Jump to content

Photo

Staré časy - aneb první hra v Ragnaroku

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
88 replies to this topic

#21 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 31 August 2005 - 01:35 PM

Spomínam si, že prvýkrát som si ragnarok zahral v jednej bratislavskej PC herni, naviedol ma k tomu kamarát. Bol to výsledok toho, že sme dlhú dobu nazerali cez rameno hráčom WoW, ale kedže sme nemali prachy na hranie na oficiále, našli sme si free MMORPG, ragnarok. Začínal som na czechre, a spravil som niekožko vežkých chýb, takže ma skúsenejší hráči párkrát dobre ošklbali. Moja prvá postava bol Mág s fakt divným buildom, ale nejak inšktinktívne som odhadol, že mág by mal mať hlavnú vlastnosť INT, ale samozrejme som mal aj slušné STR a AGI :D. Bol som nadšený keď som zistil, ako sa môžem pozrieť do merchantovho "obchodu" a odvtedy som stále liezol do Pajonu a kukal čo je nové :D. Raz počas klasického vyexpovania na creamy (:)) mi padla slotová silk robe, a hneď ju odo mňa niekto kúpil za 10k (:)) bol som taký šťastný že som predal konečne niečo drahé... :blink:
Ach tie začiatky...
Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#22 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 03 September 2005 - 12:50 AM

Ted uz je Ragnarok hlavne o expeni,shaneni equipu,gw,a na to hlavni,zabavu a pratelstvi,se uz davno zapomnelo...

Chvalabohu nie... Stale su tu ludia, pre ktorych je to chat s peknou grafikou :huh:
A som rad, ze este nevyhynuli.
Bola velka sranda ked sme behali 3 archeri a jeden acolyta po GH alebo payon cave ked sme neboli vsetci, jeden vzdy robil "vysavac". Najradsej Vash T.S., tusim sme ho volali aj Vanish :huh:
A jedneho z nich som po dlllllhom case zase stretol na reborne :)

Z nedostatku casu a z toho, ze uz ji RO tolik nebavi, tak prestala hrat RO T_T...

A tomu aj veris? :D
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#23 ZeroX

ZeroX

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 344 posts

Posted 03 September 2005 - 11:33 AM

A tomu aj veris? :huh:

View Post

Si predstav, ze zrovna dneska jsem si rikal, ze tam dam "EDIT: Hm...spis bych rekl, ze mi dala kopacky" :) Ale co no...holt me nechala xD

#24 Chrasty

Chrasty

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 03 September 2005 - 04:32 PM

prvni zkušenost s ro.....na czro...byla neděle a přijel bratr a já sem zrovna houbařil...bratr:to vypadá hustě....já:hh.pojd sbirat houby....kdyby nepřišel asi bych ani nezačal hrát :huh: svatej batr :D

#25 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 04 September 2005 - 08:46 AM

Si predstav, ze zrovna dneska jsem si rikal, ze tam dam "EDIT: Hm...spis bych rekl, ze mi dala kopacky" :D Ale co no...holt me nechala xD

View Post

Moc rychlo si na u isiel, to nie je film-hentai, kde je cely dej vcucnuty do 2 hodin :)
Ale uz sme trochu OT :huh:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#26 Sinarra

Sinarra

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 120 posts

Posted 04 September 2005 - 10:36 AM

Mno tak ja som zacala na czechru minuli rok koncom oktobra(rijen).A moje prve pocity s ro? boli asi taketo co je toto za trapnu hru? :) no a vidite ako to dopadlo. :)
Nemozem zabudnut na to ako som prisla do payonu a videla ako ked niekto napysal to zazracne slovo heal *** a dostal heal tak som aj ja zacala a stala sa zo mna heal plsacka :D.
Najlepsie casy som zazivala na konci roka, skoda ze tie casy skoncili :) .A este rada spomynam na to, ked Loony robil nocne kontroli na bootov <_< , skoro som nepresla touto kontrolou vela nechybalo a mala by som ban. :huh:
Zlate zaciatky na RO.
Vycerpala som moznosti dokazat, ze som clovek - tak sa smejem.

Postavy:
Czechro:
Sinarra 99 lvl Hunter ..s expenim skoncila dalej to nejde ::) - Zmazana - 84 lvl Traper hunt
Liryn 84 lvl Pure forger ..pracuje sa na aure ::) kuje
Sinwen 8x lvl Gypsy
Yasmin 89 lvl Falkoner
Reborn:
-------------------------------------

Ak netrafis klinec po hlave, das si po prstoch - ak trafis, po prstoch ti daju ini.

