Jump to content
Reborn fórum

Leela

Hráči
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Female

Leela's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Leela

  kdo co studuje?

  No jak se mají chovat opravdu ne =) O vzdělvání tam něco je, ale zdaleka to není jen to. BTW škola hrou jsi slyšel ne Jinak nechápu tu souvislost moc =)
 2. Leela

  kdo co studuje?

  Andragogika - magor dokonÄen.
 3. Leela

  Novy capky

  Kdypak budou dokonÄeny rozvrtané questy na Äepky? KonkrétnÄ mÄ zají­má Angel of Ghost?
 4. Tak to s tim WB se mi vůbec nelí­bí­ teda =) Na to jsem moc lí­ná ;D ES jako PvP pro mÄ není­ až tak zají­mavý. A co ten Frost? Musí­ být na 10, nebo je dostaÄují­cí­ slabÄí­? Asi ne, že?
 5. Otevřela jsem si ten tvůj build o pár postů výš a koukala, že jedinej rozdíl je že máš IW a nemáš HD =) S tou Sense souhlasím, ta nemusí bejt. WB je trošku hůř realizovatelnej, myslela jsem že třeba řekně někdo že se to dá dobře použít tam a tam, asi budu muset otevřít DB a podívat se na mapy kde je voda =) Taky jsem trochu pochybovala, kde a jak často se to využije... No HD při troše dobrý vůle taky nemusim, to jsem jen nevěděla kam to líp dát, ale s bodama ze Sense a WB už by to bylo něco jinýho ;D A ta ES je tak užitečná? Tys to využíval? Ale zas IW na 8 stačí bohatě, a co s těma bodama pak....možná přece jen ten Sense XD Pak by to teda vypadalo takto: FB 10 - FBall 5 - FW 10 LB 4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10 Napalm 1 CB 5 - FD 10 - IW 8- Storm 10 SC 1 - ES 5 - HD 1 - Quag 5 Increase SP 1 Sight 1 (Nebo MS na 8 a ES 3, ale byly tu hlasy, že MS jedině max nebo nic, to by pak bylo lepší mítu IW asi...). Ten LoV a MS ještě zvážím, podívám kde to má využití a vyberu si kterou lokaci mám raději. Tak děkuju za rady, kdyby ještě někoho něco napadlo, napište PS: Nemáš to zmatený =) Ještě k tomu WB to musíš být nadohled vody, nebo stačí že na mapě je přítomna voda?
 6. Hh asi máš pravdu, tak já to vypíšu: FB 10 - FBall 5 - FW 10 LB4 - TS 1 - Jupitel 10 - LoV 10 Napalm 1 CB 5 - FD 10 - WBall 5 - Storm 10 SC 1 - ES 3 - HD 5 - Quag 5 Increase SP 1 Sense 1 jo a ještě Sight 1 Snad je to přehledný
 7. Počkej, kdyby to šlo na úkor LoVka tak by se úplně zrušilo a JT by šlo na 7, jestli se dobe koukám? myslíš teda, raději dát MS? PS: Jak se zdá, tak Heli to vidí =)
 8. Je tento build na PvM s FS v partÄza souÄasného rozložení­ mobů dobrý?
 9. Leela

  TODO

  Když jsi v tom TODO, co takhle na základních info o hře na hlavn stránce změnit, to že jsme druhý největší CZ/SK RO server? Aha, koukám že podle Goblina jsme všichni hlupáci co se neumějí chovat.... =( A to jsem si myslela, že je rozumnej člověk. Tak jakýpak s tím štráchy ;p
 10. Nemám v práci občas do Äeho pí­chnout, tak mi můžete zadat nějaký překlad, jestli je potřeba.
 11. A hmm, Äetl jsi to tu? =))) Docela se to rozebí­ralo, ale nikdo už pak nenapsal jak se mu to osvěděilo =(
 12. DobrĂ˝ den, pane Taibure, jak se VĂĄm poĹĂĄd daĹĂ­? =)

 13. No já už ho mám 77 asi, ještě jsem to teda nezkoušela, ale jsem spíš pro old school style, tzn. za zadkem max priest...expit ještě další suporty nemám čas ani chuť =) Což už je ovšem můj problém Přiznám se nepokrytě, že se mi líbí ninja vzhledově i skilové a mrzí mě, že je takovej podružnej =( Každopádně díky za ten popis, to se může hodit každému =)
 14. Leela

  TODO

  Z tech novejch potvůrek nebudou karty? Jen jsem si všimla, že v DB je karta Tatacho, ale Tatacho ho v dropu nemá.
 15. Zase jsou nějaký výpadky serveru? I DB a Wiki a CP mi nešlo, šlo, teď zas ne =) PS: Jé mě se zdálo, že to je starý
×
×
 • Create New...