Jump to content

Photo

Mam prani... :)

• Please log in to reply
60 replies to this topic

Poll: Co bych rad videl na Rebu co nejdrive? (117 member(s) have cast votes)

GM zamerte se prosim na tohle!

1. Rozsireni huntu - moznost pridat nove (37 votes [15.61%])

Percentage of vote: 15.61%

2. Dodelat script BG (14 votes [5.91%])

Percentage of vote: 5.91%

3. Rozsirit ucka (7 votes [2.95%])

Percentage of vote: 2.95%

4. Pokracovani Reborn koncilu (8 votes [3.38%])

Percentage of vote: 3.38%

5. Dodelat konecne nove GD (31 votes [13.08%])

Percentage of vote: 13.08%

6. Spustit new world (46 votes [19.41%])

Percentage of vote: 19.41%

7. Zapracovat na implementaci 3rd class (44 votes [18.57%])

Percentage of vote: 18.57%

8. Vic narazovych eventu (10 votes [4.22%])

Percentage of vote: 4.22%

9. Zavest guild mesta (16 votes [6.75%])

Percentage of vote: 6.75%

10. Pridat nove questy na cepicky (21 votes [8.86%])

Percentage of vote: 8.86%

11. Voted Nedelat radsi nic, stejne to je ku neprospechu (3 votes [1.27%])

Percentage of vote: 1.27%

Vote Guests cannot vote

#41 Gracy

Gracy

Deviling

• Supporters
  • 263 posts

Posted 26 January 2010 - 07:22 PM

Bylo by těžký zavést čtvrtou lištu v battle modu? A třídění krámů v kafře.
http://img524.images...4/4listabma.jpg
  • 0

Posted Image

#42 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 26 January 2010 - 08:29 PM

Oa: tohle je spojene s nasazenim renewal klienta, teda aspon ja stim ziju :) Pokud vis / umis to implementovat bez vetsich zasahu do eatheny, pomoc jenom uvitame.

to wipe: v zadnem pripade o nem neuvazuji, jen jsem napsal moznosti jak je vidim. V podstate jsem nadtim ani jeste nepremyslel jakou cestou bych se vydal. Kdyz se podivam na kupu prace, kterou zdarne odkladam a kupu prace, kterou to prinese, tak si nejsem jisty, jestli jsem clovek na spravnem miste.

to reseter 1/1 adv - tento napad se na GM foru probira uz delsi dobu, ja osobne jsem pro, resi to spoustu dotazu ohledne resetnuti skillu/statu protoze se nekdo uklikl a moznost maji vsichni stejnou. Problem vidim v tom, ze to na Rebu nikdy nebylo a GM team byl vzdy k takovym zmenam silne averzni.

to new world: vsichni jste videli, ze script pro quest zde je, podhoubi v klientu i na serveru je rovnez implementovano, ale poucen z predchozich nezdaru, si chci tyto lokace poradne projit a ujistit se, ze vse je udelano na 100%. Dalsi vec, kterou mnozi z vas nejspise nevidi je mnozstvi uprav, ktere je treba udelat.

Tento topic mi jasne rika, kde jsou priority hracu a ja se tim hodlam ridit. Je zbytecne delat neco, oc neni zajem.
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#43 Rasho

Rasho

Smokie

• Supporters
  • 66 posts

Posted 26 January 2010 - 10:45 PM

Celou anketu beru pozitivne, sam sem hlasoval pro GD.
Akorat u tech 3rd classu mam pocit, ze vetsina lidi co pro ne hlasovali.
V tom vidi jen nejaka nova povolani.

Edit:
Trouble :)
Taky zkusim bejt pozitivni. 1.1.2011 Cesko skupuje dluhopisy Recka, Cesky statni dluh = 0 Kč neuveritelne se stalo skutecnosti.

Edited by Rasho, 26 January 2010 - 11:48 PM.

• 0
Rasovak4, Lump, Inamorata & Rasovacek

Riders in Clouds

#44 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 26 January 2010 - 11:06 PM

Ty 3rd classy jsou IMO nejvetsi vyzvou pro GM.

A pokud by se podarily realizovat, formou high rate testserveru tak by to urcite pritahlo MRAKY novejch hracu.
A kdyby se to podarilo nejak implementovat do rebornu tak by to bylo vitezstvi celeho serveru.

Uz vidim ten reklamni baner - Reborn - server, který jde s dobou.

(edit: odstraneny hrubky)

Edited by trouble, 27 January 2010 - 02:53 PM.

• 0
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#45 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 27 January 2010 - 08:22 AM

takovej reklamni banner bych nechtela, mas tam chyby :)

osobne jsem hlasovala pro novej svet, hunty a koncil :) 3rd classy nechci, stejne nejsou jeste poradne vybalancovany(nebo jak to mam nazvat :)) :devil2:
  • 0
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#46 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 January 2010 - 08:32 AM

Ty 3rd classy jsou IMO nejvetsi vyzvou pro GM.

A pokud by se podarili realizovat, formou high rate testserveru tak by to urcite pritahlo MRAKY novejch hracu.
A kdyby se to podarilo nejak implementovat do rebornu tak by to bylo vitezstvi celeho serveru.

