Jump to content
Reborn fórum

2 Years of Reborn


Koca

Recommended Posts

Chvála a vÄaka. VÄaka GM síşÄasným aj minulým (kenny, loony, baalb, iscar, desta, gorlath, felessan, mith, romulus, ren, silv,) za veÂľa Äasu, ktorý obetovali pre nás, aby sme my mohli hraÂť v spokojnosti. VÄaka aj tebe koco za pripomenutie tých dvoch rokov videom, pri ktorom som ani nedýchal a zaspomí­nal si na začiatky a prebehli mi hlavou tie dva roky hrania na tomto servri. Hudba ( aj keÄ možno bude niekto maÂť iný názor ) pre mřa k týmto spomienkam jedno slovo: božská. Na záver prajem GM a aj spoluhráÄom dalčie roky strávené v pohode pri tejto hre.

Link to comment
Share on other sites

Az mi to vhanelo slzy do oci... /no1

Jo tys bulel jen 5 minut, ja to delal 2 hodiny a probiral se 350ti screenama :) Tech kapesniku.. :)

 

Ne a ted vazne..diky, jsem moc rad ze se vam to libilo a ze to nektere dojalo (jako me), clovek si rekne ze je to jen blba hra, ale s prateli je to mnohem vic, kdyz ma clovek s kym sdilet radost ze hry. A nevim jak pro koho, ale pro me za to ty 2 roky staly, a ikdyz vetsina stesti a radosti pominula, stale toho mame dost, z ceho se radovat. A u dalsiho vyroci se na sebe zas budem vsichni tesit a pripominat si, jaky to bylo, co se stalo, co nam udelalo radost. Diky!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

Madonna ? Kdo to je ? Tu prece nikdo neposloucha :):)

 

Jen takovy malicky rejpnuti,zasvecenci uz budou vedet :)

 

Ty myslis svuj "kulturni zazitek roku, kvuli kteremu by mely byt zruseny GW"? :beg:

Link to comment
Share on other sites

Ty myslis svuj "kulturni zazitek roku, kvuli kteremu by mely byt zruseny GW"? :beg:

 

Trefa do cerneho :) ale s podstatnou chybou,nebyl to muj kulturni zazitek a byl to jeden z duvodu pro zruseni GW.To je pro info aby jsi tu nezkresloval informace a nebyl jsem tu za Madonnafila :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...