Jump to content

Novy klient 2014-01-15

klient renewal

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 12:28 PM

Nevím jestli je to jen u mě nebo i u jiných, ale někdy mi nejde pustit další účet. Kliknu na spustit hru a nic. Někdy se to nahodí až napotřetí nebo napopáté.

Stava sa to este niekomu? U mna to definitivne nerobi, druhy klient hned na prvy krat.

• 0

#22 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 12:32 PM

Evidujem dalsiu chybicku: teleport v morrocu hadze error. Zatial riesenie nemam, ale docasne si mozete ulozit save v inom meste. Ospravedlnujem sa za neprijemnosti.

• 0

#23 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 17 February 2014 - 04:29 PM

Ahoj, tak se taky přidám s hlášenýma chybama. Instalace nebyla dokončená, odkazy mám jen ve startu, nikoli i na ploše, při instalaci to hodilo hlášku:

chyba02.png

a padla, instalace se tváří jako nedokončená a vypnutá. 

následně při spuštění a přihlášení to opět vyhodí hlášku a zbuchne celého klienta:

chyba03.png

Při úpravě nastavení, zase chybová hláška, nastavení není uloženo a klient zbuchne.

instaluju na D: 

Navrhované úpravy jsem zkoušela a pořád se klient chová stejně

Edited by Lizarra, 17 February 2014 - 04:29 PM.

• 0

#24 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 04:52 PM

Ahoj, tak se taky přidám s hlášenýma chybama. Instalace nebyla dokončená, odkazy mám jen ve startu, nikoli i na ploše, při instalaci to hodilo hlášku:

chyba02.png

a padla, instalace se tváří jako nedokončená a vypnutá. 

následně při spuštění a přihlášení to opět vyhodí hlášku a zbuchne celého klienta:

chyba03.png

Při úpravě nastavení, zase chybová hláška, nastavení není uloženo a klient zbuchne.

instaluju na D: 

Navrhované úpravy jsem zkoušela a pořád se klient chová stejně

Sprav reset vzhledu postavy a malo by to ist, ale povedz na ktorej postave ti to robi?

• 0

#25 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 17 February 2014 - 04:56 PM

Sprav reset vzhledu postavy a malo by to ist, ale povedz na ktorej postave ti to robi?

Já se ani k postavám nedostanu, zbuchne to předtím, ale reset můžu zkusit. 

Edit: zresetována nejaktivnější postava a při přihlášení to zahlásí chybu a k postavám se nedostanu.

Edited by Lizarra, 17 February 2014 - 05:00 PM.

• 0

#26 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 05:08 PM

Já se ani k postavám nedostanu, zbuchne to předtím, ale reset můžu zkusit. 

Edit: zresetována nejaktivnější postava a při přihlášení to zahlásí chybu a k postavám se nedostanu.

Nemusi to byt najaktivnejsia postava, preto sa pytam - na ktoru postavu sa snazis prihlasit? alebo nazov uctu, mne to je jedno:)

• 0

#27 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 17 February 2014 - 05:09 PM

Nemusi to byt najaktivnejsia postava, preto sa pytam - na ktoru postavu sa snazis prihlasit? alebo nazov uctu, mne to je jedno:)

Aha, postava Ziva

• 0

#28 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 05:24 PM

Aha, postava Ziva

Skus sa teraz lognut, problem bola postava Saneka a jej farba oblecku :)

• 0

#29 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 17 February 2014 - 05:59 PM

Děkuju

Edit: he, první přihlášení to vzalo, dokud jsem nedošla k Sanece, stejnej problém a buch.

Edited by Lizarra, 17 February 2014 - 06:01 PM.

• 0

#30 ren7o

ren7o

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 February 2014 - 09:29 PM

Zdravim,

mam stejny problem jako"visiotor". Porad dokola vyskakuje nastaveni, hru nejde spustit.

Poprve jsem ji spustil, zmenil jsem skin a rozliseni hra spadla.. Od te doby nejde spustit.

vyreseno....

otevrit setup jako admin, zmenit nastaveni rozliseni  a nastaveni na default, pouzit OK.

otevrit setup jako admin, kliknout dole na symbol registru (takove kosticky), zmenit nastaveni a rozliseni na default, pouzit, OK.

spustit reexe.exe, hra by mela nabehnout...

Edited by ren7o, 18 February 2014 - 07:54 AM.

