Jump to content
Reborn fórum

Lord Excalibur

Supporters
 • Posts

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Lord Excalibur last won the day on August 4 2014

Lord Excalibur had the most liked content!

About Lord Excalibur

Profile Information

 • Gender
  Male

Lord Excalibur's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Tento skill není přístupný zatím, bude snad až budou 175/60 max levely.
 2. da se nekde najit historie IRC chatu? nekde bych tam urcite nasel post kde jsem to nahlasil. a jsem si jisty ze to nekdo z GM tymu cetl. stalo se mi to hned prvni den co jsem se vratil ze se mi ressovala postava, sem si myslel ze se mi to buglo a opravil si to ulozenim save. presto jsem odexpil spoustu procent diky tomu no par dni se mi to stalo zas tak sem si rikal to neni jen tak a po chvili sem prisel co to dela a bezprostredne pote nahlasil. jeste jsem se na IRC ptal kam hlasit bugy, bylo mi receno ze klidne tam. a samozrejme nechapu proc to nenahlasil nikdo jiny. (ano, opravdu by byla schvalne nasazena feature, ktera nahradi tokeny, atd) citace z pravidel:
 3. co se 3. discipliny tyce tak to byl jeden velky propadak. Apeluji na Baalberitha, aby po skonceni eventu ten bug odstranil, sam vidi co to dokaze. Pokud by byl zajem, mohu ukazat co to svede napr. v endlessu. Rikal jsem o tom uz pred eventem, k tomuto nemuselo dojit. Po 20 minutach trapceni jsem si rekl ne tohle neni nic pro muj zaludek. Nebudu v takove mire zneuzivat ocividneho bugu, i kdyz vim, ze me to bude stat sanci na dobre umisteni v eventu. Ano priznavam, ze napr. do toho endlessu to na minimalne 1 postave mame, ale snazime se to nevyuzivat.
 4. aktualizovaný skill build: http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/wlk.html?10rEeKoXfbdDabybeKgKcAapdBbqrFqnaoeBdoqndb1 stále tam je několik věcí, co bych po dosažení lvl 160 a nějaké době intenzivního hraní změnil ... např. nikdy nevyužívaná FW, raději to nacpat do stonecurse například... staty: str 41 - nosnost 4230 (equipu je potřeba nosit hodně pokud se jde například ET nebo EC) agi 21 - trochu to pomáhá se vzpamatovat z hitu nebo autocastěného JT ze SoD vit 89 - spolu s bonusem z jobu a meho tankovacího equipu (viz níže) mi zajistí imunitu na curse int 120 - základ, 125 je zbytečný bych řekl, příliš drahé, damage s tímto je dostatečný dex 120 - po navýšení max base level na 160 se do toho vyplatí investovat a hatka kterou dostanete při přestupu se stává TOP luk 7 - to zbylo equip: tady to je na dlouhé povídání, záleží na tom, k čemu máte přístup... nejlepší univerzální staffka ve hře je SoD, plusujte jak jen to jde (já má zatím 1x +8 a několikrát +6 zakartované) možné karty: zakudam, bradium golem, pinguiculla, cobalt mineral, hell apocalypse, ancient tree, naga, nephentes, draco egg - damage karty na rasy, mora setové staffky, ideálně empowered, pokud není empowered není tolik vidět set, staff of piercing, lich bone wand, pokud se rozhodnete mít štít (pokud nemáte nárazník dost často to je výhodnější) hat - magic stone, možné karty (non MVP) rata pokud seženete, případně isilla middle - brýle s isillou, ratou, enriched brýle, red glasses lower - fathers mask, ninja scroll armory - je nutnost někam nacpat nepřerušielňák, já ho mám v armoru ... takže orleans uniform, +3 int, možné karty - agav, karty měnící element kam je potřeba, mora setové armory, diabolus +3 int štít - pokud máte 1h staffku ... valk s hodremlinem, pokud chcete damage doporučuji ho zahodit a vzít si 2h staff, levnější varianta guard, stone buckler nebo bradium nemohu doporučit kvůli hmotnosti garmet - top damage zřejmě flame manteau of naght sieger s aliotem, levnější varianty - proxy, diabolus (pokud máte boty k tomu), cokoliv jineho ... pokud chcete víc vydržet, nacpěte tam raye boty - setové (pozor, mají