Jump to content
Reborn fórum

GW 15.8.2007


Koca

Recommended Posts

Koca: skoda tvoje videa byly fajn, sice obcas trosku propagacni, ale kdyz se na nejaky divam, tak mi u toho dochazi, proc to ro furt hraju a co me na tym bavi, za to thx tobe i vsem ostatnim

 

btw me gw bavily vzdy a ted si je uzivam jeste vic a soucasna situace na gw > pust si to video, poslechni si tu hlasku na zacatku a podekuj constovi, mate co jste chteli ...

 

to posledni videjko supr, novej eq, pekne chlastat jako vzdy..., sundat te neni problem stacili by tak 3 lidi, ale v tym zmatku to moc nejde ..., za ten konec se styd, misto abys cestne umrel v boji, tak zbabele wingnes do mesta /omg /??

Link to comment
Share on other sites

za ten konec se styd, misto abys cestne umrel v boji, tak zbabele wingnes do mesta /omg /??

To se teda stydet nebudu :) On pri tom totiz zustane ten pocit, ze kdybych newingnul, tak se me nezbavi vubec :) Lidi hrozne potesi kdyz me uvidi na zemi, ale kdyz jim odwingnu, tak ne :) Sice to ucel splni, jsem ve meste, ale neposlali me tam obranci :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

To se teda stydet nebudu :) On pri tom totiz zustane ten pocit, ze kdybych newingnul, tak se me nezbavi vubec :) Lidi hrozne potesi kdyz me uvidi na zemi, ale kdyz jim odwingnu, tak ne :) Sice to ucel splni, jsem ve meste, ale neposlali me tam obranci :)

 

jo, a jeste usetris protekci, boosty a snad i jidlo, ty jsi ale chytra hlavicka, od ted jsem "5ti-tlacitkovy skiller",

F5 - butterfly wing, normalne ho mam v inventari, tak si ho hodim i na listu, no fear a vase matky jsou krecci

Edited by Kvakik
Link to comment
Share on other sites

Sice s vama uz delsi dobu nehraju ale todle mi nedalo a napisu sem protoze na kocovi videa sem se rad dival :):)

Moc ti dekuju clovek potom aspon nestratil prehled co se tu u vas deje :)

 

Koca Gl in real life a aj v tom ro i kdyz uz to nebudes tolik potrebovat :):)

Link to comment
Share on other sites

Koco, nemÄl jsem tÄ nijak zvláÄÂť rád a ani jsem nijak moc nesledoval tvoje videa. Vždycky jsi byl pro mÄ jen dalÄí­ cí­l pro decrease agi a lex aeternu. I tak se ale mÄj pÄknÄ a snad za tebe nebude hrát žádná lama;)

Link to comment
Share on other sites

Diky, a nebojte, svou postavu bych nikomu nikdy nedal, pokud na gw nebudu ja, nebude ani Koca :)

A jak to chodi, tak to nebude urcite trvat vecne, a sem tam me mozna potkate pobihajiciho zmatene po nejakym hradu :)

Link to comment
Share on other sites

Spí­š bych řekl, že asi nikoho nebaví­ taková situace na GW jakou teď mají­ kluci z RNR, hold si dávaj pauzu, už po 14 dnech, hahahahaha a nám se smáli.

 

Edit: za rok si dojděte pro hrad, dří­v nemá cenu chodit. :)

Edited by tulpik
Link to comment
Share on other sites

Edit: za rok si dojděte pro hrad, dří­v nemá cenu chodit. :)

davam tomu tak 2-3 tyzdne kym nasa dochadzka v ali bude pod 20

Prosim o presunuti meho postu do GW topicu. Dekuji

sak si to tam mozes presunut sam..

Edited by Elessi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...