Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

QUOTE(neff @ 22.12 2005, 17:18)

mam na mysli taky tank build a prosim o pripomienky

str 1

agi 90

vit 70

int 50

dex 51

luk 1

 

loool ty asi wubec nepochopil o co tam de .o)

 

Jak se bavite o teh HP, tak tady jeste nepadl brutal dex build

80int, 140 dex a zbytek do vit, a par bodu do str trochu do lucku

a TU 10. Se 140 DEX ve stringach a s linkou HL mozna vetsi zabijak nez TU :bye:

 

Jinak SW jsem jel na troublovi taky, ale v soucansny dobe uplne ztraci vyznam. Mozna driv kdyz mel prist nahozenej ruwach tak stihl pred sinem ktereho odhidl hodit SW ted muze tak maximalne chlastat.

(asury se zrejme kvuli zrusenemu prodeji potu a nedostatku profesoru zacinaji vytracet)

 

 

 

 

... jako napad to neni spatny protoze s linkou da i 8k DMG ale co se stane az tam nabehne paladin? tomu HL asi nic moc nedas .o) kazdopadne by to bylo zajimave konecne by priest na Gw i nekoho zabil:D PS:kdo udela tendle build dejte mi vedet rad se na to kouknu v akci

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
... jako napad to neni spatny protoze s linkou da i 8k DMG ale co se stane az tam nabehne paladin? tomu HL asi nic moc nedas .o) kazdopadne by to bylo zajimave konecne by priest na Gw i nekoho zabil:D PS:kdo udela tendle build dejte mi vedet rad se na to kouknu v akci
To zvládne každý dexový priest, který dostane +20 staty od battlechantu.
Link to comment
Share on other sites

... jako napad to neni spatny protoze s linkou da i 8k DMG ale co se stane az tam nabehne paladin? tomu HL asi nic moc nedas .o) kazdopadne by to bylo zajimave konecne by priest na Gw i nekoho zabil:D PS:kdo udela tendle build dejte mi vedet rad se na to kouknu v akci

omg kdo už koneÄnÄ pochopí­, že tÄch 8k dá leda v PvM na potvory s postihem na holy?

přes GW redukce, equip redukce a MDEF z toho nezbyde vůbec nic co by stálo za zmí­nku.

RadÄji mí­t v gildÄ acolitu co bude házet bless než 5 priestů trapÄí­cí­ch s HL :bye:

Link to comment
Share on other sites

Ví­m baalí­ku, které video myslí­Ä, ani to nemusí­m stahovat... ale to byly skoro kempové podmí­nky se stringama, jeÄtÄ chybÄl gospel :bye: Nepochybuju o holy lajtu, ale myslí­m, že priest by mÄl být na GW od nÄÄeho jiného než zabí­jení­, už se to zvrhává skoro do nějakého WOW systému :P

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

HL nikdy nebude lepsi nez TU, protoze pres TU se zabiji s lexou instantne bez jakekoliv sanci na resist, krom zmena armoru. A je jedno jestli to hazes na LK v berserkeru s 60k hp nebo na championa v mental strengh.

Zapominas na jednu podstatnou vec - cooldown po TU jsou 3 sekundy, ktery na Rebornu neni redukovatelny staty.

Link to comment
Share on other sites

Zapominas na jednu podstatnou vec - cooldown po TU jsou 3 sekundy, ktery na Rebornu neni redukovatelny staty.

Jen na rebornu? Já si dodnes myslel že to tak je vÄude (krom teda pár custom 10players serverů)

 

ono bude opravdu vadit, když zabijeÄ LK mlátí­cí­ empo instantnÄ jední­m TU a pak budeÄ mí­t hrozné 3 sekundy delay oproti tomu abys mu bral 1-2k s linkovaným HL :P

 

No a pak existují­ stringy, každý tu poÄí­tá se stringovaným linkovaným HL, ale na TU snad stringy nefungují­? :bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

83+7 vit

80+22 int

80+19 dex

 

acolyte high

 

heal 10

inc. agi 10

dec Agi 1

angelus 4

bless 10

divina 5

pneuma 1

teleport 2

warp 4

ruvach 1

aqua benedicta 1

 

high priest

 

magni5

sp recovery 4

impo 3

Assu 5

status recovery 1

ress 2

sufra 3

sp recovery 1

lex divina 5

lex aeterna 1

aspersio 3

meditatio 10

sanctuary 4

aspersio 4

safety wall 10

ke 4

Gloria 1

angelus 6

 

 

jsou na tohle nejaky pripominky ?

myslim ze by se takovy high priest docela uplatnil na gw, no ne ?

