Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Takže menÄí­ íşpravy:

 

Heal 10 Blessing 10 Increase AGI 10 Angelus 2 Divine Protection 7,Dec.ag1,

Ruwach 1 Teleport 2 Warp 4 Pnuema 1 Aqua Benedicta 1

Increase SP Recovery 4 Imposito Manus 2 Suffragium 3

Status Recovery 1 Ressurection 4 Magnificat 4 Kyrie Eleison 10

Gloria 5 Lex Divina 5 Lex Aeterna 1 Turn Undead 10

 

VypouÄtí­m Aspersio.Snad sem se dopoÄí­tal správnÄ:)

 

 

Myslim ze ne, presvedc se sam...

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/pri.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
divine protection je btw úplně na ho... :)

 

Myslis na High Orky?

 

Reduces damage from Undead property and Demon family monsters by (3*SkillLV)+[0.04*(BaseLV + 1)]. Damage is subtracted after DEF reductions.

Base increment without BaseLV modification:

[LV 1] DEF +3

[LV 2] DEF +6

[LV 3] DEF +9

[LV 4] DEF +12

[LV 5] DEF +15

[LV 6] DEF +18

[LV 7] DEF +21

[LV 8] DEF +24

[LV 9] DEF +27

[LV 10] DEF +30

 

 

Je to ta sama def jako u angelusu ne? Ale jenom pro demony a undeady ze?

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Takze by se dalo rict ze kdyz jedes angelus 10 a planujes navstevovat biolab tak se to mozna i hodi ne? :)

Ne. V labu jde o instant od jedne potvory, kdy je celkem ukradeny jestli dostanes pres assu spiral za 30k nebo 29984. Tohle ma smysl u mensiho poctu rychle kousajicich potvor, kdy je docela rozdil, jestli dostanes 10x za sekundu damage za 80 nebo 150

 

Ale mam takovej pocit (overim), ze prave def z Divine Protection je absolutni, takze se vyplati.

 

Edit: vyzkouseno, takze opravdu to bere z VitDEF, jinak receno je to k nicemu :) No aspon jsem si nepokazil build

Link to comment
Share on other sites

Ne. V labu jde o instant od jedne potvory, kdy je celkem ukradeny jestli dostanes pres assu spiral za 30k nebo 29984. ...

Kdes prosimte vzal to ze v labu dostanes spiral za 30k ? Krome bosse a minibossu neni v labu zadna potvora ktera by zabila normalni hp jednou ranou.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ChtÄl bych radu ohlednÄ statů equipu, atp. na HPÄko:

 

1) staty ( s a,b ) :

 

STR 4+17

AGI 1+20

VIT 86+7

DEX 51+19

INT 99+22

LUK 1+2

 

2) ohlednÄ Healu: HP které vyléÄí­ se zvyÄují­ s INT ... po jakých intervalech?

 

3) je lepÄí­ ( na HP, def ) Valkyria set nebo Wool+Tidaly+jiné?

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych radu ohlednÄ statů equipu, atp. na HPÄko:

 

1) staty ( s a,b ) :

 

STR 4+17

AGI 1+20

VIT 86+7

DEX 51+19

INT 99+22

LUK 1+2

 

2) ohlednÄ Healu: HP které vyléÄí­ se zvyÄují­ s INT ... po jakých intervalech?

 

3) je lepÄí­ ( na HP, def ) Valkyria set nebo Wool+Tidaly+jiné?

 

1)

Na HPÄku se mi lí­bí­ tohleto:

 

STR 7

AGI 1

VIT 83

INT 79 (na 70. jobu vychází­ heal za 2520 s blessem)

DEX 80

LUK 1

 

jestÄ dodám kolik ubere AD při 140 int, 90 vit, GW redukcí­, bez assu a s lexou:

EQ: long mace, aligator, thara, 10% redukce hlava, noxious to dÄlá asi za 12k a celkovÄ máÄ asi 12,6k.

 

Je to využitelné jak při expení­ tak i při GW.

 

2) OhlednÄ toho healu se mrkni tady, ale není­ tam započítané Meditatio

 

3) Já preferuju to tidal a wool combo

Na Valkyria set tuÄí­m, že potřebujeÄ i helmu, která dá zabrat aby jsi ji sehnal.

Jinak na def je super combo magni´s cap, stone buckler a odin´s blessing, samozřejmÄ co nejví­c plusnuté.

Link to comment
Share on other sites

Já plánuju prakticky stejný build jako má doctor, jen o 1 ví­c dex a str na 2. SP mi hodnÄ docházely snad jen do 85 lvlu.

 

K equipu nejradči mám na tankování­ a tahání­ mobů magni kombo + valky manÂťák s 2x yoyo, jako botky naplusované valk shoesky. 50+ def a 30% perfect dodge dÄlá divy a i s tí­mhle buildem nedochází­ SP.

