Jump to content
Reborn fórum

GW 7.5.2007


mininho

Recommended Posts

Kdo chce osekany SG, tak at si stahne reborn.zip(9 MB), rozbali do adresare s RO a prepise oba soubory.

 

A ohledne videi... vcera jsem nemel cas, takze video jsem delal dnes a upnu az vecer. Je tam utok a obrana v Payonu. A mini, tvoje video jsem este nekoukal, tak na nej mrknu co nevidet a zhodnotim :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Tak tomu rikam spravnej FS priest :sorcerer: ... mne lidi nadavaj ze jim nedavam boosty ... jen by me zajimalo co by rikali na tebe :sorcerer:

(no flame a neber to spatne)

Link to comment
Share on other sites

Tak uz jsem to zkouknul i upnul videa :sorcerer:

 

Nejdriv se vrhnu na zhodnoceni...obsahove ti do toho nebudu kecat, je to tvoje vec a urcite je na co koukat. A hudba se mi libi :sorcerer: Ale po technicky strance mam par vyhrad:

Rozliseni videa nenechavej nastaveny vegasem. Rozliseni 720x480 je nejaky NTSC rozliseni ktery ti to standartne hazi ve vegasu. Proto jak v Project Properties (Alt+Enter), tak v Custom Template (File -> Render As -> Custom) v karte Video nastav rozliseni presne podle polozek Width a Height, ktery mas v Pan/Crop efektu. Zrejme hrajes v sirokouhlym rozliseni a jeste uriznes chat, tak by se hodilo nastavit rozliseni vyslednyho videa (a s tim i projektu, melo by to bejt vsude stejny) tak, abys po krajich nemel ty cerny pruhy (u tebe nahore a dole), ktery ti ve vysledku uziraj na kvalite. Protoze je to nastaveny podle bitrate (a ne quantitizeru), tak se snizi kvalita toho hlavniho, aby se do vysledny bitrate vesly jeste ty pruhy. Sice temer neznatelne, pac jsou hodne komprimovany, ale prece :sorcerer: A pak nevypada dobre, kdyz pres to das text na modrym pruhlednym pozadi, ktery nezakrejva celou plochu videa a jeste precniva do tech cernych pruhu. Pokud to byl zamer, tak sry, ale me se to moc nelibi :clap:

 

Jo a zvuk jsi tam dal nekomprimovanej, tak priste tam hod radsi MP3 (nebo jinej kodek, kterej snizi velikost zvuku). Takze jestli se divis, proc desetiminutovy video v bitrate 1000 kbps ma 170 MB, tak je to proto, ze zvuk ma 1400 kbps a ve vysledku to vypada tak, ze video ma 68.7 MB a zvuk 97.5 MB :clap:

 

No to by bylo asi vse k tomu videu. Na druhou stranu, abych jen nekritizoval, tak jsem rad ze taky delas videa, mam na co koukat, vidim ze se snazis a ocenuju to. A urcite jsi na dobry ceste a pripadny chyby ti vsichni odpusti, protoze se z nich poucis :clap:

 

 

A muj zaznam: Je pouze z Payonu, dlouhej 12:19 a tradicne ve dvou verzich:

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~2Mbps - 187 MB

http://jirkan.cz/ro/mirror/koca/2007-05-07.High.mp4

 

Nizka kvalita - H264; 576x384; 30 FPS; ~1Mbps - 99 MB

http://jirkan.cz/ro/mirror/koca/2007-05-07.Low.mp4

 

A jeste kontrolni otazka nakonec: Vadi vam mp4 kontejner a H264 kodek? Kdyby jooo, tak dejte vedet, a nizkou kvalitu muzu delat v AVI/Xvid/MP3 misto MP4/H264/AAC.

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

Videa nehodnotim,sou obe na 1.

 

Ale kocoure,cos to predvadel v asi 5 minute a 14ty vterine?Wizna tam na nase lidi nataci svoje pulhodinovy SG a ty na ji jen das mysku se spiralem - najdi nekde ve skillech provoke :sorcerer::sorcerer::clap::clap::clap::jump::sorcerer:

Edited by Tracy
Link to comment
Share on other sites

Koco prosim te doufam že nebudu mlivit za sebe ale mohl bys taky udealt nákej jinej formát než to ,mp4 já to nemužu zaboha pustit a to už sme vyzkouÄely tolik kodeků a různí­ch přehrávaÄů a nic :sorcerer: dí­k moc :sorcerer:

 

Jinak Mini good video, jen tak dál :sorcerer:

:clap:

Link to comment
Share on other sites

Koco prosim te doufam že nebudu mlivit za sebe ale mohl bys taky udealt nákej jinej formát než to ,mp4 já to nemužu zaboha pustit a to už sme vyzkouÄely tolik kodeků a různí­ch přehrávaÄů a nic :sorcerer: dí­k moc :sorcerer:

 

Jinak Mini good video, jen tak dál :sorcerer:

:clap:

 

A určitě si zkouÄel VLC media player co sem psal před pár dny?

