Jump to content
Reborn fórum

GW 1.10.2007


Koca

Recommended Posts

Dobry den preji :idea: Vcera jsme sli blbnout do geffu a bylo tam spoustu akce a zabavy, tak vam prinasim trosku delsi video, prevazne z obrany, kde byla spousta akce a blbnuti, jako za starych casu.

 

Video je dlouhe 25 minut, proto jsou soubory trosku vetsi.

Vysoka kvalita: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-10-01.High.mp4

Nizka kvalita: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-10-01.Low.mp4

 

Zacaly se objevovat ohlasy, ze nekterym se obcas zastavi obraz na nejakou chvili. Snizil jsem proto maximalni intervaly mezi klicovymi snimky, avsak nemam zadne problemy a ani jsem nemel s predchozimi videi. Pokud problem pretrvab, nebojte se napiste to sem do topicu.

 

A nakonec chci upozornit, ze zde nebude tolerovana diskuse hodna "Smetiste GW"... o prubehu valek si piste tam :)

Link to comment
Share on other sites

Mno, když se podí­vám na ty kdo na vás chodí­, tak je mi jich celkem lí­to... Empo ti tam healuje high priest, profa tam háže safetky a SCÄka a to co nezabijeÄ ty, odklidí­ high wizard...

Video je OK, ale prostě mi přijde, že je tam ví­c advanced charů, než můžou takové noob gildy zvládnout. StaÄí­ už jen když tam pobí­háÄ s monkem, kterej má ghosta (nemluvÄ o dalÄí­m equipu) a na pomÄry na tÄch GW témÄř neomezenej poÄet potů, ale to už je na každém, jak se na to dí­vá...

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem tam byl jen s tim alchacem co tam pestoval rostliny a posilal vybuchujici sphery, zbytek jednal sam za sebe. Taky bych byl radsi, kdyby se to obeslo bez tolika adv. charu, ale sam vis jak to s nima je :idea:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Ja jsem tam byl jen s tim alchacem co tam pestoval rostliny a posilal vybuchujici sphery, zbytek jednal sam za sebe.

Taky bych byl radsi, kdyby se to obeslo bez tolika adv. charu, ale sam vis jak to s nima je :idea:

Jeste jsme meli na zacatku sina kterej asi nakrapal to empo (neverim ze ja s light epsilonkou bez str nebo ty jsme ho poskrabali), ale ten uz v dobe kdy se empo rozbilo tusim ze nehral.

 

a adv bych tam nejradsi videl presne nula :)

 

Edit: a za ten chain[3] bych mel vybirat desatek ;) Prihlasi se, jen pro zajimavost, pripadny stastny majitel? Minule zase padlo Transparent headgear protector, tam stastneho majitele uz znam :)

P.S. a ne ze me tim chainem budete asurovat, jooo?!

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...