Jump to content
Reborn fórum

Priest Buildy


Yamian

Recommended Posts

kym nasadis cure clip(ak pocitam ze priest ma smokieho proti monkom a envenom :unsure:) tak ti wizz umrie alebo minimalne prebehne 20 ludi lebo nedal sg

a ak myslis nosit nasadeny cure clip cele gw... priest ma ovela viac dolezitejsich acessory

 

edit:

ulric: prave o to ide ze ak je ten boj dost dlhy nato aby spotreboval vsetky gp tak je dost narocny aj nato aby wiz nestal 10s so silence(kym nasadis cure clip, pretoze preklikavat sa 3 clipami je dost zdlhave)ten 1 bodik navyse sa urcite vzdy najde(magnif naprklad 4 miesto 5) a stoji zato si ho dat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

kaslat na cure, gp, fd, sg,whatever (: sa nemam cas ako priest kaslat s jednym wizom pol hodinu, pretoze robim SR,Sanct,Bless,AgiUP/DWN,LexA,Suff,Pneu,KE,Aspo,Heal,Glo,Ruwach, som este isto nieco zabudol....Pokial sa priest babre s jednym wizom, taq oslabi cely svoj team, umozni superovej parte volnu ruku s frost statusom,zabija svoje wizny tym, ze im neposkytuje support etc.

 

a mozno, este som to nepocital, pokial si spravis GW HighPriesta a nedas mu Basillicu,Ress, taq Ti to kjur mozno vyje :mellow:

Ja si radsej planujem GW build s BSS :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gp si koupí­ každej, kdo nee, tak je lama .-)

6256[/snapback]

a kolko myslis ze wizz unesie gp?.. ak vezmes par wp a bp, tak max 20 a ak sa dostanes nejakemu znudenemu priestovi pod ruku tak su prec behom necelej minuty... a ak si potom nuteny branit v emp miestnosti ako jediny wizz ktory uz spotreboval vsetky gp, nemozes si odskocit ku kafre alebo do mesta jedine co ta zachrani je cure... taketo situacie sa nestavaju casto, iba minimalne ale ak sa stanu tak rozhoduju o udrzani hradu

Link to comment
Share on other sites

----------

GW build

----------

1)

 

1+15

1+16

90+5

87+21 (E.B.W. +Crown/Tiara/CoM/Elder Willow headgear)

31+14

43+7+Gloria

 

or

 

2)(closer to fabled INT/VIT)

1+15

1+16

92+5

99+21

16+14

23+7+ glo

 

 

bless 10

agi 10

dec agi 1

cure 1

heal10

DP 6 (or leave DP at 5 and put more into dec agi)

angelus 2

pneutree 8

aqua benedicta 1

 

status rec 1

lex d 5

lex a 1

magni 5

impo 3

gloria 5

aspersio 5

BSS 4

suffra 3

Sanctuary 7

K.E. 10

 

with first stats build( 1) ) can be build also nice TU priest (high luk)

 

----------

TU Build

----------

 

Lex D 5

Lex A 1

TU 10

KE 10

Magni 4

Gloria 3

SP rec 4

Stat rec 1

Ress 1

impositio 3

suffra 3

aspersio 4

 

comments? (i've never played a priest... so.... gimme critics, why yes, why no and so on :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

comments? (i've never played a priest... so.... gimme critics, why yes, why no and so on :P )

6611[/snapback]

mozno len tolko ze TU sux :rolleyes: na rate 50 som skusal TU priesta.. lvl95, int99+job bonus+2x earing, solar helm a luk 45+gloria, TU lvl10 a uspesnost TU bola dost slaba..vacsinou sa podarilo na 2-3x(stavalo sa aj na 1pokus ale aj 8-9 pokus)

ovela viac sa oplati investovat do blue gemov a pouzivat ress pretoze to zabije undeada vacsinou na prvy krat, alebo ho heal-bombovat pretoze delay po tu je prilis dlhy a cas na zakuzlenie 3x TU = casu na zabitie zombie prisonera healom

Link to comment
Share on other sites

Ress4 = stejna sance jako TU4.  A TU priest neexpi moc na zombie prisonerech, ale spis na ancient mummy, dullahanech, atd... <.<

6724[/snapback]

tak potom to bude bug pretoze moj TU priest turnoval cca s 45% uspesnostou a priest s ressom lvl4 turnuje s 80-90% uspesnostou

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Pokud ho chces jako support, kteryho budes tahat za sebou pri expeni a nebudes ho pouzivat na tankoavni hodne silnych potvor tak bych ubral z vit tak na 80 a ty body dal do dex. popripade se da urcite par bodu ubrat z int.

