Jump to content
Reborn fórum

Monk Buildy


ZeroX

Recommended Posts

...

Spiritual cadence na 5 je skoda bodu. Co takhle zkusit radsi nejaky osvedceny build nez experimentovat?

DObry skill je snap, vynikajici OI lvl5, TSS 5 je tez vyborny skill, comba nejsou zla, ale to bych volil jen RT na lvl 5, mozna nejaky bodik na raging quadrupple blow. Root na 5 je celkem zajimavy, ale zalezi od pouziti. Na GW root skoro nikomu nedas - no na siny by to mohlo platit. No nevim.... monk by uzil i o 10-20 bodu vic :blum:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Rád bych se zeptal tÄch zkuÄenÄjÄí­ch co mi řeknete na můj build...

 

MÄlo by to být něco jako combo monk :)

 

Str - 92 + 8 + 10 = 110

Agi - 82 + 6 + 10 = 98 (Ghost bandana + 2 agi ) = 100

Dex - 36 + 4 + 10 = 50

Int - 28 + 2 + 10 = 40

Vit - 24 + 6 +10 = 40

Luk - 1 = 1

 

ZapoÄí­tán blessing :)

 

Skilly celkem jasný...

 

Acolyta:

Demon Bane 10

Divine Protection 10

Bless 10

Ruwach 1, Tele 2, Warp 4, Pneuma 1

Heal 7

Agi 3

Jeden skill zbývá, ten možná půjde do healu nebo agi :).

 

Monk:

Iron Fists 5

Flee 5

Summon spirit sphere 5

Raging tri blow 5

Raging Quad blow 5

Raging Thrust 5

Mental Strength 2

Occult Impaction 5

Throw Spirit SPhere 3

Absorb Spirit Sphere 1

Fury 3

Guillotine Fist 5

 

Tak co na to ří­káte? :) . PoraÄte jak to zlepčit :D .

Link to comment
Share on other sites

Snap. Zalezi na tom, jaky mas staty a jaky styl hrani se ti libi. U snapa jsou pouzitelne vlastne jen 3 varianty: GF5, OI5, TSS5. Existuje i OI4 s TSS4, ale zalezi na cem chces expit. Snap je dobrej na uniky at uz v PvE nebo PvP/GW. Osobne mam GF5 a bylo to na GW. Solo se to expi samozrejme pomalu. TSS neni zly, ale trva dlouho.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ahoj lidi! potřebuju poradit s mým acolytem, jedu na kombo monka..

 

plánuju myslim že to psal Draxlith nebo nanker build na kombo monka:

 

str 93+27

agi 72+18

vit 1+6

int 30+12

dex 60+14

luck 1

 

ale neví­m si rady se skilly... chci agi10 bless10 pak DB10 DP10 a heal6 ale aby mÄ vyÄla i pneuma (protože chci rychle expit na gargách a ryadrikách -> jestli máte lidi nápad kde jinde expit tak si bych si pneumu nemusel dávat - on totiž u toho buildu napsal:

 

and obviously agi up lvl10 and bless lvl10 and heal at least lvl6... pneuma is not necesarry cause there are much better mobs to exp on than gargoyles or raydric archers

 

..tak bych musel vzí­t nějaký bodí­ky od monka.. u nÄj to plánuju tage:

iron fists 5

flee 5

komba 5+3+5 (přemýÄlim 5+5+5)

SSS 5

TSS 3

SSA 1

fury 3

asura 3

OI 5 (když vyjde)

 

takže mÄ vlastnÄ trápí­ jen ta pneuma.. dí­ky za radu!

Link to comment
Share on other sites

Pokud chces rychle expeni tak jed rozhodne agi lvl 10 a jdi na metalingy/porcelia v pomeru casu zabiti potvor za stejne expy ti to tam pujde rychleji (podle me, protoze ja jsem v GH nemel stesti na to, abych tam gargy potkaval :blum:).

Jinak na expeni podle me root ani MS nepotrebujes. Na doplneni many pouzijes SSA takze neni potreba ani Spiritual kadence.