Link to comment
Share on other sites

Koco prosim te doufam že nebudu mlivit za sebe ale mohl bys taky udealt nákej jinej formát než to ,mp4 já to nemužu zaboha pustit a to už sme vyzkouÄely tolik kodeků a různí­ch přehrávaÄů a nic :sorcerer: dí­k moc :sorcerer:

 

Jinak Mini good video, jen tak dál :sorcerer:

:clap:

Alebo si stiahni mplayer ten prehra naozaj vsetko :clap:

Link to comment
Share on other sites

Uzasna hudba Kocoure .... hlavne Propellerheads - Take California :sorcerer:

U tebe je dobry, ze hrajes za char, kterej prece jenom na tech valkach vydrzi nejdyl a tak mas moznost zaznamenat temer cely prubeh gw .... btw: budes dneska natacet obranu v Payonu? :-P

Link to comment
Share on other sites

Rewoku jsi lamák, už media player classic jak psal Koca to v pohodě zvládá a nebo zkus co radí­ mat33gh a nebo tunu další­ch kvalitní­ch přehrávačů. Pokud ti to stejně nepůjde tak máš v pc svinec a chce to formát :sorcerer:

Edited by Raukoras
Link to comment
Share on other sites

Ty si lamák, prste me to nejde skouÄel sem řadu kodeku a řadu přehrávaÄů- od lentilky sem dostal kodek H264 a nepomohlo to, zkouÄel sem to v QuickTime, Media player, VLC, no prste mi to nejde, tak koÄo jestli se te to bude chtí­t delat tak Dí­k :sorcerer: ale jestli to budeÄ delat jinom pro me tak se na to vyprdni, kvuli me neztrácej Äas :sorcerer::clap:

 

Edit: tuto nový video mi jde :sorcerer: ale nevim proiÄ mi nejdou ty dve s tou schovkou, to mi prste furt nejde :clap:

Edited by M5c4b
Link to comment
Share on other sites

Ale kocoure,cos to predvadel v asi 5 minute a 14ty vterine?Wizna tam na nase lidi nataci svoje pulhodinovy SG a ty na ji jen das mysku se spiralem - najdi nekde ve skillech provoke :sorcerer::sorcerer::clap::clap::clap::jump::sorcerer:

Tyvoeee, koukni se poradne, ze u toho na obrazovce nahore problikava provoke a dole vyberte cil a klikam tam na tu wiznu ;)

Vis, ona wizna s evil druidem na sacri je osina v pr...! ;)

 

M5c4b: Tak to bude chyba jinde, protoze VLC ma vlastni vestavenej mp4 splitter (aby to otevrel) a taky h264 dekoder, takze neni sance, aby to VLC neprehralo. Ale pro jistotu nainstaluj ffdshow jeste... a zkus ten Media Player Classic. Mimochodem, jakej mas pocitac? :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli jsi zkouÄel hafo různejch kodeků a přehrávaÄů tak to bude tim, hádá se ti vÄechno se vÄí­m. NejhorÄí­ jsou kodek-packy, pokud si dáÄ jeden je to v pořádku, ale jak tam hodí­Ä jeÄtÄ jinej, tak jsi v kopru.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Kdyz napisete jen ze vam to nefunguje, tak vam tezko nekdo poradi.

V cem to votvirate, jakej mate os, co se vam presne hlasi (za chybu), jaky mate kodeky, ...

Mne fungujou vsechny videa normalne, uz jich mam od vas pres 7 GB (nestahuju low kvalitu).

Link to comment
Share on other sites

Kdyz napisete jen ze vam to nefunguje, tak vam tezko nekdo poradi.

V cem to votvirate, jakej mate os, co se vam presne hlasi (za chybu), jaky mate kodeky, ...

Mne fungujou vsechny videa normalne, uz jich mam od vas pres 7 GB (nestahuju low kvalitu).

 

Ja ti nevim, ale kdyz napisu, ze mi 2/3 jedou v pohode a to zbyle ne, tak to asi nebude operacnim systemem, kodekama ci prehravacem ... :blink:

 

Ale jen pro upresneni. Win XP, celeron 1,6 512 DDR2 sdilene s grafarnou (hold notebook), prehravac Media Player Classic a balik kodeku CCCP.

Edited by makkros1
Link to comment
Share on other sites

spí­Ä hlavní­ co ti to hlásí­ za chybu popř jak se to projevuje :D

 

Psal sem to uz v kocourove topicu u jeho videa, minuleho tusim.

 

Media player mi napise "unsupported stream" a proste video nezpusti ... ale ja to uz nejak neresim. Pokud to bude jen u toho jednoho, je mi to celkem fuk. :blink:

Link to comment
Share on other sites

hmm hmm, to je vazne nejaky divny. Vsecky .mp4 videa jsou delany uplne stejne, se stejnym nastavenim. Media Player Classic spolu s ffdshow (z CCCP) by mel prehrat cokoliv. Ja sice nemam CCCP, ale MPC a ffdshow jsem nainstaloval zvlast, takze to mam temer stejny jak ty.

 

Pokud ti to dela jen u jednoho a u druhyho ne, tak bych rek ze bude spatnej soubor a musis to stahnout znova.

Link to comment
Share on other sites

hmm hmm, to je vazne nejaky divny. Vsecky .mp4 videa jsou delany uplne stejne, se stejnym nastavenim. Media Player Classic spolu s ffdshow (z CCCP) by mel prehrat cokoliv. Ja sice nemam CCCP, ale MPC a ffdshow jsem nainstaloval zvlast, takze to mam temer stejny jak ty.

 

Pokud ti to dela jen u jednoho a u druhyho ne, tak bych rek ze bude spatnej soubor a musis to stahnout znova.

 

asi to bude charem .. zkus hrát za novice 1/1 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...