Jump to content
Reborn fórum

smash

Hráči
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

smash last won the day on March 26 2013

smash had the most liked content!

smash's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. Já jsem třeba původně počítal se shield spelem, ale pákrát jsem to zkoušel na testu a nevím pořádně co to dělá. Respektive tuším, ale ten výsledný efekt nepoznám na bojišti, takže to asi vynechám a jsem tam kde jste vy
 2. Fakt, že jo, já ho zatím moc nepoužíval. Tak příjemné překvapení
 3. Jo přesně takhle to nějak je a musíš se rozhodnout co bude pro Tebe nejlepší, ale furt tam vidím nesrovnalosti.: 1) Banishing point není dálkový útok - je to meele single target spear skill 2) Přidaný HIT z magnum breaku je jenom po dobu "cástění" toho skillu, čili ten bonus v hitu dále nepřetrvává, respektive přetrvává asi 10 sec po skillu a pouze na 20% fire část co dostaneš navíc z magnum breaku => prostě HIT nepřidává 3) Gospel opravdu bonus vyvolatelovi nedává, naopak vyvolatel dostane full dispell, sakra chlape jak dlouho si za toho paladina hrál ? - využitelnost v PvM najde, i když ne už tak velikou jako dříve, kdy bonusy z gospelu se počítali do dmg asury ( to je tuším teďka nějak zrušený nevím přesně), nicméně používalo se to a používá asi furt v endlessua nebo jako duálový char , který sis hodil k priestce a když jsi si došel pro boosty tak si měl šanci na zvýšení statů, HP/SP, atd... třeba na Gloomovi to bodlo... No dál si prostě musíš ujasnit co pojedeš za skilly, tomu pak přizbůsobit z větší části paladinské skilly a pak na testu otestovat staty, jelikož si třeba už vůbec nejsem jistej jestli bych jel tolik agi.
 4. Takže dovolím si Tě vyvést z omylů: 1) Peco ride + cavalier mastery ovlivňuje aspd i když budeš mít gryphona, gryphon se prostě chová jako převlečenej peco... 2) Spear quicken ovlivňuje aspd i jednoručních spearů, ne tak mocně jako obouručních spearů, ale to je spíš způsobeno postihem za štít než, že by dával míň do aspd. K skillům máš určité povinné skilly které je třeba mít, dle mého názoru jsou to Peco + calier mastery, faith 10, Spear mastery + spear quicken 20, guard 5, smite 3, shield bomerang 3, shield reflect 5 = 52 skillů, dále radím kompletně vynechat Healovací větev (zkrátka to za to nestojí, navíc za RG by byl hřích jezdit třeba 90 int). Nyní co se zbytkem, za prvé se musíš rozhodnout jestli budeš investovat body do skillu Insipiration za RGčko( já jsem jí původně chtěl jet, ale nakonec jsem od toho skillu upustil) Za druhé se musíš rozhodnout jestli pojedeš skill Prestige ( do něj se podle mého vyplatí investovat) to by znamenalo dalších 5 skillů za paladina do defending aury. No a pak máš jednoduché 2-3 možnosti : 1) kompletně vynechat GC, holy cros a sacri a jet pouze Gospel + třeba pressure/ nebo namaxovat štítové skilly 2) Vynechat pouze sacri a "namaxovat" GC, které vyjde na 6.tý lvl 3) Dát zbejvající body do sacri, sacri lvl 2 vyjde ( tak to mám já, aspoň něco) No a nebo zvolíš uplně jiný build za RG a budeš chtít jet čistě staromódní GC/Genesis Ray, ale tam už nevím jak to přesně funguje tuším že genesis ray můžeš jenom z bandingu nebo z inspirationu a expit za RG přes GC to už by bylo fakt na palici vzhedem k overbrand, který je asi tak milionkrát lepší. No ze statama ti moc neporadím problémem RGček je HIT čili určitě 90 DEX a spočítat si jestli ti vystačí HIT na některé MvP popř. monstra. Zbytek jsem u svého buildu snažil rozdělit jak jsem uznal za vhodné no čili já mám třeba v plánu něco jako 104 STR, 106 VIT, 90 DEX, 90 AGI, 41 INT, 34 LUK
 5. No ze dvou důvodů,: 1) cast GC je o dost pomalejší a dmg o dost slabší + nefungují Issily. 2) Self heal, zkus se na testu healnout s full int, tipuju že se healneš tak za 1500 maximálně čili když už bys chtěl jet to GC tak určitě vynechat heal větev a prostě potovat white potiony, není to zas tak drahé.... Nicméně pokud si takhle vyexpil crusadera přes GC a nedělalo ti to problémy, tak jsem asi moc zhýčkaný a zvyklý na prerenewalowské GC. Na druhou stranu GC na royal guardovi mi přijde opravdu zbytečně komplikované a neefektivní. Zkus si na testu naklikat podobné staty jak jsem uváděl, vzít do ruky hunting spear a natáhnout vlak a hodit jeden over brand... se základním equipem dáš dmg kolem 15k kterou můžeš opakovat cca 1 za vteřinu, no neber to. Edit: Se štítovíma skillama nemám žádnou zkušenost takže v tom ti neporadím, nicméně paladina jsem jel a expil pomocí spearu, naklikat jsem agi/str/dex/vit a zabíjel bashem/holy crossem po jednom. Na 97 mě to přestalo bavit a tahal jsem se přes duál na MvPčkách, nicméně by se to dalo na těch edenech dotáhnout.
