Jump to content

Photo

Crusader - buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
237 replies to this topic

#41 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 02 October 2005 - 12:18 PM

Když to bereš takhle, máš pochopitelně pravdu :P Bohužel parta není vždy k dispozici a na vyšších levelech už Ti to poleze dost pomalu i v jednom... Pak se GC dost prodraží, když nebudeš mít vlastní heal :P
Věř mi, vím to z vlastní zkušenosti ;)
Jinak přeji hodně štěstí a příjemou zábavu ;)

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#42 Dasn9k

Dasn9k

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 04 October 2005 - 09:43 PM

Zdravim,tak shield crus je podle me dost na h***o :closedeyes: tak sem se domluvil s klukama v guilde a chtel bych udělat nejlepsího sacri cruse na GW a do PvP ....poiste mi prosim co o něm jen de i pro swordika...rozdělení stat+skill...děkuju mnohokrát
Dijakon - Champion - 9x/6x (rest in peace my sweet)
na GW střídám Runelorda (sacri rit.pal.) nebo Jamese (clown) - pujčené postavy

kdo si chce zahrát dobrou gamesu tak:

http://www.travian.cz/?uc=cz1_67268

Sex is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girl's destination to increase the population of the next generation ! ! !

#43 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 04 October 2005 - 09:49 PM

Zdravim,tak shield crus je podle me dost na h***o :closedeyes:  tak sem se domluvil s klukama v guilde a chtel bych udělat nejlepsího sacri cruse na GW a do PvP ....poiste mi prosim co o něm jen de i pro swordika...rozdělení stat+skill...děkuju mnohokrát

View Post

No, pokud čistej Sacri, tak skilly asi tak : Všechno na Sacri, pak Guard a Defending aura. Dál Smite a Reflect. Staty : Hodně VIT (na sacri), nějakou DEX (nějakou vyšší) na sesílaní Sacri.
The End

#44 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 08 October 2005 - 05:45 PM

Pro sacri joby do sworda asi takhle:

HP recovery 10
One hand mastery 10
Provoke 10
Endure 9
Bash 10

a mas to akorat z 50 job prestup na crusse...

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#45 Dasn9k

Dasn9k

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 09 October 2005 - 09:18 AM

Tah sem prohlíd všechny možný i nemožný fóra a muj finalni build by mel vypadat asi takto:
STR 77+13
AGI 37+3
VIT 91+9
INT 15+5
DEX 47+3
LUK 1+5

faith 10
hc 6
gc 4
sacri 5
guard 5
boomerang 5
smite 4 (5)
reflect 5 (9)
defending aura 5 (0)

dik za připadné rady :lol:

Sex is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girl's destination to increase the population of the next generation ! ! !

#46 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 09 October 2005 - 09:39 AM

Tah sem prohlíd všechny možný i nemožný fóra a muj finalni build  by mel vypadat asi takto:
STR 77+13
AGI 37+3
VIT 91+9
INT 15+5
DEX 47+3
LUK 1+5

faith 10
hc 6
gc 4
sacri 5
guard 5
boomerang 5
smite 4 (5)
reflect 5 (9)
defending aura 5 (0)

dik za připadné rady :lol:

View Post

To těch bonusů je započítaný equip ? Asi jo, jinak to nevychází.... Jinak dobrý, byť já jsem zastánce menší STR :) Jen ten Smite určitě na 5, je to opravdu skvělý skill. Na Def Auru bych se asi vykašlal, a dal body do Reflectu...
The End

#47 Dasn9k

Dasn9k

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 10 October 2005 - 04:48 PM

To těch bonusů je započítaný equip ? Asi jo, jinak to nevychází.... Jinak dobrý, byť já jsem zastánce menší STR  :thumbdown:  Jen ten Smite určitě na 5, je to opravdu skvělý skill. Na Def Auru bych se asi vykašlal, a dal body do Reflectu...

