Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Ahojte =) Zkusil jsem vytvorit build HP na GWcka =) Prosim o zhodnoceni ...

 

Str: 11 + 17

Agi: 1 + 20

Vit: 90 + 10

Int: 88 + 24

Dex: 60 + 20

Luk 1 + 3

 

EQ:

 

Upper Head: +6 Feather Beret

Middle Head: Red Glassky

Lower Head: Evoluted Pipe

Weapon: + 10 Staff of Recorvery :)

Armor: +6 Sprint Mall -> PecoPeco/Marc

Shield: + 6 Valk shield -> Thara

Garment: +7 Wool Scarf -> Raydric

Boots: +7 Tidal Shoes -> Green Ferus

Accessory: Rosarko -> Alligator

Accessory: Spiritual ring

 

Skilly:

 

heal 10

bless 10

agi 10

angelus 10

pneuma 8

divine protection 5

aqua benedicta 1

 

Safety wall 7

Magni 4

aspersio 4

Meditatio 10

assumpio 5

Lex divina 5

Lex aeterna 1

SP rec 5

ress 4

impostio manus 3

sanctuary 7

suff 3

KE 1

TU 3 (Nwm jestli se vyplati)

a 1 bod zbude nwm kam ho dat =)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Guest Miltank

Ahojte =) Zkusil jsem vytvorit build HP na GWcka =) Prosim o zhodnoceni ...

 

Str: 11 + 17

Agi: 1 + 20

Vit: 90 + 10

Int: 88 + 24

Dex: 60 + 20

Luk 1 + 3

 

EQ:

 

Upper Head: +6 Feather Beret

Middle Head: Red Glassky

Lower Head: Evoluted Pipe

Weapon: + 10 Staff of Recorvery :)

Armor: +6 Sprint Mall -> PecoPeco/Marc

Shield: + 6 Valk shield -> Thara

Garment: +7 Wool Scarf -> Raydric

Boots: +7 Tidal Shoes -> Green Ferus

Accessory: Rosarko -> Alligator

Accessory: Spiritual ring

 

Skilly:

 

heal 10

bless 10

agi 10

angelus 10

pneuma 8

divine protection 5

aqua benedicta 1

 

Safety wall 7

Magni 4

aspersio 4

Meditatio 10

assumpio 5

Lex divina 5

Lex aeterna 1

SP rec 5

ress 4

impostio manus 3

sanctuary 7

suff 3

KE 1

TU 3 (Nwm jestli se vyplati)

a 1 bod zbude nwm kam ho dat =)

 

Malo dex, moc int.

 

Angelus 10? :P Utopene body, ktere maji byt v KE(v hrade nejde nahodit asu, tzn jedina nahrada je KE) na 10 a decrease agi na 3, 8 bodu vemes z angelusu, 3 z TU a 1 bod co ti zbyl.

Link to comment
Share on other sites

Jak říká milt, máš málo dex na gw priesta a zbytečně moc int - na FEčkách se nehaeluje vůbec (max. sanckem, ale to má konstantní heal) a na SEčkách leda barikády - a málo dex. Taky můžeš ubrat 3vit a nacpat to do str (imo 11 je trochu málo). Tu int a dex klidně prohoď a int dej na heal break.

 

A taky bych radši počítal se statama bez equipu:

Red glassky - můžou ti padnout brejle

Sprint Mail - imo zbytečně těžký. Radši silku/dia robu. A s pecem moc nepočítej, spíše ED/Marc.

Spiritual - radši (orl.) glovku se zeromem

+10 SoR leda na switch při healovaní empa/barikád, jinak Long Mace

 

Pneuma 8 jsem dobře pochopil jako pneuma a její prekvizity že?

Dal bych si klidně 10KE a 1ress (jestli to chceš fakt GW priesta)

Dal bych si i glorii, při rozbíjesní empa to sinx ocení a snipři na precastu taky.

Angelus ti stačí 2kový, stejně se to nevyužívá

Link to comment
Share on other sites

Tjn, dex aspon 80 .. odeme to sedi, coz. :P

Int - zbytecne moc, vit - tady muzes tak neco malo ubrat.

 

Upper Head: +6 Feather Beret - da se celkem bez problemu sehnat +7

Middle Head: Red Glassky - ok

Lower Head: Evoluted Pipe - lepsi gentlemans pipe

Weapon: + 10 Staff of Recorvery :) - tohle nesezenes, pocitej +8/9, ale na gw si vem spis long mace

Armor: +6 Sprint Mall -> PecoPeco/Marc - Sprint Mail nosi nekdo na gw? misto peca si vem ed

Shield: + 6 Valk shield -> Thara - ok

Garment: +7 Wool Scarf -> Raydric - ok nebo lepa dia mantak

Boots: +7 Tidal Shoes -> Green Ferus - ok nebo lepe dia bootsy

Accessory: Rosarko -> Alligator

Accessory: Spiritual ring - naco - budes healovat lidi s edckem? - ber radsi hiding rosarko, nebo misto rosarek dia ring/orleans glove

 

Angelus 10 - zbytecnost (staci 2 kvuli KE)

Magni - zbytecnost

Res 4 - na gw zbytecnost

to radsi pridej Impo na 5

Link to comment
Share on other sites

Saintku ? to i Silka mi prijde lepsi. Eve na co? Yellow ribbonka, horn .. to budou mit sinxove radost.

