Jump to content

Photo

Ukladat status pri odlogu?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

Poll: Ukladat status pri odlogovani - Ano ci ne? (191 member(s) have cast votes)

Ukladat status pri odlogovani - Ano ci ne?

1. Ano. Chtel bych tuto funkci zapnout. (130 votes [67.01%])

Percentage of vote: 67.01%

2. Ne. Lepsi je to tak, je to nastavene ted. (64 votes [32.99%])

Percentage of vote: 32.99%

Vote

#21 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 02 October 2005 - 09:03 PM

Prave vyzkouseno v PVP - divesty se po smrti zrusi.

#22 Guest_fejk_*

Guest_fejk_*
  • Guests

Posted 03 October 2005 - 03:06 PM

Prave vyzkouseno v PVP - divesty se po smrti zrusi.

View Post

Byly casy kdy ne :P

k tematu: Mno prijde mi to dost blby, nevim jak dlouho trva divest, ale to je fuk, dostanu divest u sebe v hradu (stejne zadnej nemame :P),vsechny pobijem, normalne bych vybehl ven a bylo by, ale takle musim jit umrit nekam jinam a ztrata je znacna.... to mi prijde jako jedina nevyhoda... ale kdy se tohle stava :huh: jednou za zivot :)

sem na srot ze skoly, tak si me nevsimejte

Edited by fejk, 03 October 2005 - 03:11 PM.

#23 CrazyMys

CrazyMys

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 03 October 2005 - 04:52 PM

Funguje to třeba i na doplňování SP u monka po asuře?
Nevzdělance poznáš rázem, plivá bezohledně na zem.
Vzdělanec si toho všimne, na zeď, nebo na strop plivne.
------------------------------------------------------------------
Reborn postavy:
Teluri, věštkyně, a šiřitelka Grurgova slova (monk lvl 6x)
Vesper Lynd, Grurgova čarostřelkyně (GS, 5x)
CrazyMys, malý Myš (SuperNovice, lvl 6x)
Riviera Kid (GunSlinger, 5x)
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
MouRO postavy:
CrazyMys, kazatel Grurgův (High Priest, 11x/12x), člen guildy Yakuza Rychlost solo expení: 611 kEXP/minute
Essi Daven, krásná operátorka (Linker, 8x/6x), členka guldy Yakuza
Grurg, prorok Grugův (Whitesmith, 9x/9x), člen guildy Yakuza
Riviera Kid (GunSlinger, 8x/7x)

#24 PET

PET

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 66 posts

Posted 03 October 2005 - 05:47 PM

Kdyz odlognes zmrazenej v hrade a lognes se zpet, tak se objevis zmrazenej na savepointu. Ale staci chvili pockat a rozmrznes automaticky.

View Post

Prosil bych definovat chvili :huh:
Kdyz kolem me projde bard tak sem tam cekam aj dve chvile :)

No aspon to resi problem s relogem :P
Takhle uz se nebude muset vubec relogovat :P
Wanda - FS Prist
Van Damme - Karatista

#25 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 03 October 2005 - 07:56 PM

Chvile? podle toho jak dlouho si uz byl ve frostu pred relogem.

#26 Ertai

Ertai

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 04 October 2005 - 02:15 AM

No to mne poser ...

Je to hlupost ...

z pohladu utocnika ked dostane divest tak relog je ekvivalentom smrti. Pre obrancov je to dobre, pretoze sa utocnika zbavili, a ten tam musi prist este raz. Nie je tam az taka velka zmena, kym pride k hradu tak by mu uz divest mal kazdu chvilu koncit.

z pohladu obrancu ked dostane divest tak musi aj tak ist mesto, alebo bojovat s divestom, t.j. je vyhodnejsie obrancu kompletne divestnut ako zabit :huh: pretoze po smrti je naspat pomerne rychlo, ale po diveste je dlho neschopny boja ... to mi pride nelogicke.

Pokial za kazdu cenu chcete taketo nastavenie, odporucam upravit hostince (hospody) tak aby pri pouziti odstranili aj vsetky (rozumej VSETKY) statusy a efekty ktore postava ma. Takto ked bude divest, bude treba stravit cas navstevou hostinca (ekvivalent cesty k Repair NPC).

Laager - FS profesor & main Shokei GW battle curmudgeon (CzechRO)
Posted Image
"Do the innocent pay for the crimes of the guilty? Of course they do. That's the fate of the weak."
~ Nicol Bolas

#27 Roland111

Roland111

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 04 October 2005 - 07:27 PM

skusme to zapnut tu funkciu uvidime :) :closedeyes:

#28 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 October 2005 - 03:47 PM

Ukladani statusu je od dneska aktivni. Cekam vase reakce, pripadne hlaseni bugu.

#29 kozel

kozel

odi et amo

• Supporters
  • 446 posts

Posted 08 October 2005 - 07:22 PM

Úžasná věc, jenom kolik peněz se ušetří za awaky :lol: :) :P

lights in the sky

#30 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 21 October 2005 - 12:03 PM

Úžasná věc, jenom kolik peněz se ušetří za awaky  :)  :)  :)

View Post

Presne tak, driv me hrozne stvalo ze sem i pri mensim vypadku siti prisel o Conc/Awak/Berserk pot. Nejen ze me to stalo vic penez(o to mi zas neslo), ale musel sem jich sebou nosit vic, protoze proste 5 jich treba nestacilo(zvlast kdyz bylo vic restartu za sebou, to ted uz neni, ale obcas mi proste padne net, jenom na chvilicku, ale stejne je pot v haji). Navic pri moji neuveritelne sile(1STR^^) jsem jich mnoho neunesl, coz me dost znacne omezovalo.

A jak tady nekdo psal ze se divest neda zrusit, tak to taky neni uplne pravda, protoze pokud vim tak Gospel rusi i divest, takze šup šup expit paladina :)

Takze pokud de o me, tak ja stim souhlasim(hlavne proto ze mi divesty moc nevadej=>Dancerka^^), ale je mi jasny ze ne kazdymu se to bude zamlouvat.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#31 jerrymouse

jerrymouse

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted 21 October 2005 - 12:14 PM

Presne tak, driv me hrozne stvalo ze sem i pri mensim vypadku siti prisel o Conc/Awak/Berserk pot. Nejen ze me to stalo vic penez(o to mi zas neslo), ale musel sem jich sebou nosit vic, protoze proste 5 jich treba nestacilo(zvlast kdyz bylo vic restartu za sebou, to ted uz neni, ale obcas mi proste padne net, jenom na chvilicku, ale stejne je pot v haji). Navic pri moji neuveritelne sile(1STR^^) jsem jich mnoho neunesl, coz me dost znacne omezovalo.

A jak tady nekdo psal ze se divest neda zrusit, tak to taky neni uplne pravda, protoze pokud vim tak Gospel rusi i divest, takze šup šup expit paladina :)

Takze pokud de o me, tak ja stim souhlasim(hlavne proto ze mi divesty moc nevadej=>Dancerka^^), ale je mi jasny ze ne kazdymu se to bude zamlouvat.

View Post

Usetreny penize za awaky/berzerky je imho to posledni :)) Me stvou divesty a hlavne mi stve, ze mam po relogu bugly boosty. Takze mam treba videt, ze mam Power Thrust a von uz davno neni :) Nestava se to zridka :)
Bumicka - retired...obcas hodim nejaky moudro do vasich flemu

#32 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 21 October 2005 - 01:30 PM

njn..chtelo by to upgrade eatheny (: