Jump to content
Reborn fórum

GW pre Normal a Expanded class


Mephisto111

Recommended Posts

nechal bych to v Äupí­lku eventy... podobný návrhy se tu už mockrát řečili.. vÄtčinou z toho vyÄla zbyteÄný nároÄnost nebo to že by nakonec stejnÄ nebyl moc velký zájem :) ostatnÄ bohužel i SN GW skončili kdysi pro nezájem..tady je situace obdobná :) naví­c by zas vyvstala situace "a co když ty parchanti si jenom přeházej equip aby mÄli snadnÄjÄí­ invest?!"

Link to comment
Share on other sites

... vÄtčinou z toho vyÄla zbyteÄný nároÄnost nebo to že by nakonec stejnÄ nebyl moc velký zájem :) ostatnÄ bohužel i SN GW skončili kdysi pro nezájem..tady je situace obdobná...

 

no aj preto to sem davam aby sa zistilo cca kolko ludi by dotoho Älo a záujem myslim že by bol...

 

a Supernovicu neni zasa na serveru tolko aby stále chodili v hojných poÄtoch na SN GW...

Link to comment
Share on other sites

Ja si myslim, ze normalni GW staci, na ty ostatne muze kdokoliv, ikdyz nekdy bez sance. GW pro normal/expanded class bych spis nechal jako obcasny event. Vcera se to bohuzel nevydarilo a az se vychyta par much + lidi zacnou byt ukazneni, bude to zabava nejen pro vas, ale i pro nas a pak se muzou tyto GW poradat i casteji..

Link to comment
Share on other sites

Ja si myslim, ze normalni GW staci, na ty ostatne muze kdokoliv, ikdyz nekdy bez sance. GW pro normal/expanded class bych spis nechal jako obcasny event. Vcera se to bohuzel nevydarilo a az se vychyta par much + lidi zacnou byt ukazneni, bude to zabava nejen pro vas, ale i pro nas a pak se muzou tyto GW poradat i casteji..

 

 

Mno hlavne to prosim dejte vedet trochu vic dopredu (+-tyden)

Ja sem byl celej den vicemene online, tesil sem se na to jako malej, pak sem delal palacinky, koukam na IRC a ono to uz bezi - a nakonec sem ostrouhal na nedochvilnost.

/sob

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...