 

tak mimo kemp kdyz treba dochazi z mesta si muze switnout tharu,fb..ale kemp vs kemp jsou takove long range redukce perfektní­ - demo, grim..

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Podle toho, ze tam ma ten ress, jsem si myslel, ze to nema byt uplne pure GW HP, ale chce ho trochu i na PvM. A koukam, ze tam psal i equip, toho jsem si nejak vubec nevsim, ale vy uz jste to stejne napsali za me. :P

Link to comment
Share on other sites

Saintku ? to i Silka mi prijde lepsi. Eve na co? Yellow ribbonka, horn .. to budou mit sinxove radost.

 

Psal jsem jen na switch..jak uz psal Cedrik na kemp vs kemp popripade za barikadou je to super. S naplusovanou saintkou mam dost def, ze preziju sonic do ribonky. Ewe dava 1 def a kdyz pouzivam evolved pipe, tak me nenapada nic lepsiho, co vzit.

Link to comment
Share on other sites

Aha .. kemp vs kemp .. ja myslel ze to ma na Reborn, tak jsem o tomto typu boje vubec neuvazoval. :P V takovym pripade bych zahodil smokieho a vzal druhyho alligatora.

Def 1 maj i obyc. brejle od npc (nebo z huntu Fathers Sunglasses - nezmeni se script podle popisku ? :devil2: ), na to nepotrebujes EWE. A kdyz chces neco lepsiho, tak krom slot. brejli muzes mit red glassky.

Link to comment
Share on other sites

Na GW je range vÄtčina skillů. Vyjí­mka je asura, sonik a pak třeba BB/CT. Jediné co stojí­ za zmí­nku je sonik, asuru by ten priest stejnÄ nemÄl přeží­t. Je mi jasný, že je nejlepÄí­ switchovat, ale yellow ribbonka/bandana je tak OP item, že se diví­m, že ho GMka vůbec pustili do obÄhu. 75% long range redukce + unfro element armor + nějaká ta mdef takovou wiznu úplně vynuluje.

 

Na middle/low je samozřejmÄ nejlepÄí­ hahoe maska... priestí­me s íşsmÄvem :P Na middle se dá použí­t jeÄtÄ dark blinder, kdyby nÄkdo chtÄl. Na priestovi mám int stejnou a blind dostávám. Pak je jeÄtÄ možnost brejle s nÄÄí­m užiteÄným, třeba nightmare, pokud by mÄl low int GW HP. Low je jeÄtÄ možnost gentleman pipe, ale to se hodí­ zase spí­Ä u nastackované DH redukce (50->52 je velký rozdí­l).

Link to comment
Share on other sites

k cemu int když se na gw nehealuje? :P není­ už lepÄí­ ta str..? když je váha stejná....

Naco str - budes mlatit nekoho rodkou ? Nosnost ti to nezvedne.

Na gw se healuje, minimalne od dob SE - barikady.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m, na cestÄ je priest, tak jsem se doÄel poradit ohlednÄ jeho budoucnosti. Je to PvM tank, který se občas přijde podí­vat i na GW moje main postava, se kterou dÄlám vÄechno :D. Mám v plánu s tí­m dÄlat gigantické vlaky mobů vÄeho druhu, tankovat MVP, supportit GW, expit vÄude, kde se dá, blbnout ve mÄstÄ, vysedávat v hospodÄ,... :thumbup:. Dlouho jsem přemýÄlel jestli 100vit, nebo fulldex, jestli mÄ nebude bolet nizká int, ní­zká dex atp. Nakonec vyhrála status rezistence:

 

str 1+xx

agi 1+xx

vit 92+8 (green freus)

int 79+22 (při auře healbreak)

dex 71+19

luk 1+x

 

Do equipu mám zatí­m daleko a pokud se budu i nadále vÄnovat jen priestovi, tak dlouho ani žádný nebude :P KaždopádnÄ by ve finále mÄl obsahovat:

klasické redukce (raydric c, thara c, hodremlin c, beret, bathorka c)

def gears (opera masque, safety ringy, pří­padnÄ magni+odin+sb combo)

hp gears (pecopeco c, green freus c, tidal+wool combo)

Romantic flower (!!!)

a moji super truper +7 Staff of recovery, kterou Äasem jeÄtÄ prasknu

 

Overupgrade nepřipadá v íşvahu, na to nemám nervy, vÄechy obleÄky jsou a budou +4 :)

 

A když už 100 vit, tak se vyplatí­ angelus 10 (kór při PvM), nebo ne? To už je ale ovÄem nároÄné na skillpointy, no zkusil jsem sesmolit něco takového a Äekám odezvy :)

skilltree

 

Předem dÄkuji.

