zabit a tak jsi z toho udelal oscarovy snimek :)

Ale tim bych te nerad odradil od nataceni ... klidne pokracuj a treba se dockame neceho, z ceho nam polezou oci z dulku ...

 

No zmysel mojho video...Hmm

Ako si si iste vsimol (dufam) za char, ktory hram vela materialu na gw neni a to preto lebo casto robim to iste SG quag ustup, SG quag ustup... a este preto lebo nikto neprichadzal u nas doma tak som sa vydal do terenu :)

Vytiahol som to jedine co bolo o niecom a z celej hodiny toho bolo iba 3 minuty...

Dnes to bude dufam lepsie :)

Link to comment
Share on other sites

Video celkem hezké, jen jedna vÄc... použí­vej prosí­m fonty, které mají­ i pí­smena s háÄky a Äárkami. Jsem hnidopich ví­m to, ale vypadalo to troÄku podivnÄ. Jinak se stringama fakt pÄkné :)

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Video celkem hezké, jen jedna vÄc... použí­vej prosí­m fonty, které mají­ i pí­smena s háÄky a Äárkami. Jsem hnidopich ví­m to, ale vypadalo to troÄku podivnÄ. Jinak se stringama fakt pÄkné :)

 

Ano to viem, ale vsimol som ti to az po zrenderovani videa a nechcelo sa mi tym zase travit dalsiu polhodinu:)

Dufal som, ze si to nevsimnete:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...