Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Sancko 10 je zbyteÄný, od sedmičky healuje už vždy jen za 777, takže vyÄÄí­ level zvyÄuje jen poÄet healů. To je imho Äkoda 3 skillů. Magni 5 s tou dex je podle mÄ taky zbyteÄný luxus. Já osobnÄ použí­vám trojku a v pohodÄ mi staÄí­. Ale to už je asi spí­Ä o preferencí­ch. Jinak, že na k té robÄ... Stojí­ polovic toho co jeden ring, takže si myslí­m, že s tou můžes poÄí­tat :)

 

PrávÄ proto 10 Sanctuary, magni 5 déle vydrží­ a hlavnÄ jsem jiné skilly nechtÄl. K tomu equipu, Dia ringy vyhuntí­m solo, dia robu ne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

(67+23+99) % 8 != 0

 

Äesky, nemáÄ intu zaokrouhlenou na heal break, tedy souÄet tvé celkové int a tvého baselvlu by mÄl být dÄlitelný 8 beze zbytku.

 

Magni 5 je fajn, když ti nÄkdo hodí­ 5kové a mÄl bys trojkové tak si ho nepřepí­ÄeÄ, což ví­m že mÄ nÄkdy docela Ätve.

Sancko 10 je na nic, 7bohatÄ staÄí­, pokud tí­m teda nechceš healovat undeady, kde sancko mizí­ podstatnÄ rychleji.

10ková safetka je taky podle mÄ zbyteÄná, s tou dexou co máÄ si např. assu v safetce můžeÄ přehodit i když tÄ bude mlátit malá valkýra.

Já osobnÄ bych volil radÄji jedniÄkovou glorii pro snipery.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ME a support HP pro GC

 

Staty

 

Vit 63+7

Int 96+

Dex 80+

 

13 status pointu volných

 

http://calcx.wushuang.ws/?caxbLbiababbbbsbIabajaakzhaaaaaaaae5aaaaaaaaajZhMd6hMeueFhQlybplIbElTaafHaagaggaegaakb

 

Tady asi Int na 97+33?

 

Skilly

 

http://irowiki.org/~himeyasha/skill4/hpr.html?10gXdAwkdAhEbnjOqxkexAkFcAJy

 

Nevím ty poslední 2 skilly. Třeba SW 9 nebo SW 7 a magni 5?

 

DÄkuji za radu.

Link to comment
Share on other sites

ME a support HP pro GC

 

ME potrebuje intu zaokrouhlenou na MATK, cili tech 97 base pri tvem equipu.

Ja osobne bych doporucil pouzit Lich's Bone Wand +2×Necro, Brneni +3int cokoliv (nejlepe dia robu). Pokud jsi pri penezich, tak bych Wool a Tidalky vymenil za Naght Sieger Burning Manteau (+1%MATK) a Varianty.

 

Co se skillu tyce: Angelus ti staci 1, Decrease agi nepotrebujes (ty dva body, co z toho dostanes dej radeji do Divine Protection). Magnif rozhodne na 5, at ho nemusis hazet tak casto, Safetu nech 3, Impo 5 a zustanou ti 2 bodiky, ktere bych doporucil dat do Divine Protection.

 

V kazdem pripade pocitej s tim, ze ME bez stringu je prakticky nepouzitelne.

Link to comment
Share on other sites

ME a support HP pro GC

 

UrčitÄ bych jela více dex, podle mÄ je u ME buildu podstatnÄjší cast (dostateÄnÄ rychlý aby ti při castÄní ME nespadla safetyna/sancko), a když ti náhodou něco z toho spadne, tak aby do tebe dlouho nemlátili (tady to vyřeší spíš redukce než VITa).

K equipu: pro ME priesta jsou dostupná pÄkná komba, když už máš spiritual ring tak je fajn k tomu přidat Divine Cross a switchovat Zerom/Phen Clip (http://ratemyserver....tem_db&comid=63) ; popř. kombo Holy Stick a Exorcism Bible (http://ratemyserver....em_db&comid=128).

Ke skillům: SW a Sancko jsou pomÄrnÄ důležité skilly, takže pokud by zbyly nějaké skillpointy, určitě by se vyplatilo je investovat do nich.

Možná bych ještÄ ubrala Ress, ale všechno záleží na tom, co s tím chceš zabíjet a jak moc chceš hrát support. :)

Link to comment
Share on other sites

Určitě bych jela více dex, podle mě je u ME buildu podstatnější cast (dostatečně rychlý aby ti při castění ME nespadla safetyna/sancko), a když ti náhodou něco z toho spadne, tak aby do tebe dlouho nemlátili (tady to vyřeší spíš redukce než VITa).

K equipu: pro ME priesta jsou dostupná pěkná komba, když už máš spiritual ring tak je fajn k tomu přidat Divine Cross a switchovat Zerom/Phen Clip (http://ratemyserver....tem_db&comid=63) ; popř. kombo Holy Stick a Exorcism Bible (http://ratemyserver....em_db&comid=128).

Ke skillům: SW a Sancko jsou poměrně důležité skilly, takže pokud by zbyly nějaké skillpointy, určitě by se vyplatilo je investovat do nich.