Link to comment
Share on other sites

s tim angelusem moc neslouhlasim , je to supr skill na tahani.

 

nedostavas takovy dmg a kazdy bodik v HP se hodi :-)

hm, tahání­, tí­m myslí­Ä určitě tahání­ vlaků že? Problém je v tom, že vitdef se snižuje s poÄtem nepřátel, takže angelus neangelus, při potankování­ vlaku máÄ vitdef blí­ží­cí­ se 0

 

edit:

plánujeÄ 90 vit, tzn. angelus 10 přidá +45 vitdef redukci

 

vitdef redukce se poÄí­tá jeÄtÄ před redukcí­ z redukÄní­ch karet do Ätí­tu, raydrica a redukcí­ z assu, takže v reálu je rozdí­l bez angelusu a s angelusem 10 cca 12 DMG/ránu (a to pouze v pří­padÄ tankování­ 1 potvory). Kvůli tomu doslova vyplýtváÄ 8 skillpointů, které najdou mnohem vÄtÄí­ uplatnÄní­ v libovolných jiných skillech

Link to comment
Share on other sites

to sem rad , jeste sem nedal andgelus na 10 , mam jen 4 z aco high, tak to dam do TU , ktery je asi na 25 % sance bez glorie .

 

dam res na 3 a o zbytku jeste popremyslim, diky za info

 

Ohledne TU a resu.

Nejsem sice na pristy tak velky odbornik jako Jahy, ale res si dej budto na 4 aby byl instant nebo na 1 abys ho jakoze mel. Nebo se na nej uplne vykasli a resuj lidi listkama. :thumsup4:

 

Kazdpadne TU je tvuj jediny poradny expici skill, tak zvaz jeho dulezitost.

I na levelu 3 a luck 60 se s tim da nadherne expit. (samo, cim vic tim lip)

 

Jo jeste sem se jendou na to dival, Kyrie ti staci na lvl 1, a to pouze na schazovani asumptia nepratelum.

A sanctuary bych nechal na lvl 3 tusim, zkratka jen tak aby ti to vyslo jako prerequizita. Jinak je to taky takrka nepouzitelny skill - pokud nebudes teda ten co ma healovat emperko. A v takovem pripade by si mel mit i to TU silnejsi. Slo by ubrat a aspersia - opet je to na tobe, bud level 1 nebo 5. (zalezi kde budes expit)

Link to comment
Share on other sites

to sem rad , jeste sem nedal andgelus na 10 , mam jen 4 z aco high, tak to dam do TU , ktery je asi na 25 % sance bez glorie .

 

dam res na 3 a o zbytku jeste popremyslim, diky za info

No ja nevim to TU..podle me to nevyuzijes..sice si ted rikas ze mozna jo..Urcite to solo expit nebudes :thumsup4: a na hunteni mas jiny chary ;) leda 4fun. Tak to jeste zvaz :thumsup4:
Link to comment
Share on other sites

ProÄ bys neexpil priesta sólo? MůžeÄ jí­t expit kdy chceš, můžeÄ se lognout třeba v noci nebo nad ránem a prostě hned jí­t, nemusí­Ä vysedávat v ProntÄ a hodinu shánÄt nějakou partu, jen aby to pak stejnÄ stálo za prd. (Z toho důvodu mám na HP magnus exorcismus, pří­padnÄ dual linkera.)

(Btw vyhuntÄní­ karty z anubise, tj 1/5k, je 280M exp. To máÄ za normal skoro 1-98 lvl nebo za advanced 1-92.)

Link to comment
Share on other sites

No ja nevim to TU..podle me to nevyuzijes..sice si ted rikas ze mozna jo..Urcite to solo expit nebudes :thumsup4: a na hunteni mas jiny chary ;) leda 4fun. Tak to jeste zvaz :thumsup4:

 

 

Rok jsem delal poslednich 10 levelu vicemene na solo, poslednich 10% z 99 jsem delal 3h na anubisech.

