Jump to content
Reborn fórum

GW 13.8.2007


busva

Recommended Posts

No ja tam vidno ze zlyhala inak nasa silna stranka - pasce. Samozrejme nasa chyba. Tiez to bol den so slabsou dochadzkou. Vedeli sme uz 2 tyzdne ze nabuduce nam to budu chciet RNR pretocit na nulu, no tentokrat nas tlacili prirychlo co sme necakali (asi tie pasce a 1 Hwizna). Tiez nebola pripravena taktika co presne spravit ked uz to zacnu tocit. To je niekedy tazke zastavit.

Nevidno ten posledny utok, co je skoda, keby boli GW o 2-3 min dlhsie tak hrad maju RNR.

Link to comment
Share on other sites

 

Nemyslim si ze by jste nekde udelali chybu,to proste nejde zastavit takovyto utok s podporou.Vzhledem k magnetu by se tam stejne hwizna moc neuplatnila.

 

Jinak pekny video Busvo,pekna hudba a jeste lepsi prace nohou :P Konecne ma Perse nejakyho soupere :P Ale to VT jsi tam nemusel davat,ted kazdy pozna ze mam fakt vestecky schopnosti a budou chtit znat budoucnost :D

Link to comment
Share on other sites

Nemyslim si ze by jste nekde udelali chybu,to proste nejde zastavit takovyto utok s podporou.Vzhledem k magnetu by se tam stejne hwizna moc neuplatnila.

 

Jinak pekny video Busvo,pekna hudba a jeste lepsi prace nohou :P Konecne ma Perse nejakyho soupere :P Ale to VT jsi tam nemusel davat,ted kazdy pozna ze mam fakt vestecky schopnosti a budou chtit znat budoucnost :D

samozřejmÄ že hwizny co se tu na rebornu objevují­ se proti magnetu moc neuplatřují­, ale každá rozumná hwizna hází­ ganbantein jakmile magnet vidí­.

Link to comment
Share on other sites

samozřejmÄ že hwizny co se tu na rebornu objevují­ se proti magnetu moc neuplatřují­, ale každá rozumná hwizna hází­ ganbantein jakmile magnet vidí­.

 

To myslis kvuli te kosticce kterou do magnetu vykousnu ? S tim jaky je potom delay tam polozis 3x magnet znovu.Teda pokud jsem nezaspal a ganbantein uz rusi zase cely magnet.Toto tema uz jsem tu hodnekrat resil,vzhledem k tomu ze jsem ganb. jel jen kvuli magnetu.

 

tady nejde o logiku ale o prakticnost a vyuziti,nechci tu vest s tebou spory,jako hrace te obdivuju,ale proste mam na to jiny uhel pohledu a v tomto s tebou nesouhlasim.

Edited by .Jakubicek.
Link to comment
Share on other sites

To myslis kvuli te kosticce kterou do magnetu vykousnu ? S tim jaky je potom delay tam polozis 3x magnet znovu.Teda pokud jsem nezaspal a ganbantein uz rusi zase cely magnet.Toto tema uz jsem tu hodnekrat resil,vzhledem k tomu ze jsem ganb. jel jen kvuli magnetu.

už bychom se mohli přesunout do jiného topicu, ale nedá mi to :P

Stejnou logikou vpodstatÄ nemusí­Ä ani házet SG, protože každej potne pár potů a SG má hrozný delay (stejný jako gang) a postupnÄ takhle můžeÄ vyřadit vÄechny skilly, tzn. že wizna je na GW úplně nanic a vůbec tam nemusí­ chodit :D

Link to comment
Share on other sites

už bychom se mohli přesunout do jiného topicu, ale nedá mi to :P

Stejnou logikou vpodstatÄ nemusí­Ä ani házet SG, protože každej potne pár potů a SG má hrozný delay (stejný jako gang) a postupnÄ takhle můžeÄ vyřadit vÄechny skilly, tzn. že wizna je na GW úplně nanic a vůbec tam nemusí­ chodit :P

No tak ví­Ä co, Jakubí­Äek když nemá Mind Break, tak stejnÄ nic nezabije. :D

Link to comment
Share on other sites

Veci, kterych jsem si vsiml pri sledovani videa.

