Jump to content
Reborn fórum

Priest Buildy


Yamian

Recommended Posts

to ja zase angelus miluju :)

pro me je to hodne soft def pro celou partu, na dlouhou dobu, rychlim castem a zadarmo:)

 

ale je fakt ze nekdo si radeji da SW nebo sanctuarko [to se urcite vyuzije na GW vic nez v pvm]. ono stejne zalezi na tom co komu vic vyhovuje, co potrebuje a jak ho to bavi. treba ja mam jednoho priesta 4fun expeneho crusem/gc cepickou na kterem jsem jel divine protection na ukor aspersia:)

 

edit: jsem to napsal jako prase, tak abych ti nepletl hlavu:

50. job se oplati. ber to jako trening na expeni aury. aqua benedicta si urcite dej, taky ten jeden bodik do dec. agi ti moc neda a nekdy se ti to muze hodit [i kdyz ja to pouzival na priestovy jen v pvp ;)]. co se angelusu tyce tak potrebujes lv2. ale kdyz muses mit lv4 tak bych toho vyuzil.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

edit: jsem to napsal jako prase, tak abych ti nepletl hlavu:

50. job se oplati. ber to jako trening na expeni aury. aqua benedicta si urcite dej, taky ten jeden bodik do dec. agi ti moc neda a nekdy se ti to muze hodit [i kdyz ja to pouzival na priestovy jen v pvp :)]. co se angelusu tyce tak potrebujes lv2. ale kdyz muses mit lv4 tak bych toho vyuzil.

Jasný chápu ;) Všem díky moc

Link to comment
Share on other sites

JežÄ, mí­sto 10% soft def (což je u 90 vit +9) radí­Ä investovat do skillu co ti poskytne 6 soft def na dvÄ race.

 

kapostefi: investuj jeden bod do cure mí­sto jednoho z tÄch dvou zbyteÄných skillů, u high aco jsem dal cure 1, decre agi 2 a jsem za to rád, nikdy bych ty body nedal do angelusu nebo kamkoli jinam

Link to comment
Share on other sites

kapostefi: investuj jeden bod do cure mí­sto jednoho z tÄch dvou zbyteÄných skillů, u high aco jsem dal cure 1, decre agi 2 a jsem za to rád, nikdy bych ty body nedal do angelusu nebo kamkoli jinam

Já jsem dal decrease na 3 a na cure jsem se vybod. Btw divine protection je do PvP íşchvatnej skill, champ ti pak narve ví­c occultem :kis:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Můj kompromis mezi Battle a FS priestem:

Jak již nadpis napoví­dá jedná se o kompromis dvou pomÄrnÄ odliÄných buildů, což mne omezilo ve volbÄ statů (kromÄ DEX a LUK není­ žádný stat optimální­ ). Při volbÄ dovedností­ jsem volil předevÄí­m schopnosti s instant castem, aby mne to pří­liÄ nezdržovalo od mlácení­. INT mám bohužel na priesta menÄí­ než by být mÄla, ale Heal bez recoverky vychází­ na 18xx a regeneraci SP chci nahradit pomocí­ skillu SP recovery a Egyry.

-Staty:

STR 63+17

INT 53+15 (poÄí­táno na healbreak )

AGI 72+21

DEX 46+14

VIT 54+5

LUK 12+7

HP 6763 | SP 1367 | HIT 159 | FLEE 202 | PD 2,9 | Critical 14,7 | ASPD 177,8

-Skilly:

Acolyte: ( ruwach, 2 teleport, 4 warp, pneuma, 4 demon bane, 5 divine protection, 10 bless, cure, aqua benedicta, 10 heal, 10 agi)

Priest: ( 5 magni, 5 impo, 5 asperko, 3 sufra, status recovery, 5 divina, lexa, 10 mace mastery, 10 SP recovery, 4 ress)

Equip:

V calculatoru jsem naÄel item Training Shoes neví­te zda se jedná a oficiální­ item, který sem dorazí­ v dalÄí­ch zónách?

DokuÄ nesezenu Veteran Hammer, tak poÄí­tám se stunery (zde zí­skám +1 luk na zaokrouhlení­ critu a PD ).