View Post

jj s eguipem...
tu str asi teda zmenšim, ale def aura se hodi ne??? prece jenom hunti sou na gw zkaza <_<

#48 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 October 2005 - 07:52 PM

jj s eguipem...
tu str asi teda zmenšim, ale def aura se hodi ne??? prece jenom hunti sou na gw zkaza <_<

View Post

Takhle : nemam ji teď, jako crusader. Jako Paladin si ji asi vezmu, teď nezbyly body. Ale pozor, je to hodně statický skill takže na to pozor. Ale když jen stojíš a hlídáš wizny, tak je celkem dobrá...
The End

#49 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 17 October 2005 - 01:23 PM

Tak sem si hrál a udělal crusadera, hlavně na sacri.

staty:

str 73+7
agi 53+2
vit 93+7
int 21+5
dex 27+3
luk 1+5

nebo

str 33+7
agi 57+2
vit 93+7
int 21+5
dex 67+3
luk 1+5

skilly: prerequisity pro sacrifice 5, autoguard 10, reflect 6, smite 5 (aha, bylo špatný číslo u reflektu :()

U obou verzí je agi jen kvůli aspd pro smite. Crus podle prvního buildu by občas možná i někoho zabil <_< V druhém buildu jsem dal víc dex kvůli cast timu sacri.
Já si teda myslím, že ta první varianta je lepší, netuším, zda a jak velké problémy by byly s castěním sacrifice někde v boji. Názory a připomínky vítány :(

Btw při 100+ vit je imunita na vše krom freeze a stone curse? Stun, poison, blind atd jsou jasný, ale nejsem si jistý třeba u curse nebo chaos (chaos znám jen podle názvu :().

Edited by MichalPelc, 17 October 2005 - 07:13 PM.

"The purpose of life is to end."

#50 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 17 October 2005 - 02:00 PM

skilly: prerequisity pro sacrifice 5, autoguard 10, reflect 10, smite 5

View Post

Tohle ti rozhodně nevyjde. Máš jen 49 Job bodíků...

Jestli chceš jet převážně sacri, tak bych doporučil druhý build

Edited by Nanaki, 17 October 2005 - 02:03 PM.

The End

#51 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 26 October 2005 - 10:23 PM

Může mi někdo poradit celkový build na klasickýho tanka cruse? Dělám to poprvé. V případě že to bude MvP a bude chodit v partě s hunterem a Wizem je lepší jet na heal nebo na sacri?? Dík za reakce  :)

View Post

Healovaní bych nechal na priestech, určitě si nějakýho pořiďte. Takže spíš bych jel sacri. Buildy na tanky už tu jsou, tak si je přečti...
The End

#52 Vlk

Vlk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 03 November 2005 - 09:18 PM

Zdravim ;p
chtel bych zkritizovat tento build (prosim budte jemni procital sem fora a faqcka atd. tri dny.... :blink: ) rad bych uvital rady a pripominky
ma to bejt Sacri crus na expeni hlavne s magem a hunterem
Staty bez vybaveni:
Str 43+7
Agi 52+2
Vit 99+7
Dex 57+3
Int 19+5
Luk 1+5
Skilly sword:Sw. mast. 10, HP rec. 10, Bash 10, Provoke 10, Endure 9
Skilly crus:Faith 10, Holy cros 6, Grand cros 4, Guard 5, Shield refl. 10, Smite 5, Shiel boom. 4, Sacri 5

O GW se zatim moc neuvazuje spise na expeni a nahaneni boosaku atd. GW az poradne vyrostem a budem sehrany ;p

predem dekuji za rady i kritiku :) nemam s crusem vubec zkusenosti je to pro kamarada ja jsem spis pro ty povolani co si drzi odstup :) :)

Edited by Vlk, 03 November 2005 - 09:19 PM.

Správce ZOO:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Vlk´ - Chanura

#53 Retro

Retro

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 03 November 2005 - 10:41 PM

Sniz treba Sw. mastery a dej si 10 Endure kvuli MDEF (njn, asi jsem MDEF freak :) )
lol -> koho to zajima vic

Muhahahahahaha

#54 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 03 November 2005 - 11:18 PM

Mno build je to pěkný, nemám mu co vytknout, i když v sacri se tu vyzná hlavně Sparda :)

View Post

Někdo mě volal ? B)

To Vlk . mě se líbí, jen pár poznámek... se silou 43+7 se bude MUSET expit v partě, sám moc nedáš. Ale protože podle příspěvku partu už máš, tak je to v pořádku. Možná trochu ubrat AGI, na sesílaní Sacri se nepotřebuje.

Skilly : dobrý, jen uvažuj o výměně Guard za Reflect. Reflect se nepřenáší zkrz Sacri (na rozdíl od Guardu) a proto na MVP není zas tak důležitý.

...možná mě ještě něco napadne...
The End

#55 Vlk

Vlk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 04 November 2005 - 04:00 AM

To Vlk . mě se líbí, jen pár poznámek... se silou 43+7 se bude MUSET expit v partě, sám moc nedáš. Ale protože podle příspěvku partu už máš, tak je to v pořádku. Možná trochu ubrat AGI, na sesílaní Sacri se nepotřebuje.