#27 Riv

Riv

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 04 September 2005 - 01:22 PM

Mě Pilda cely prazdniny bombardoval na chatu lide.cz, ze ma skvelou hru a ze je to RPG a at to stahnu a okamzite zacnu hrat.. jelikoz jsem prazdniny stravila napul v Londyne a napul tak vsemozne s kamosema, nemela jsem cas, ale behem posledniho tydne jsem ragnarok skutecne stahla... Byl to pro me dost problem, pochopit co kde jak stahnout a kam to nainstalovat :huh: pak jsem se zaregistrovala na czechro a vyrazila do hry. Rychle jsem pochopila system PM a bombardovala Pildu at se kouka honem objevit a pomoct mi, ze vubec netusim co mam delat.. Nejak sem nakonec dolezla k tomu hradu, tam si precetla celej tutorial, zvolilo mi to, ze mam byt swordman, ale ja prece chtela byt archerka! Strasne sem se bala, ze az odtamtud vylezu, budu doopravdy muset byt swordik... Nastesti tomu tak enbylo a ja stala nekde v archers village a netusila co kde jak a kam.. Myslim, ze jsem hlavne nemela zapnutou mapu xDD takze jsem tam behala porad dokola. Nakonec jsem dosla k payon cavu a k baracku s tool dealerem, tam jsem vlezla a cetla si co si muzu koupit atd.. Prisel tam za chvili nakej clovek, jmenoval se uz nevim jak ale byl to Darkmor (tech nicku co mel..:D) a ja sem se mu sverila, e jsem uplne nova a ze potrebuju pomoc... Protoze co mi Pilda poradil bylo, ze az mi spadne nejaka karta, at si ji schovam a napisu mu to :), jinak na me nemel moc cas:) (no aspon ze tak, kdyz tak tady ctu ty vase vyhodny prodeje NPC:)) ..darky mi rekl, ze zavola brachu Artena a ze mi pujdou pomoct.. Tihle dva me toho doopravdy hodne naucili a jsem jim za to vdecna, s jejich pomoci jsem se stala archerkou, dohnala je s levelm (pockali na me) a vyrazeli jsme spolu na vypravy do jeskyne. Casem se k nam pridala Yuri a dalsich par lidi, a v parte obcas citajici i 10lidi jsme to brazsdili svetem... behem tohoto casu jsem se seznamila s bardem Knotem, ktery byl pak pokracovatelem darkyho a artena, naucil me chytat pety apod. .. A hra sla dal a dal a ja zjistila vyznam gild a ostatnich veci, jako obchodovani.. a tak dale a tak dale:)
Timto bych chtela podekovat Pildovi, Darkmorovi, Artenovi a Knotovi :)
I'm showing off the worst in me...
I'm not crazy cause I take the right pills every day :)

Kawaii Lamicka- czechro Miss xD, ex manga.sk, now gm of ew!l zewlac! guild xD -presprilis neaktivni
-Riv- pred wipem na reborne takova lamka co tam byla jeden den:) Shinsengumi rulzz
Lamicka - ten na rebornu mala socka co se musela stat thiefem, aby mohla nosit svatebni saty xD

#28 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 21 September 2005 - 01:21 AM

Ro jsem začala hrát v lednu 2003 tušim, tři měsíce po tom co to CzechRo rozjelo. Většina lidí mi ani nevěří jak to tehdy vypadalo. Vě špičce 30 lidí on-line, veřejnej chat co teď používaj jen GM, nespočet [ /omg ]u, armagedon zkušební provoz s ratem 50/50/50. No byla to bžunda nebudu to tu rozmazávat. Nedávno jsme s Elessi vzpomínali na starý časy a málem mě to bylo líto.
Nejlepší historka co dávám k dobru je jak jsem dostala Dopla za taming na isis a Mistresku za něco obdobnýho. Ježiš no to byly časy, ále sakra. :)

Edited by Leela, 21 September 2005 - 01:22 AM.

Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#29 Destroyer

Destroyer

Deviling

• Supporters
  • 382 posts

Posted 21 September 2005 - 01:53 AM

Ro jsem začala hrát v lednu 2003 tušim, tři měsíce po tom co to CzechRo rozjelo. Většina lidí mi ani nevěří jak to tehdy vypadalo. Vě špičce 30 lidí on-line, veřejnej chat co teď používaj jen GM, nespočet [ /omg ]u, armagedon zkušební provoz s ratem 50/50/50. No byla to bžunda nebudu to tu rozmazávat. Nedávno jsme s Elessi vzpomínali na starý časy a málem mě to bylo líto.
Nejlepší historka co dávám k dobru je jak jsem dostala Dopla za taming na isis a Mistresku za něco obdobnýho. Ježiš no to byly časy, ále sakra.  :)