• 0

#31 Kazz

Kazz

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 17 February 2014 - 11:02 PM

Ahoj, můžu poprosit GM o pomoc, nejde mi zpustit jedna postava "Malakai" - už jsem vyresetoval pozici, vzhled i odebral equip, ale pokaždý, když postavu zvolim, jen problikne obrazovka a hra spadne s tim, že je chyba na reexe.exe... Ostatní postavy v pohodě fungujou

• 0

#32 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 17 February 2014 - 11:56 PM

Ahoj, můžu poprosit GM o pomoc, nejde mi zpustit jedna postava "Malakai" - už jsem vyresetoval pozici, vzhled i odebral equip, ale pokaždý, když postavu zvolim, jen problikne obrazovka a hra spadne s tim, že je chyba na reexe.exe... Ostatní postavy v pohodě fungujou

Po restarte pojde, viz. novinky

• 0

#33 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 18 February 2014 - 12:18 AM

Pokial sa vam stale otvara setup.exe aj po jeho odkliknunti, opatchujte reborn (Spustite Reborn.exe) a malo by to fungovat.

• 0

#34 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 18 February 2014 - 07:14 PM

Tak jsem opětovně zkoušela přehlášení, zjistila jsem, že po pádu se musím přihlásit nejprve na funkční účet a pak mi nezpadne klient hned při přihlášení.

Jinak jak se přihlásím, nedostanu se v postavách dál než k 1-6 a pak 10 a 11. Saneka je na pozici 7 a pokud chci další (osmou) postavu, tak mi klient zase spadne, stejné v případě postupu zpět od postavy 10.

Při dalším přihlášení na stejný účet, klient opět padá.

Jinak když pominu to, že se nedostanu na všechny postavy, ve hře jsem nezaregistrovala nic nefunkčního.

• 0

#35 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 18 February 2014 - 07:16 PM

Tak jsem opětovně zkoušela přehlášení, zjistila jsem, že po pádu se musím přihlásit nejprve na funkční účet a pak mi nezpadne klient hned při přihlášení.

Jinak jak se přihlásím, nedostanu se v postavách dál než k 1-6 a pak 10 a 11. Saneka je na pozici 7 a pokud chci další (osmou) postavu, tak mi klient zase spadne, stejné v případě postupu zpět od postavy 10.

Při dalším přihlášení na stejný účet, klient opět padá.

Jinak když pominu to, že se nedostanu na všechny postavy, ve hře jsem nezaregistrovala nic nefunkčního.

To budu spatne palety, ale prosim pokial tie postavy nepotrebujes, tak ich zneuzijem na testovanie opravenych farieb, ktore pripravujem dnes:) Tak si prosim neresetuj na tych postavach farbicky:)

• 0

#36 Lizarra

Lizarra

Poring

• Supporters
  • 6 posts

Posted 19 February 2014 - 05:32 PM

To budu spatne palety, ale prosim pokial tie postavy nepotrebujes, tak ich zneuzijem na testovanie opravenych farieb, ktore pripravujem dnes:) Tak si prosim neresetuj na tych postavach farbicky:)

No vyloženě o ně přijít nechci, ale teď ihned je expit nemusím, na to tam mám dost jiných :) Takže jestli se ti hodí, zkoušej, já si je pak převlíknu.

• 0

#37 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 19 February 2014 - 05:46 PM

No vyloženě o ně přijít nechci, ale teď ihned je expit nemusím, na to tam mám dost jiných :) Takže jestli se ti hodí, zkoušej, já si je pak převlíknu.

Uz hotovo, mozes logovat, uz to pojde po opatchovani:)

• 0

#38 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 February 2014 - 12:17 AM

Skús zatiaľ reset vzhledu postavy z CP. Palety sú skopírované z minulého klienta. Mrknem na to večer.

Paletove problemy fixnute ..

• 0

#39 Kazz

Kazz

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 21 February 2014 - 11:43 AM

Ahoj, rád bych poprosil o pomoc, mam takovej problém :) Odlognul jsem mercha s aktivnim stánkem od tý doby mi to pořád hlásí že server stále registruje moje připojení... Jediný, co se mění, že jednou mi to nahlásí hned po zadání hesla a podruhý až při výběru postavy... Po výběru postavi a následnym vykopnutí  mi v CP naskočí, že postava je online...

• 0

#40 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 21 February 2014 - 11:53 AM

Ahoj, rád bych poprosil o pomoc, mam takovej problém :) Odlognul jsem mercha s aktivnim stánkem od tý doby mi to pořád hlásí že server stále registruje moje připojení... Jediný, co se mění, že jednou mi to nahlásí hned po zadání hesla a podruhý až při výběru postavy... Po výběru postavi a následnym vykopnutí  mi v CP naskočí, že postava je online...

Ahoj, viem o tmto probleme, vyriesi ti to bud:

1) vykupenie obchodu - pokial predavas lacne veci, mozes si to vykupit druhou postavou.

2) restart - obchodnik sa znova naloguje a uz ti pojde prelogovat

3) zasah GM - kikne ho z hry

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: klient, renewal

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users