Jump to content
Reborn fórum

Čistý ští­t ( s kaňkou v záznamech )


Guest Buks

Recommended Posts

Úřední vývěska

Obtěžují Vás úředníci komolením Vašeho jména? Potkali jste někoho výjimečného, ale zapomněl na Vás, než ušel deset kroků ? Vyvoláváte pohoršení v ulicích? Naše nabídka je tu právě pro Vás! Ve jménu jednoduššího udělování (trestů) odměn na eventech a snazší komunikace mezi hráči vyhlašujeme akci na změnu jména. Každá změna nicku na jednodušší (téměř bezvýhradně jednoslovný) nick prostřednictvím naší nabídky bude zdarma!

 

Jak to funguje: Napište do tohoto topicu nebo nám do zpráv jakou chcete změnu nicku a u jakého charu. V nejhorším i in-game. Po schválení bude změna provedena a zapsána.

Kdy to funguje: Registrace končí v sobotu 29.6.2013 v 23:59. Poté budou požadované změny provedeny.

 

Změna nicku u obyčejných charů bude v sobotu za akční cenu 100 rough oridecon / postavu.

 

GM Buks & GM Jamie

 

veškerá pravidla se mohou měnit; GM Buks a Jamie si vyhrazují právo zamítnout změnu nicku

Link to comment
Share on other sites

A tak nekdo musi byt prvni takze

 

Zmena dvou nicku

 

Jeseterka - Kurama

 

Strilerka - Ellary

Duvod tu je taky kdo se ma dohadovat s zenou ze jsem myslel na nejakou TEREZU pri zakladani kdyz to neni pravda :-P :-D xD

 

Dodatkove bych klidne zmenil

 

Cornutia - Dirke

 

nick jsem vymyslel ale nakonec jsem musel lognout acc abych se presvedcil zda ho mam napsany dobre :-D (idiot) stejne jsem ho zkomolil :-D

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Ja by som rada moju 1Arwen1 (HP) premenovala na niečo bez čísel. :rolleyes::lol:

Čisto "Arwen" je zabraná samozrejme. (Či už nie? :D) Tak naprííklad... Aideen, alebo Alice, Ailis. :wub:

Edited by Kiku
Link to comment
Share on other sites

Ja by som rada moju 1Arwen1 (HP) premenovala na niečo bez čísel. :rolleyes::lol:

 

Čisto "Arwen" je zabraná samozrejme. (Či už nie? :D) Tak naprííklad... Aideen, alebo Alice, Ailis. :wub:

 

 

Hoj,

Alice je zabraná,

Aideen a Ailis jsou volné, dej vědět, kterou si vybereš :)

Link to comment
Share on other sites

Tak teda Ailis. :rolleyes: Ďakujem zatiaľ. ^_^

 

 

WhiteParadox na Moire (Moira) nebo Messayah... (co z toho je mi uplne jedno)

Dudod? Jisty nekorektni podtext pri pouzivani ztratky WP nebo WhiteP. :D

done, obsazeno

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, prosím o změnu jmena :

 

Asus na Asuska

 

Důvod : Asus byl chlap, po přesunu na jiný účet je to holka :angry2:

Děkuji

done

Link to comment
Share on other sites

Akce pomalu konci, jen bych se rad zeptal jak je ostetreny to ze nekdo na forum nenapise ze chce prejmenovat cizi postavu ? yel08.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...