Jump to content

Tinkering

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#41 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 02 November 2012 - 01:03 PM

Jsem slyšel, že prý i na scaraby ... ono je na tom něco špatně? :P
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#42 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 02 November 2012 - 01:15 PM

Zdravím, to jako vážně musím mít vstup do NW, abych mohl dělat Tinkering q.?

http://www.reborn.cz/tinkering

Uz to tak vypada .. na druhou stranu jsem celej quest (popsanej na wiki) udelal solo s hpckem, takze to zas takovej problem neni (i kdyz v parte to musi jit vyrazne lepe).

Uvidime kdy bude mit jirkan (nebo nekdo jiny z GM tymu) cas a dodela neco dal..

Btw. sance na okradani s nacinim je pro vsechny chary stejna, nebo zalezi na statech?
  • 0

#43 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 02 November 2012 - 01:33 PM

http://www.reborn.cz/tinkering

Uz to tak vypada .. na druhou stranu jsem celej quest (popsanej na wiki) udelal solo s hpckem, takze to zas takovej problem neni (i kdyz v parte to musi jit vyrazne lepe).

Uvidime kdy bude mit jirkan (nebo nekdo jiny z GM tymu) cas a dodela neco dal..

Btw. sance na okradani s nacinim je pro vsechny chary stejna, nebo zalezi na statech?

O co jde? Mejme zlodeje (a tedy skill Stealing, at uz "primo" nebo pres kartu/autocast, to je fuk, na levelu skillu ani na statech v tomto pripade nezalezi -> nemusi byt nutne thief class).

• 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#44 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 02 November 2012 - 01:58 PM

Ja se chtel jen ujistit .. okradat se mi dari pouze low lvl socky a muj lvl moc neleze .. mozna mam jen smulu / chodim na blby lokace / neco jsem prehlid (predpokladam ze lepsi naradi se sehnat neda, nebo da?).
  • 0

#45 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 02 November 2012 - 02:12 PM

Ja se chtel jen ujistit .. okradat se mi dari pouze low lvl socky a muj lvl moc neleze .. mozna mam jen smulu / chodim na blby lokace / neco jsem prehlid (predpokladam ze lepsi naradi se sehnat neda, nebo da?).

pokud si pamatuji, tak jine naradi neni, jen to obycejne. a moby, holt to chce zkouset, zalezi na % skillu, podle toho si pak vybirat moby :)
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#46 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 02 November 2012 - 02:28 PM

hadam si to pamatam dobre,
okradaj taky level mobov aby boli asi o 20 levelov nizsie nez mas skill.
ak to bude o 30 a viac, tak je sanca na okradnutie vysoka, ale sanca na zisk skillu miziva (pri 30 uz asi ziadna)
ak menej ako 20 tak sanca na okradnutie klesa ale je zas vacsia sanca na zisk skillu pri tom okradnuti :)
plus minus takto to je.
  • 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#47 Guest_Lordikin_*

Guest_Lordikin_*
  • Guests

Posted 03 November 2012 - 02:18 PM

Jsem slyšel, že prý i na scaraby ... ono je na tom něco špatně? :P

No, mě nevadí udělat si pár questů navíc, jen doufám, že to bude stát za to... ;) Nějakej takovej quest se měl udělat i u miningu, protože vzít krumpáč a chodit mi připadá trochu trapný... :ermm: Takže, jestli si na konci Tinkeringu budu moct udrátkovat Clip, tak mě to bude trochu štvát...
Jinak dělám to s SN, takže pohoda...

Edited by Lordikin, 03 November 2012 - 02:19 PM.

• -1

#48 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 03 November 2012 - 02:51 PM

pokud zatím chápu tinkering správně, nebude ovlivňován ničím krom lvl tinkeringu .... na mining zas potřebuješ kováře...
  • -1

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users