View Post

Ja si jeste pamatuju tehda moji prvni akci s tebou,... to byla moje prvni postava,.. hunter :), jste me vztahly jeste s Marketou, to byla Guildmaster Flamehearts, na Evil Snake Lorda ... aaach jo ;)
Posted Image Loading signature

#30 ReloadAO

ReloadAO

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 170 posts

Posted 21 September 2005 - 10:52 AM

mno zacal som niekedy ked bol rate 10/10/x(nepametam...nevedel som co to znamena)....dozvedel som sa o tom z recenzie na scorecku(a v ten den ked vyslo uz som to stahoval)....no potom som nasral loonyho(zabijanim v meste s dalsimi individuami(ktore boli lvl 90+)...mno dalej som nasral petrsona(bol som fagan)....nakoniec ...nejakou vyssou mocou som sa opet vratil a hral....stretol som tu Bartuca-R.I.P. a jeho kamosa Santusiu-R.I.P....medzitym nejakych ludi na ktorych si nepametam-sorry...presiel som na sanro-R.I.P. a tam do mojej prvej guildy shokei-R.I.P. stretol mnozstvo ludi ktorych som spoznal vecsina-R.I.P. tot vse
PS:nejak casto RIP....asi nad tym popremyslam

#31 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 21 September 2005 - 01:51 PM

Destroyer: Jo snake Lord byl vzdycky hukot =))) To jsem ještě i byla myslim u Flame Hearts a občas jim pomáhala na GW, ale jsou moc drahý =)))

Reload: Napadlo mě přesně to samý, většina starejch známejch je R.I.P, tak jsem vděčná za ogiiska, Greena, Elessi, Lousin a M@gh0ra, že zůstali o jinejch už nemam záznamy :huh:
Posted Image

#32 ReloadAO

ReloadAO

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 170 posts

Posted 21 September 2005 - 02:40 PM

Reload: Napadlo mě přesně to samý, většina starejch známejch je R.I.P, tak jsem vděčná za ogiiska, Greena, Elessi, Lousin a M@gh0ra, že zůstali o jinejch už nemam záznamy  :huh:

View Post

stare zlate casy vidaru ked sa dalo snipovat...WB fungoval v magme...cez IW sa nedalo prejst.....mi chybaju :)

#33 Destroyer

Destroyer

Deviling

• Supporters
  • 382 posts

Posted 22 September 2005 - 06:44 PM

stare zlate casy vidaru ked sa dalo snipovat...WB fungoval v magme...cez IW sa nedalo prejst.....mi chybaju :)

View Post

jasny zbugla IW... nejlepsi hunt na bossy :)
Posted Image Loading signature

#34 Ozrala

Ozrala

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 12 November 2005 - 08:51 AM

no tady jsou hrozne nostalgicke kecy....tak ja taky prispeju:)
na CzechRO me pritahl poprve kamos (ted Barbarossa) ktery zacinal se mnou tak jsme se doplnovali, taky me varoval at nezabijim motylky coz jsem samozrejme vyzkousel. Hned z prvni potvory mi padla pupa card, kterou mi naslodovne sezral poporing...vedel jsem ze jsou karty vzacne tak jsem se ji snazil vydolovat ale proste jsem ho nezazil...potom me do dvacateho levelu padly jeste 2 pupy a 1 willow a vzdycky se nasel nejaky hodny clovek (myslim ze to bbyl guildmaster jmenem Zell nebo tak nejak) ktery ty karty ode me koupil za cenu ktera nikdy nepresahla 50k.....coz me teda prislo jako obrovske penize:) no a jinak je to parba i ted ale podle me u kazde hry je vzdycky nejlepsi ten prvni moment kdyz jeste vubec netusis o co jde a je to zahalene takovym....tajemnem:)
LittleOzrala - SN - guildmaster of Way of Novice

#35 Green

Green

Chonchon

• Supporters
  • 23 posts

Posted 13 November 2005 - 01:05 AM

Vidar, Vánoce 2003, Priestka Druellae normální mix-nevimvocojde-build, Pak následovala Lady Green ... na Rebornu momentálně v 8. reinkarnaci

...
Většina lidí mi ani nevěří jak to tehdy vypadalo.
....

