Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Mno z tych bodiek som sa vela nedozvedel :) taq podme na to.

Zaujmalo by ma, ci niekto mate zdroj so skilltree u high priesta, popis skillov taq, ako

funguju na reborne.

po dlhsej disputacii som sa dozvedel, ze na gewach na reborne asumptio redukuje len o 30% miesto povodnych 50% :) a zaroven to, ze je to asi jediny pouzitelny skill high priesta na gewach. vase nazory ?

build ideme klasika high vit,high int,low dex ?? alebo vidite este nejake ine alternativy pre fs ?

Link to comment
Share on other sites

Mno z tych bodiek som sa vela nedozvedel :) taq podme na to.

Zaujmalo by ma, ci niekto mate zdroj so skilltree u high priesta, popis skillov taq, ako

funguju na reborne.

po dlhsej disputacii som sa dozvedel, ze na gewach na reborne asumptio redukuje len o 30% miesto povodnych 50% :) a zaroven to, ze je to asi jediny pouzitelny skill high priesta na gewach. vase nazory ?

build ideme klasika high vit,high int,low dex ?? alebo vidite este nejake ine alternativy pre fs ?

4492[/snapback]

Co ví­m, tak Assu původnÄ neredukovalo na GW 50%, ale bylo zakázaný úplně...

 

Jinak skilltree najdeÄ v topicu "Advanced Class skilltree"

Link to comment
Share on other sites

Asum redukuje poskozeni od monster o 1/2 a pri PvP a GW anizuje poskozeni o 1/3 , nevim kde vsichni berete ze 50% na gw :)

4518[/snapback]

omg pisem, ze redukuje o 30% (nie o jednu tretinu) na gewach oproti povodnym 50% (a co som nenapisal a bola to skoda v pripade takych ako si ty) v PvM (:

 

mno pokial by bolo na gewach nefunkcne asumptio aky iny skill by high priest mal uzitocny na gewach ?

Link to comment
Share on other sites

ouky, taqze ostavame pri klasickom build full supporta, dalsia otazka znie, na co je basilica ? (:

[chapem ako ten skill funguje, ide mi o jeho vyuzitie. f.e. co spravi boss,ked ho vycastim? alebo je to dobre len na regen party v drsnom prostredi ?]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

takze sem si hral s kalkulatorama a napad me tenhle build GW High priesta, co tomu rikate?

 

staty

vit 100

int 90

dex 90

 

(s blessem a vybavou)

 

skilly

 

heal 10

bless 10

agi 10

angelus 7

dec agi 3

pneuma 8

divine protection 5

cure 1

aqua benedicta 1

 

Safety wall 10

Magni 5

aspersio 4

Meditatio 10

assumpio 5

Lex divina 5

Lex aeterna 1

SP rec 5

ress 4

impostio manus 3

sanctuary 7

suff 3

KE 1

Link to comment
Share on other sites

takze sem si hral s kalkulatorama a napad me tenhle build GW High priesta, co tomu rikate?

 

staty

vit 110

int 114

dex 60

 

...

13014[/snapback]

 

Mno, ja chtel jet jeste trochu odvaznejsi

vit 84 + 7 + 4(fabre)

int 78 + 12 (vysledny heal 2.3k (2.4k s blessem) - komu se to nelibi muze potovat :) )

dex 81+9 (s blessem celkem 100dex :) )

 

Edit: skilly

heal 10

bless 10

agi 10

angelus 4

pneuma 1

teleport 2

warp portal 4

ruwach 1

divine protection 5

aqua benedicta 1

 

Safety wall 10

Magni 3

aspersio 5

Meditatio 10

assumpio 5

Lex divina 5

Lex aeterna 1

SP rec 5

ress 2

impostio manus 3

sanctuary 4

suff 3

KE 4

BSS 5

gloria 3

status recovery 1

Link to comment
Share on other sites

:)

Ta Lex Divina 10 je podle mne blbost maximalne 7 a stejne tak sanctuary staci bohate 7 lepsi je dat magni 5 a hlavne ress 4 a KE 4 je malo newim kde si na to prisel na 4ce je na nic!!! inak pekne (:  :)

13030[/snapback]

Ress ma využití­ 0, a mí­sto KE háže HP Assumptio...
Link to comment
Share on other sites

takze takhle bych to videl ja - zkousel jsem jeste divocejsi dex pred [ /omg ]em a byla to bomba :)

 

ale...

 

vit 110 je asi hoodne moc... kdyz uz musis mit fakt hodne tak max 100 - tech 10 vit uz stejne na redukce neprida (aspon tak jsem to slysel) a myslim, ze staci vit 90

takze radsi dex 70 spi 80 .) - kdyz uz jedes ten dex build

 

agi je malo.... nechce se mi to pocitat, ale radsi bych skrtnul meditatio na 10 a dal min a jeste nekde ubral, fakt se mi to nechce pocitat .)

