Jump to content

Classic Reborn New!!!

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#41 Illy

Illy

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 27 September 2017 - 10:11 AM

1) Daily mi neprijdou tak strasny. Kouknu na ty odmeny za ne a mozna je trochu upravime.

A proč? když egg ty odměny nechce, tak ať to prodá NPC... Když si nemůžu koupit karty a itemy od hráčů (earing se slotem se snažim koupit už dlouho), huntění karet trvá moc dlouho a ještě to nemusí padnout .-( 

Ale s daily mě štve něco jiného. Vždy když jdu sázet na tržnici, tak se mi vynulují daily. Včera sem tam měla 4 postavy a všude se začíná nanovo... To bych doopravdy potřebovala aby se opravilo .-D

• 0

#42 Guest_Lordikin_*

Guest_Lordikin_*
  • Guests

Posted 29 September 2017 - 07:27 AM

A proč? když egg ty odměny nechce, tak ať to prodá NPC... Když si nemůžu koupit karty a itemy od hráčů (earing se slotem se snažim koupit už dlouho), huntění karet trvá moc dlouho a ještě to nemusí padnout .-( 

Ale s daily mě štve něco jiného. Vždy když jdu sázet na tržnici, tak se mi vynulují daily. Včera sem tam měla 4 postavy a všude se začíná nanovo... To bych doopravdy potřebovala aby se opravilo .-D

Jako chápu, že si můžu udělat 10 postav a každý den je lognout, ale to můžou všichni a ty odměny nejsou tak závratný, že by se nedaly vyhuntit

Tržnice je na jiném serveru, takže je dobré se z ní vždycky vracet než odlogneš. Jinak já taky navštěvuju tržnici a nijak mi to daily neovlivňuje. Dokonce i obchodník, kterého mám na tržišti sbíral daily... Nicméně řeknu to joudovi a uvidíme :)

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users