slot), slot varianty, varianty, dia, karty nejlepe green ferus (1 vit), jinak verit, matyr, dá se nosit i sohee na regen accessory - TOP univerzální bradium earring, jinak alchemy glove na fire kouzla, telekinetic orby na soul expansion (pozor na obrovskou spotřebu SP, není na dlouhé boje pokud nejsou kissy), setové accesorka, orleans glove ... levnější varianty - slot earring, clip .... možné karty - scaraba card na damage pro každou příležitost, phen card pokud není orleans armor, utilita - vitata card, vždy ji nosim u sebe, creamy card (pokud nemáte portící čepku za hunty)
 5. Eden tabule 26-40 nějak pokažená, bohužel i dle iro...navrhuji zamyslet se nad tím a dát jako odmÄnu normální expy pro srovnání, eden 11-25 je schopný dáti 5x tolik co 26-40. edit: po nějaké dobÄ mi došlo, že hlavní odmÄnou tam asi budou ty potiony ... ale i tak bych to spíše předÄlal Je to tak spravne... naozaj tam maju byt potiony ako hlavna odmena
 6. Z novice zóny utekl Vaan, nebo možná mÄl nějakou příponu... asi ho vylekaly haldy noviců nadávajících na příchod renewallu. OPRAVENE
 7. Lobbuju pro nějakou custom úpravu GC. Až příliš mnoho lidí má GC paladina jako hlavní postavu, nebo alespoř jako jeden z hlavních stÄžřů svojí lodÄ. Pokud snížení matk bylo devastující pro wizardy/HW, tak pro GC cruse/paladiny to je zniÄující zrovna tak. S atk buildem se dá dosáhnout určitých výsledků, pohužel tento build je naprosto nepoužitelný. SP by bylo velmi málo, regen naprosto nedostaÄující. Po přidání INT se toto sice zlepší, bohužel za strašlivou cenu - GCÄkaři se bude muset tahat, aby dokázal něco zabít a nebyl sám zabit, případnÄ nebude možné být bez stringů/sufry. Když se podívám na možnosti crusadera jak se vyexpit: může jet STR build a zabíjet bashem a spear guicken, může to být shieldař, GC, a nebo může chránit ostatní. GC je samozřejmÄ nejefektivnÄjší, nejsamostatnÄjší build. Pokud bude znemožnÄn, tak zbývá pouze možnost přejít na nějaký jiný build. Problém je v tom, že pokud nÄkdo jel GC, tak nemá equip potřebný pro ostatní buildy, tudíž i když se resetuje, bude opÄt zneschopnÄn. NehledÄ na to, že ostatní buildy expí daleko pomaleji než GC (logicky, když to je jediný plošný útok cruse, nepoÄítaje magnum break). Dále nevim, jak jsou na tom ostatní matk classy, sice ne tak bÄžné jak mage class, nebo GC. Jedná se o magic ninju a priest (ME, HL). Byla by škoda přijít o možnost tyto používat, když už mají ty skilly.
 8. Tak toto mi přijde jako úlet. TeÄ bude extrémnÄ snadné udÄlat auru pro kohokoliv. Kdysi davno byla i non adv aura pro par vybranych jedincu, kteri si ji vydreli. Nevim sice, jak se zmeni obtiznost zabiti Stinga, ale 2800, i kdyby 2x tezsich na zabiti nez ted, to je maximalne 8 hodin zabijeni i pomalejsim tempem. Hyperaktivni sniperi to urcite stihnou o hodne rychleji. Reklo by se ok, vyvoj, zpristupneni 3rd novackum, jenze vzhledem k tomu, jak rychle se expi 3rd, tak dle meho nazoru tu nebude zadna vyzva co se tyce dosazeni nejakeho levelu. Ale treba to povede k oziveni serveru. Newbie si doexpi konecne svuj hlavni char, + treba jeste nejaky dual, potom bude nejakou dobu shanet equip, a kdyz uz i ten bude +- mit, tak ma na vyber nekolik moznosti: muze se pustit do dalsich a dalsich postav aby mel vsechny, muze delat hunty, zacit sbirat cepicky, a nebo se zajimat o PVP scenu. Pokud bude tak jednoduche doexpit auru jak se mi ted zda, mohli by lidi nahradit svoje chary se kterymi chodi na nonadv GW nejakym GW buildem misto hybrid, novi hraci by si mohli udelat taky svuj char a treba to zacne vice zit. Muze se jednoduse stat, ze bude chodit vce lidi na BG, mrtve PVP, a mozna se dockame dalsich GW. To vsechno se muze casem stat, a to neni zase tak spatna vyhlidka. Ale to pouze za predpokladu, ze bude novacku dostatek a budou mit vydrz a nervy. Mam smisene pocity, ale jsem zvedavi jak se to vyvine.
