Jump to content

Legendary Items

• Please log in to reply
213 replies to this topic

#21 Dark Warrior

Dark Warrior

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 posts

Posted 20 February 2012 - 01:15 PM

Lifesteal vs LK v berserku se bude chovat jak?

Maximalni doba berserku se stejne k nicemu nehodi, driv ti padne aura blade, concentracka a twohand quicken, takze nedelas az takovou dmg. A mam dojem ze po skonceni berserku ti stejne spadnou HP na nulu. A jediny vyuzitelny misto pro berserk bylo expeni na HOckach.
  • 0
Dark warrior ....................... 99/69 Lord Knight (R.N.R.)
Keridwen ............................ 96/66 High Priest
Omikron .............................. Soul Linker

#22 Baraka

Baraka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 361 posts

Posted 20 February 2012 - 01:50 PM

Zatial v berserku lifesteal funguje, otazka je, ci je to problem vzhladom na to, ze LI nebude mat ani zdaleka taky atk, ako bezna okartovana naplusovana zbran.. v podstate bude mat 1/2-2/3 dmg... na PVM dost, ale na pvp stejne na nic

říkáš tedy, že ty zbraně budou mít malý útok ale budou mít tu jednu uber schopnost?

Dále je také otázka jestli pokud by zbraň mohla mít více schopností. Tudíž by zbraně asi měli vlastní skill tree, ve kterém by se mohli vymaxovat abilitu na lvl10 (příklad). To mě vede k další možnosti, že by zbraně dostávali ability point buď každé 3 levely - jako homunculus - což by znamenalo, že na lvl 30 (max) by jsi měl vymaxovanou abilitu zbraně.
Kdyby to mělo být 1 level / 1 ability point, tak je tu možnost dodat nějaké další passivní skilly pro zbraň jako třeba 1 ability point / +5atk/matk nebo třeba libovolný element.
To by znamenalo že na lvl 1 je to zbraň, která je totally useless (malý attack bez jakékoli ability) a na lvl 30 je to zbraň která má special abilitu a už vyrovnanej útok normální zbrani.

Jinak nápad na další abilitu do řady lifestealu apd > ice pick effect, nebo raději prostě normální obcházení defense.

No i když jsem to uvedl jako otázky, tak jsou to spíše nápady, které mě dnes napadli.
  • 0
Sharon - Sinx 99/70
Guillotine Twins have been born and yet one died.
Mallisa, Crasher, Baraka, katrina, Sucell, Qenny, Refiel, Eilforte, Guilty

If you don't feel pain, then you can't be winning
Everything is possible, impossible just takes longer > Digital Fortress by Dan Brown
Mě už tu stejně skoro nikdo nezná :D
Dota 2 steam nick: ibabrak

#23 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 February 2012 - 05:22 PM

říkáš tedy, že ty zbraně budou mít malý útok ale budou mít tu jednu uber schopnost? Dále je také otázka jestli pokud by zbraň mohla mít více schopností. Tudíž by zbraně asi měli vlastní skill tree, ve kterém by se mohli vymaxovat abilitu na lvl10 (příklad). To mě vede k další možnosti, že by zbraně dostávali ability point buď každé 3 levely - jako homunculus - což by znamenalo, že na lvl 30 (max) by jsi měl vymaxovanou abilitu zbraně. Kdyby to mělo být 1 level / 1 ability point, tak je tu možnost dodat nějaké další passivní skilly pro zbraň jako třeba 1 ability point / +5atk/matk nebo třeba libovolný element. To by znamenalo že na lvl 1 je to zbraň, která je totally useless (malý attack bez jakékoli ability) a na lvl 30 je to zbraň která má special abilitu a už vyrovnanej útok normální zbrani. Jinak nápad na další abilitu do řady lifestealu apd > ice pick effect, nebo raději prostě normální obcházení defense. No i když jsem to uvedl jako otázky, tak jsou to spíše nápady, které mě dnes napadli.

Zbrane budu mat schopnosti, ktore im naklikas ako skill pointy ziskane z levelovania zbrane. Za kazdy level 1 skill point .. nove skilly sa budu generovat nahodne z priblizne 14 pre kazdy class .. takze je vysoko pravdepodobne, ze budes musiet pre ziskanie konkretnej schopnosti (a kombinacii schopnosti) naexpit ciastocne (+- 10-20M expov) viac zbrani (pocitam tak 10-50 podla stastia a toho, aku konkretnu kombinaciu schopnosti chces :)) Nepouzitelne naexpene zbrane pojde rozlozit na expy (len cast expov naspat).
  • 0

#24 Baraka

Baraka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 361 posts

Posted 20 February 2012 - 06:02 PM

Zbrane budu mat schopnosti, ktore im naklikas ako skill pointy ziskane z levelovania zbrane. Za kazdy level 1 skill point .. nove skilly sa budu generovat nahodne z priblizne 14 pre kazdy class .. takze je vysoko pravdepodobne, ze budes musiet pre ziskanie konkretnej schopnosti (a kombinacii schopnosti) naexpit ciastocne (+- 10-20M expov) viac zbrani (pocitam tak 10-50 podla stastia a toho, aku konkretnu kombinaciu schopnosti chces :)) Nepouzitelne naexpene zbrane pojde rozlozit na expy (len cast expov naspat).

pěkné :)
  • 0
Sharon - Sinx 99/70
Guillotine Twins have been born and yet one died.
Mallisa, Crasher, Baraka, katrina, Sucell, Qenny, Refiel, Eilforte, Guilty

If you don't feel pain, then you can't be winning
Everything is possible, impossible just takes longer > Digital Fortress by Dan Brown
Mě už tu stejně skoro nikdo nezná :D
Dota 2 steam nick: ibabrak

