Jump to content
Reborn fórum

GW 9.7.2007


Koca

Recommended Posts

Cau a mnau, chlapci usati a devcata okata :)

 

Mam tu dalsi zaznam z GW, tentokrat je to cely o utoceni na alde a ukazka obrany PF, ktera stale sili a musim rict, ze je velice dobra, skladam poklonu, vazte si toho :)

 

Snad jen mala poznamka ohledne hudby...ta prvni pisnicka (The Chemical Brothers - We Are The Night) se vam asi nebude moc libit, zejmena nazacatku asi budete skripat zubama, ale kdo zna Chemiky a libi se mu, tak vi, ze takovyhle zvuky a takova hudba z nich dela The Chemical Brothers, tak si tu pisnicku uzijte :)

 

Video ma 17 minut a 38 sekund, tady sou odkazy:

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~4Mbps - 521 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-07-09.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 179 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-07-09.Low.avi

Link to comment
Share on other sites

video celkem good, hudba poho, hraní­ poho (je vidÄt, že už máÄ něco málo nahráno :) ) ... to vláÄkování­ o kterym mluví­te ..asi myslí­te zhruba prostředek videa a pobí­hání­ kolem empa, emproomu.. oni ani jaksi nemaj skoro jinou Äanci ... protože wizna tam nebyla.. takže neÄlo udÄlat dilema: sg vs asura :) .. a jinak je vidÄt, že kdyby u empa Äekali dva aco class s BSS priestem tak je o vÄe ihned postaráno.. a pak že je to skill naprd.. koÄa by moh klidne přehazovat armory, ale zadřel by určitě mnohem rychlejÄ .. třeba na lexovanej sonic s edp a cursed water nÄkolikrát za sebou ..

Link to comment
Share on other sites

video celkem good, hudba poho, hraní­ poho (je vidÄt, že už máÄ něco málo nahráno :) ) ... to vláÄkování­ o kterym mluví­te ..asi myslí­te zhruba prostředek videa a pobí­hání­ kolem empa, emproomu.. oni ani jaksi nemaj skoro jinou Äanci ... protože wizna tam nebyla.. takže neÄlo udÄlat dilema: sg vs asura :) .. a jinak je vidÄt, že kdyby u empa Äekali dva aco class s BSS priestem tak je o vÄe ihned postaráno.. a pak že je to skill naprd.. koÄa by moh klidne přehazovat armory, ale zadřel by určitě mnohem rychlejÄ .. třeba na lexovanej sonic s edp a cursed water nÄkolikrát za sebou ..

Diky za pochvalu, a ohledne toho bss mas pravdu, vyresili by me rychle, ale zatim se toho nebojim, ono ukocirovat to na GW je temer nemozny, pokud to neni jeden clovek a nema tam u empa trial :) Kazdej ma na vt chaos, moc lidi nedonutis poslouchat kdyz potrebujes, takze z toho strach nemam :)

 

Kuba: jj kvuli tomuhle me ty GW porad bavi, ja si to vzdycky hrozne uzivam :)

Link to comment
Share on other sites

Diky za pochvalu, a ohledne toho bss mas pravdu, vyresili by me rychle, ale zatim se toho nebojim, ono ukocirovat to na GW je temer nemozny, pokud to neni jeden clovek a nema tam u empa trial :) Kazdej ma na vt chaos, moc lidi nedonutis poslouchat kdyz potrebujes, takze z toho strach nemam :)

 

Kuba: jj kvuli tomuhle me ty GW porad bavi, ja si to vzdycky hrozne uzivam :)

Tak to jsem rád KoÄo, že si to uží­váÄ, aspoř nÄkdo. :)

Jinak jako video dost nuda, neví­m neber to jako prudu, prostě sem na tom videu nevidÄl nic co bych neznal, hudba se mi taky moc nelí­bí­ :)

 

Nechápu co tÄ na tom jeÄtÄ baví­. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to jsem rád KoÄo, že si to uží­váÄ, aspoř nÄkdo. :baby:

Jinak jako video dost nuda, neví­m neber to jako prudu, prostě sem na tom videu nevidÄl nic co bych neznal, hudba se mi taky moc nelí­bí­ :)

 

Nechápu co tÄ na tom jeÄtÄ baví­. :bye:

Jasny, ono to je casto jen opakovani stejny situace, GW za GW, nekdy se tomu nevyhnu. Ale v podstate to, co jsi videl, me bavi. Neni to o me, co tam delam ja solo. Je to o tom, ze tam do empa nalakam par lidi, kteri se stahnou z obrany, aby to zbytek ali mel jednodussi, kvuli tomuhle to delam, tohle me na tom bavi. Ne to co vidim u sebe na obrazovce, ale co to predstavuje pro guildu... jsem tymovej hrac no :)
Link to comment
Share on other sites

Jasny, ono to je casto jen opakovani stejny situace, GW za GW, nekdy se tomu nevyhnu. Ale v podstate to, co jsi videl, me bavi. Neni to o me, co tam delam ja solo. Je to o tom, ze tam do empa nalakam par lidi, kteri se stahnou z obrany, aby to zbytek ali mel jednodussi, kvuli tomuhle to delam, tohle me na tom bavi. Ne to co vidim u sebe na obrazovce, ale co to predstavuje pro guildu... jsem tymovej hrac no :bye:

Tak to mi v tom pří­padÄ vysvÄtli co je pro řeknÄme nejlepÄí­ alianci(ty mluví­Ä o guildÄ ;)) na tom, že jim pomůžeÄ odlákat nÄkoho s kým se můžes rovnat asi jako (přirovnání­) otec s malým synkem na pí­skoviÄti.

Je sice možný, že na to máÄ jinej názor, ale já si to tak myslí­m, to je jako bych já točil videa o tom jak v páté tří­dÄ mlátí­me prvřáÄky :)

Možná ti to připadá jako Äpatný přirovnání­, ale mÄ nebaví­ soupeření­ s 10x slabÄí­m soupeřem, potom jeÄtÄ vyplazovat jazyk jak sem dobrej. :)

Tí­m samozřejmÄ neří­kám, že sou TE+PF 10x slabÄí­ jak by nÄkdo mohl pochopit, ale každej ví­ svoje.

 

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Tak to mi v tom pří­padÄ vysvÄtli co je pro řeknÄme nejlepÄí­ alianci(ty mluví­Ä o guildÄ ;)) na tom, že jim pomůžeÄ odlákat nÄkoho s kým se můžes rovnat asi jako (přirovnání­) otec s malým synkem na pí­skoviÄti.

Je sice možný, že na to máÄ jinej názor, ale já si to tak myslí­m, to je jako bych já točil videa o tom jak v páté tří­dÄ mlátí­me prvřáÄky :)

Možná ti to připadá jako Äpatný přirovnání­, ale mÄ nebaví­ soupeření­ s 10x slabÄí­m soupeřem, potom jeÄtÄ vyplazovat jazyk jak sem dobrej. :)

Tí­m samozřejmÄ neří­kám, že sou TE+PF 10x slabÄí­ jak by nÄkdo mohl pochopit, ale každej ví­ svoje.

 

:bye:

JJ TP + PF jsou 10x silnejsi jak vy takze asi mluvis o sobe :baby:

Link to comment
Share on other sites

Tak to mi v tom pří­padÄ vysvÄtli co je pro řeknÄme nejlepÄí­ alianci(ty mluví­Ä o guildÄ ;)) na tom, že jim pomůžeÄ odlákat nÄkoho s kým se můžes rovnat asi jako (přirovnání­) otec s malým synkem na pí­skoviÄti.

Je sice možný, že na to máÄ jinej názor, ale já si to tak myslí­m, to je jako bych já točil videa o tom jak v páté tří­dÄ mlátí­me prvřáÄky :bye:

Možná ti to připadá jako Äpatný přirovnání­, ale mÄ nebaví­ soupeření­ s 10x slabÄí­m soupeřem, potom jeÄtÄ vyplazovat jazyk jak sem dobrej. :)

Tí­m samozřejmÄ neří­kám, že sou TE+PF 10x slabÄí­ jak by nÄkdo mohl pochopit, ale každej ví­ svoje.

 

:baby:

Kdyz jsi takovej king, tak muzes na gw pomoct vladcum emperka (jestli te budou chtit) :)

Link to comment
Share on other sites

...

Ja si rozhodne nemyslim ze PF jsou nejak slabsi, a neberu je tak. Mozna ve zkusenostech a taktice nekdy zaostavaji, ale rozhodne si nemyslim, ze jsou marni nebo to co si o nich myslis ty. Podivej se treba na Visse, ktera nas jednoho po druhym posila do mesta :baby: Prave naopak, i pres vsecko co se na GW deje, se stale drzi, zlepsuji a upevnuji si svou pozici, narozdil od FF a LW, kteri zase utekli. Equip maji, postavy a lvl maji, hrat umi. Na videich sou jen souboje s nimi, a to proto, ze lepsi souper tu neni. Az prijdou zase FF a LW (pokud nekdy, snad jooo), budu moci natacet souboje s nima a ukazovat jak jsou 10x slabsi nez ja...(jestli to chces takhle slyset).