 9. Tak jako - určitě bychom si zvykli po nějaké dobÄ. co bych vidÄl jako problémy: cast time - dalo by se zvyknout, ono to procastit jde. assumptio - aspoř by si HPÄka přestali hrát na slepice, který byly prapůvodnÄ urÄeny k tahání heal - toto bych vidÄl jako obrovský problém, healovat s full int a top heal equipem za 2000 (nebo ještÄ ménÄ?) by mohlo znamenat pomÄrnÄ jednoduchou smrt pro tahací slepici soul change - při expení by se to dalo přežít (kdekoliv, i ten lab by se dal vymyslet aby profa dal dostatek SP na skoÄení pokud by se šlo přez champa), při MVP by champ MUSEL doseednout / bluepotnout MATK - renewall nastavení by dle mého totálnÄ odrovnalo jakýkoliv matk char (GC, mage class, ME priest, ninja, ještÄ něco?), protože když vidím, jaký SG dávám já s 120 base int, nechtÄl bych vidÄt obyÄ wizzarda nedoexpeného, třeba s 60 int. co by se naopak posílilo: spiral pierce - nevim přesnÄ jak se to poÄítá, ale jelikož se tam poÄítá i s ATK, tak asi bude extrémnÄ silný final strike - toto by klidnÄ i mohlo nahradit asuru dle mého, bude to velmi silný skill určitě jsem na něco zapomnÄl, nikdo si nevzpomene na vše.
 10. S tím že shura má i jiné skilly plnÄ souhlasím, osobnÄ se mi líbí kombo: dragon combo - fallen empire - tiger cannon, proto taky co nejvíc STR na ATK Blazing Soul mi vychází pomÄrnÄ dobře, rozhodnÄ lépe než maiden twin ribbon, lépe než jakákoliv +2 str Äapka
 11. Třeba poÄítá s blazing soul Äepkou a jejím bonusem do atk, ostatnÄ jako pomÄrnÄ hodnÄ Shur co znám (já s tím poÄítám také).
 12. konkrétní build nemám spoÄítaný ještÄ, ale vždy dávám u 3rd staty x1... a i u nÄkterých non 3rd... a je to jednoduše proto, že další bod je o 1 dražší, což už nÄkdy je vyžší cena než bych byl ochotný obÄtovat :-P mno, mohl bych něco napoÄítat: http://calc.irowiki....aaaaaaaaaaaaaaa mno, mám tam jen equip co mám k dispozicim určitě bude něco lepšího ... (i kdyby jen zbrař a róba, ku podivu morp. kombo vychází tÄsnÄ hůř, možná v nÄkterých případech i lépe než TEN LEPŠÍ equip nicménÄ staty budu mít pravdÄpodobnÄ takto, možná menší zmÄny, takže hlavní staty podobnÄ jako ty.
 13. moje názory: STR není potřeba zaokrouhlovat, u 3rd není žádný bonus do ATK (alespoř jsem žádný nepozoroval), a atk není nikdy dost, čili 120 base Opravdu potřebuješ stun-proof? Na jakých MVP bys to využil? Doppel? Lady Tanee? Kraken pokud se nepletu? Podle mÄ je toto zbyteÄnost a nedával bych více než 51 base. 100 INT není imunita na frozen, to si pleteš se 100 pre-renewall mdef. jak to je u renewall nevim, ale 100 INT bych ponechal kvůli SP. Důležitost DEX pro MVP shuru je na 2. nebo 3. místÄ po STR, zároveř s INT. VidÄl bych to (a plánuju to tak) nÄkde mezi 100 a 110. Přez 110 už jsou ty body extrémnÄ drahé. LUK sice přidává atk, ale rozdíl na Rebornu není takový jako na ofi. A jasné vyjádření Baala zní: Odzkoušeno, potvrzeno. Nějaký ten damage to přidá, ale pokud se máš rozhodnout mezi STR, INT, DEX nebo LUK, jasnÄ vedou ty 3.
 14. Instant cast se na Warlockovi dosáhnout v podstatÄ nedá. Cast time redukuje i INT. Abys dosáhl, musel bys mít speciální boosty redukující fixed Äást castu, + splřovat podmínku DEX*2+ INT = 530. NicménÄ existuje způsob, jak nÄkterá kouzla castit instantnÄ, avšak s jistou přípravou předem. Musíš si opatřit Magic book kouzla které chceš instantit, použít skill Reading spellbook a následnÄ Release level 2 (na cíl, i plošná kouzla musíš zacílit).
 15. Souhlasím, solo eden vem Äert, to záleží čistÄ na classu jak rychle to zvládne. Ale jakmile vyrazí parta, dostane nehorázný expy, aÂť vyrazí v malém poÄtu na NW (zpravidla manuk), nebo v trochu vÄtším (ale stále dost malém) poÄtu odin nebo thor. Až se z toho nchodí normálnÄ expit.
×
×
 • Create New...