Jump to content
Reborn fórum

Gell

Supporters
 • Posts

  1 345
 • Joined

 • Last visited

About Gell

 • Birthday 20.11.1986

Contact Methods

 • ICQ
  329051552

Profile Information

 • Gender
  Male

Gell's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Gell

  Sraz

  MnÄ se asi nebude chtí­t jet až do Brna, takže se velmi pravdÄpodobnÄ nedostaví­m.
 2. Gell

  Politika

  Strana, která stáhla kandidátku? Jestli to je narážka na mÄ, tak před minulejma parlamentní­ma volbama jsem jich vÄtčinu Äet TeÄ na to jeÄtÄ nebyl Äas kvůli jinejm vÄcem.
 3. Gell

  Politika

  Milte, Ježí­Ä je Pán? No jinak .. ODS - banda zmrdů (hlavnÄ Topolánek a Bém, oba na pÄst) lidovci a zelení­ - tak ti se opÄt dohodnou s každým, do vlády se prostě dostanou top09 - je sice hezký, že Kája má vysokej morální­ a etickej kredit, ale to jeho vystupování­ nÄkdy .. jo a maj tam Kalouska, no tak to taky nic Ässd - poslední­ dobou to taky znaÄnÄ dojebávaj Takže za jediný pro mÄ schůdný řeÄení­ se daj považovat Zemanovci, pří­padnÄ ksÄm (ti aspoř držej hubu a Ransdorf je jední­m z poslední­ch důvÄryhodnejch lidí­ v politice). Ale dokud nebude mí­t ví­tÄz 51%, aby si moh ří­ct, tak a teÄ přijde ta naÄe zmÄna a náÄ plán, koneÄnÄ se udÄlá vÄechno, co chceme, a za Ätyři roky nám přijÄte ří­ct, jestli se vám to lí­bí­, nebo necháte radči vládnout zase ty druhý, tak se to nikam moc nepohne.
 4. Gell

  Sraz

  ZkouÄkový jeÄtÄ v půlce Äervence? U nás 11.6. a ví­c ani Âťuk, na první­ pokusy dokonce 28.5. a nazdar.
 5. Gell

  Sraz

  JasnÄ, je, ale jen dí­ky tomu, že Praha je jeÄtÄ mnohem vÄtÄí­ dí­ra. Taková oblast Zvonařka-Komárov-Brno jih, úplně nádhera, paragon of town, vesnice roku hadr. ProÄ Liberec pořád jeÄtÄ nevyhrává?
 6. Gell

  Sraz

  Pokud tam budou staří­ známí­, tak je mi to jedno a přijedu kamkoli, a pokud tam bude 90% newfags jako poslednÄ, tak .. je mi to taky jedno.
 7. Gell

  kdo co studuje?

  PoÄkat, tak kdo je teÄ v prváku? Na srazu v the pub takovej hubenej, hnÄdý vlasy, s brejlema Tenkrát mÄl před maturitou právÄ. Sem si celou dobu myslel, že ty?
 8. Gell

  kdo co studuje?

  To nám poví­Ä ve Ätvrtým semestru .. chceš spoÄí­tat projekty? Myslí­m, že by na to prsty na rukou a nohou dohromady nestačily
 9. Gell

  kdo co studuje?

  No tak to byl vooon
 10. Gell

  kdo co studuje?

  Kokso, taky? Minule sem ve Äkole tuÄí­m potkal i Rithvariela, jestli to teda byl von, fakt nechci kecat, od tý doby, co sem ho vidÄl v Praze, byl teÄ nějakej moc zarostlej
 11. No ale jestli sem to pochopil správnÄ, tak chce to video uploadnout nÄkam na web, kde se na nÄj bude koukat ve flash přehrávači, to už si taky umÄj nají­t titulky a zobrazit je tam?
 12. Kdysi jsem něco mÄl, umÄlo to ripnout dvd, OCR z bitmapovejch titulků a taky vkládání­ novejch do obrazu, ale nejsem si moc jistej, jestli to zvládlo něco ví­c než mpeg2
 13. Gell

  Pvp turnaj

  Mno a co ta dmg? Budou vidÄt Äí­sí­lka nebo ne?
 14. Gell

  Pvp turnaj

  Jojo, to by mÄ taky zají­malo. LK, WS, gypsy a star gladiator tam nesmÄj? Jinak, bude v tý arénÄ vidÄt odlí­távají­cí­ dmg?
×
×
 • Create New...