Jump to content
Reborn fórum

Mining a Forging:)


Guest Baalberith

Recommended Posts

Aha takze je podla teba lepsie nech maju vsetci vsetko a nech teda rovno vsetko pada na 100% a dej sem cedulku Welcome to HR.

 

A kedze prichadza HD elu/ori tak nebude az taky strasny problem nejaku vec na +10 + dat. Kazdopadne je podla teba spravne ze jednotlivec dokaze vyprodukovat klikanim na tlacitko viac ako cela gilda huntenia ?

 

Nevravim ze my nemame postavy na M/F ale pride mi to ako uplna hlupost, ktora na low rate server nepatri!!

 

Kebyze su tam iba bezne veci ale veci ktore na servru ani nepadaju (predtym ani neviem ci vobec teraz sa dali slotnut) aby sa dali ukovat pri pride ako uplna pi*****. Kebyze sa zrusia veci od slotovych katarov hore tak v tom nevidim ziaden problem. Pride mi trosku hlupe ze ked som tu zacinal tak bola uz CoMka super a nedala sa ani kupit. A nie to este slotove element armory v podstate zanic atp

 

 

 

Ale tady to není o HR /LR tady je to o tom, že potřebuješ na to, aby jsi měl super eq, spoustu kousku stejneho eq... A já fakt nemám čas /náladu huntit XY kusů ( a bez záruky, že se to povede) a i kdyb yjsem to zkousla a šla huntit, tak to MVPcko tam nemusí být (třeba takovej Satan - no ikdyž už tu neni Drazgon, tak by tam mohl bejt...)

 

Mě vadí, jak tu spoustu lidí prezentuje, jak je jednoduchů kopat - ano je to jednoduchů měd, železo, střibro nikl... Ale zkus si jít nahuntit ADA a diamanty, to jsou tisíce kliků:-D A ještě ani nemusí ta ruda být.. Když si to nazabíjíš, tak to může přijít někdo jiný vykopat atd....A furt se lámou krumpáče a furt je musíš dodělávat... A to nemluvím o forgerovi, víš co stojí udržet skill? Kolikrát sem kovala spouste lidí, jen aby nám neklesl skill? A většinou za to bylo jen "díky"......

 

Prostě to není tak jednoduché. Ale furt lepší než klikat na 2 skilly a hop...

Edited by Illyrianka
Link to comment
Share on other sites

Sup miko ;D

 

illi: meles hovna, pokud sis nevsimla, jak tato vec ovlivnina cely server, tak bud frcis na necem hodne solidni, co bych poprosil o info...anebo jsi vazne tak blba..

 

Samozrejme nerikam, ze by se cely proces nemohl spustit, ale posledni pokus nam ukazal, ze se toho hodne musi zmenit a ackoliv to vse zalezi na Baalovi, je nutno poukazat na nejake nedostatky kterych si lidi vsimli..

Link to comment
Share on other sites

Sup miko ;D

 

illi: meles hovna, pokud sis nevsimla, jak tato vec ovlivnina cely server, tak bud frcis na necem hodne solidni, co bych poprosil o info...anebo jsi vazne tak blba..

 

Samozrejme nerikam, ze by se cely proces nemohl spustit, ale posledni pokus nam ukazal, ze se toho hodne musi zmenit a ackoliv to vse zalezi na Baalovi, je nutno poukazat na nejake nedostatky kterych si lidi vsimli..

 

 

Končím, Tvoje nechápavost je tak velká, že by jsi mohl vstoupit do politiky za ODS ci TOP09....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Končím, Tvoje nechápavost je tak velká, že by jsi mohl vstoupit do politiky za ODS ci TOP09....

 

Docela chapu jak to myslis ale maji pravdu vsichni a to :

 

Klesani nauceneho skillu Forger (mining se dal dohnat hned) udelalo to ze vsichni vyssoci Forgeri hledaly nove Aktivni Minery a farmilo se vse na dvou az trech kovarich (Hanzo, Lord Kovar ...) sam jsem vyuzival sluzeb jednoho z nich a to vlastniho slabsiho Forgera mam

 

Ekonomika serveru je hodne narusena a je pravdou ze Forging tomu silene napomohl proto i ja bych do nej znova nesel stabilizovat uz ted to bude hodne tezke

 

Ze clovek nema tolik casu je pravda (starnem, mame povinosti, uceni, rodinny atd...) ale tim snadnejsi je jit a nahuntit si to z toho Satana u ktereho jak jsi sama rekla kliknes DSC fury DSC a Assuru no a holt pak trosku riskovat o tom to je +7 a no problem nastup HD Rudy ktera ti napomuze pozdeji k lepsim +

Horsi to bude s tim opravdu toho Satana odchytnout s tim jak se ted MvP solidne toci

 

To ze nema kazdy vsecko je normalni ze nema vse okamzite taktez no holt potrva ti to dele

 

No a k poslednimu Hraci jsou bohatsi a chudsi tim ze vse zfarmi opet par forgeru a bude muset udrzovat skill budou hraci bohatsi a JESTE BOHATSI jelikoz ten Forger to nakove potrebuje skill uz ho nezajima ze zase bude mit kazdy vsecko

 

PS Dodatek zase chapu ze jsem ti Forgeri musely Expit(v te dobe v Biu a Poison bottly staly zeny) stalo to i cas pocatky taky neco stalo kladiva ale na druhou stranu snad uz to mate 30x zpatky prodejem ruznych itemu

 

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Dobrá poznámka Miko :D máš bod ;)

A pár slov pro hráče Merlock129 :) říci někomu že mele hovna (ano já vím, měl jsem použít ho... nebo výkaly. Mno, pardon za ten výraz :) ), že fetuje nebo je blbý mi přijde jako docela neslušné vyjadřování. Pokud chceš aby se k tobě lidi chovali slušně, tak by jsi se měl chovat slušně ty k nim, páč ti tvoji neslušnost mohou vrátit jak písemně, tak slovně i gesty, ale dokonce i ... jak jen to říci... prudkými gesty :) a vůbec bych se nedivil, kdyby nějaký osobní známý od Illyrie ty "prudké gesta" použil za označení, ktará jsi ji věnoval.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Topic nesluzi k tomu, k comu mal sluzit, takze ho zatvaram pre volnu diskusiu, dozviete sa v nom len novinky odo mna. Pokracujte s tym a nebudete mat vobec nic...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...