 

cure neni az tak potreba, diky divine na hrace, takze radsi 1x dagi

 

ke na 4 dava ochranu na 7 ran ke 10 na 10 takze klidne ke 4 pac stou dex bude nahozeni rychly - a s assumptiem se rusi, takze dle me staci... radsi asu 5...

(ke stejne pak pouzije na prochazeni bez sramu a na expeni)

 

sw 10 - bohuzel dle vzorce sw je minimalni cas 0,5s a ani dex to neovlivni... ale aspon vydrzi 10 ran....

 

Magni bych dal tedy na 4 protoze nahazovat to porad je otrava, ale s tou dex to tak zly nebude, takze kdyz budou body treba jindy vystaci i magni 2

 

aspersio - na gw jasna volba a potreba pro sw

 

ress se hodi jen na expeni a pri ty dex to pomaly nebude... nebude to instant, ale kdyz nahodi ke tak lehci situace v klidu ustoji, kdyz nahodi sw bude ho to stat o gem vic, ale nahradi ress 4 - kdyz zbydou body... proc ne

 

divina staci 7...

 

jinak ta dex u priesta je skvely :) skoda ze na tom aspon trochu nezavidi heal... ;)

Link to comment
Share on other sites

...

 

sw 10 - bohuzel dle vzorce sw je minimalni cas 0,5s a ani dex to neovlivni... ale aspon vydrzi 10 ran....

 

...

13040[/snapback]

 

Tohle se mi moc nezda, koukni se treba na Ensikovu temer-insta-safetywall ;)

 

Jinak divina staci imo klidne 5, stejne kazdej nosi GP a kdo ne tak je lama ktera chcipne i tak :)

 

jinak ta dex u priesta je skvely skoda ze na tom aspon trochu nezavisi heal...

13040[/snapback]

 

Jo, tohle by bylo rozhodne super :) A jeste treba delay u aeterny ;)

 

Edit: Jeste me tak napda ze brat KE 4 neni podle me nic moc, bud ho nechcu a jedu jen KE 1 na ruseni asumptia na GW (s dex priestem moooooc pekne :) ), nebo 4 jako prereq na Glorii (kterou tam nemas :) ) a nebo 10 kdyz to chci pouzivat

Link to comment
Share on other sites

Popis safety wall....

 

Cast Time: (4.5 - 0.5*Skill Level) sec, minimum: 1 sec

 

tzn 4.5 - 0,5*10 = -0,5 coz by sice bylo fajn :) ale minimum je 1 sec .)

 

Momentalne muj support priest ma dex jen 28, ale pochybuji, ze by to neco zmenilo. Pred [ /omg ]em jsem delal fs priesta s dex kolem 80 a bylo to porad stejny.

 

Jediny co to u ensika muze ovlivnit je ta ptakovina na to rychly sesilani...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

elou

 

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky :o

str 1

agi 90

vit 70

int 50

dex 51

luk 1

 

na cisto bez veci,heal by mal byt kolo 1500,manca sa priestovy tak rychlo nemina

takze nevidim dake rozdiely medzi 2200 a 1500 hp heal,

a kedy bude pls dalsi [ /omg ]e,a oco pri nom vlastne ide

:shifty:

 

a pri prestupe budem mat o kolko viac bodov, z jobu a za to ze je to ten reborn charakter.

 

dikiii :o

Link to comment
Share on other sites

elou

 

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky :o

str 1

agi 90

vit 70

int 50

dex 51

luk 1

 

na cisto bez veci,heal by mal byt kolo 1500,manca sa priestovy tak rychlo nemina

takze nevidim dake rozdiely medzi 2200 a 1500 hp heal,

a kedy bude pls dalsi [ /omg ]e,a oco pri nom vlastne ide

:shifty:

 

a pri prestupe budem mat o kolko viac bodov, z jobu a za to ze je to ten reborn charakter.

 

dikiii  :o

15039[/snapback]

 

[ /omg ]e nebude :o

pri perozeni dostanes 100 bodu na rozdeleni

ohledne toho buildu ... ja jedine FS, takze ten build se mi nelibi :o

Link to comment
Share on other sites

elou

 

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky :shifty:

..........

15039[/snapback]

Velice zajimave, ale doporucoval bych vetsi int .... ja se svou int 94 +xy jsem mel vecne problemy s SP pri expeni ve velkych partach.

Ja stojim spis za int /vit/dex priestem :o

Link to comment
Share on other sites

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky :confused1:

str 1

agi 90

vit 70

int 50

dex 51

luk 1

15039[/snapback]

Rozhodne viac Int... rozdiel pochopis, ked Ti nieco bude davat vela damage a vdaka nizkej Str nemozes ani nosit poty - v zasade si vypustil 2 staty, ktore su podla mna pre priesta - tanka velmi dolezite.
Link to comment
Share on other sites

Rozhodne viac Int... rozdiel pochopis, ked Ti nieco bude davat vela damage a vdaka nizkej Str nemozes ani nosit poty - v zasade si vypustil 2 staty, ktore su podla mna pre priesta - tanka velmi dolezite.

