Jump to content
Reborn fórum

Mensi dotaznik


Koca

Par otazek ohledne videi  

69 members have voted

  1. 1. Vyhovuje vam kvalita / velikost souboru?

    • "High" video by mohlo byt jeste lepsi, odnese to vyssi velikost souboru
      14
    • "High" by mohlo byt o kousek horsi, aby byl mensi soubor
      9
    • "Low" video ma priliz nizkou kvalitu, zlepsit za cenu velikosti souboru
      3
    • "Low" verze je stale moc velika, ubrat velikost, ubrat kvalitu
      2
    • Soucasna situace mi vyhovuje
      41
  2. 2. Chcete listy (char, zkratky, chat)

    • Tyto listy bych rad videl(a)
      39
    • Zbytecne by rozptylovaly, nepotrebuji je
      13
    • Je mi to uplne fuk (cili hlas uplne k nicemu :) )
      17
  3. 3. "Music Titles" (aneb oznamovani hudby, ala MTV styl)

    • Libi se mi starsi, jednodussi styl
      26
    • Novy styl se mi libi vic
      40
    • Uplne zrusit
      3
    • Neco me napadlo a tak pisu navrh jak by to mohlo vypadat :)
      0


Recommended Posts

Hello lide usati, jsem moc rad, ze se vam videa libi :) Delam je hlavne pro vas, takze jsem rad za kazdej komentar. Dekuju za vsecky vase pochvaly a trosku min dekuju i za kritiku :P Chtel bych vedet nazor vetsiny na par otazek :P

 

Kvalita, pouzite kodeky

Myslim ze situace se docela ustalila, pripominky nebyvaji. Presto bych se chtel zeptat, jestli vam vyhovuji pouzite kodeky. H.264 na vysokou kvalitu a Xvid na nizkou. Nebo byste radsi u obou Xvid, nebo u obou H.264? Volba je na vas...pokud mate problemy s otevrenim souboru, tak tady: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=675 neco je :P

 

Listy

Listy s chatem, bm a infem o charu zamerne orezavam. Ne aby nekdo nevidel muj chat nebo kolik hp mam, ale protoze si myslim, ze zbytecne rozptyluji a lidi pak koukaj na listy a ne na to, na co maji :P

 

"Music titles"

Libi se vam? Chcete je? Mate radsi starsi styl (polopruhledny obdelnik, a na nem text) nebo novejsi (text prijede a odjede pres celou obrazovku, efekty - okraje, stin, deformace)? Vyhovuje vam velikost? Nebo mate nejaky zajimavy navrh? (Ale bacha, Vegas, ani ja nejsme vsemocni :P )

 

Piste, pokud mate co. Jakykoliv dotaz, pripominku nebo navrh zde muzeme prodiskutovat :P

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

Misto music titles bych dal spis music styles! Nektera hudba je otresna co tam poustis.. sry

Tak ji neposlouchej a je to :) Me se taky nemusi libit hudba ktera se libi tobe a muzu ji nazvat otresnou.

 

Na tohle tema uz je tady tolik postu, ze je uplne zbytecny psat neco dal... trochu tolerance lidi :D Natocte video a dejte si tam hudbu jaka se vam libi a budu to respektovat... do toho si proste moc kecat nenecham :)

Link to comment
Share on other sites

Te obdivuju Kocoure,na tohle bych fakt nemel nervy :) Hele navrh,udelej to parkrat bez hudby a nebo hod to jen na nas web a tady se na ne vyprdni,kdyz jsou nevdecny.

Fakt nechapu ze tu furt hodnotite hudbu,kazdy ma jiny vkus a zalezi vzdy jen na autorovi co si zvoli a bud to akceptujte nebo se na to nekoukejte,vzdyt je to jednoduchy jak facka.

Link to comment
Share on other sites

kubo mas zly napady :bye:

 

Ja mam jen zly napady,jsem totiz strasne ZLOmyslny ZLOsyn a jeste jsem uplne nedoZLOunel :P

 

Je to jen reakce na ty vecny kritiky na hudbu,pochopim kdyz budete hodnotit obsah ci styl hrani ,ale jak uz jednou psal Koca,proste nejde kazdymu vyhovet a meli by jste byt radi za nejaky ty videa a kdyz se to nekomu nelibi tak si to proste nestahujte,neposlouchejte.Prijde mi ze je to spis jen o nenavisti ke Kocovi,proc nikdo nikdy nehodnotil hudbu Baalovi,Jahymu,Busvovi ? Ja bych byl nerad kdyby se kvuli temto kecum na to Koca vyprdl "tecka"

Link to comment
Share on other sites

Je to jen reakce na ty vecny kritiky na hudbu,pochopim kdyz budete hodnotit obsah ci styl hrani ,ale jak uz jednou psal Koca,proste nejde kazdymu vyhovet a meli by jste byt radi za nejaky ty videa a kdyz se to nekomu nelibi tak si to proste nestahujte,neposlouchejte.Prijde mi ze je to spis jen o nenavisti ke Kocovi,proc nikdo nikdy nehodnotil hudbu Baalovi,Jahymu,Busvovi ? Ja bych byl nerad kdyby se kvuli temto kecum na to Koca vyprdl "tecka"

Vyjimecne souhlas. Nemam rad Kocu, nemam rad hudbu, kterou dava k videu, ale je to muj problem a nemusim to nikde ventilovat. V kazdem pripade video dela dobry, jen mozna obcas trochu neobjektivni, ale i na to ma pravo. Takze hlavne vydrz a nenech si do toho moc kecat.

 

Dotaznik vyplnovat nebudu ale muj nazor je, ze bohate staci nizsi kvalita souboru. Navic s XVid kodekama jsem problem nemel, narozdil od tech H.264. Ja se na video podivam vzdycky jen jednou a pak jde tak maximalne do archivu a na to mi bohate staci nizsi kvalita.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...