Jump to content

Photo

Archer - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#1 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 09 August 2005 - 08:44 AM

Kde expite sveho archera? Ja ho hraju prvne (kdyz nepocitam par minut pred [ /omg ]em).
Zatim jsem low level (14) a expim na willowech a obcas DSkem sejmu nejakou houbicku (Spore). Mate lepsi mista nez obligatni willow - poison spore (geff1, culverts 2-3) - geff 2, geffen 3?
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#2 oggi

oggi

Deviling

• Supporters
  • 257 posts

Posted 09 August 2005 - 09:50 AM

Gwaihir... zkus mandragora tam se da dobre zacit
何時も処刑で なんで?
それで処刑!!

#3 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 09 August 2005 - 10:27 AM

Kde expite sveho archera? Ja ho hraju prvne (kdyz nepocitam par minut pred [ /omg ]em).
Zatim jsem low level (14) a expim na willowech a obcas DSkem sejmu nejakou houbicku (Spore). Mate lepsi mista nez obligatni willow - poison spore (geff1, culverts 2-3) - geff 2, geffen 3?

View Post

Jestli jedeš na Dex, tak se určo vyplatí investovat do Fire a jít pod Yunem na Flory, admini odstranili většinu Geographů, takžejk je to na pohodu - chodila jsem tam okolo lvl 25

Jinka samosebou předtím pomůžou Generálové a když jsi na tom lépe Dex 50+, tak se vrhni na Geography, dávaj dost expů.

Tedy, jestli jedeš sólo.
Julie Dancerka, která je bezmezně zamilována do Romea.

#4 Andy

Andy

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 09 August 2005 - 09:20 PM

Ja mam podobnyho archera a dost se mi osvedcily ty mandragory na mape severovychodne od pronty. Mam lvl 21 a 7% za kazdou je podle me dost dobry. :(

#5 Pettka

Pettka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 12 August 2005 - 11:44 AM

No nevim, flory proste staci. Jsem na ne vyrazil na base 14 a dostal jsem za jednu 90% levelu (coz mi neprijde jako spatny). Sice me to stalo asi 400 sipu, ale leti to tam jako hrom.
Zezacatku nema cenu hrat si s elementem, je to zbytecny plytvani penezma, ale tak kolem base 40 uz se to hodi na geo.
Pettka - Rogue 50+ (scribble rogue)
Lathspel - Bard 70+ (já nic, já muzikant. Často ve společnosti kovářky Kohn, která pak prodává barvičky)

#6 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 13 August 2005 - 01:04 PM

No nevim, flory proste staci. Jsem na ne vyrazil na base 14 a dostal jsem za jednu 90% levelu (coz mi neprijde jako spatny). Sice me to stalo asi 400 sipu, ale leti to tam jako hrom.
Zezacatku nema cenu hrat si s elementem, je to zbytecny plytvani penezma, ale tak kolem base 40 uz se to hodi na geo.

View Post

Co se týče peněz - jako Archer si nemůže nikdo stěžovat .)

#7 Bliznicka

Bliznicka

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 14 August 2005 - 08:05 PM

Geo..... vam zrusili takze archeri uz asi zase party GH nebo G.G.

#8 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 14 August 2005 - 11:25 PM

Geo..... vam zrusili takze archeri uz asi zase party GH nebo G.G.

View Post

Co se dá dělat .)

Ale sama chodím do Geffenu f3 s pastmi je to celkem na pohodu a leze to slušně.

#9 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 19 August 2005 - 12:21 AM

mno, s pastma mozna, ale tohle je archer forum  :unsure:

View Post

No jup .) Tak to pořád platí Pyramida třetí patro s dex aspoň 50+

#10 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 22 August 2005 - 10:10 PM

Sem archer lvl 43 jedu dex ( 60+14 ) a na geographry se da jit ale ten haj*** se healuju takze ja mu dam DS a on to uhealuje.

Takze docetl sem se na czechro foru - wolfrick: Já jsem od levelu 33 expil na Argiopech. Na tý mapě Aldebaran dolů, dolů, dolů, vpravo. Stačí chvíli běhat kolem stěn a pak usnipovat ubohou housenku bez šance na útok. ... Navíc je tam skvělý sniperský post

//Kde je ten sniper post???? mohl by mi prosim nekdo dat souradnice?

Takze kam radite nez GH?

Edited by frostsilenec, 22 August 2005 - 10:12 PM.