15230[/snapback]

I se str 1 se vzdycky dalo zit. I se str 1 si priest v pohode unese kompletni GW equip (i s vecmi na prehazovani), gemy, HW, a 60+ CWP, coz celkem staci.

 

neff: moc mala int, moc velka agi, moc malo dex - na tahani s kyrii.

 

Inac, ja jsem si GW build High Priesta predstavoval spis takto..

 

STR 7 (lepsi nez dat do dex, unese se o par WP vic)

VIT 89+11 = 100

INT 92+22 = 114 (trochu int equipu a je to nad 120) = heal 2620, s wandou, earringama a tiarou dokonce 2822

DEX 57+19 = 76 (no comment)

Link to comment
Share on other sites

elou

 

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky :hypocrite:

str 1

agi 90

vit 70

int 50

dex 51

luk 1

 

15039[/snapback]

 

tank build... a co bude tankovat?

 

agi/flee - porad malo -> budou te sice missovat priserky, ale jakmile se sebehnou.... v kombinaci s KE super vec, ale s dex 51 ji pak uz nenahodis - takze konecna a tim healem co budes mit se neuhealujes a vystaci ti na par healu a koncis

 

- tohle neni tank, ale spis ff battle priest...

Link to comment
Share on other sites

agi/flee - porad malo  ->  budou te sice missovat priserky, ale jakmile se sebehnou.... v kombinaci s KE super vec, ale s dex 51 ji pak uz nenahodis - takze konecna a tim healem co budes mit se neuhealujes a vystaci ti na par healu a koncis

 

- tohle neni tank, ale spis ff battle priest...

15306[/snapback]

agi priest neni spatny build, celkem funguje. Da se s tim utahnout tak 1,5x-2x vetsi mnozstvi mobu nez obvykle, kyrie drzi nadherne, kdyz si jen obcas bouchne jeden, maximalne dva z hloucku.

agi je naopak az moc, s 80 agi se da dat 230+ flee bez zadnych extra-uber veci a spise def equipem (safety ringy. Brooche s Yoyo kartama je trochu hardcore verze). A jet na vic je hloupost, priest neni sin.

DEX 51 staci, s bonusy je to 70, u pomalych mobu se to stihne, u rychlych se to nestihne ani kdyby byla 100.

 

ff battle priest s 1 str :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

agi priest neni spatny build, celkem funguje. Da se s tim utahnout tak 1,5x-2x vetsi mnozstvi mobu nez obvykle, kyrie drzi nadherne, kdyz si jen obcas bouchne jeden, maximalne dva z hloucku.

agi je naopak az moc, s 80 agi se da dat 230+ flee bez zadnych extra-uber veci a spise def equipem (safety ringy. Brooche s Yoyo kartama je trochu hardcore verze). A jet na vic je hloupost, priest neni sin.

DEX 51 staci, s bonusy je to 70, u pomalych mobu se to stihne, u rychlych se to nestihne ani kdyby byla 100.

 

ff battle priest s 1 str  :hypocrite:

15326[/snapback]

 

mno na vlackovani to sice neni spatny, ale tim to konci.... sin vydrzi daleko vic, agi hunter taky, monk, knight.... proste delat tohle jen kvuli vlackovani.... mno gl tahat to na lvl 9x aby to melo nejakej efekt.

Tech par healu co s tim sp a regenem da, neni pouzitelnej jako FS takze k cemu to vlastne je.

Str 1 psal on ne ja... battle priest samozrejme ma mit str a hafo agi... agi build vit nepotrebuje, takze str,agi,dex + neco int

 

pred [ /omg ]em sem zkousel batte priesta a byla to opravdu vtipna zalezitost.... bavilo me jak lidi cumeli, kdyz sem mlatil s hokejkou(stunner) zenorky, matyry atd s agi pres 100 fofrem jako sin...

 

ja akorat proste tenhle build nechapu....

Link to comment
Share on other sites

ja akorat proste tenhle build nechapu....

15341[/snapback]

Hm hm, holt je to moznost. Ne kazdeho bavi pure FS priest, ne kazdy potrebuje mit GW build...a Agi priestovi se dobre hraje v parte i soluje. Int by musel z tech 50 zvysit, nejmene na 80-90 s bonusy, to je recht. A pak je s nim v PvM rozhodne vetsi sranda nez s klasickym FSkem, i kdyz to je na osobnich preferencich.

 

Str 1 napsal on, ff battle priest jsi napsal ty...

A battle priest neni zadna vtipna zalezitost, to je vazna vec :]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...