Jump to content
Reborn fórum

GW Video 5.5.2007


mininho

Recommended Posts

Me to jede, vzdyt je to jednoduchy. Kliknes na free, pak das kod z obrazku a download. Minutku pockas nez se to rozjede a je to :)

 

Jede to ale jenom 80 KB/s, takze mi to bude trvat jeste dlouho, ale pak to hodim k Jirkanovi. Jsem ale doma, takze to asi bude trvat. Urcite to nekdo bude mit driv, kdo to hodi na neco rychlejsiho a jednodussiho :)

Link to comment
Share on other sites

Me to jede, vzdyt je to jednoduchy. Kliknes na free, pak das kod z obrazku a download. Minutku pockas nez se to rozjede a je to :)

 

Jede to ale jenom 80 KB/s, takze mi to bude trvat jeste dlouho, ale pak to hodim k Jirkanovi. Jsem ale doma, takze to asi bude trvat. Urcite to nekdo bude mit driv, kdo to hodi na neco rychlejsiho a jednodussiho :)

nevedel jsem kam to hodit, tak jsem zacinal procitat topic gw videa hned na prvni strance kenny psal o filefactory(i kdyz to je asi rok starej prispevek :) ). jestli mate lepsi misto, hned to tam hodim

Link to comment
Share on other sites

pekne, jen priste dat pozor na opakovane komentare (tedy pokud to nebyl umysl :)), pak akce at sou trosku ucelenejsi (ono sice je jasne ze kdyz je v empu cela guilda a ma lidi na emp break tak to asi da, ale estetika nepovoli) a pak nesekat mi hudbu na konci :)

Link to comment
Share on other sites

pro Chummy - existujou green poty .. a pro priesty .. když už jí­ healujete tak existuje Lex Divine :) ačkoli nechápu proč pořád stála na jednom mí­stě..

 

btw hned na začátku máš 2x 2. íştok :) jinak kvalita suprová okorát při statickym obraze .. při pohybu už je znát ten nižší­ bitrate ale pohoda... nevim proč sem to video od jirkana tahal rychlostí­ 11 KBpS O_o jdu koukat dál... baale po divestu si toho priesta aspoň oblýkni :) O:-) snad to nikdo nebere osobně :) do nikoho nerejpu :)

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

pro Chummy - existujou green poty .. a pro priesty .. když už jí­ healujete tak existuje Lex Divine :) aÄkoli nechápu proÄ pořád stála na jednom mí­stÄ..

 

Ze by byla afk ??? Nanestesti to jsme zjistili az po chvilce ...

Link to comment
Share on other sites

 

Ze by byla afk ??? Nanestesti to jsme zjistili az po chvilce ...

 

nj tak to by me fak nenapadlo.

tak afk wiznu sem zazil jenom jednou jeste ve stary prontere a vsichni sme ho zje**** :) esli je afk tak at de radsi pred hrad .. bude tam vic uzitecnej :)

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

nj tak to by me fak nenapadlo.

tak afk wiznu sem zazil jenom jednou jeste ve stary prontere a vsichni sme ho zje**** :) esli je afk tak at de radsi pred hrad .. bude tam vic uzitecnej :)

 

Somarina, ze je uzitocnejsi pred hradom.

Priesti donho hodili asi 5x divinu a nanic...

Predstav si ze by dali divinu me a ja som nemal green poty takze by to zhorsilo obranu o 110%:)

 

Proste sa nim zaoberali a aj tak bol afk pokial ho zabili tiez som sa divil, ze to trvalo dlho...

 

Takze to zhrnieme pred hradom by urcite nebol uzitocnejsi :)

Edited by Leo235
Link to comment
Share on other sites

Somarina, ze je uzitocnejsi pred hradom.

Priesti donho hodili asi 5x divinu a nanic...

Predstav si ze by dali divinu me a ja som nemal green poty takze by to zhorsilo obranu o 110%:)

 

Proste sa nim zaoberali a aj tak bol afk pokial ho zabili tiez som sa divil, ze to trvalo dlho...

 

Takze to zhrnieme pred hradom by urcite nebol uzitocnejsi :)

no super, takze afk taktiku ste prezradili, tak teraz vymyslite nieco nove.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...