Jump to content
Reborn fórum

@autotrade


k3dT

Recommended Posts

Od dneska je v provozu novy prikaz - @autotrade. Umozni vam prodavat s merchem i kdyz nejste lognuti ve hre. Vyhoda je v tom, ze muzete prodavat a hrat soucasne. To vse jen s jednim spustenym klientem.

 

Jak to funguje:

 

Otevrete normalne jako vzdy obchod, az to budete mit, napisete jednoduse @autotrade. Server vas odpoji, ale vas merchant zustane ve hre prodavat dal. Nyni se muzete pres jinou postavu zalogovat do hry (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!) a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.

 

Pokud uz nebude co prodavat, merchant se vam automaticky odpoji.

 

Nevyhody:

 

Kdyz vam nekdo napise PM, tak si ji neprectete.

 

 

Poznamka:

 

Pokud se chcete nalognout na merchanta kdyz ma autotrade, muze se vam stat ze pri logovani vas 1x-2x server odmitne. Pracuje se na tom. Pokud objevite nejakou chybu, piste sem.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal v novinkach.. nastenka delala neporadek v globalnich promennych (mapreg.txt). Kvuli tomu se musely mazat pri kazdym restartu, a ostatni skripty co globalni prommene vyuzivaji tak byly jakoby resetovane.

 

Pokud se mi podari predelat ukladani do SQL tak se znova povoli.

Link to comment
Share on other sites

Doufam ze to pises jen ze srandy, a poznas co je zbytecnost a co naopak  feature.

 

Vsak autotrade z vetsi casti nahrazuje vyvesku.

9260[/snapback]

 

jasne ze to byla ironie :confused1: autotrade je skvela vec... pamatuju si kdyz sem jeste mel mercha a mel sem pusteny RO jako kostej... akorat by me zajmalo co se stane po restartu :confused1: obchod to asi neprezije...

Link to comment
Share on other sites

Ted o pulnoci byl na trzisti merch jmenem Svabaku, mel autotrade, ale neslo mu vstoupit do obchodu. Mozna mel vyprodano, hned vedle nej byl dalsi obchudek s autotrade a ten byl OK.

 

Edit: tak je to tim, ze mel obchudek vyprodano. Ted jsem koupil posledni vec v jinem obchode (Rodix) a obchod zustal, ikdyz uz nic nemel. (to, ze meli autotrade odvozuju z toho, ze to mely napsano v nazvu obchodu :confused1: )

Link to comment
Share on other sites

Ted o pulnoci byl na trzisti merch  jmenem Svabaku, mel  autotrade, ale neslo mu vstoupit do obchodu. Mozna mel vyprodano, hned vedle nej byl dalsi obchudek s autotrade a ten byl OK.

 

Edit: tak je to tim, ze mel obchudek vyprodano. Ted jsem koupil posledni vec v jinem obchode (Rodix) a obchod zustal, ikdyz uz nic nemel. (to, ze meli autotrade odvozuju z toho, ze to mely napsano v nazvu obchodu :confused1: )

9281[/snapback]

Ach a ja som uz som si myslel ze nejde vstupovat do obchodov s 2hand axe[2] :confused1:

Link to comment
Share on other sites

:confused1: No nic proti ale nechápu proÄ se dÄlá autodrade? když je jasnÄ řeÄeno, že využití­ je jen tehdy má-li daný uživatel ví­c íşÄtů! Opik nepří­tel fint co použí­vaj lidi co maj dva íşÄty! Ztrácí­ se tim vyjí­meÄnost merchů, priestu atd atd :pinch:

co takhle dát rovnou vÄem postavám heal, bless, vending? :blink:) ale asi to maj GMka vymyÄlený! Doufam že tu sou lidi co hrajou i pro zábavu! Jinak vÄem co maj dva a ví­ce íşÄtů přeju krásné expení­ :) Opik the Noob :confused1:

Link to comment
Share on other sites

:confused1: No nic proti ale nechápu proÄ se dÄlá autodrade? když je jasnÄ řeÄeno, že využití­ je jen tehdy má-li daný uživatel ví­c íşÄtů! Opik nepří­tel fint co použí­vaj lidi co maj dva íşÄty! Ztrácí­ se tim vyjí­meÄnost merchů, priestu atd atd :pinch:

co takhle dát rovnou vÄem postavám heal, bless, vending? :blink:) ale asi to maj GMka vymyÄlený! Doufam že tu sou lidi co hrajou i pro zábavu! Jinak vÄem co maj dva a ví­ce íşÄtů přeju krásné expení­ :) Opik the Noob  :confused1:

9283[/snapback]

To se dost pletes. Krasne staci jeden ucet a mercha aktivujes treba na dobu, kdy jsi v praci, skole. To, jestli funguje, sice neuvidis, kdyz nemas druhy ucet, ale o vysledku se stejne muzes presvedcit.

Link to comment
Share on other sites

To se dost pletes. Krasne staci jeden ucet a mercha aktivujes treba na dobu, kdy jsi v praci, skole. To, jestli funguje, sice neuvidis, kdyz nemas druhy ucet, ale o vysledku se stejne muzes presvedcit.

9287[/snapback]

 

 

ooops tak moje chyba sem ÄpatnÄ přeÄetl to co psal kenny ---> (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!)

a už sem si jaksi nevsiml že pak pí­Äe: a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.

ale stejnÄ mi pří­de divný že GM ří­ká že je úplně normální­ mí­t ví­c íşÄtů! Pak se nedivim že tu hrajou lidi jako fejk! Expit přes x íşÄtů x postav!

No ale aÂť si to každej dÄlá jak chce :confused1::confused1:

Link to comment
Share on other sites

ooops tak moje chyba sem ÄpatnÄ přeÄetl to co psal kenny ---> (hlavne ne pres stejny ucet - jinak vam to merchanta odpoji!!!)

a už sem si jaksi nevsiml že pak pí­Äe: a zkontrolovat, jestli opravdu ve hre merchant je a prodava.

ale stejnÄ mi pří­de divný že GM ří­ká že je úplně normální­ mí­t ví­c íşÄtů! Pak se nedivim že tu hrajou lidi jako fejk! Expit přes x íşÄtů x postav!

No ale aÂť si to každej dÄlá jak chce :confused1:  :confused1:

9297[/snapback]

No, Gwaihir je sice občas mimo, ale tady zrovna pravdu má. Ty máÄ 3 možnosti : 1. je mí­t hlavní­ postavu a mercha na jednom íşÄtu. Pak můžeÄ prodávat jen když nehrajeÄ. 2. Mí­t dva íşÄty a dva souÄasnÄ spuÄtÄné klienty. Takhle to zatí­m dÄlala vÄtčina lidí­. 3. Nový způsob, mí­t dva íşÄty a spuÄtÄného jednoho klienta, pak prodáváÄ přes autotrade.

 

Co se expení­ týká : nikdo tÄ nenutí­, aby jsi použí­val priesta na follow. Co ale je pravda, s ní­m se expí­ rychleji, tohle prostě nezmÄní­Ä. Co je ale také pravda, nejrychleji se expí­ v partÄ. Je jen na tobÄ jaký způsob použijeÄ...

Link to comment
Share on other sites

Jen se chci ujistit : když mám mercha a postavu se kterou hraju na stejném íşÄtu můžu dát @AT a lognout se na postavu na stejném íşÄtu bez toho že by se mi merchat odpojil? :confused1:

9307[/snapback]

doporucim ti tri body :confused1:

1. cist

2. myslet

3. psat

 

zkus to uplne od zacatku, treba v tom prvnim postu najdes neco co ti trochu napovi :pinch:

Link to comment
Share on other sites

Proc by hrac nemohl mit 2 ucty? Nikdo to nezakazuje.

