Jump to content

Mining a Forging:)

• Please log in to reply
184 replies to this topic

#141 Daemon

Daemon

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 28 August 2012 - 08:06 AM

Jsem tak něják čekal že někdo řekne že jich je na serveru dost na prodej. A ano souhlasím že slotové můžou být už moc ale ty neslotové by se mohli dát kovat když už tam je kde co. :)
  • 0
Natalli - Biochemist
Athien - Sniper
Alysson - High Priest
Elissha - Paladin
Amathes - Scholer
Charissa - Champion

#142 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 28 August 2012 - 11:36 AM

neslot by člověk řekl, že jich má Anakin dostatek na prodej :P

budes se divit, ale ne :) moc rychle zmizi, v kafre je jich jen par :P
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#143 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 30 August 2012 - 10:28 AM

neslot by člověk řekl, že jich má Anakin dostatek na prodej

OT: Myslis, ze se pro takovou sunku z te slepice ohejbal? ;-)
  • 0

#144 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 30 August 2012 - 01:35 PM

OT: Myslis, ze se pro takovou sunku z te slepice ohejbal? ;-)

no my se neohejbáme už dlouho.. proto mě překvapuje že to někdo chce cpát do forgingu ( asi jako useless zeny knife :) )
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#145 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 29 September 2012 - 06:55 PM

Ahoj, chci se zeptat. Opravdu ty % šance na ukování co to hlásí sedí? Protože mi to hlásí 34% a předminule 10/1, minule 33/6 a dneska 24/2. Kdyby šlo o malý počet, pochopím to, ale tohle není ani statistická chyba nebo haluz. Tohle je prostě pořád kolem 10% či lehce pod a nad při velkém počtu.

Nechcete to někdo překontrolovat?

Edited by TomulkaBambulka, 29 September 2012 - 06:55 PM.

• -1
PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#146 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 01 October 2012 - 08:12 PM

Ahoj, chci se zeptat. Opravdu ty % šance na ukování co to hlásí sedí? Protože mi to hlásí 34% a předminule 10/1, minule 33/6 a dneska 24/2. Kdyby šlo o malý počet, pochopím to, ale tohle není ani statistická chyba nebo haluz. Tohle je prostě pořád kolem 10% či lehce pod a nad při velkém počtu.

Nechcete to někdo překontrolovat?

Prekontrolovane, sedi:) Nie, naoza, to cislo, ktore sa ti zobrazi sa priamo pouziva do vzorca, takze sa to naozaj nema kde pokazit - vzorec je spravne.
  • 0

#147 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 02 October 2012 - 06:15 AM

Díky moc, tak pak mám nezkutečného smolíka, což se mi až nechce věřit.
  • -1
PvM - TomulkaBambulka

#148 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 02 October 2012 - 06:23 AM

Nejsi sam, uz hodne lidi si vylamalo zuby pri kovani :) ale tak, preci jen by to nemelo byt uplne easy ze? Uz tak mi prijde, diky kovani, ze je nektery eqp az moc sehnatelny :P
  • 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#149 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 02 October 2012 - 12:06 PM

Já se klidně vylámu celý a nejen zuby, pokud napsaná šance bude i padat, i kdyby to mělo být 5-10%. O tohle mi nejde, jen dlouhodobě sleduji, že ty šance nesedí, nejen u adamantu, ale i níže. Tak jsem se pro jistotu zeptal. Vím, že pravděpodobnost je svině, ale měla by padat na obě strany....

Edited by TomulkaBambulka, 02 October 2012 - 12:07 PM.

• 0
PvM - TomulkaBambulka

#150 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 02 October 2012 - 02:06 PM

Já se klidně vylámu celý a nejen zuby, pokud napsaná šance bude i padat, i kdyby to mělo být 5-10%. O tohle mi nejde, jen dlouhodobě sleduji, že ty šance nesedí, nejen u adamantu, ale i níže. Tak jsem se pro jistotu zeptal. Vím, že pravděpodobnost je svině, ale měla by padat na obě strany....

Mas pravdu, pravdepodobnost je svine a radeji krupe, nez vyrabi...
  • 0
Posted Image

#151 Saires

Saires

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 April 2013 - 10:59 PM

Chtel bych se zeptat jak to vypadá s kopáním a kováním jestli bude někdy v dohledne době opět zpuštěno
  • -1

#152 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 30 April 2013 - 11:02 PM

Bude, ale ETA nezname, momentalne su dolezitejsie veci na praci.
  • 0

#153 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 May 2013 - 08:43 PM

Pripravovana zmena a znovu-spustenie miningu+forgingu bude prebiehat nasledovane:
- bude zmazana vsetka nakopana ruda, ktora na postavach existuje (prosim citat dalej)
- bude upraveny mining tym sposobom, ze ruda bude vyrazne tazsie nakopatelna - znizi sa mnostvo rudy, ktora bude z priser padat
- forging bude upraveny tak, ze:
1) itemy sa budu vyrabat v ovela nizsej miere - napr. kvoli tomu, ze budu vyzadovat viac rudy a ulomok itemu rovnakej narocnosti - napr. pre lvl 4 zbran budete potrebovat rozbit inu lvl 4 zbran, alebo vyssiu (pocet itemov vyrobenych z jednej rozozenej zbrani sa moze lisit)
2) sanca na zvysenie skillu bude 100% v pripade, ze sa zbran vykove uspesne.