Link to comment
Share on other sites

Rok jsem delal poslednich 10 levelu vicemene na solo, poslednich 10% z 99 jsem delal 3h na anubisech.

Jo ty..ale ostatni to pojedou normalne v parte, at uz viceclenne nebo ve dvou..rozhodneji poexpi rychleji a zabavneji (?) .. muj nazor :thumsup4: ale rozhodne mu to nevnucuju :thumsup4:
Link to comment
Share on other sites

Mno ja ze sve zkusenosti muzu rict ze TU 1 staci a obcas je docela hezke, kdyz se clovek nemusi snazit nekoho sehnat... Z nudy jsem si nakliknul TU 1 i na HP a rozhodne toho nelituju obcas si proste skocim na Anubise etc. Nedavno jsem tam potkal dalsiho priesta po PMkach jsme mezi expenim kecali a kdyz lehnul tak jsem ho resnul. :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Jo ty..ale ostatni to pojedou normalne v parte, at uz viceclenne nebo ve dvou..rozhodneji poexpi rychleji a zabavneji (?) .. muj nazor :thumsup4: ale rozhodne mu to nevnucuju :thumsup4:

V akej lokácií­ naexpí­Ä 8M+ (s partou alebo bez) mimo lab? Schválne, koÂľko sa dá priemerne naexpiÂť na dráčikoch? A to nehovorí­m o tom, že parta sa niekedy zhářa veÂľmi zdÄşhavo. TU (aspoř level 1) pre každého priesta!!!

Link to comment
Share on other sites

Jo ty..ale ostatni to pojedou normalne v parte, at uz viceclenne nebo ve dvou..rozhodneji poexpi rychleji a zabavneji (?) .. muj nazor :thumsup4: ale rozhodne mu to nevnucuju :thumsup4:

 

 

S partou je to zabavnejsi to jo, ale zdaleka ne tak ucinne. (Pokud si teda zrovna nevemes i Magnus Exorcismus na 10lvl (dar pritele Lasera))

 

Ale ono je to fuk, poslednich 20 jobu leze poommmmaalllluuuuuuu, takze si to budes mit cas promyslet.

Pokud sve body neutopis v naprosto nepouzitelych skilech jako sou sanctuary nebo kyrie a angelus.

 

Jak jednou zabijes potvoru s 50k HP na prvni TU tak nemuzes prestat...

Link to comment
Share on other sites

Muj tip na skily prista

 

Heal 10 Blessing 10 Increase AGI 10 Angelus 2 Divine Protection 5

Ruwach 1 Teleport 2 Warp 4 Pnuema 1 Aqua Benedicta 1

Increase SP Recovery 4 Imposito Manus 3 Suffragium 3 Aspersio 5

Status Recovery 1 Ressurection 4 Magnificat 5 Kyrie Eleison 4

Gloria 4 Lex Divina 5 Lex Aeterna 1 Turn Undead 10

 

 

Je to univerzalni vojak. Dobrej pro support wizardu i mlaticu. Kdybych jel znova prista a chtel ho vytahnout co nejrychleji tak ho jedu takhle.

Link to comment
Share on other sites

a chtel ho vytahnout co nejrychleji tak ho jedu takhle.

Tak to já kdybych chtěl udělat Priesta za chví­li tak bych jel jenom DEF skilly, KE je k ničemu a všechno ostatní­ taky. :thumsup4:

 

Na to abys dal normální­ho priesta ti stačí­ pár dni, řádově asi tak necelej týden.

 

Takže já kdybych jel týdení­ build, pojedu tzv. PvA build (Player vs. Anubis).

VIT: 1

DEX: 99

INT: 60

LUK: zbytek

 

Skilly:

Gloria, level jedno jakej, 1 stačí­.

Bless, no, nutně být nemusí­, ale 10 DEX se hodí­.

Agi, stačí­ level 1, naco ví­c. (Na Anubisech se jen portuje:P)

Turn Undead, stačí­ 1 level, ale jako těch skillů je tak málo, že 10 level rulz.

 

Edit: zapoměl sem na Teleport, ale to je jasná věc, Pneuma i Warp portal sou zbytečná věc.

 

Tak to sou asi tak všechny skilly co za PvA priesta potřebuješ, všechny další­ možnosti sou moc zdlouhavý :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...