Jump to content
Reborn fórum

23.5.2007


jahy

Recommended Posts

Tak mam tu aj ja jedno videjko z 23.5 pardon, ze som prisiel tak neskoro ale bol som zaneprazdneny. :wacko:

Je to HQ video preto ma az 375 mega

13 minut...

Uvidite v nom co sa dialo v alde a v payone pocas GW.

Po zrenderovani video som si vsimol dvoch chyb tak ma za to neukrizujte :laughing1: :

 

(Miesto "Payons" ma byt payon a jeden zabudnuty prechod a podpis vyrobcu;))

 

A teraz uz samotne video:

GW za vela potov

 

 

VáÄ CrObsí­k...

Edited by Leo235
Link to comment
Share on other sites

těch over 50% je hezkejch tj, ale vůbec nechodí­š u zdi, když deš v cloaku .. a elementovi (jestli sem to dobře přečet) od xeno by měl někdo ří­ct, že pro wiznu je bazerald (nejspí­š; hned začátek videa - alde emp) dobrej leda tak když má int 1-5 ...von totiž bazerald nemá +15%matk jako rod/staff :wacko: čili rozhodně je lepší­ evil bone wand .. dokonce i když kvůli tomu máš o 1 bod mí­ň (nemáš bonus /5)

a bylo hezký jak v alde na warpu tam vtrhnout FR a hned maj oba sini divest :D a stojej tam jak truhlí­ci :laughing1:

 

jinak dobrý video :wacko: i hudba se mi lí­bila

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

Maxi maxi, jako bys nevěděl, že 1 INT může znamenat ví­c jako 5% MATK (Bazerald má 10%).

Pokud mu ta 1 INT dá bonus, nevidí­m důvod proč nosit Evil Bone Wand, prostě se to nevyplatí­ :laughing1:

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

tÄch over 50% je hezkejch tj, ale vůbec nechodí­Ä u zdi, když deÄ v cloaku .. a elementovi (jestli sem to dobře přeÄet) od xeno by mÄl nÄkdo ří­ct, že pro wiznu je bazerald (nejspí­Ä; hned zaÄátek videa - alde emp) dobrej leda tak když má int 1-5 ...von totiž bazerald nemá +15%matk jako rod/staff :wacko: čili rozhodnÄ je lepÄí­ evil bone wand .. dokonce i když kvůli tomu máÄ o 1 bod mí­ř (nemáÄ bonus /5)

a bylo hezký jak v alde na warpu tam vtrhnout FR a hned maj oba sini divest :D a stojej tam jak truhlí­ci :laughing1:

 

jinak dobrý video :wacko: i hudba se mi lí­bila

 

Hned v dalsom vstupe mam full protekty tak nevim co resis:)

Trvalo to asi 10 sec;)

Link to comment
Share on other sites

proc mi ty videa nejdou tahat rychlejs nez neco pres 30Kb/s? :laughing1: /omg

to netuÄí­m, nemám nastavené žádné omezení­ a ostatní­ sosají­ rychle

Kdyžtak mi poÄli PMkou IP a přibližný Äas kdy jsi sosal

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...