Jump to content

Pohar sesti poringu - letní event 2014

• Please log in to reply
110 replies to this topic

#41 Guest_Jamie_*

Guest_Jamie_*
  • Guests

Posted 05 August 2014 - 08:50 PM

Zítra cca v 15:00 vyhodnotim viteze Poringa pro druhou disciplínu, takže máte posledních pár hodin na získávání bodů do dílčí odměny. Body které získáte po limitu (čti zítra po 15:00) se vám budou započítávat do finální odměny.

• 0

#42 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 05 August 2014 - 10:02 PM

Spiše bych snižil body za Arc Angela a to i ziskane na bodovani Devila ATD jelikoz udelat na Archa hunt je tezky a vysedavat s pracovni naplni je trosku tezky kdyz si jeden ci dva lidi hlidaji spawn s přepočtem Devil a Arc maji stejny spawn 

• 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#43 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts

Posted 07 August 2014 - 09:42 AM

Zajimavá část Eventu (3. Disciplina) Mastering je posvátny mob :-D 

• 0

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#44 hyuga

hyuga

Poring

• Hráèi
  • Pip
  • 17 posts

Posted 07 August 2014 - 10:07 AM

ja bych rekl ze je to pekna ...+pip,mastering a k tomu perma res,neni divo ze uz rano lidi maji prez 100t bodu,vazne po pul hodince mne to prestalo bavit

• 0

Hyuuga-GX 160/50
Minako Aino-Sura 160/50
Vandal-Biochemic 160/50

Itadakimasu- Sorc 160/50

#45 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 07 August 2014 - 12:08 PM

Toz je to alternativa .. mozno niekomu zas nesedi vecne zabijanie priser a zberanie itemov:)

• 0

#46 Fairytail

Fairytail

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 07 August 2014 - 12:16 PM

vuci tem co nevedi jak davat perm ress je to nefer privolavam se vzdy po smrti ale to nestaci ani zdaleka :-(

• 0

#47 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts

Posted 07 August 2014 - 01:15 PM

Fajrytail:
Hra ma mnoho moznosti a chapu zechces prvenstvi ke vsemu ale nejsi jediny zkoumej zjistuj a je to diky nedostatku casu pracovni naplni jsem treba osobne rad ze mam vyjmecne navrch ( pokud jsis vsim me privolavani nejde a nvm proc a warpowani stojá gemy a 3x delsi cas nez tobe)

PS vidis vis to nakonec

Edited by Mergi, 07 August 2014 - 04:02 PM.

• 0

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

#48 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts

Posted 08 August 2014 - 11:26 AM

Tak to dopada když někdo poradi mentalně labilnimu člověku s tunou času oproti jiným hráčum

Luke fon Fabre 704 382 a to ještě asik není konečný číslo 

Zbytečně to honí do sraček (a to jsem slušny) jak už jsem předtim psal kdyz nekdo bude zbytecne event navysovat pripoji se min a min lidi a ostatni to odradi Vyhra neni vše jde o zabavu a tento člověk ze zabavy dela frasku

• 0

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

#49 Fairytail

Fairytail

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 08 August 2014 - 11:39 AM

hraji vetsinou 5 hodin cisteho casu a proto sem hned mentalne labilni, se spamatuj a ti co jsou zamnou uz se nepocitaj co 

• 0

#50 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 08 August 2014 - 11:51 AM

Tak to dopada když někdo poradi mentalně labilnimu člověku s tunou času oproti jiným hráčum

Luke fon Fabre 704 382 a to ještě asik není konečný číslo 

Zbytečně to honí do sraček (a to jsem slušny) jak už jsem předtim psal kdyz nekdo bude zbytecne event navysovat pripoji se min a min lidi a ostatni to odradi Vyhra neni vše jde o zabavu a tento člověk ze zabavy dela frasku

Evidentne jsi nepochopil jak se pocitaji vysledky. To ze nekdo ziska v jedny dispicpline miliardu a v ostatnich nic znamena tak akorat ze nejspis vyhraje odmenu za danou disciplinu, ale v celkovem poradi bude hodne nizko. Serad si lidi vlevo podle celkoveho poradi a pak si secti jejich body za jednotlivy discipliny. ;)