Skilly : dobrý, jen uvažuj o výměně Guard za Reflect. Reflect se nepřenáší zkrz Sacri (na rozdíl od Guardu) a proto na MVP není zas tak důležitý.

...možná mě ještě něco napadne...

View Post

Ha.... "delam ze sebe wola(Vlk uz sem ;)) ale radsi se ujistim nez abych pak dostal vynadano ze stavim build na dve veci :blink:" Kdyz ma crus nahozen guard tak tim padem ho maj (dostanou taky tech 30%blocku za predpokladu ze je guard na 10lvl) i lidi co jsou na nem napojeny na sacri???

*to se jen ujistuju ;) ted to dalsi :) *

1.) tu silu a agi sem dal aby se pripadne nenudil kdyz ja s Leelou nebudeme hrat tak at si taky neco zabije sam (15minut na poringa mu snad vadit nebude :) ) popripade jestli si myslite ze agi je moc kam bych to mel asi tak narvat? nejak sem to pocital a s berserkem by mel mit atsp171(jestli me pamet neklame)bez jakychkoli jinnych boostu a veci(krom mece)
2.)dale by me zajimalo co rikate na upravu skillu(berte v potaz ze prozatim nezajem o GW, hlavne expi a mvp):Guard 10, Smite 3, Shield boom. 3, Shield refl. 8, ostatni zustavaji jak jsou... ?
*Smite 3?(neni lepsi Bashovat? vetsi dmg+mensi sance stunu VersuS mensi dmg+vetsi sance stunu=na PvP urcite Smite ale na PvM neni prece jen lepsi Bash?)*
A co si myslite jestli nedat aspon 1 bodik do Magnum breaku jestli se to vyplati ci je to na nic?
3.)co Int a Dex myslite ze jsou dostacujici?

Vim ze sem desne otravnej a mozna i jiny desny veci.... :) ale dost me zajima nazor profi crusu hrat si s cisilkama me bavi ale zkouset to ve hre ..... (na to nejsem ja a postava na blizko to nejde moc dohromady <_< )

predem moc diky za odpovedi a pripadnou dalsi kritiku hlavne profi hracu Crusadera :)

Edited by Vlk, 04 November 2005 - 04:01 AM.

Správce ZOO:
Vlk´ - Chanura

#56 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 04 November 2005 - 09:24 AM

Žádný učený z nebe nespadl, vola ze sebe neděláš, neboj. K tvým otázkám :

Ano, Guard mají všechny osoby na sacri, plus ty. Platí to ještě pro Def Auru, ale ne pro Reflect.

1) Možná trochu snížit VIT na 100 (celková), kvůli odolnosti na statusy, a právě trochu přidat STR . AGI totéž, ale moc nebrat. poringa určitě umlátí, ale za něj moc EXP není :) S nějakou výbavou (Ice Flamberge) by mohl dávat na slušnější úrovni klidně i HO.

2) Máš ten reflect nějak podezřele rád... :blink: Čistě na expení zas není tak extra. Ale je fakt, že Smite a Boom také ne. Většinu času pojedeš právě jen Bash. Takže nech tu úpravu, co jsi napsal teď.
*při porovnání Bash 10 vs. Smite 3 vychází Bash lépe (větší DMG, větší šance na Stun). Na GW se ale vyplatí vzít si Smite 5, má větší šanci na Stun, než Bash 10. DMG je sice pořád menší, ale Crusader není zabiják (aspoň sacri Crusové), takže je lepší taktika zastunovat, s tím, že ho někdo zabije (nepřítele, ne Crusadera).

MB - já nejsem zastánce MB, kdysi aspoň dával na 10 sek Fire element do zbraně, teď už to nedělá... Já bych si ho nebral (ale někdo zas řekne, že ano...)

3) OK
The End

#57 Vlk

Vlk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 04 November 2005 - 09:58 AM

Tak fajn co tohlecto :blink:

Str: 63+7
Agi: 40+2
Vit: 93+7
Int: 19+5
Dex: 57+3
Luk: 1+5

Skilly sword: Sw. mast. 10, HP rec. 10, Bash 10, Provoke 10, Endure 9
Skilly crus: Faith 10, Holy cros 6, Grand cros 4, Guard 10, Smite 3, Shield bom 3, Sacri 5, Shield refl. 8(5), Def. aura 0(3)..... jen jestli nedat ty 3 bodiky do def aury misto do reflectu? :)

tak uz to tak nejak jde? :)
*pripada me ze se ptam uz jen tak ze cviku :)*
dik moc za dalsi kritiku a rady
Správce ZOO:
Vlk´ - Chanura

#58 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 04 November 2005 - 11:52 AM

Pokud chces Magnum Break, tak je mnohem lepsi si poridit Blast Clip(Clip[1]+Marine Sphere Card) a ten dava lvl 3 Magnum Break a usetris ten bodik.