Pantie + Undershirt, HFS s egyrou, 2x kobold karta ( zbytek itemů a enchanty zatí­m neřeÄí­m)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Todle bych okomentoval tak,ze bud to dozen na 178,nebo uber agi tak,abys mel 177aspd

ASPD se nezarovnava (to cislo primo nic nerika), jedine co ma cenu zarovnavat je ADELAY na hranici skoku (viz ta ASPD table v databazi)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chtel bych poprosit o nazor na build, ktery si predstavuju (pozn. Jeste jsem neplanoval priest skilly, ale dokud je cas neco zmenit u aco tak dobry :)) atm mam 52/40)

 

Staty (bez bonusu planovane na 99):

Str a Int 65

Agi 90

Dex 40 +-

Vit 1

Luk 3

 

Aco skilly:

Heal, bless, dp 10

Pneuma a prereq.

Agi up 8

Aqua, angelus 2 (u tech prave netusim, ale vzhledem k tomu, ze jsou to pre na KE a Aspersio, tak mi to prislo vhodne)

 

Mel by to byt BP s moznosti supportovat kde je potreba. Je to muj prvni char, tak si rad necham poradit, nejake veci mam zazite z jinych mmorpg, ale tohle je hold RO :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravim,

 

mam cerstveho priestika , povodna myslienka bola spravit priesta pre boosty pre Forgera a atd,

ale nejak sa mi zapacil a chcel by som ho hravat ako nie GW postavu,

cize mojou dilemou a otazkou na vas je co sa viac oplati TU alebo ME ?

 

staty

vsetko na zaklade okrem int 94

 

aco skilly :

heal 10

bless 10 a 5 pre DP

agi 10

vsetko pre pneumu

a Angelus 4

aqua benedict 1

cure 1

 

za priesta

KE 5

Gloria 1

Magnif 5

Lex divin 5

L. Aet 1

Isiel som koli glorii pre forgera a L. aet pre pomahanie pri expeni

 

Da sa s tym to statusom nejak este prepracovat k TU alebo ME priestovi ?

 

DIky :)

Link to comment
Share on other sites

...

no coby sa nedalo ME :) len vsetko ostatne musis dat uz do dex :)

a ci sa viac oplati TU alebo ME? s exorcizmom mas TU na 3 a ked si das k tomu LI palicu s TU bonusom, tak budu nemrtvaci padat ako hrusky. takze mozes mat oboje :)

teraz uz iba sa rozhodnut ci si das zvysok do Kyrie, Safety wall alebo ress :)

Link to comment
Share on other sites

..

 

Oo, dakujem ti velmi pekne za radu.

Ok tak som sa rozhodol pre KE, vychadza to tak, ze ak dam ME na 10 ostane 5 bodov,

ktore maju vacsi vyznam v navyseni KE na 10 ako SW na 5, jedine, ci to dat do ress a pak skusat zabijat s ressom ? :D

Ale ak je to na nic, tak jeden bodik v ress si myslim, ze staci pre nejake tie party :).

A s KE aspon usetrim gem a navysim HP :)

 

Mmm, co je to LI palica ? :berry:

Link to comment
Share on other sites

 

Oo, dakujem ti velmi pekne za radu.

Ok tak som sa rozhodol pre KE, vychadza to tak, ze ak dam ME na 10 ostane 5 bodov,

ktore maju vacsi vyznam v navyseni KE na 10 ako SW na 5, jedine, ci to dat do ress a pak skusat zabijat s ressom ? :D

Ale ak je to na nic, tak jeden bodik v ress si myslim, ze staci pre nejake tie party :).

A s KE aspon usetrim gem a navysim HP :)

 

Mmm, co je to LI palica ? :berry:

 

Zabijet ressem je taky moznost, ma to jendu vyhodu - lvl 4 ress je instant, ale i nevyhodu - spotreba gemu. Ja osobne bych zabijel pomoci TU, sice se sesila, ale pri dostatecne dexe to je v pohode a sance na zabiti je prakticky stejna. Navic vyhoda LI...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...