ETA je momentalne 2 tyzdne
  • -1

#154 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 14 May 2013 - 10:02 PM

Chapu tento Logicky krok ale :
Kopat se bude to je jasne a je to jasna vyhoda
Jak to bude se Skillem Miningu Forgingu ? Ztratim i to co jsem se naucil?
Smazat vsecku Rudu PROC ? Pochopim ze se smazou vysoke rudy od Diamantu (mozna i platinu) ale zbytek neni to zbytecne ?
Dale nesoudim neznam NOVA pravidla fungovani tohoto takze se necham prekvapit
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#155 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 May 2013 - 10:08 PM

zmazat pretoze:
1) kazdy kopal a nejde len tak vratit rudy spred 5 mesiacov (ani spred 3 dni)
2) keby som ich nechal, tak nemozem zmenit system kopania a kovania, ktory bude vyzadovat vyrazne menej rudy nakopanej

skilly zostanu, akurat sa odmrazia a zacne pocitat decay od dna, kedy sa to znova spusti.
  • -2

#156 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 14 May 2013 - 10:20 PM

ooO Rychla odpoed to mi staci Děkuju moc chápu tedy
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#157 Illyrianka

Illyrianka

Poring

• Supporters
  • 8 posts

Posted 15 May 2013 - 08:09 AM

Pripravovana zmena a znovu-spustenie miningu+forgingu bude prebiehat nasledovane:
- bude zmazana vsetka nakopana ruda, ktora na postavach existuje (prosim citat dalej)
- bude upraveny mining tym sposobom, ze ruda bude vyrazne tazsie nakopatelna - znizi sa mnostvo rudy, ktora bude z priser padat
- forging bude upraveny tak, ze:
1) itemy sa budu vyrabat v ovela nizsej miere - napr. kvoli tomu, ze budu vyzadovat viac rudy a ulomok itemu rovnakej narocnosti - napr. pre lvl 4 zbran budete potrebovat rozbit inu lvl 4 zbran, alebo vyssiu (pocet itemov vyrobenych z jednej rozozenej zbrani sa moze lisit)
2) sanca na zvysenie skillu bude 100% v pripade, ze sa zbran vykove uspesne.

ETA je momentalne 2 tyzdne

Ahojky,
ach jo, moje tisíce ingotů, všechny nakopané s láskou (a hrabivostí). Tak s tím nakrmím pár tatacho/poringů :-D

1) když rozbiju lvl 4 luk na ty ulomky, tak ten úlomek budu moci použít na nakování lvl 4 meče? nebo to bude "luk-luk", "meč-meč"?

2) když to bude výrazně těžší a budu potřebovat více rudy, nemohlo by se to kovat na 100%? A skill by nelezl na 100%?
(EDIT : s tím, že by po vykování itemu na určite % zmizlo kladívko)

Edited by Illyrianka, 15 May 2013 - 08:49 AM.

• 0

#158 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 15 May 2013 - 09:09 AM

Chci se zeptat zda li bude nejaky guildpack (omezeni, kdyz clovek leavne tu guildu, tak ten item bud nepujde nasadit anebo skonci v kafre kovare..), pac jinak to skonci stejne, ze vsichni budou kovat u jednoho kovare a nebot jsou lide hloupi a chamtivi, tak bude vse zase stat 100k...a to uz je lepsi to nezapinat.

Dale bych pouvazoval o listu itemu v kovani. Ten co byl posledne mel hodne chyb, puvodni plan byl, ze to ma pomoct novackum...tudiz bych vyhodil high end eqp...pokud ho nekdo chce, at proto neco udela...ale tupe kovani rudy opravdu neni o skillu, coz nam nekteri jedinci jiz dokazali :) (ne ze by teda bylo treba satana narocne zabit, ze..)
  • 1

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#159 Illyrianka

Illyrianka

Poring

• Supporters
  • 8 posts

Posted 15 May 2013 - 12:29 PM

Chci se zeptat zda li bude nejaky guildpack (omezeni, kdyz clovek leavne tu guildu, tak ten item bud nepujde nasadit anebo skonci v kafre kovare..), pac jinak to skonci stejne, ze vsichni budou kovat u jednoho kovare a nebot jsou lide hloupi a chamtivi, tak bude vse zase stat 100k...a to uz je lepsi to nezapinat.

Dale bych pouvazoval o listu itemu v kovani. Ten co byl posledne mel hodne chyb, puvodni plan byl, ze to ma pomoct novackum...tudiz bych vyhodil high end eqp...pokud ho nekdo chce, at proto neco udela...ale tupe kovani rudy opravdu neni o skillu, coz nam nekteri jedinci jiz dokazali :) (ne ze by teda bylo treba satana narocne zabit, ze..)

Hmm takže mám Hanza v guilde a k němu už jen 24 charů, Já sama mám teda víc charů ( kteří mají na sobě eq od něj...) Když by se do guildy vešlo 500 charů tak klidně... 

Hlavně takový violet fear (+6, +7, ....) Pokud si ho chceš vyhuntit tak potřebuješ spoustu lidi a ještě ho musíš dicnout (obě části)... 1x týdně... tak to máme tak na 6 měsíců... 

Tupe kovani? Hmm takže nalogovat cirgus (GC, HP, GuM) sežrat potřebná žrádla (nejdřív uvařit LUk a DEX vyhuntit) pockat si na staty (a věř mi, že ja čekám faaakt dlouho) a pak se nic nepovede.... A to nemluvím nejdříve o tom vykopat rudu a ukovat krumpáče/kladívka... Takže to fakt není cink cink hotovo... A hlavně skoro všechny MvP se dají zabít na sólo (napadá mě snad jenom moucha - i před forgingem sem měla nejméně 5x varianty)... 

A že se z toho někdo pořádně nakapsoval? Ano, ale strávila jsem u toho spooouuustu času...  

• 0

#160 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 15 May 2013 - 01:42 PM

A bude tam i novej equip? :D Například Elven Bow /gg

• 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users