Jump to content
Reborn fórum

Ukladat status pri odlogu?


k3dT

Ukladat status pri odlogovani - Ano ci ne?  

191 members have voted

  1. 1. Ukladat status pri odlogovani - Ano ci ne?

    • Ano. Chtel bych tuto funkci zapnout.
      130
    • Ne. Lepsi je to tak, je to nastavene ted.
      64


Recommended Posts

No to mne poser ...

 

Je to hlupost ...

 

z pohladu utocnika ked dostane divest tak relog je ekvivalentom smrti. Pre obrancov je to dobre, pretoze sa utocnika zbavili, a ten tam musi prist este raz. Nie je tam az taka velka zmena, kym pride k hradu tak by mu uz divest mal kazdu chvilu koncit.

 

z pohladu obrancu ked dostane divest tak musi aj tak ist mesto, alebo bojovat s divestom, t.j. je vyhodnejsie obrancu kompletne divestnut ako zabit :huh: pretoze po smrti je naspat pomerne rychlo, ale po diveste je dlho neschopny boja ... to mi pride nelogicke.

 

Pokial za kazdu cenu chcete taketo nastavenie, odporucam upravit hostince (hospody) tak aby pri pouziti odstranili aj vsetky (rozumej VSETKY) statusy a efekty ktore postava ma. Takto ked bude divest, bude treba stravit cas navstevou hostinca (ekvivalent cesty k Repair NPC).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ížasná vÄc, jenom kolik penÄz se uÄetří­ za awaky  :)  :)  :)

9349[/snapback]

Presne tak, driv me hrozne stvalo ze sem i pri mensim vypadku siti prisel o Conc/Awak/Berserk pot. Nejen ze me to stalo vic penez(o to mi zas neslo), ale musel sem jich sebou nosit vic, protoze proste 5 jich treba nestacilo(zvlast kdyz bylo vic restartu za sebou, to ted uz neni, ale obcas mi proste padne net, jenom na chvilicku, ale stejne je pot v haji). Navic pri moji neuveritelne sile(1STR^^) jsem jich mnoho neunesl, coz me dost znacne omezovalo.

 

A jak tady nekdo psal ze se divest neda zrusit, tak to taky neni uplne pravda, protoze pokud vim tak Gospel rusi i divest, takze Äup Äup expit paladina :)

 

Takze pokud de o me, tak ja stim souhlasim(hlavne proto ze mi divesty moc nevadej=>Dancerka^^), ale je mi jasny ze ne kazdymu se to bude zamlouvat.

Link to comment
Share on other sites

Presne tak, driv me hrozne stvalo ze sem i pri mensim vypadku siti prisel o Conc/Awak/Berserk pot. Nejen ze me to stalo vic penez(o to mi zas neslo), ale musel sem jich sebou nosit vic, protoze proste 5 jich treba nestacilo(zvlast kdyz bylo vic restartu za sebou, to ted uz neni, ale obcas mi proste padne net, jenom na chvilicku, ale stejne je pot v haji). Navic pri moji neuveritelne sile(1STR^^) jsem jich mnoho neunesl, coz me dost znacne omezovalo.

 

A jak tady nekdo psal ze se divest neda zrusit, tak to taky neni uplne pravda, protoze pokud vim tak Gospel rusi i divest, takze Äup Äup expit paladina :)

 

Takze pokud de o me, tak ja stim souhlasim(hlavne proto ze mi divesty moc nevadej=>Dancerka^^), ale je mi jasny ze ne kazdymu se to bude zamlouvat.

10473[/snapback]

Usetreny penize za awaky/berzerky je imho to posledni :)) Me stvou divesty a hlavne mi stve, ze mam po relogu bugly boosty. Takze mam treba videt, ze mam Power Thrust a von uz davno neni :) Nestava se to zridka :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...