Jump to content

Photo

@autotrade

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 07 October 2005 - 12:52 PM

Od dneska je v provozu novy prikaz - @autotrade. Umozni vam prodavat s merchem i kdyz nejste lognuti ve hre. Vyhoda je v tom, ze muzete prodavat a hrat soucasne. To vse jen s jednim spustenym klientem.

Jak to funguje:

Otevrete normalne jako vzdy obchod, az to budete mit, napisete jednoduse @autotrade. Server vas odpoji, ale vas merchant zustane ve hre prodavat dal. Nyni se muzete pres jinou postavu zalogovat do hry (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!) a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.

Pokud uz nebude co prodavat, merchant se vam automaticky odpoji.

Nevyhody:

Kdyz vam nekdo napise PM, tak si ji neprectete.

Poznamka:

Pokud se chcete nalognout na merchanta kdyz ma autotrade, muze se vam stat ze pri logovani vas 1x-2x server odmitne. Pracuje se na tom. Pokud objevite nejakou chybu, piste sem.

#2 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 07 October 2005 - 01:24 PM

To je cool funkce, to bude merchu :confused1:
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#3 yellow4

yellow4

Deviling

• Supporters
  • 236 posts

Posted 07 October 2005 - 01:43 PM

Merchovia sú super, ale nejak mi chýba nástenka. Stratila sa navždy????? Výmeny sa budú tým padom robiť len cez fórum.
yellow4 - Champion ,
Matt - Taekwon , R.N.R.

#4 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 07 October 2005 - 01:51 PM

Jak jsem psal v novinkach.. nastenka delala neporadek v globalnich promennych (mapreg.txt). Kvuli tomu se musely mazat pri kazdym restartu, a ostatni skripty co globalni prommene vyuzivaji tak byly jakoby resetovane.

Pokud se mi podari predelat ukladani do SQL tak se znova povoli.

#5 Yenifer

Yenifer

Hyegun

• Supporters
  • 560 posts

Posted 07 October 2005 - 01:59 PM

kenny prosim pridej jeste prikaz @autoloot a @autokill :confused1:

edit: skoda nastenky... byla to super vec

Edited by Yenifer, 07 October 2005 - 02:00 PM.

Shinsengumi forever
Yenifer/Lolitka Priestess - Support
Xanta Clown - Ice Age... Proud member of Shinsengumi
Mustrifesinka - new project

#6 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 07 October 2005 - 02:08 PM

Doufam ze to pises jen ze srandy, a poznas co je zbytecnost a co naopak feature.

Vsak autotrade z vetsi casti nahrazuje vyvesku.

#7 Yenifer

Yenifer

Hyegun

• Supporters
  • 560 posts

Posted 07 October 2005 - 02:16 PM

Doufam ze to pises jen ze srandy, a poznas co je zbytecnost a co naopak  feature.

Vsak autotrade z vetsi casti nahrazuje vyvesku.

View Post

jasne ze to byla ironie :confused1: autotrade je skvela vec... pamatuju si kdyz sem jeste mel mercha a mel sem pusteny RO jako kostej... akorat by me zajmalo co se stane po restartu :confused1: obchod to asi neprezije...
Shinsengumi forever
Yenifer/Lolitka Priestess - Support
Xanta Clown - Ice Age... Proud member of Shinsengumi
Mustrifesinka - new project

#8 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 07 October 2005 - 11:06 PM

to s tim ze me server odmitne se mi stava i kdyz se mi prerusi pripojeni a postava zustane na serveru.
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#9 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 07 October 2005 - 11:27 PM

Ted o pulnoci byl na trzisti merch jmenem Svabaku, mel autotrade, ale neslo mu vstoupit do obchodu. Mozna mel vyprodano, hned vedle nej byl dalsi obchudek s autotrade a ten byl OK.

Edit: tak je to tim, ze mel obchudek vyprodano. Ted jsem koupil posledni vec v jinem obchode (Rodix) a obchod zustal, ikdyz uz nic nemel. (to, ze meli autotrade odvozuju z toho, ze to mely napsano v nazvu obchodu :confused1: )
Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#10 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 07 October 2005 - 11:42 PM

Ted o pulnoci byl na trzisti merch  jmenem Svabaku, mel  autotrade, ale neslo mu vstoupit do obchodu. Mozna mel vyprodano, hned vedle nej byl dalsi obchudek s autotrade a ten byl OK.

Edit: tak je to tim, ze mel obchudek vyprodano. Ted jsem koupil posledni vec v jinem obchode (Rodix) a obchod zustal, ikdyz uz nic nemel. (to, ze meli autotrade odvozuju z toho, ze to mely napsano v nazvu obchodu :confused1: )

View Post

Ach a ja som uz som si myslel ze nejde vstupovat do obchodov s 2hand axe[2] :confused1:

#11 Opikoslav

Opikoslav

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 07 October 2005 - 11:49 PM

:confused1: No nic proti ale nechápu proč se dělá autodrade? když je jasně řečeno, že využití je jen tehdy má-li daný uživatel víc účtů! Opik nepřítel fint co používaj lidi co maj dva účty! Ztrácí se tim vyjímečnost merchů, priestu atd atd :pinch:
co takhle dát rovnou všem postavám heal, bless, vending? :blink:) ale asi to maj GMka vymyšlený! Doufam že tu sou lidi co hrajou i pro zábavu! Jinak všem co maj dva a více účtů přeju krásné expení :) Opik the Noob :confused1:
Opik the Cigisin 75 plevel Sinx s agi 1 blicí smajlík