Jinak asuru bych jel na 1 pokud ji budes hazet z komba. OI 5 bych dal pokud budes chtit na vyssim lvlu na Sleepery(tam bych asi expil ja)

no warp se asi bude hodit a porty taky tak to s pneumou zkusim..

jo a to OI - nebude s tage malo dex pomaly nebo casttime snizuje i agi?

Link to comment
Share on other sites

No, jak to beres. Combo monk taky nema 60 dex :(

jak nemá? to má maximálnÄ ne? no a vidÄl sem a není­ to extra rychlý..... no já pak totiž newim jestli se pak expí­ kombama nebo OI a TSS.. vim že asi podle toho kde a jeÄtÄ sem nepočital kolik mÄ sežere celý kombo SP... hm?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Potřeboval bych radu. Mám monka asuráka, lvl 73 a neví­m si rady s rozdÄlení­m skillů. Zatí­m mám totok:

 

Aco:

Heal 6

IAgi 5

Bless 10

Pneuma 1

Ruwach 1

Warp 4

Teleport 2

DB/DP 10

 

Monk:

Iron Fist 5

SSS 5

ASS 1

OI 5

TSS 5

Fury 3

Asura 5

 

Asi klasika, ale co dál? Můj build má pouze 9 agi, 1 vit. Neví­m jestli dát trifectu, quadruple nebo tak, pri tomhle aspd by to asi nemÄlo cenu, ale stejnÄ... Tak nÄkdo poraÄte. Pří­padnÄ dopí­Äu co bude potřeba.

Link to comment
Share on other sites

Hodí­m sem svůj build na combo monka, tak oÄekávám hodnocení­ :D :

 

STR 92+8+10(bless) = 110

AGI 84+7+12(iagi) = 103

VIT 3+6 = 9

INT 28+2+10(bless) = 40

DEX 46+4+10(bless) = 60

LUK 1+3 = 4

 

Skilly:

ACO:

Heal 3

IAgi 10

Blessing 10

DB/DP 10/10

Ruwach 1

Teleport 2

Warp 3

 

MONK:

Iron Fists 10

SSS 5

Flee 10

Trifecta 5

Quadruple 5

Thurst 5

OI 5

 

Zbejvaj 4 bodí­ky, kam je dám zatí­m neví­m, uvažuju o healu. Tak a teÄ chci od vás kritiku co mám blbÄ a co upravit, dokud to jeÄtÄ jde :) .

Link to comment
Share on other sites

vezmu to rychle :)

STR - tady bych klidnÄ poÄí­tal s 2x Mantis ve Clipu (imho celkem sehnatelné) takže 86+8+6(2xMantis)+10=110

UÄetřené body bych vrazil do VIT. Co se INT týÄe já na 86lvl s 18+2+10 a trochou equipu (willow + roda) nějak necí­tí­m neostatek, takže bych to nechal tak a poÄkal a teprve okolo 90lvl se můžeÄ rozhodnout to tam vrazit

 

u skillů rozhodnÄ IF na 5 - tÄch dalÄí­ch 5 je k niÄemu a ty body se hodí­ jinde. dále tam nemáÄ SSA - dost zásadní­ skill. takže by ti mÄlo zbýt i na Pneumu a nějaký ten Heal. imho základ je Quadraple a OI, takže bych třeba s Flee a RT chví­li poÄkal a vyzkouÄel jestli by ty body nenaÄly lepÄí­ uplatnÄní­ jinde.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Asi budu mí­t hooodne blbej dotaz, ale ví­dám tu buildy (Monka) kde je DEX vyšší­ nez AGI a jinde naopak. Jaký jsou výhody a nevýhody??? AGI přidává flee a DEX hit? Nebo to mam nějaký smí­chaný??? Je v tom ještě jiný aspekt než hit a flee (který by Monk použil) a aspd který přidává jak DEX, tak i AGI?