• 0

#51 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts

Posted 08 August 2014 - 12:09 PM

Evidentne jsi nepochopil jak se pocitaji vysledky. To ze nekdo ziska v jedny dispicpline miliardu a v ostatnich nic znamena tak akorat ze nejspis vyhraje odmenu za danou disciplinu, ale v celkovem poradi bude hodne nizko. Serad si lidi vlevo podle celkoveho poradi a pak si secti jejich body za jednotlivy discipliny. ;)

jj ale vsecky discipliny zbytecne premrstuje o desetitisice u vsech disciplin z 35 aktivnich postav je 6 zajimavy event a další dva to chcou prozatimne zabalit ma to cennu ? kazit zbytecnyma bodama navic hru ostatnim ?

Fairytail

o trosku vis mas odpoved zbytecne prebodovani jen pod zaminku vyhry kazis zabavu ostatnim ano pak jsi labilni protoze napsat jinemu hracovy klidne to zvednu na miliony a vyhraju za kazdou cennu nebudu spat atd z tebe normalniho cloveka nedela

• 0

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

#52 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 15 August 2014 - 07:49 PM

Kedy bude vyhodnotenie tretieho kola a spustí sa štvrté?

Sledujúc rebríčky mám pocit, ako by aktivita v evente začala tento týždeň viaznuť ...

Edited by Palantir, 15 August 2014 - 07:50 PM.

• 0

#53 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 16 August 2014 - 01:49 PM

Jamie by to mala mat v pondelok hotove, takze predpokladam, ze niekedy vtedy:)

• 0

#54 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráèi
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 20 August 2014 - 02:48 PM

Prešibanec - nenapísal si v ktorý pondelok :shades:

• 0

#55 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 20 August 2014 - 03:18 PM

Mam pocit ale, ze odmeny za predchadzajuci uz boli, takze teraz sa caka na mna;)

• 0

#56 borco

borco

Chonchon

• Supporters
  • 24 posts

Posted 20 August 2014 - 03:50 PM

za tretie kolo odmena dosla postou od GM pre vsetko :icecream:, ale klasika o novej/neprecitanej sprave pri (re)logu ziadna hlaska a kde je odena za druhe kolo netusim, mozno bude musiet Jamie poslat dalsiu spravu a pridu obe naraz (tento workaround funguje spolahlivo)

• 0

#57 Guest_Symphie_*

Guest_Symphie_*
  • Guests

Posted 20 August 2014 - 08:11 PM

Vyhodnocení 3 kola již proběhlo. :-) Pokud máte problémy s odměnou za druhé kolo napište mi a vyřešíme to společně.

• 0

#58 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 25 August 2014 - 10:26 PM

Sorry za zdrzanie, zajtra by to malo byt hotove a nasadene;)

• 0

#59 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 27 August 2014 - 11:12 PM

Stvrta disciplina po restarte. 2 rady - pomaha sa dohodnut a citajte co vam npc hovori;)

• 0

#60 borco

borco

Chonchon

• Supporters
  • 24 posts

Posted 28 August 2014 - 01:16 AM

pekne zlomyselne, citat viem, pouzil som skill aby som zabil tien a kym som ho nacastil tak sa mi tam prichomietli najake moby a cudzi tien takze mam minus desiatky bodov:(

mozem len odpoporucit ostatnym, ze ak tuto disciplinu vynechaju budu na to lepsie ako ked ju budu robit, 0 bodov za necinnost je pre sucet poradi vyhodnejsia ako co aj -1

btw mam nejaky bonus za to ze som niekomu prizabil jeho tien? alebo som len pomohol konkurencii?

a dalsia vec bude potrestany hrac, ktory tam necha svoj tien? so suport charom lvl +-85 asi tazko zlozim 160/50? a co maju robit pesochodni novici?

Edited by borco, 28 August 2014 - 01:30 AM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users