Link to comment
Share on other sites

...

Pokud chces univarzal postavu na vsechno, tak bude prinejhorsim pouzitelna na vsechno, ale vzdycky se najdou lidi, kteri na tu konkretni cinnost budou mit postavu (vyrazne) lepsi.

Angelus je diskutabilni - hodne lidi ti napise ze je to nanic. Urcite bych dal aspon 1 bodik do KE (ubrat za angelus nebo sw).

Link to comment
Share on other sites

No pokud chce tankovat ví­c mobů, MvP atd, tak angelus udÄlá minimální­ rozdí­l. řekl bych, že tu asi včichni tuÄí­, jak funguje equip def a vit def a co dÄlá angelus, ale pro jistotu to pí­snu aby každý věděl co od toho skillu může Äekat.

 

Equip def - souÄet def z equipu, karet a plusování­ (+ pří­padnej bonus z BC) - tato def redukuje pří­chozí­ dmg procentuálnÄ - tzn 50 def = 50% redukce, 60 def = 60% redukce

Vit def - celková vitalita - snižuje pří­chozí­ dmg o hodnotu této def - tzn 100 vit def => 1000dmg se sní­ží­ na 900

 

Angelus zvýÄí­ právÄ vit def až o 50% - tzn ze 100 na 150. Což vede ke sní­žení­ dmg od monstra o 50 (vzhledem k 100 vit charu bez angelusu).

 

Def se ale s rostoucí­m poÄtem tankovaných mobů snižuje, takže při poÄtu cca 12 mobů je def poloviÄní­ a 22 mobů už je nulová. Takže při tankování­ střední­ch a vÄtÄí­ch vláÄků se angelus úplně ztratí­.

Pokud jde o tankování­ MvP, tak tam je naopak dmg tak vysoký, že nějakých 50 dmg dolů tÄ fakt nezachrání­. Přece jen jestli dostanu ÄoÄku za 5000 nebo 4950 už je celkem jedno. Naví­c podobnÄ jako u vláÄků - boss má často moby, takže ten angelus se projeví­ o to ménÄ.

 

Být tebou radči pojedu mí­sto angelusu 10 jen lvl 2 a potom bych dal lvl 3 decrease (nebo cure a lvl 2 decrease), body z HP je blbost využí­vat v acolytovi, je lepÄí­ si dojet aspe, určitě impo (10 atk se určitě hodí­) a lvl 1 KE (pokud se chceš podí­vat na GW, tak u první­ch warpů jsou jeÄtÄ lidi s assu, tak jim to shodí­Ä), zbytek do safetky, sancka nebo TU.

Pokud si myslí­Ä, že impo nepotřebujeÄ, tak okrouhni safetku na 7, aspe nech 4, magni na 3 a hoÄ si lvl 10 KE. Jsou situace jak v PvM tak na GW, kdy to dost možná využijeÄ. Já bych asi jel tu první­ možnost, ale rozhodnÄ bych HP s lvl 10 KE tak rychle neodsuzoval, zvláÄÂť když se na GW v hradÄ assu použí­t nedá zatí­mco KE ano.

 

Vit 100 - na HP mám 90 bez equipu, když chci nÄkam, kde bych chytal negativní­ statusy (inkarnace a podobnÄ), tak se dá s equipem vytáhnout 100+ vit (4 fabre, green ferus, necklace se sporou, neslot necklace, yellow ribbon). Nechci tÄ odradit od 100 vit, ale nebál bych se jet ménÄ s tí­m, že zbytek kdyžtak doladí­m equipem. Přece jen v PvM dexu určitě využijeÄ a ty body ve vitÄ jsou už docela drahé. Naví­c stun resist je už od 97 vity, na curse ti pak staÄí­ vzí­t neklace se sporou nebo 2 neslotový a nemusí­Ä ani mÄnit rodku.

