Jump to content
Reborn fórum

GW 25.6.2007


Koca

Recommended Posts

Cau a mnau, holoto lina! :clap:

 

Tak jsem vyprodukoval dalsi video, vcera jsem si pucil Snipa, kluka jednoho usatyho, abych si trochu zablbnul :clap: Tak vam prinasim pohled na champa....nejdriv jak jsme dobyjeli payon, jak ho ztratili. A potom jak jsme branili pronteru a jak jsem dostaval pres drsku od WS :clap:

 

Zaznam ma 10 minut a 19 sekund

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~4Mbps - 305 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-06-25.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 103 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-06-25.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

NÄco mi ří­ká čičino, že respekt z WSek máÄ až teÄ, když sis vyzkouÄel char co není­ imunní­ na stun :clap:

Za knechta mam respekt jen ze sakury :clap: Ale ten stun je fakt priserna vec :clap: To vymyslel nejakej silenec :clap:
Link to comment
Share on other sites

Ty vis prd co je to stun,to co jsi poznal byl jen cajicek :clap:

 

Mno myslim ze stun uz neni co byval...

tenkrat v davnoveku, pred mnoha a mnoha SVNkami, tehda kdyz este nikdo nemel advanced char a nikdo nemel equip, tehda sel clovek ze stunu do frostu... :clap:

Link to comment
Share on other sites

A pak se lidi zacali stourat v nastaveni a stun je ted o nicem :clap::clap::clap:

No ja bych nerek, ten cajicek co jsem poznal, to bylo nejhorsi peklo co jsem kdy videl :clap: Nedokazu si predstavit, ze bych mel stun stejne dlouho, jako skejsnu v pasti :) To bych asi prestal hrat nebo si udelal knechta se 100 vit :clap: Nastesti jsem mel asi nejakou vizi a toho knechta jsem si udelal hned zezacatku, a tem zastunovanejm se smeju :)
Link to comment
Share on other sites

No ja bych nerek, ten cajicek co jsem poznal, to bylo nejhorsi peklo co jsem kdy videl :clap: Nedokazu si predstavit, ze bych mel stun stejne dlouho, jako skejsnu v pasti :clap: To bych asi prestal hrat nebo si udelal knechta se 100 vit :clap: Nastesti jsem mel asi nejakou vizi a toho knechta jsem si udelal hned zezacatku, a tem zastunovanejm se smeju :clap:

Taky nechapu co s tim stunem porad mate, ja mel stun tento rok jen jednou a to kdyz jsem vypil nakej napoj, tak se mi zamotala hlava :clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...