Jump to content
Reborn fórum

Archer - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Kde expite sveho archera? Ja ho hraju prvne (kdyz nepocitam par minut pred [ /omg ]em).

Zatim jsem low level (14) a expim na willowech a obcas DSkem sejmu nejakou houbicku (Spore). Mate lepsi mista nez obligatni willow - poison spore (geff1, culverts 2-3) - geff 2, geffen 3?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Kde expite sveho archera? Ja ho hraju prvne (kdyz nepocitam par minut pred [ /omg ]em).

Zatim jsem low level (14) a expim na willowech a obcas DSkem sejmu nejakou houbicku (Spore). Mate lepsi mista nez obligatni willow - poison spore (geff1, culverts 2-3) - geff 2, geffen 3?

3588[/snapback]

 

Jestli jedeÄ na Dex, tak se urÄo vyplatí­ investovat do Fire a jí­t pod Yunem na Flory, admini odstranili vÄtčinu Geographů, takžejk je to na pohodu - chodila jsem tam okolo lvl 25

 

Jinka samosebou předtí­m pomůžou Generálové a když jsi na tom lépe Dex 50+, tak se vrhni na Geography, dávaj dost expů.

 

Tedy, jestli jedeÄ sólo.

Link to comment
Share on other sites

No nevim, flory proste staci. Jsem na ne vyrazil na base 14 a dostal jsem za jednu 90% levelu (coz mi neprijde jako spatny). Sice me to stalo asi 400 sipu, ale leti to tam jako hrom.

Zezacatku nema cenu hrat si s elementem, je to zbytecny plytvani penezma, ale tak kolem base 40 uz se to hodi na geo.

Link to comment
Share on other sites

No nevim, flory proste staci. Jsem na ne vyrazil na base 14 a dostal jsem za jednu 90% levelu (coz mi neprijde jako spatny). Sice me to stalo asi 400 sipu, ale leti to tam jako hrom.

Zezacatku nema cenu hrat si s elementem, je to zbytecny plytvani penezma, ale tak kolem base 40 uz se to hodi na geo.

4149[/snapback]

 

Co se týÄe penÄz - jako Archer si nemůže nikdo stÄžovat .)

Link to comment
Share on other sites

Sem archer lvl 43 jedu dex ( 60+14 ) a na geographry se da jit ale ten haj*** se healuju takze ja mu dam DS a on to uhealuje.

 

Takze docetl sem se na czechro foru - wolfrick: Já jsem od levelu 33 expil na Argiopech. Na tý mapÄ Aldebaran dolů, dolů, dolů, vpravo. StaÄí­ chví­li bÄhat kolem stÄn a pak usnipovat ubohou housenku bez Äance na íştok. ... Naví­c je tam skvÄlý sniperský post

 

//Kde je ten sniper post???? mohl by mi prosim nekdo dat souradnice?

 

Takze kam radite nez GH?

Link to comment
Share on other sites

Ten sniperský post, tam žádný není­ :) to by bylo za chvilku jak s tÄmi Geo. Ale jestli se na tu mapu pořádnÄ podí­váÄ, tak je tam takové mí­steÄko ve tvaru slzy(fantazii se meze nekladou) a napadá mÄ jen tohle ;) Jinak jen chodit kolem a sniprovat. Jsou tam i Flory, což není­ tak Äpatné. Ale po pravdÄ nic, moc. TeÄ snad jedinÄ ty GG i když drop je na nic :)

Link to comment
Share on other sites

Do jobu 40 na Greates Generals

40+ s aco gargy,geff3/geffenie,pro ty co maxujou zezacatku dex stingy v Glast Sewer 3/Glast cave1..da se to tam i solovat.

5324[/snapback]

S tÄmi Gargoulama je to teÄ tÄžký, ale Archerem, který má ví­c než 1INT, by to snad Älo. MáÄ to vyzkouÄené???

Link to comment
Share on other sites

S tÄmi Gargoulama je to teÄ tÄžký, ale Archerem, který má ví­c než 1INT, by to snad Älo. MáÄ to vyzkouÄené???

5329[/snapback]

Tak ja jsem nejdriv udelal do JOB lvl 15 payon cave f1 pak undersea tunnel par lvlu a pak do BASE lvl 50 (s ACO) sem vydrzel na gargoylech sico uz to skace tak po 2% ale staci to.

 

Kam ted GEFF 3??

 

Moje staty, ted odhadem...: AGI 9, INT 9, DEX 60+ ( a WILLOOW C. v HAT RULEZZ )

Link to comment
Share on other sites

Jak se dostanu sam do glast heimu?

5391[/snapback]

 

PÄÄky dost obtí­žnÄ, ale s wingama to jde :) LepÄí­ by bylo, kdyby ti tam nÄkdo hodil warp.

 

Ale pÄÄky je to asi takto:

Geffen --> na sever --> na západ --> na západ --> na západ (zde je GH)

pří­padnÄ:

Geffen --> na západ --> na západ --> na sever --> na západ (zde je GH)

 

KaždopádnÄ na mapÄ před GH jsou mimo jiné Sky petiti, kteří­ nejsou moc milí­, tak se na nÄ připrav :) A na mapách objednu blí­že jsou troÄku ÄetnÄjÄí­ koboldi.