Ja bych ubral este AGI a nacpal to do STR, ale to je jen muj nazor(=AGI nemam rad :)).
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#59 Holodoctor

Holodoctor

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 04 November 2005 - 09:24 PM

Zdravím všechny, toto bude na Rebornu můj první post, tak se nezlobte, že to bude možná krapet delší. Bejvám dost nerozhodnej a maskuju to tím, že děsně okecávám důvody a vývoj náapdů atd atd, ale od teď to zkusím hodně v kostce.

Přečetl jsem to tady, jak nejlépe dovedu, ale vypadá to, že nikdo jinej tady zatím nežadoní o to, co chci já. Tak to tedy zkusím. ;-)
Prosím Vás, zkušené, nebojím se říct profíky, o radu JAK postvait Crusadera na
1) PvM only - na guild wary apodobně nemám ani pomyšlení
2) většinu času solo - pro samostatnýho hrdinu (asi ne sacrifice a pod.co?)
3) rider - rozhodně chci umět jezdit na peco peco, prostě se mi to líbí a navíc ta rychlost ...
4) heal - vzdycky vsude hraju priesty a tak jsem na heal zvyklej (alibismus, klidne mi heal rozmluvte)
5) wara jsem nikde nikdy nehral a myslim, ze je cas to zkusit, ale ... jak bych to, no proste crusader mi prijde lepsi nez tupa pixla (snad me neukousnou)

Poradili byste mi, prosim, nejaky rozumny rozlozeni STATu a SKILLu? Chci si proste hrat, aby to bylo zabavny, abych neco zabil a moc nemiral a nebyl zavislej na lidech, ktery treba nikdy nemusim potkat. Moc děkuju. Hodně na názory lidí na fóruh dám (co s etýče RO), mám s tím skvělý zkušenosti

P.S.
Abyste si udělali obrázek o tom, jakej jsem jouda: hrál jsem chíli betu CzechRO (wiz), pak cca za rok ostrej Czechro, pár postav jsem dostal na 2nd, ale žádnej zázrak. Děsně se bavím při hře v partě, bejva to sranda a odsejpa to atd ... ale často hraju sám. (málo času, čas v různý denní doby, atd atd ... v podstatě není šance, abych s někým udržel krok a naopak a shánět každý měsíc nové lidi je nemožné. Tedy jsem byl nucen hrát tam převážně sólo a například udělat z FS priesta SFS priesta (Skoro Full SUpport, uměl TU) ale to už je OT. Prostě, abyste si nemysleli, že jsme nějaká líná lemra, co není ochotná chvíli přemýšlet a rozhodnout se sama. Naopak. Vlastně vždycky jsem si stavěl vlastní buildy, než abych jel od začátku do konce nějaký "ideální" nebo všemi doporučený.
Teď se vám možná zdá, že si protiřečím, ale ... času je čím dál míň, není čas ani chuť experimentovat a hrát jedno povolání několikrát. Dám na Vás, určitě něco skvělýho vymyslíte.
Takže se těším na vaše rady a ještě jendou díky.
P.P.S - zatím jsem v newbi zoně, STR, VIT a AGI 9, s přidáváním bodíků počkám na to, co se tady dočtu.

Edited by Holodoctor, 04 November 2005 - 09:27 PM.

Lejla - Crusader - Assagy
Maylenn - Hunter
Stellinka - Rogue
Shaal Mayan - Priest (vždy a všude)

#60 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 04 November 2005 - 10:07 PM

Jak tak čtu ty podmínky, tak bych asi doporučil GC crusadera. Staty tedy jsou : Max INT, celkem hodně DEX (asi tak 60), zbytek VIT. Skilly : vše co potřebuješ na Grand Cross a Heal. Na zbytku (jestli je, přesně nevím...) moc nezáleží.

Irulán je tady odborník přes GC cruse, tak ti určitě poradí přesněji a lépe... :)

Edited by Nanaki, 04 November 2005 - 10:08 PM.

The End