 6. A to nevyužíváš skill acid demonstration? Nebo proč to vlastně expíš tohle? Novej homun je takovej zabiják, že mu ani nemusíš pomáhat a popř. pomáháš mu tím, že ho healuješ. Navíc, nechápu ty staty, co s tím creatorem teďka děláš? Stojíš a čekáš až homun všechno zabije? Nebo mu pomáháš tím, že mlátíš moby po hlavě sekerou/mečem atd..? Nebo cástíš nějaké skilly ( bolty apod.)? Nebo s tím plánuješ vesměs jenom vařit? Pak se nabízí otázka co s tím navařeným "jídlem" budeš dělat? Jinak jeslti to má bejt build primárně na vaření tak ti chybí kompletně větev na full chemical protection, které ovlivňují úspěšnost vaření genetica. Dále ovlivňuje nejvíce genetické vaření postupně INT & LUK > DEX. Pokud s tím chceš naopak nakopat zadek MvPčkům, silným mobům, apod. chybí ti větev na hromadné Acid demonstration (Demonic Fire + Fire explosion). Mimochodem nechápu jak někdo v téhle době nevyužívá creatora k bombění MvPček, opravdu je to zatím nejrychlejší způsob expení, který můžeš v klidu doplnit o hombotění. Moc nechápu proč jedeš plošný potion pitcher ( Aid Condensed potion)? Na co ho používáš? Expíš někde v partě kde pravidelně držíš kemp naživu házením plošných potionů? No závěrem bych ti poradil ať se zamyslíš nad tím co s tím geneticem budeš chtít opravdu dělat a jet prostě 100% build a ne nějaké hybridy a kompromisy.
 7. Myslím, že grand cross a heal je už pase s tímto nastavením. Já jsem zvolil cestu doufám největší zábavy a to hlavně ze skillem overbrand Staty ještě nemám dopilovaný, ale psal jsem je přibližně o post výše. Jediné dilema mám stále s Inspiration větví, respektive skillem, jestli se vyplatí nebo nevyplatí jet. Zatím mi to přijde spíš nevyužitelný.
 8. Ty jo tak dneska jsem zmatenej schválně jsem se koukal když se to tu řešilo, kolik mám přeexpeno s LKčkem měl jsem 5.5M cca a nešlo to přeexpit víc. Teďka koukám na paladina a ten má přeexpeno 13M tak jsem zvědavej kolik mi naskočí. Pač předtím mi naskočilo u všech postav co jsem takhle expil přes MvP, pouze nějakých 80% a nějaký drobný. Čili po přestupu jsem měl normálně lvl 99 a dejme tomu 89%. EDIT: Takže už jsem to vyzkoumal, při přestupu na 3rd se překlopí pouze 5610000 base expů. Přičemž normálně za paladina se mi ukazovalo kolik jsem přeexpil a po přestupu mi naskočilo 99.9%, poté jsem relognul a ukazovali se mi pouze 82,5% a oněch 5610000. To se mi stalo u každé postavy.
 9. Řešilo se to tu pár postů zpět.... Dostaneš "pouze" cca 90% do dalšího levelu.
 10. Vadí mi ten nepoměr mezi basem a jobem. To že to expí rychle mi samozřejmě nevadí, ale rád bych aby snaha co vynaložíš na expení postavy, nepřišla z poloviny vniveč. A to se děje tím, že musím doexpovat job lvly a přitom již mám 99.tý base level. Řešení této situace mě napadlo dvojí: a) upravit edeny 91-99 - což nechceš, protože nyní je to podle iRO b) přeexpené base expy převést bez limitu do 3rd postavy - nevím jestli je to možné a jestli je to správné, ale taky by to řešilo otázky neefektivního expení. Nicméně jsem smířen s faktem, že se to upravovat nebude a prostě to bude tak jak to je teďka. I když pro mě osobně je tato část doexpování jobu docela protivná.
 11. Srovnávat MvP expy Pre-re a Renevalské? Opravdu? Expím na MvP protože jsem byl tímto renewalským nastavením donucen na nich expit, poněvadž je to jeden ze dvou slušných zdrojů expů za menší námahu. Před renewalem se o MvP expení moc nedalo mluvit, protože ve srovnání s labem, necrama, atd... se opravdu nevyplatili. Ale co už do toho nebudu hnípat, další postavy snad už nebudu dělat.
 12. No čili stejně budu přeexpovat výrazně víc basu něž bylo před renewalem běžné (teda asi kromě postav vyexpených na drakách) před renewalem bylo normální 99/67-8. Momentálně mám aurovaneé advnc chary a mají přeexpení 5.5M cca a nejde to víc... když jsem přesotoupil tak mě naskočil tuším lvl 100.
 13. Což 99 base advanced není problém, ale zkoušel někdo expit job na téhle postavě na 70 se současným nastavením? Mě osobně to trvalo tejden s 3kovýma ratama na MVPčkách. Job přes eden je fakt k smíchu... 10 % za eden na kterej je 3 hodinovej delay. Nehledě na to, že mít advanced auru na cca 99/60 a pak zbytečně ztrácet base expy při expení jobu je děsnej opruz.
 14. Zdarec, je tento skill build úplný nesmysl? Dá se s tím něco zabít nějaý příšerky + lehké MvP, případně tankovat, případně na nějakých pseudo GW držet někoho na šňůře? http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/rgd.html?10JkFNcFkFuEbxGS5GCbnaSaFdskDak1 Nebo se vyplatí jet větev na inspiration skill? Nebo je to totální fail? Nebo co jedete vy? Staty jen tak orientačně od všeho trochu 100 VIT 100 STR 90 DEX 90 AGI zbytek podělit LUK/STR případně Dex podle toho jak by vycházel HIT.
 15. Btw camo už funguje nějak normálně? Dá se z ní castit ASko bez odhalení? Zvyšuje mocně ATK?
×
×
 • Create New...