Link to comment
Share on other sites

1. Takze se doporucuje zezacatku,.. treba ty mandragory z pronty pravo nahoru

Ale parta je lepsi kdyz ti nekdo dela tank nemusi to byt jen aco nebo priest tak muzes kam chces :P jenze kazdy je pro solo takze pokracujem nebo s aco GH :)

 

2. i kdyz to neni uplne snadne ale da se zvladnout jit na eggyry payon pravo a dolu je tam i elder willow

 

3. pak se da jit na generali z payonu 2x do prava a dolu bacha na lisku a horongy

 

4.pokud mate aco ale muze byt i jiny sikovny char bohuzel diky mantisam spis aco :) tak jit na ty argiopy, jeden je nahani pod prevysi a archer na ne strli z vysky

 

5. odstrel - to same ale da se to uz solovat je v pyramidach 3f kde se pres propasti da strilet,.. problem je se ziskavanim lootu :) nekdy ho sezere pejsek a to se pak da udelat tak ze si ho nacnete a dodelat primo u nej a mate loot,.. jinak musite mit volnou cestu a rychle si bezet pro loot :D je tam riziko proti mimicum jedine asi port :)

 

6. GH je jasne asi vsem

 

7. Geffen 2f se da na nizsich levelch celkem to na whisperech skace navic z jakku pada tights slotovy a z whisperu oblibena karta :P

 

8. o patro nize je to uz o hubu ale leze to tam hezky, s aco se to da a jako hunter uz je to lepsi, presto archer pokud ma dostatek sp tak by to tam mohl prezit,.. ale chce to nejlepe imaterial sipy alespon na DS a silver na ostatni :P

Link to comment
Share on other sites

1. Takze se doporucuje zezacatku,.. treba ty mandragory z pronty pravo nahoru

Ale parta je lepsi kdyz ti nekdo dela tank nemusi to byt jen aco nebo priest tak muzes kam chces :P jenze kazdy je pro solo takze pokracujem nebo s aco GH :P

 

2. i kdyz to neni uplne snadne ale da se zvladnout jit na eggyry payon pravo a dolu je tam i elder willow

 

3. pak se da jit na generali z payonu 2x do prava a dolu bacha na lisku a horongy

 

4.pokud mate aco ale muze byt i jiny sikovny char bohuzel diky mantisam spis aco :) tak jit na ty argiopy, jeden je nahani pod prevysi a archer na ne strli z vysky

 

5. odstrel - to same ale da se to uz solovat je v pyramidach 3f kde se pres propasti da strilet,.. problem je se ziskavanim lootu :) nekdy ho sezere pejsek a to se pak da udelat tak ze si ho nacnete a dodelat primo u nej a mate loot,.. jinak musite mit volnou cestu a rychle si bezet pro loot :lol: je tam riziko proti mimicum jedine asi port :)

 

6. GH je jasne asi vsem

 

7. Geffen 2f se da na nizsich levelch celkem to na whisperech skace navic z jakku pada tights slotovy a z whisperu oblibena karta :)

 

8. o patro nize je to uz o hubu ale leze to tam hezky, s aco se to da a jako hunter uz je to lepsi, presto archer pokud ma dostatek sp tak by to tam mohl prezit,.. ale chce to nejlepe imaterial sipy alespon na DS a silver na ostatni :)

5752[/snapback]

 

 

Gef3 je pro opravdu inteligentní­ Archery, jinka jako Hunter je na pohodu s pastma a chytat tam ty malé

Äáblí­ky, jinka konÄí­.

Link to comment
Share on other sites

Gef3 je pro opravdu inteligentní­ Archery, jinka jako Hunter je na pohodu s pastma a chytat tam ty malé

Äáblí­ky, jinka konÄí­.

5832[/snapback]

 

mno geffen 3f neni problem,.. staci strilet na dalku a chodit pomalu a kdyz se k tobe neco priblizi nebo se rychle blizi tak DS jinak si DS setrit, nejlepsi je si z whisperu vyhuntit silver robu se slotem a znich ziskat imaterial sipy a ty pouzivat na ono rychle DS proti konim :huh: jinak nejvetsi problem tam jsou asi mouchy a deviruchi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

S priestem(aco) se da jit na increase soily leze to tam dost slusne a kdyz vas priest hazi lexu tak to jde mnohem rychleji,ale s aco to jde taky,staci mit heal a da se to tam ustat.

 

Jinak ja svyho archera expil od lvl 25base do 40 jobu na GG a byl sem spokojenej,dal uz to chce priesta a treba si skocit na stingy s fire sipama(myslim :wub: ).

 

 

 

 

Alzheimer--9x/50 FS priest-Kazatel domu Assagy

Link to comment
Share on other sites

Archera bych expil tak 13-25lvl payon f1 pak 25-35 gefen f1 35-45gh 45 az do hunta  na gritest general

16425[/snapback]

 

na greatest general se dá jí­t už 20+, jen je to troÄku adrenalin :)

já potom dodÄlával 40 job na metalingach a geographerech

no a 50+ je dobrý vzí­t wind Äí­py a sohee nebo byalan

 

nÄkolik málo geo je na mapÄ 3x na jih od Yuna

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...