#25 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 23 February 2012 - 07:50 PM

budu aj pre expanded classy?
  • 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#26 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 25 February 2012 - 11:26 PM

Dam vam sem mensiu motivaciu, obrazok mojho lvl 3 legendarneho jablka :P Realne samozrejme budu mat nazvy a realne obrazky :)
Posted Image
  • 0

#27 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 26 February 2012 - 12:16 AM

Aftercast delay se bude přímo sčítat s ostatními redukcemi na aftercast delay (případně jestli bude rozdíl u all skills a u konkrétního skillu) - myšleny itemy (expert ring, kiel card) / stringy?
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#28 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 26 February 2012 - 12:29 AM

Kiel karta sa scita s All Skills delay reduction, Expert Ring tiez.
Aftercast delay skillu a aftercast delay vsetkych skillov sa budu nasobit (10% a 20% spravia dokopy 0,1 + 0,9x0,2 = 28% delay reduction. Navyse je na Reborne pre vela skillov nastaveny minimalny delay, ktory nepojde podliezt bez tychto zbrani (je to kvoli haxnutym spritom a klikacim programom) niekde medzi 200ms a 500ms v stringoch v zavislosti od skillu (tento delay sa po dosiahnuti znizi - tj. napr. skill, ktory ma normalne delay 1s, so stringami teoreticky 0ms, ale na reborne minimalny delay napr. 300ms bude mat s LI, ktora bude davat dokopy 28% delay reduction bez stringov delay 720ms a so stringami 216ms).
Tak a teraz som sa chytil:) Oprava ... Tento delay sa znizi pod minimalnu uroven maximalne o aftercast delay reduction konkretneho skillu (takze stringy, allskill delay a kiel/expert ring dosiahnu napr. tych 300ms a dalsie znizenie bude mozne len znizenym delayom pre konkretny skill).
  • 0

#29 Shamma Šaman

Shamma Šaman

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 06 March 2012 - 03:49 PM

vypada to lakave ..
legendary items budou odvozené od normálních itemů nebo vyloženě sada nových přes quest :) .. no jsem prostě zvědav
  • 0
emmo - monk , adidas - blacksmith

#30 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 06 March 2012 - 06:25 PM

vypada to lakave ..
legendary items budou odvozené od normálních itemů nebo vyloženě sada nových přes quest :) .. no jsem prostě zvědav

Budu nove.
Momentalne ale som na tom dost zle s casom, takze treba vydrzat, tento mesiac to najskor nebude.
  • 0

#31 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 11 April 2012 - 12:00 AM

Mam tu pre vas potesujucu skutocnost. Dokoncil som tu zaujimavejsiu cast LI ... teraz je potreba ich poriadne otestovat a na to potrebujem niekolkych z vas. Zhanam +- 10 ludi, ktori su ochotni mi na ostrom servri pri hrani otestovat expenie a funkcnost legendarnej zbrani pre Priesta.
Questove NPC budu pristupne vsetkym, reagovat ale budu len na tych, ktorych vyberiem.
Budem od vas potrebovat byt trosku aktivni (tj. expit toho priesta) pocas najblizsich +- 2 tyzdnov.

Vyber bude stylom, kto prvy pride, vyhral ... prosim piste sem do topicu, pokial mate zaujem sa podielat na tomto testovani.

Edit. Info budem spisovat priamo na wiki: http://www.reborn.cz/legendary_items
  • 0

#32 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 11 April 2012 - 12:20 AM

mam zaujem, neviem ako na tom budem s casom, ale mozem sa tomu venovat :) (dam si prestavku od huntov a pojde to snad ;) )

Prvy

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 12:25 AM.
Prvy:)

• 0
DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

#33 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 11 April 2012 - 12:25 AM

Martasek a Dr Yueh tez prosim.

Druhy a Treti

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 12:26 AM.
druhy a treti:)

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#34 Daemon

Daemon

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 11 April 2012 - 05:11 AM

Též bych se rád zapojil. Času mám momentálně dost. :) (LeoniTa)

Stvrty

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:06 AM.

• 0
Natalli - Biochemist
Athien - Sniper
Alysson - High Priest
Elissha - Paladin
Amathes - Scholer
Charissa - Champion

#35 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 11 April 2012 - 09:09 AM

Ponevadz jsem nenasytny, tak jsem si sehnal dalsi osobu. Prosim o zapsani Aylin.

Piata nenasytna dusa

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:11 AM.

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#36 dr84ik

dr84ik

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 11 April 2012 - 09:14 AM

Rad sa pridam do tohto zaujimaveho testovania len ma zaujima ci to co naexpime nam aj zostane xD

Sedem

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:32 AM.

• 0

#37 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 11 April 2012 - 09:17 AM

Rad sa pridam do tohto zaujimaveho testovania len ma zaujima ci to co naexpime nam aj zostane xD

O tom este nie je rozhodnute, zavisi od toho, aky velky fail bude testovanie:) Jedine, co vam urcite zostane, je pristupovy quest :)
  • 0

#38 Saires

Saires

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 11 April 2012 - 09:23 AM

rad se pridam k testovani priestka Ilien

Siesta dusa upisana diablu

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:26 AM.

• 0

#39 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 11 April 2012 - 09:31 AM

Jdu do toho:)

Osem

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:32 AM.

• 0
enia HP - Gumiméďa Silver Unicorns

#40 Bubetka

Bubetka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 19 posts

Posted 11 April 2012 - 09:42 AM

Tak já se take hlasím, pokud nevadí pracující lid :) - Lysa

Deviata

Edited by Baalberith, 11 April 2012 - 09:46 AM.

• 0
Lizzy - HP
Bubetka - Crea

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users