Posted Image
Posted Image
Posted Image

#11 Plysovy Gepard

Plysovy Gepard

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 73 posts

Posted 23 August 2005 - 06:45 PM

Co skusitr treba generali?
Posted Image
Name, Class, Base Level, Job Level
Gepardatko, Hunter, 62, 37
Šmoula, Novice, 44, 10,
Galbatorix, Swordman, 28, 21
HatoriHanzo, Novice, 1, 1
Šmoulicek, Taekwon, 32, 23
Snizek, Merchant, 19, 14,
Druid, Magician, 29, 21,
kralicekAzurit, Rogue, 53, 28
Kami Samanosuke, Taekwon, 47
naposledy upraveno 16.1.06 [k3dt]

#12 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 23 August 2005 - 06:54 PM

Ten sniperský post, tam žádný není :) to by bylo za chvilku jak s těmi Geo. Ale jestli se na tu mapu pořádně podíváš, tak je tam takové místečko ve tvaru slzy(fantazii se meze nekladou) a napadá mě jen tohle ;) Jinak jen chodit kolem a sniprovat. Jsou tam i Flory, což není tak špatné. Ale po pravdě nic, moc. Teď snad jedině ty GG i když drop je na nic :)

Edited by Cakeman, 23 August 2005 - 06:55 PM.

Posted Image Posted Image
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#13 Leia

Leia

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 25 posts

Posted 23 August 2005 - 09:32 PM

Do jobu 40 na Greates Generals
40+ s aco gargy,geff3/geffenie,pro ty co maxujou zezacatku dex stingy v Glast Sewer 3/Glast cave1..da se to tam i solovat.
Reborn
Wedge-77lvl Hunter
Dooku-65lvl Sage
CzechRO
DarthTyranus-97lvl Wizzard
Mara Jade-73lvl Hunter

#14 Cakeman

Cakeman

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 23 August 2005 - 09:53 PM

Do jobu 40 na Greates Generals
40+ s aco gargy,geff3/geffenie,pro ty co maxujou zezacatku dex stingy v Glast Sewer 3/Glast cave1..da se to tam i solovat.

View Post

S těmi Gargoulama je to teď těžký, ale Archerem, který má víc než 1INT, by to snad šlo. Máš to vyzkoušené???
Posted Image Posted Image
cakeman----->Hunter
Cakeman---->Crusader

#15 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 24 August 2005 - 09:02 AM

S těmi Gargoulama je to teď těžký, ale Archerem, který má víc než 1INT, by to snad šlo. Máš to vyzkoušené???

View Post

Tak ja jsem nejdriv udelal do JOB lvl 15 payon cave f1 pak undersea tunnel par lvlu a pak do BASE lvl 50 (s ACO) sem vydrzel na gargoylech sico uz to skace tak po 2% ale staci to.

Kam ted GEFF 3??

Moje staty, ted odhadem...: AGI 9, INT 9, DEX 60+ ( a WILLOOW C. v HAT RULEZZ )

Edited by frostsilenec, 24 August 2005 - 09:05 AM.

Posted Image
Posted Image
Posted Image

#16 M.Matus

M.Matus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 24 August 2005 - 12:03 PM

Jak se dostanu sam do glast heimu?
Matush

#17 Tuax

Tuax

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 24 August 2005 - 12:13 PM

Jak se dostanu sam do glast heimu?

View Post

Pěšky dost obtížně, ale s wingama to jde :) Lepší by bylo, kdyby ti tam někdo hodil warp.

Ale pěšky je to asi takto:
Geffen --> na sever --> na západ --> na západ --> na západ (zde je GH)
případně:
Geffen --> na západ --> na západ --> na sever --> na západ (zde je GH)

Každopádně na mapě před GH jsou mimo jiné Sky petiti, kteří nejsou moc milí, tak se na ně připrav :) A na mapách objednu blíže jsou trošku četnější koboldi.
Na serveru působím v podstatě od jeho počátků, ale na pevno jsem zde byl od června 2005, pak dva vytrvalé roky, ale po wipe serveu a velkých změnách v emulátoru, či co to bylo jsem spolu s dalšími v roce 2007 odešel. No a nyní jsem zase zpět :)

Stará škola 2007
Tuax - Assassin 9+
Evžen - Super Novic 70
Kulikulik - prodavac

Nová generace 2010
Lejsek - Hunter 7+
Aleavar - Alchymista potář 6+
Healmen - Priest 6+