Link to comment
Share on other sites

Je v tom hodne aspektu. Nejdulezitejsi je, ze DEX zasadne ovlivnuje rychlost "vykouzleni" asury. Cili jedna se o specializovany build na GW resp. na bossy. Dalsi vlastnosti, ktera silne ovlivnuje asuru je sila a tudiz uz pak na agi nejsou bodiky a vetsinou k nicemu agi neni. Na GW je lepsi VIT.

Agi buildy jsou dobre pro kombare, ale pak je to stejne STR/AGI build a ten i kdyby asuru umel, tak nez ji vycaruje, tak umre. Ale na normalni potvory je asura samozrejme uplne k nicemu - teda krom efektu pres velkou cast obrazovky :clap:

Link to comment
Share on other sites

Dik za odpovedi :clap:

Jeste bych se chtel zeptat, kdyz bych chtel spis Monka na PvM, mel bych jit do combo monka nebo do spirita? Me se mozna zda spirit lepsi....

No kombo je v PvM zezacatku rychlejsi a silnejsi, ale na vyssich lvlech(90+) expi mnohem pomaleji(kdyz uz ma Spirit monk dost DEX a STR) - i kdyz taky zalezi na tom jestli mas guildu/partu ktera by s tebou chodila expit.

Link to comment
Share on other sites

Chcem si vytvorit acolyte a neskor ist na monka. Neviem presne aky build mam zvolit. Ked som to spravne pochopil tak Monk neni healovaci character ako napr. acolyte alebo priest. Najrozumnejsi build sa mi zda tento:

 

STR 92+8

AGI 79+6

VIT 34+6

INT 28+2

DEX 36+4

LUK 2+3

 

Je podla mna dobre vyvazeny a s takym charakterom by sa nieco dalo urobit. Ale otazka je, ze do akych skillov si mam davat aj za acolyte aj za monka. Ked si myslis, ze tento build nie je dobry, tak postni iny. Keby to sem niekto napisal bolo by to super. :P

Link to comment
Share on other sites

Chcem si vytvorit acolyte a neskor ist na monka. Neviem presne aky build mam zvolit.

no ono dost zalezi prave na tom, jaky skilly pojedes. Protoze na nektery je ten tvuj build blbej. Ja pojedu spirit monka (asura) a budu chtit chodit na GW, takze u me to bude daleko vic dex a daleko vic vit nez u tebe. zase nebudu potrebovat tolik agi, protoze nebudu mlatit rukou.. Chce to abys mel predstavu jak toho monka budes hrat a build si postavit podle toho...

Link to comment
Share on other sites

...

No prvne si ujasni k cemu ten monk ma byt. Jestli na GW nebo na PvM. Pak si ujasni jestli pojedes comba nebo jestli pojedes spirit vetev (TSS, OI, ASURA) nebo snapa (coz podle statu urcite nepojedes). Pak ti teprve muze nekdo rozumne poradit.

 

Pokud, jak predpokladam, to mas na PvM, tak bych ubral vit a pridal int.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Som sa teda rozhodl pre Combo/spirit monka, ale neviem ake skilly si mam dat za acolyte ked pojdem neskor combo / spirit monka.

Combo je str/agi build a potrebujes bless 10, agi up 10 a samozrejme DB, DP na 10, zbytek dle uvazeni, ale pneuma se vazne hodi kazdemu, ale to ti zbyva heal tusim na 3.

 

Naproti tomu spirit je str/dex build a tam staci bless 10, DP, DB 10, pneuma, Heal 9, agi up 1, dec agi 1.

Link to comment
Share on other sites

......... pojedu daleko vic vit nez u tebe......

tak tohle bych si kámo dost rozmyslel...psal si že chceš chodit na gw a tam je teď momentálně situace takové že vládnou creatoři s acid demem jehož dmg se odví­jí­ právě od tvé vit..pokud budeš mí­t daleko ví­c než 40 tak tě jedno demo pošle na exkurzi do města...můžeš namí­tnout že máš přece pneumu, ale tu taky vždycky nestí­háš hodit včas...moje rada je v žádnym pří­padě nejí­t vit ví­c jak 40...ale zas jak řikám pořád...můj názor

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...