#12 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 08 October 2005 - 09:25 AM

:confused1: No nic proti ale nechápu proč se dělá autodrade? když je jasně řečeno, že využití je jen tehdy má-li daný uživatel víc účtů! Opik nepřítel fint co používaj lidi co maj dva účty! Ztrácí se tim vyjímečnost merchů, priestu atd atd :pinch:
co takhle dát rovnou všem postavám heal, bless, vending? :blink:) ale asi to maj GMka vymyšlený! Doufam že tu sou lidi co hrajou i pro zábavu! Jinak všem co maj dva a více účtů přeju krásné expení :) Opik the Noob  :confused1:

View Post

To se dost pletes. Krasne staci jeden ucet a mercha aktivujes treba na dobu, kdy jsi v praci, skole. To, jestli funguje, sice neuvidis, kdyz nemas druhy ucet, ale o vysledku se stejne muzes presvedcit.
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#13 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 08 October 2005 - 09:39 AM

Automaticky zavirani obchodu po vyprodani se bude muset doresit.

#14 Opikoslav

Opikoslav

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 08 October 2005 - 10:45 AM

To se dost pletes. Krasne staci jeden ucet a mercha aktivujes treba na dobu, kdy jsi v praci, skole. To, jestli funguje, sice neuvidis, kdyz nemas druhy ucet, ale o vysledku se stejne muzes presvedcit.

View Post

ooops tak moje chyba sem špatně přečetl to co psal kenny ---> (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!)
a už sem si jaksi nevsiml že pak píše: a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.
ale stejně mi příde divný že GM říká že je úplně normální mít víc účtů! Pak se nedivim že tu hrajou lidi jako fejk! Expit přes x účtů x postav!
No ale ať si to každej dělá jak chce :confused1: :confused1:

#15 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 08 October 2005 - 10:50 AM

Proc by hrac nemohl mit 2 ucty? Nikdo to nezakazuje.

#16 kozel

kozel

odi et amo

• Supporters
  • 446 posts

Posted 08 October 2005 - 12:39 PM

Sir Loon - Musel sem to přečíst vícekrát ale už mi to došlo :confused1:

Edited by kozel, 08 October 2005 - 04:24 PM.

lights in the sky

#17 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 08 October 2005 - 12:44 PM

ooops tak moje chyba sem špatně přečetl to co psal kenny ---> (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!)
a už sem si jaksi nevsiml že pak píše: a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.
ale stejně mi příde divný že GM říká že je úplně normální mít víc účtů! Pak se nedivim že tu hrajou lidi jako fejk! Expit přes x účtů x postav!
No ale ať si to každej dělá jak chce :confused1:  :confused1:

View Post

No, Gwaihir je sice občas mimo, ale tady zrovna pravdu má. Ty máš 3 možnosti : 1. je mít hlavní postavu a mercha na jednom účtu. Pak můžeš prodávat jen když nehraješ. 2. Mít dva účty a dva současně spuštěné klienty. Takhle to zatím dělala většina lidí. 3. Nový způsob, mít dva účty a spuštěného jednoho klienta, pak prodáváš přes autotrade.

Co se expení týká : nikdo tě nenutí, aby jsi používal priesta na follow. Co ale je pravda, s ním se expí rychleji, tohle prostě nezměníš. Co je ale také pravda, nejrychleji se expí v partě. Je jen na tobě jaký způsob použiješ...
The End

#18 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 08 October 2005 - 12:49 PM

Jen se chci ujistit : když mám mercha a postavu se kterou hraju na stejném účtu můžu dát @AT a lognout se na postavu na stejném účtu bez toho že by se mi merchat odpojil? :confused1:

View Post

doporucim ti tri body :confused1:
1. cist
2. myslet
3. psat

zkus to uplne od zacatku, treba v tom prvnim postu najdes neco co ti trochu napovi :pinch:

#19 Opikoslav

Opikoslav

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 08 October 2005 - 06:14 PM

Proc by hrac nemohl mit 2 ucty? Nikdo to nezakazuje.

View Post

V tom případě nechápu registraci :lol:
Pro mě za mě ať má kdo chce třeba 40 účtů (a jednoho Alí Bábu k tomu) jen si myslim že to je trošku mimo duch (né prd) RO :)

#20 Opikoslav

Opikoslav

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 29 posts

Posted 08 October 2005 - 06:20 PM

[quote name='Nanaki' date='8.10 2005, 13:44']
4. způsob říct, poprosit mercha z party, guildy :lol: Nebo zavolat bejvalce ať mi prodá loot a ... :)))))

Nanaki co se týče expení tak ať si každej dělá co chce :P Jen mi to prostě příde jako ultra trapná věc hrát follow! Si rovnou můžu zapnout Bota nebo dát cheat na 99lvl :P)))) Já hraju RO pro zábavu! To že budu 99 lvl mi velikost penisu nezvětší (2,5 cm hovado) ;)

To co sem napsal neni volání o změnu, zákaz či něco jiného! prostě sem jen napsal svůj názor! Tak mi tu hlavně nevysvětlujte že si každej může dělat co chce :)))) To vim :)