 

0:23 nebyl magnet pod obranci

8:00 naprosto nepochopitelne magnety na obou stranach. Nejdriv to chce premyslet, jestli se ten magnet vyplati, kdyz je tam jenom creator. A na strane pf ruseni ciziho magnetu, kdyz tam nemam wiznu? Proc? Aby si hodili pneumu?

10:28 naprosto to posral ten, kdo hral profesora Livii, kdyz misto magnetu stone cursoval hunta?? wtf !!

12:00 kdyby priest hodil na toho wizard pneumu, mohli dost zpomalit postup nepratel

16:58 Za přežitou asuru +, za nepřehození­ na ghosta - ;)

17:36 magnet strašně pozdě, kdyby tam byla schopná wizna ze stringů, tak se to prorazilo

 

Jinak plus za zábavnou vložku ventrila na začátku a za slušný výkon jako hráče;) Mí­nus za pouhý "záznam" GW. Celkově podařené video :)

Edited by Bruky
Link to comment
Share on other sites

Veci, kterych jsem si vsiml pri sledovani videa.

 

0:23 nebyl magnet pod obranci

8:00 naprosto nepochopitelne magnety na obou stranach. Nejdriv to chce premyslet, jestli se ten magnet vyplati, kdyz je tam jenom creator. A na strane pf ruseni ciziho magnetu, kdyz tam nemam wiznu? Proc? Aby si hodili pneumu?

10:28 naprosto to posral ten, kdo hral profesora Livii, kdyz misto magnetu stone cursoval hunta?? wtf !!

12:00 kdyby priest hodil na toho wizard pneumu, mohli dost zpomalit postup nepratel

16:58 Za přežitou asuru +, za nepřehození­ na ghosta - :D

17:36 magnet straÄnÄ pozdÄ, kdyby tam byla schopná wizna ze stringů, tak se to prorazilo

 

Jinak plus za zábavnou vložku ventrila na zaÄátku a za sluÄný výkon jako hráÄe;) Mí­nus za pouhý "záznam" GW. CelkovÄ podařené video :P

 

16:58 sem ghosta mel ;] (soulburn na sebe,lexa,KE+rozbitej combat umi sve ;] )

Ale celkove dik, ja se na sve videa divam i z duvodu, ze si vsimam chyb co delam a snazim se je eliminovat :) Celkove za par chyb je tam s ghostem, asi sem se ho nevedel nabazit (prvni gw s nim :P )

 

Jinak ten konec tam neni z prosteho duvodu, doslo misto ><

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

No tak ví­Ä co, Jakubí­Äek když nemá Mind Break, tak stejnÄ nic nezabije. :P

Ostatne jako kazda jina wizna :P

 

Edit: Tak tohle video zustane hodne dlouho v me zbirce...uz jen kvukli te prvni hlasce :D

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

...uz jen kvukli te prvni hlasce :P

 

Jeste abych to upresnil ten tazajici byl Consta a odpovidajici jsem byl ja a Ashi :)

 

Proc bych se ptal sam sebe na vlastni vymysl? ;] Kubo to nezapres :D:P

 

Sorac spletl jsem se no,to byl vlastne Koca :)

Edited by Ivik30
Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

fajn video i hudba, jen skoda, ze jsme nebyli ve forme a nepredvedli toho trosku vic

 

btw zajimalo by me jestli ta hlaska byla uprimna nebo hrana? ale za ty odpovedi a ciny ponesete nasledky :D

Byla naprosto uprimna...sam se divim ze to tam takhle sedlo :P

Link to comment
Share on other sites

Jeste abych to upresnil ten tazajici byl Consta a odpovidajici jsem byl ja a Ashi :D

Sorac spletl jsem se no,to byl vlastne Koca :P

Sakra a ja bych si uří­zl ruku a zapří­sahal se, že první­ "jo" byl ÂŤulpas a druhé "jo" rodix. A to jsem je chtÄl vyslí­chat, jestli to nejsou náhodou Äpioni. Damn :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...