Uz vydim ten reklamni baner - Reborn - server ktery jde z dobou.

Kdyz uz tak "s dobou".
3rd je vyzva, ale do blizke budoucnosti bych to nechal jen vyzvou ... myslim ze se da reborn zlepsovat v mnoha jinych smerech a 3rd bych nechal az na dobu, kdy budou mit GM dost castu na nejruznejsi testovani a budou vyresene "mensi" zmeny jako GD.
  • 0

#47 .Jakubicek.

.Jakubicek.

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 225 posts

Posted 27 January 2010 - 09:35 AM

Me bude uplne stacit,kdyz se GM (potazmo admin/i) budou vzdy ridit zdravym rozumem a logikou pri zmenach v SVN apod. Vzdy jsem mel rad,kdyz nekdo uznal,ze takova a takova uprava nic nikomu neprinese ba spis akorat nasere lidi a znechuti jim to hrani (tim nemyslim skakni MvP pres warp a jiny ochcavacky proti kterym jsem stale a porad).
1)wipe by mi nevadilo,alespon bych to uz definitivne mohl povesit na hrebik
2)reseter by se mi taky libil,vzdy jsem chtel jinou wiznu,ale silu expit novou nemam a ani cas neni + ty nektere zmrsene buildy diky upravam apod
3)3rd nemusim a nevidim na tom nic zvastniho to uz se mi vic libi 1rd class (doufam ze se to tak pise,myslim ty postavy pred advaced),tam to bylo vyrovnany a zabavnejsi
4)co smrtelne nenavidim a dela se mi z toho blbe,jsou questy typu "prines XY hovadin a bez za tim a tim na konci sveta" :)
  • 0
Wizzard Lv. Stale velmi nizky:),Guild:Friends

http://www.hockeyare....php?ref=250279

Posted Image

#48 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 27 January 2010 - 09:38 AM

Ikdyby 3rd classy dostaly nejvic bodu, nemohly by se stat prioritou. Z obycejnyho duvodu - ze proste nejsou :) Ani na kRO to jeste nemaj dokonceny, s kazdym patchem to upravujou a snazej se to vyvazit. Navic kompletne nova herni mechanika? To je hudba hodne vzdaleny budoucnosti, a to nemluvim o dopadech na nas server, ale ciste z technickyho hlediska. Momentalne nema smysl ani premejslet o tom co bude, nikdo nevi kdy, v jaky forme a jestli vubec to v eAthene bude. A verte mi, tohle neni neco co bychom zvladli implementovat sami. Myslim si vsak, ze az tu bude ta moznost prechodu na Renewal, ze se to zvazi a nespusti se to dokud si GM tym nebude jistej, ze to prinese vic dobrych veci nez spatnych. Strach z toho mit nemusite :)
  • 0

#49 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 January 2010 - 10:05 AM

1rd class (doufam ze se to tak pise,myslim ty postavy pred advaced)

Takhle se to urcite nepise :)
first, second, third, fourth, ... do 20 stejny, neboli 1st, 2nd, 3rd, 4th, ...

Koca: presne tohle jsem si tu chtel precist :)
  • 0

#50 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 27 January 2010 - 10:08 AM

Koca++ =)
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#51 kuzmicz

kuzmicz

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 27 January 2010 - 10:29 AM

Nejvic souhlas s kocou :) Jinak GD a new world.. a trosku guild mesta :)
edit: jo a razeni kramu v kafre ! :)

Edited by kuzmicz, 27 January 2010 - 10:31 AM.

• 0
random Posted Image

#52 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 27 January 2010 - 10:56 AM

stejne nejsou jeste poradne vybalancovany(nebo jak to mam nazvat :)) :)

adv sou už jak dlouho a stejně se furt upravují v rámci balancu... (sice drobně, ale i tak)
a upravovat se budou dál, takže v podstatě furt hraješ imbalanced hru
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#53 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 27 January 2010 - 11:44 AM

adv sou už jak dlouho a stejně se furt upravují v rámci balancu... (sice drobně, ale i tak)
a upravovat se budou dál, takže v podstatě furt hraješ imbalanced hru

koca to rekl lip :)
  • 0
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#54 Staryn

Staryn

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 27 January 2010 - 11:49 AM

Strach z toho mit nemusite :)

Čauky,

moc díky za ujištění, celkem jsme měli obavu v gildi, že se ty 3. classy spolu s novou herní mechanikou rozjedou. Myslím si, že Reborn je podobně jako jiné hry příklad toho, že modifikovaná hra překonala zábavností původní, nejela bych tyto změny podle officu.