 

Nemuzes videt do nekoho, koho moc neznas, nemuzes vedet proc dela to ci ono a uz vubec nemuzes soudit podle sebe, pak z toho vznikaj tyhle nesmysly, kterych se dopoustis :bye: Kdybych mel shrnout to video, tak ano, bylo to z casti o tom, jak si davam hloucek lidi, ale cast je taky o tom, ze chci lidem ukazat to co na svych monitorech nevidi, upozornit na to a ja doufam, ze nejvetsi prinos tech videi je, aby se lidi mohli podivat, jak hraji, kde delaji chyby. Oni sami pak vidi co se da zlepsit, co se da vykoumat a jak se celkove zlepsit. Neberte to ale prosim jen proti moji postave, uz tak mam s vama problemu az az :)

 

Nebranim se kritice videi, ani duvodu jejich nataceni a kdesi cosi...a na vsecko rad odpovim, ale nektery veci me fakt udivujou, ze s nima muze nekdo prijit. Jo obcas si rejpnu, nebo zesmesnim, ale rozhodne za tim nevidim neco vaznyho a spis to beru jako legraci, a pokud jsem tim nekoho urazil, tak sry... no toto :)

Link to comment
Share on other sites

JJ TP + PF jsou 10x silnejsi jak vy takze asi mluvis o sobe :baby:

Ano Mithe, máš pravdu, já sem 10x slabší­ jako ty, protože tys Creatora na 95 "dostal", máš Devilinga, jako jedinej Creator vydrží­š dí­ky tomu házet AD z vykoupených stemů do haleluja, že my s me s tebou měli dost velký problémy, koča hadra, takže máš pravdu sem 10x slabší­ jako ty.

Ostatní­ věci nemá cenu rozví­jet. :bye:

 

Kdyz jsi takovej king, tak muzes na gw pomoct vladcum emperka (jestli te budou chtit) :)

Betře, ty seš nějakej tiskovej mluvčí­ PF, TE nebo Koči?

Můj teda ne, takže se prosí­m zdrž svých projevů, Vládcům běž pomoct sám ;)

 

 

Nemuzes videt do nekoho, koho moc neznas, nemuzes vedet proc dela to ci ono a uz vubec nemuzes soudit podle sebe

Takže Kočo, no1, měl bys do tohoto výroku zasvětit vaše skalní­ pří­znivce a některé členy ali, možná by pak bylo všechno jinak.

 

Hezkej den :)

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Takže KoÄo, no1, mÄl bys do tohoto výroku zasvÄtit vaÄe skalní­ pří­znivce a nÄkteré Äleny ali, možná by pak bylo vÄechno jinak.

 

Hezkej den :bye:

Dobre vis ze ja za ostatni nemluvim, nerozhoduju za ne a uz vubec za ne nenesu zodpovednost, za cokoliv co reknou, jak se chovaj. Vedle nazoru guildy/ali mam nazor jeste svuj vlastni, kterej se muze lisit, a ten tady vetsinou prezentuju, za guildu/ali mluvit nemuzu.

 

Skoro kazdej tady soudi podle sebe, nerikam ze se to nedeje, jen ti podavam reakci. Me totiz tvoje vysvetleni (prirovnani otce a synka, vyraz 10x slabsi, mlatime prvnacky) prijde absurdni a ja takhle neuvazuju (kdyz nepocitas supernovice, tam to bylo neco jako "mlatime prvnacky" :baby: ), takze se proti tomu ohrazuju a musim vysvetlit, ze takhle to ja nevidim, at si nekdo nemysli, ze chci jen ukazovat jaci jsme uber nebo ponizovat tim ostatni, to nemam v umyslu

Link to comment
Share on other sites

....

Ale KoÄo, já sem to tak vůbec nemyslel, možná sem to jen blbÄ napsal.

ChtÄl sem tí­m ří­ct něco jako, že je snad úplně logický, že si nejsilnÄjÄí­ aliance dá zbytek - nebo o tom snad nejsou tvoje videa za poslední­ 2 mÄsí­ce? :bye:

A to bylo vÄechno, já sem neřekl nic o tom o Äem si ty rozvinul dalÄí­ho půl postu. :baby:

 

Nic ví­c, nic mí­ř.

 

PS: Nežer to RO tak moc, bÄž se občas i podí­vat ven. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...