#18 jump

jump

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 130 posts

Posted 29 August 2005 - 07:00 AM

1. Takze se doporucuje zezacatku,.. treba ty mandragory z pronty pravo nahoru
Ale parta je lepsi kdyz ti nekdo dela tank nemusi to byt jen aco nebo priest tak muzes kam chces :P jenze kazdy je pro solo takze pokracujem nebo s aco GH :)

2. i kdyz to neni uplne snadne ale da se zvladnout jit na eggyry payon pravo a dolu je tam i elder willow

3. pak se da jit na generali z payonu 2x do prava a dolu bacha na lisku a horongy

4.pokud mate aco ale muze byt i jiny sikovny char bohuzel diky mantisam spis aco :) tak jit na ty argiopy, jeden je nahani pod prevysi a archer na ne strli z vysky

5. odstrel - to same ale da se to uz solovat je v pyramidach 3f kde se pres propasti da strilet,.. problem je se ziskavanim lootu :) nekdy ho sezere pejsek a to se pak da udelat tak ze si ho nacnete a dodelat primo u nej a mate loot,.. jinak musite mit volnou cestu a rychle si bezet pro loot :D je tam riziko proti mimicum jedine asi port :)

6. GH je jasne asi vsem

7. Geffen 2f se da na nizsich levelch celkem to na whisperech skace navic z jakku pada tights slotovy a z whisperu oblibena karta :P

8. o patro nize je to uz o hubu ale leze to tam hezky, s aco se to da a jako hunter uz je to lepsi, presto archer pokud ma dostatek sp tak by to tam mohl prezit,.. ale chce to nejlepe imaterial sipy alespon na DS a silver na ostatni :P

Edited by jump, 29 August 2005 - 07:03 AM.

EhIanka - 3x merchant, bez guildy :)

Skill simulator, Skill and stat simulator Forum about SN

#19 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 29 August 2005 - 09:32 PM

1. Takze se doporucuje zezacatku,.. treba ty mandragory z pronty pravo nahoru
Ale parta je lepsi kdyz ti nekdo dela tank nemusi to byt jen aco nebo priest tak muzes kam chces :P jenze kazdy je pro solo takze pokracujem nebo s aco GH :P

2. i kdyz to neni uplne snadne ale da se zvladnout jit na eggyry payon pravo a dolu je tam i elder willow

3. pak se da jit na generali z payonu 2x do prava a dolu bacha na lisku a horongy

4.pokud mate aco ale muze byt i jiny sikovny char bohuzel diky mantisam spis aco :) tak jit na ty argiopy, jeden je nahani pod prevysi a archer na ne strli z vysky

5. odstrel - to same ale da se to uz solovat je v pyramidach 3f kde se pres propasti da strilet,.. problem je se ziskavanim lootu :) nekdy ho sezere pejsek a to se pak da udelat tak ze si ho nacnete a dodelat primo u nej a mate loot,.. jinak musite mit volnou cestu a rychle si bezet pro loot :lol: je tam riziko proti mimicum jedine asi port :)

6. GH je jasne asi vsem

7. Geffen 2f se da na nizsich levelch celkem to na whisperech skace navic z jakku pada tights slotovy a z whisperu oblibena karta :)

8. o patro nize je to uz o hubu ale leze to tam hezky, s aco se to da a jako hunter uz je to lepsi, presto archer pokud ma dostatek sp tak by to tam mohl prezit,.. ale chce to nejlepe imaterial sipy alespon na DS a silver na ostatni :)

View Post

Gef3 je pro opravdu inteligentní Archery, jinka jako Hunter je na pohodu s pastma a chytat tam ty malé
ďáblíky, jinka končí.

#20 jump

jump

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 130 posts

Posted 01 September 2005 - 12:06 PM

Gef3 je pro opravdu inteligentní Archery, jinka jako Hunter je na pohodu s pastma a chytat tam ty malé
ďáblíky, jinka končí.

View Post

mno geffen 3f neni problem,.. staci strilet na dalku a chodit pomalu a kdyz se k tobe neco priblizi nebo se rychle blizi tak DS jinak si DS setrit, nejlepsi je si z whisperu vyhuntit silver robu se slotem a znich ziskat imaterial sipy a ty pouzivat na ono rychle DS proti konim :huh: jinak nejvetsi problem tam jsou asi mouchy a deviruchi
EhIanka - 3x merchant, bez guildy :)

Skill simulator, Skill and stat simulator Forum about SN