Starynka
  • 0
Staryn, sacri paladinka, Golden Horde
Hvezdinka, gc paladinka, Silver Horde
Starynka, high wiznicka, Silver Horde

Staryn, high priestka, CzechRO
Hvezdicka, gc paladinka, CzechRO

#55 Ashi

Ashi

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 27 January 2010 - 12:28 PM

Když už by to tu mechaniku ovlivnilo tolik tak proč nejde dát možnost jednoho resetu statů/skillů na postavu? Je to jednodušší než wipe, lidem by zůstaly lvly i nahuntěné věci, ale měli by něco nového. Samozřejmě by to ale musela být jednorázová nabídka, na zkoušení různých buildů je tu test servr ;-)

Reset nie je vseliek. Ono totiz renewal nema dopad len na postavy/skilly ale aj na equip. Heal amount sa bude lisit od zbrane k zbrani, zmenou mechaniky sa zmenia i najvhodnejsie karty na dmg (tj z top equipu sa moze stat srot) a podobne.

edit: nechcel som byt neprijemny, len som chcel podat dalsie informacie (wah skoda ze v noob skupine nejde PM)

Edited by Ashi, 27 January 2010 - 12:53 PM.

• 0

#56 esed

esed

Deviruchi

• Supporters
  • 130 posts

Posted 27 January 2010 - 12:29 PM

To řazení krámů v kafře by bylo vážně super...já třeba seberu všechno, co na tý zemi leží (co když se to někdy bude hodit, že) a občas v těch 2 plných kafrách najít tu jednu věc, co zrovna chci je celkem opruz ;) Ale jestli to nepůjde nijak do té hry jednoduše nacpat, tak to samozřejmě přežijem...jenom by to bylo fajn zpřehlednění :)
A k těm 3rd classům...pokud vím, tak v anketě stojí "Zapracovat na implementaci 3rd class", nikoliv "Ihned implementovat 3rd classy" a jak jsem to pochopila já, tak to mělo znamenat nějaké to testování na test servru, ošahání si těch 3rd classů třeba i samotnými GM, začít přemýšlet, jak by to změnilo tu hru a jestli je to vůbec vhodné pro reborn... A ne je hned zavádět ;)
  • 0

Voltaire: "Žijeme-li bez výčitek svědomí, můžeme zemřít beze strachu."

Shealla: shadow chaser, psychopatická potvora se zálibou v sadistnostech a úchylnostech všeho druhu, ale jinak děsně roztomilá a hodná
Další: esed, Trianna, Alyz, Sheilla, Misako, Messantia,...

I'm back, baby
:sport_boxing:

#57 Arcik

Arcik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 27 January 2010 - 12:55 PM

Gildovní města ;)

nerušeně přehazovat věci přes zem aniž by je někdo chtěl ukrást :) , žádné "boosty please;pujč mi 10k" socky ... ;)

Edited by Arcik, 27 January 2010 - 12:58 PM.

• 0

#58 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 January 2010 - 01:06 PM

Ja v kafre vyhledavam tak ze si dam v cp ctrl+f a mrknu jaky veci jsou okolo a vzpominam kde to tak muze bejt, popr. zda to nemaj v inv novicove na stejnym acountu.
Nedalo by se rozsirit misto v kafre na aspon 10tisic polozek ? :)

Ono i zapracovat na 3rd class tu mnoha lidem smrdi.
  • 0

#59 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 27 January 2010 - 02:51 PM

takovej reklamni banner bych nechtela, mas tam chyby ;)

osobne jsem hlasovala pro novej svet, hunty a koncil :) 3rd classy nechci, stejne nejsou jeste poradne vybalancovany(nebo jak to mam nazvat ;)) ;)

To ze tam mam chyby me neprekvapuje. V tom stavu co jsem to psal, by byl zazrak kdybych to napsal spravne. ;)
Ale za to z se moc stydim. ;)

ad: 3rd clasy

Pokud se to nebude zkouset - nebude to vybalancovano nikdy.
Nemyslim si ze by to snad GM chteli naimplementovat nejak zbrkle.

I pouhe spusteni testovaciho "rebornu" kde by byly implementovana nova zona a 3rd cl. by jiste zdvihlo prestiz serveru.

Pokud by GM navazali uzsi spolupraci s vyvojari, jiste by se ono vybalancovani nove zony podarilo rychleji a bylo by ku prospechu vsech hracu ragnaroku.

Po zkusenostech s vybalancovanim a implementaci nove zony by mel nas server naskok pred konkurencimi servery. A zcela jiste by nemale mnozstvi novych hracu prislo.

Vsichni co hrajou trochu dele si jiste vzpominaji na to lamentovani hracu nad zmenami ktere sebou nove SVN prinasely.
To je normalni vlastnost lidi, projevovat obavy z noveho.

Ja tu novou zonu vnimam jako VELKOU PRILEZITOST k nalakani mozna stovek hracu RO kterym se puvodni epizody uz ponekud zajedly ale novou zonu by si s chuti zahrali.

Pokud tato implementace svymy kapacitnimi naroky vsak prevysuje moznosti GM tymu (případne pokud je jak pise koca nemožná) pak by nemela byt v teto ankete vubec zminovana. A ja chci dat svuj hlas necemu jinemu. ;)

Edited by trouble, 27 January 2010 - 02:54 PM.

• 0
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#60 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 January 2010 - 03:13 PM

....
A ja chci dat svuj hlas necemu jinemu. ;)

Nechces se stat GM? ... Btw. hlasovat jsi mohl pro libovolne mnozstvi moznosti, jestli sis nevsim. :)
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users