 

Dex se pro supporta hodi, protoze rychleji vycastis Magni, KE, Agi atd. Ja osobne u sveho High priesta mam 30+ dex a planuji jeste vic.

Link to comment
Share on other sites

OK, tam sem teda hodí­m build fs priesta, není­ na gw, není­ pro samotné expení­.

 

Equip: Arc Wand (2x fabre), Crown of Mistress, Sunglasses :-) (Elder Willow), Gangster Mask, Saint´s Robe (Peco Peco), Buckler (Andre Egg), Muffler (neví­m), Shoes (Verit), 2x Earings (Spore).

 

Str 1+5

Agi 1+4

Vit 84+11

Int 99+14

Dex 44+4

Luk 9+7

 

HP 10448

SP 1960

 

Luk mám 9 proto, že při tvorbě postavy na "pavoukovi" nejdou bohužel libovolně distribuovat body..

Link to comment
Share on other sites

PřesnÄ tak, je pro půjÄování­ lidem na dual nebo pro podporu party.

 

 

Imho vic zalezi na skilech nez na statech. Int ani vit nemusis davat na max.

(vsechno co pisu je doporuceni, kazdy at si to dela jak chce me se to osvedcilo)

 

vit staci mit s bonusama na 80 (sice obcas dostanses stun ale pri expeni to neni tak smrtelny)

 

usetrene body si dej do dex (40) nebo luck 20 (pokud pojedes glorii a turn undead - coz je imho nejlepsi pristovsky kouzlo a pomuze ti expit az nebudes mit partu)

 

jestli to chces mit predevsim pro podporu party mlaticu mel bys mit aspersiao na 5, setri to cas a nervy

magni na 5, agi up a bless na 10.

 

pro wize je dulezity sufrag,

 

angelus a KE jsou dulezity predevsim pro tebe protoze mas hodne vit.

 

ohledne statu - ze zacatku maxuj INT tak abys dosahl co nejvetsiho healu az tak do 80 a pak zacni zvysovat vit. tak na 50 a pak dojet tu int a pak vit.

 

ohledne skilu jako aco zacni s healem blesem pak s pneumou a muzes zacit chodit na skeleton archery

 

az budes prist - jako prvni si udelej magnificat status recovery a TU pak muzes expit na evil druidech

 

a pak uz to je na tobe...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napadlo mÄ, že bych mohl zaÄí­nají­cí­m priestům pomoci s battlemodem :)

Takže: použí­vám Fka a horní­ dvÄ řady pí­smen, vyhovuje mi to ví­c, než jen pí­smena. Ze zaÄátku jsem to mÄl tak nějak zmatenÄ, ale pak jsem si to upravil a dopracoval k dokonalosti :)

 

F1 - heal

F2 - pneuma

F3 - holy light / assumptio (u high priesta) / magnificat (pokud se jde třeba jen ve dvou, není­ moc potřeba battlemode a využí­vám tedy jen Fka)

F4 - angelus

F5 - agi up

F6 - bless

F7 - KE

F8 - teleport lv 1

F9 - fly wing (na portování­ třeba bÄhem delay po suffře nebo angelusu) / poty

 

Q - manželský skill na SP :)

W - magnificat (M nohama vzhůru :) )

E - lex íterná

R - Ressurection

T - sancTuary

I - Impositio manus

O - aspersiO

 

A - ruwAch

S - Status recovery

D - lex Divina

F - suFFragium

G - Gloria

L - agi down (asi jako sLow :hypocrite: )

 

na K by bylo BSS, jako BenediKt (Benedictio Sanctissimi Sacramenti), ale to u svýho priesta nevedu

 

Mno a to je snad vÄechno, gl hf ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisu svoje,at je tu toho vic :hypocrite:

 

q-heal

w-WP

e-status rec

r-lexa

t-divina-

y-prehazovani clipu

u-teleport

i,o-dalsi poty

 

a-pneuma

s-prehazovani mufiku

d-suff

f-Holylajt

g-magni

h-aspresio

j-ruwach

k-BSS

l-ress

 

y-bless

x-agi

c-angelous

v-degi

b-KE

n-inpostio

m-ass

,-glorie

.-basilica

Link to comment
Share on other sites

Takže: použí­vám Fka a horní­ dvÄ řady pí­smen, vyhovuje mi to ví­c, než jen pí­smena.

OMG no to je teda prasarna, nic takovyho by me vzivote nenapadlo. :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...