 

 

 

 

betr: k té str na HP... když se lidi nebojí­ utratit na GW o pár tisí­c ví­c, tak si nakoupí­ pár kafra karet a nemají­ co řečit :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

betr: k té str na HP... když se lidi nebojí­ utratit na GW o pár tisí­c ví­c, tak si nakoupí­ pár kafra karet a nemají­ co řečit :devil2:

Ted nevim na co narazis. Psal jsem jen ze str z eq nezveda nosnost.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Prosim o nejaky zasveceny komentar. Vicemene PvM HPcko by to melo byt s jistou malou prilezitosti nakouknout na GW

 

Rozdeleni statu v techto 3 variantach (s Agi + Bless, bez equipu, Int odladeno na Healbreak):

 

1. Str 1+17 Agi 1+20 Vit 86+7 Int 79+22 Dex 78+19 Luk 1+2

 

2. Str 20+17 Agi 1+20 Vit 82+7 Int 79+22 Dex 77+19 Luk 2+2 aby unesl nejaky ten gem a pot

 

3. Str 3+17 Agi 1+20 Vit 91+7 Int 71+22 Dex 80+19 Luk 1+2 Vit by se doladilo acesorkem, kartou na 100

 

 

 

Skilly aco: Bless, Heal, IAgi 10; Divine prot 5; Angelus, DecAgi 2; Aqua, Cure 1; a Ruwach az Pneuma = 49 skill point

 

Skilly HPcka: dve varianty

 

I. Assu 5, Impo 5, Asperko 5, Suffra 3, Meditatio 10, SW 7, Sancko 7, Recovery 1, Divina 5, Lexa 1, SP rec. 5, Res 1, TU 1, KE 10, Magni 3 = 69 skill point

 

II. Assu 5, Impo 5, Asperko 4, Suffra 3, Meditatio 8, SW 7, Sancko 7, Recovery 1, Divina 5, Lexa 1, SP rec. 5, Res 4, TU 3, KE 5, Magni 3, Gloria 3 = 69 skill point

Link to comment
Share on other sites

Také by mÄ zají­mala využitelnost Glorie jak u PvM tak i u GW priesta (na GW asi na to není­ Äas předpokládám, ale chtÄl bych to slyÄet od nÄkoho fundovanÄjÄí­ho :-D), protože abych mÄl aspoř glorii na 3 musí­m jeÄtÄ vrazit do KE 4 body, které by se možná dali uplatnit nÄkde jinde...

Dí­k

Link to comment
Share on other sites

Také by mÄ zají­mala využitelnost Glorie jak u PvM tak i u GW priesta (na GW asi na to není­ Äas předpokládám, ale chtÄl bych to slyÄet od nÄkoho fundovanÄjÄí­ho :-D), protože abych mÄl aspoř glorii na 3 musí­m jeÄtÄ vrazit do KE 4 body, které by se možná dali uplatnit nÄkde jinde...

Dí­k

Vyuziti naprosto minimalni

pvm - prakticky na nic

gw - minimalni - snad jen kdyz mas v parte sinxe kterej nemuze nekoho trefit sonicem

ostatni - snad jedine na vareni

 

Pokud to hp ma bejt jak pises hlavne pvm, tak urcite res na 4 a pokud potrebujes nekde usetrit bodiky tak bych snizil ke.

Link to comment
Share on other sites

Vyuziti naprosto minimalni

pvm - prakticky na nic

gw - minimalni - snad jen kdyz mas v parte sinxe kterej nemuze nekoho trefit sonicem

ostatni - snad jedine na vareni

 

Pokud to hp ma bejt jak pises hlavne pvm, tak urcite res na 4 a pokud potrebujes nekde usetrit bodiky tak bych snizil ke.

 

S resem poÄí­tám na 4. Vychází­ mi magnif na 3, gloria na 3 a KE na 4 (abych mohl glorii). Kdyz zrusim glorii budu mit navic 7 skillu, ktere mohu nacpat do meditatio (zatim 7), SW (zatí­m 7), magnif (zatí­m 3), impositio manus (zatí­m 3), aspo (zatí­m 4) nebo TU (zatí­m 1). Sanctuary asi nema cenu davat na 10, 7 staÄí­...

Link to comment
Share on other sites

S resem počítám na 4. Vychází mi magnif na 3, gloria na 3 a KE na 4 (abych mohl glorii). Kdyz zrusim glorii budu mit navic 7 skillu, ktere mohu nacpat do meditatio (zatim 7), SW (zatím 7), magnif (zatím 3), impositio manus (zatím 3), aspo (zatím 4) nebo TU (zatím 1). Sanctuary asi nema cenu davat na 10, 7 stačí...

nejak mi to nevychazi:

mam na HP: http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20gXaNsXdAhFbnqBqnqEInkfcAJy

 

kdybych chtěl glorii: http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20gXaNsXdAhFboroqnqEyAkfcAJy

 

kde je problém ..?

glorie bohatě stačí jedničková, ať už na vaření, nebo na +3 PD pro tahače, které by stejně dostal až na kempu

 

ještě by mohla trošičku ovlivnit SS.. ale stojí to za to?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...