Do labu mí­sto komba tahám yellow bandanu a slot holy robu s pestem... jeÄtÄ chybí­ alligatoři

Na mvp equip podle chuti :)

Na GW bych stejnÄ nejspí­Ä bral wool+tidaly, není­ tam potřeba perfect dodge a HP naví­c se hodí­

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Taakže staty už jsou .. a teÄ skilly a eq :P

 

Výpis ze simulátoru:

Heal 10 Blessing 10 Increase AGI 10 Decrease AGI 3 Angelus 2 Divine Protection 5 Ruwach 1 Teleport 2 Warp 4 Pnuema 1 Aqua Benedicta1

 

Increase SP Recovery 5 Imposito Manus 5 Suffragium 3 Aspersio 5 Status Recovery 1 Ressurection 4 Sanctuary 9 Safety Wall 10 Magnificat 5 Kyrie Eleison 1 Lex Divina 5 Lex Aeterna 1 Assumptio 5 Meditatio 10

 

9kové sanctuarko je kvůli dvoum bodům, které neví­m kam dát

 

Eq:

Feather beret / Yellow ribbon / Spiky band

AWE / ribbony

Evolved Pipe / Gangster Mask

Wool Scarf s rayem

Silka s marcem a druhá s ED

Tidaly s green ferusem

Long Mace

Racial Buckler / valk stit

rosarka s alligatorem

Link to comment
Share on other sites

 

Jestli ti to pomůže harbinger bude na 70 jobu vypadat takhle:

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...qroqnqEyAjScAJy

 

glorÄa je tam kvůli manželce sniperce, jeÄtÄ je možnost nÄkde vyhrabat dva body a přidat. Mám to předevÄí­m na pvm a jediné co mi chybí­ je 10 SW, i když 7 je s nějakou dexou taky pÄkný :) Jestli neví­Ä kam s bodama tak můžeÄ dát pořád 1 bod do TU, vÄtčina lidí­ si to chválí­. Než jsem expil HP v partÄ tak jsem mÄl grand cross palici co dává TU3, tak jsem to vypustil :P Mí­sto decre 3 dej decre 2 a 1 bod do cure, dost jsem si na to zvykl třeba v labu, a když hraju za HP co cure nemá tak mÄ to děsně Ätve klepat divinu přes shift... + umí­ nějaké drobnosti :P

 

K equipu: do pvm je lepÄí­ kombinace valk mant + valk botky/pluslé varianty, ta perfect dodge je o dost lepÄí­ než tÄch pár hp naví­c :) K accessorkám- hodí­ se do nÄkterých lokací­ i 2x yoyo (crap za pár Äupů)

Mí­sto bucklerů použí­vám stone bucky, mají­ mí­ř def, ale 5% redukci na large a hodí­ se do magnis komba

A chce to alespoř dva ele armory, pasana a bathorka jsou nejpouží­vanÄjÄí­ (odin/saintka)

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem zase proti cure - nemam a nepotrebuju, podle me zbytecnej skill kterej by mi tak akorat prekazel v bm.

Divinu schodim zase divinou, zbytek pres bless nebo status recovery.

Link to comment
Share on other sites

 

Skill build schvaluju, sám jsem chtÄl jet skoro stejný, snad jeden bod do TU bo mÄ tam taky dva skillpointy "překážely" :P

 

betře třeba mÄ to nevadí­, bm by mi na úplně vÄechno a do vÄech lokací­ nestačil ani bez cure, cure má výhodu, že nemá delay jako divina, třeba na mouÄe, když vidí­m tři chary se silence a nejsou stringy, tak je to jen klik klik klik. Naví­c shazuje chaos a blind, ne moc využitelné, ale hodí­ se- 1 vit snipka na dualu s blindem, tu s menÄí­ flee sežere kde co, 1 vit pvm breaker cross co vÄechno missuje atd...

No to je jedno, jen jsem chtÄl ří­ct, že za jeden blbej skillpoint co by jsi za aco dal nesmysluplnÄ na silnÄjÄí­ angelus/decre/protection, můžeÄ dát i tam :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest betr
2) jak moc je pro HP důležitý sanctuary? nebo jaký to má využití­?

Nejspis jedinej skill kterym se da na gw healovat emperko (na gw:se barikady).

Link to comment
Share on other sites

Tak jak se sem koukám, tak mám dvÄ otázeÄky:

 

1) co znamená healbreak?

 

2) jak moc je pro HP důležitý sanctuary? nebo jaký to má využití­?

1) heal se zveda heal kazdych tusim 8 lvl/int

2) na GW na healovani emperia, vyuziti ma hodne (napr. slabsi nahrada za ME), ale tezko ho nekdo pouzivana neco jineho

Link to comment
Share on other sites

sanctuary jen gw; na support PvM zbytecne (sanctuary lvl 3 = Safety Wall = dobry PvM skill); a druhe vyuziti je healovani na Mistressce kdyz portujes champa, tak nemusis preklikavat na priesta:)

 

edit: barikady sly healovat i healem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1) heal se zveda heal kazdych tusim 8 lvl/int

2) na GW na healovani emperia, vyuziti ma hodne (napr. slabsi nahrada za ME), ale tezko ho nekdo pouzivana neco jineho

ad1, (Blvl+int) / 8

 

celej vypocet [(Blvl+int)/8]*(4+8*SkillLV)

pak se tam jeste pripocitava 20% z Meditatia

Link to comment
Share on other sites

Co jsem zkousel, tak me vypocet vychazel, zakladni velikost healu byla 2100, s meditatiem 2520, s +10 Staff of recovery 2415 => oboje dalo 2835 (zkouseno na jinem serveru tu stafku na rebu totiz vubec nemam :) )

 

Z cehoz jsem metodou pokus omyl dosel ke vzorci => Heal+(Heal*0.02*LvlMeditatia)+(Heal*0.015*Refine Staffky)

 

Pot jsem nemel a popravde ani nevim co vsechno v dnesni dobe posiluje heal :) . Takze na presnejsi vzorec bude potreba nekoho vic nez me :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...