View Post

Vidar byla úplně jiná hra, každý běhal s tunou zmrzliny v batohu, priesty v podstatě nikdo nepotřeboval a nikdo mi neveří, že build AGI/INT ME/support priestky byl super :ninja: Sanctuary neléčilo příšery, stackovalo se -> základ u bose :) agi šlo, nešlo, šlo, water ball a firewall svého času zabili libovolného hráče v pvp jednou ranou, plošná kouzla a IW jsou kapitola sama pro sebe, Magnus Exorcismus ani nepotřeboval IW na to aby dal Osirisovi ránu tak za 80k hp.
Na betatestu bylo také hodně změn, mezi nejdrsnějšími bylo třeba zvýšení IQ příšer (dokázali pronásledovat člověka za roh, obíhaly Icewall -> už do něj tupě nenarážely, wizny pak houfně brečely na fóru (zdravíme THR338940 .) ) ) (Hunti brečeli zase když bossové začali při snipu portovat ...)

stare zlate casy vidaru ked sa dalo snipovat...WB fungoval v magme...cez IW sa nedalo prejst.....mi chybaju ;)

View Post

Jo WB šel vsude ;)
Na aegisu to už bylo správně, ikdyž skily monstrům v magmě zůstaly (WB a Storm Gust) ... všude láva a Giga si kolem stříká vodou ;) ...

Vidar people (v náhodném pořadí, co si pamatuju)

Shokei guilda (since 24.2.2004): Já :), Erwin (Julian), TokiDoki, Kumi, Inkognito (donPatchi), Wisp, Uloria

V dalších rolích: Drake, Vami, Topiq, Kraso, Gumidek, Soli, Tarzan, Shras, Julus, Omnislash, Santa, Bartuc, Zury, ReloadAO, Pegas, Miratu, Umbro, Dr. Final, Ryba, Maca, Ancient Drake, DIABLO_II, Haplo, Reegz (Flamey), Leela, Ralis, THR, TomSN, Phoenix, Nanami, Quickling, Qinefer, Bledula, Pavel, Dreamer, Lavo, Ali208, Bambini, Sakura, Viper a samozřejmě Peterson a Loony (dodatečně vím, že tam byli např. Oggi nebo Elessi)

Edited by Green, 13 November 2005 - 09:50 PM.

#36 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 13 November 2005 - 01:13 AM

Jooo na sanctuary jsem málem zapoměla, to bylo boží =))
Nj ice wall byla zaručená smrt pro bose :ninja:)

Edit: Já znala ještě Mr.Hyda, zbytek už taky nevim =(

Edited by Leela, 13 November 2005 - 01:22 AM.

Posted Image

#37 Qinefer

Qinefer

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 13 November 2005 - 01:17 AM

V dalších rolích: .......... Quinefer, ...........

View Post

Delala jsem to furt a furt budu (opravovat)
QINEFER...... *buuuuu buuuuuuuu* proc to nikdo nenapise poradne ;) :)
jinak musim se pridat byli to krasne casy rada na ne vzpominam jen skoda ze uz tolik nehraji ;) :ninja:

Edited by Qinefer, 13 November 2005 - 01:19 AM.

Posted Image

#38 Green

Green

Chonchon

• Supporters
  • 23 posts

Posted 13 November 2005 - 01:41 AM

...
QINEFER......    *buuuuu buuuuuuuu* proc to nikdo nenapise poradne  :ninja:  ;)
....

View Post

uááááááááá ... za domácí úkol napíšu 100* Qinefer ....

...
Nj ice wall byla zaručená smrt pro bose ;))
...

View Post

Firewall bez IW zabil Mayu nebo Osirise do 20 vteřin, jeden aby neprošli a pak tak 20 jim pod nohy aby moc netrpěli. (Erwinova a Inkognitova oblíbená technika)
Napadlo mě pár dalších zásadních změn, třeba když začalo fungovat agi up, awaik, pasti u hunta, nebo když příšery začaly používat skily. (O něco později začaly skily příšer fungovat :) a pak je příšery používaly i smysluplně) Nějak na začátku se tuším s objevením města Yuno dost změnily karty (pupa míto 50 začala přidávat 700), změnila se regenerace hp a sp, ale to se mě nedotklo ...

Edited by Green, 13 November 2005 - 01:43 AM.

#39 Rincewind

Rincewind

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 14 November 2005 - 02:03 AM

Vzpomínám, když jsem se během prvního týdne na CzRO vypravil hluboko do Geffenu, kličkoval jsem mezi nightmare a najednou vidím hráče.. Pozdravil jsem, on mě zabil a já jsem 10 minut nadával.. Šel jsem se tam podívat znovu, tentokrát opatrně a zjistil, že hráč se jmenuje Doppelganger :c)

#40 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 14 November 2005 - 04:50 AM

Delala jsem to furt a furt budu (opravovat)
QINEFER......    *buuuuu buuuuuuuu* proc to nikdo nenapise poradne  :P  :D
jinak musim se pridat byli to krasne casy rada na ne vzpominam jen skoda ze uz tolik nehraji  :(  :P

View Post

tohle je asi puvodce tvych problemu :) ja bych tam to u taky cpal. btw ta pisnicka je bozi a nazpivali ji v cestine Golden Kids :)