9298[/snapback]

 

V tom pří­padÄ nechápu registraci :lol:

Pro mÄ za mÄ aÂť má kdo chce třeba 40 íşÄtů (a jednoho Alí­ Bábu k tomu) jen si myslim že to je troÄku mimo duch (né prd) RO :)

Link to comment
Share on other sites

4. způsob ří­ct, poprosit mercha z party, guildy :lol: Nebo zavolat bejvalce aÂť mi prodá loot a ... :)))))

 

Nanaki co se týÄe expení­ tak aÂť si každej dÄlá co chce :P Jen mi to prostě pří­de jako ultra trapná vÄc hrát follow! Si rovnou můžu zapnout Bota nebo dát cheat na 99lvl :P)))) Já hraju RO pro zábavu! To že budu 99 lvl mi velikost penisu nezvÄtÄí­ (2,5 cm hovado) ;)

 

To co sem napsal neni volání­ o zmÄnu, zákaz či něco jiného! prostě sem jen napsal svůj názor! Tak mi tu hlavnÄ nevysvÄtlujte že si každej může dÄlat co chce :)))) To vim :)

Link to comment
Share on other sites

V tom pří­padě nechápu registraci :lol:

Pro mě za mě aÂť má kdo chce třeba 40 íşčtů (a jednoho Alí­ Bábu k tomu) jen si myslim že to je trošku mimo duch (né prd) RO :)

9339[/snapback]

 

 

To je jednoduchy.. at je na serveru co nejmin problemovych hracu. Pokud se i tak nejakej na server dostane, dostane ban a nova registrace se mu uz nepovoli. (Ne ze jako na jinych serverech dostane ban a hned si muze zalozit novej ucet...).

Link to comment
Share on other sites

Nanaki co se týÄe expení­ tak aÂť si každej dÄlá co chce :lol: Jen mi to prostě pří­de jako ultra trapná vÄc hrát follow! Si rovnou můžu zapnout Bota nebo dát cheat na 99lvl :))))) Já hraju RO pro zábavu! To že budu 99 lvl mi velikost penisu nezvÄtÄí­ (2,5 cm hovado)  :P

9341[/snapback]

Jet na follow a mí­t bota je troÄku jiná vÄc. S follow pořád musí­Ä expit sám, ne ? Jen to jde troÄku lépe. Pokud chceš mí­t opravdu super zábavu, mlaÂť Poringy až do lv. 99 . UžijeÄ si... Pro mÄ spoÄí­vá zábava v RO v nÄÄem troÄku jiném.
Link to comment
Share on other sites

No ono je to spí­Ä tak, že když má hráÄ Priesta na follow tak je to (jaktojenomří­ct) tak nějak neprofesionální­, (ale každý aÂť si expí­ jak chce)...teÄ to bude zní­t fakt divnÄ ( :) ) ale chce to brát troÄku jako ,,v reálu" (alias v reálu ,,jakokdybystetamžili")...ale aÂť si to každej dÄlá jak chce, a at¡si o tom každej myslí­ co chce... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jet na follow a mí­t bota je troÄku jiná vÄc. S follow pořád musí­Ä expit sám, ne ? Jen to jde troÄku lépe. Pokud chceš mí­t opravdu super zábavu, mlaÂť Poringy až do lv. 99 . UžijeÄ si... Pro mÄ spoÄí­vá zábava v RO v nÄÄem troÄku jiném.

9347[/snapback]

 

:) pleteÄ hruÄky s jabkama ne? jestli je pro tebe zábava být lvl. 99 na to tata tak nevim proÄ hrajeÄ tady? co takhle nÄákej high rate server :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ono je to spí­Ä tak, že když má hráÄ Priesta na follow tak je to (jaktojenomří­ct) tak nějak neprofesionální­, (ale každý aÂť si expí­ jak chce)...teÄ to bude zní­t fakt divnÄ ( :) ) ale chce to brát troÄku jako ,,v reálu" (alias v reálu ,,jakokdybystetamžili")...ale aÂť si to každej dÄlá jak chce, a at¡si o tom každej myslí­ co chce...  :lol:

9348[/snapback]

 

 

 

:) no aspon nÄkdo pochopil jak sem to myslel :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...