Možná bych ještě ubrala Ress, ale všechno záleží na tom, co s tím chceš zabíjet a jak moc chceš hrát support. :)

 

Add komba, Divene Cross se kupodivu nevyplati, s tou Lichkou je vetsi dmg MEcka kombo Holy Stick +Exorcism Bible nemam odzkouseny, takze nevim, ale dle DB bych rekl, ze to bude lepsi nez Lichka co se dmg tyce, nevyhodou je, ze zas ztraci moznost met redukcni kartu ve stitu.

 

Edit: Testnul jsem Holy Stick a Exorcism Bible, je lepsi, zez lichka.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

FS High Priest (no GW)

 

Vit 93+7

Int 67+23 (Blessing, Red Glasses) = 90 na regen

Dex 81+19 (Blessing)

 

Stat Calculator

 

V calcu je jidlo +1 int, red glasses tam nedavají int.

 

Skill Calculator

 

Zbrař LI

 

Heal 10

Heal delay 10

All skill aftercast delay 10

 

NÄco špatnÄ?

 

Pouvazuj nad timto Int neni zaokrouhlena na regen, ale na velikost healu viz wiki pri teto inte a equipu budes met heal 2,8k oproti tvym 3k.

 

Skilly OK, jen bych pouvazoval nad lvl 1 TU a Sanctuary jen 6.

Link to comment
Share on other sites

S tím TU naprosto souhlasím, všichni říkají že TU na HP nikdy, ale už mi to nesÄetnÄkrát zachránilo situaci. Dle mÄ je to nutnost. A pokud ho chceš hrát aktivnÄ a nebude to jen boostovací dual, tak bych možná radÄji ubral z SW na to TU. Přijdeš tím o 1 hit, cast se nezmÄní, ne rozdíl od asperia, kde přijdeš o 30s z už tak krátké doby trvání.

A ano, násobek 6 int sice je na regen, což při takto nízké asi bude znát, ale dle mÄ je lepší zaokrouhlit právÄ na heal. BTW, tu dia robu poÄítáš takle jak ji máš, tj +7, nebo enchant? A zkusil bych považovat nad proxy skin a +6 variant shoes. MÄl bys sice ménÄ HP, ale dalších 7% redukce na všechny elementy, vÄetnÄ neutral, se poÄítá. Mimo to budeš mít více SP, kterých také nemáš na rozdávání. A co se týÄe zmínÄných variant, myslim že v dnešní dobÄ jsou reálné i ty +8, což ti přidá další hromadu DEF navíc.

Link to comment
Share on other sites

Inta: nasobek 5 je max Matk, nasobek 7 je min Matk, nasobek 6 je regen, ale ten opravdu neni dulezity.

 

Jak Excalibur pise, pouvazuj nad enchantem armoru i za cenu mensiho naplusovani. V tvem pripade bych uvazoval nad +3 vit, kde bys mohl dat base vitu jen 89 a dexu 95, nebo +3 dex, kdy bych base staty nechal stejne.

 

Proxi neni vubec spatny napad, jen varianty bych neplusoval. Musel bys dat ale 92 vity a 91 dexy (bez enchantnuteho armoru), 89 vit a 95 dex pri +3 vit armoru. Pokud bys pouzil +6 varianty, tak budes met o cca 1k HP min, ale o 7 vetsi def, coz si nejsem jisty, jak velka to je vyhra (dost casto moby pouzivaji skilly ignorujici def).

Link to comment
Share on other sites

No, jde o to, jak moc si člověk hraje na tu def. Při tÄch 50 to není zase tolik znát, to je pravda. Možná by opravdu bylo lepší +0. Ale Äím vÄtší máš def, tím víc je každá další vidÄt na damage co člověk dostává.

Proxy se dá vyhuntit, staÄí se dokopat ke questům a sehnat si parÂťáka až 3. A Äasem jde i ten +7 docílit. Ve 2 lidech s jednou sestavou a dÄlení na půl je reálný tak za 2 mÄsíce.

Link to comment
Share on other sites

Pouvazuj nad timto Int neni zaokrouhlena na regen, ale na velikost healu viz wiki pri teto inte a equipu budes met heal 2,8k oproti tvym 3k.

 

Skilly OK, jen bych pouvazoval nad lvl 1 TU a Sanctuary jen 6.

 

Vim ze je docela modni mit na HP spoustu dex a co nejmin int, ale s tak malou int bude imho furt zebrat o sp i v parte o 5 lidech. Na druhou stranu, pokud jak pise neplanuje chodit GW/BG, proc mit pres 100 dex? 100 vit je fajnovych :-)

Link to comment
Share on other sites

Taky nejsem zastáncem high dex (moje HP s 40+19 dex budiž důkazem), ale každému prostě vyhovuje něco jiného. Já mám rád, když můžu nÄkolik minut v kuse jen klikat heal za hodnÄ a o SP se nestarat, spoléhám na def a redukce než něco procastím a vysmívám se kamarádům, kteří s sebou musí tahat BP seedy nebo berry. Zase na druhou stranu mám lehce problém s dispell, decrease agi a podobnými nemysly, kdy prostě nestihnu procastit assumptio, increase agi nebo něco takového. Je obtížné ne-li nemožné postavit HP tak, aby na výbornou obstálo v každé situaci. Je na každém, aby si vybral prioritu, a pokud nÄkdo chce high dex na support, tak se nebudu hádat a poradím, potřebuje-li.

Link to comment
Share on other sites

Taky nejsem zastáncem high dex (moje HP s 40+19 dex budiž důkazem), ale každému prostě vyhovuje něco jiného. Já mám rád, když můžu nÄkolik minut v kuse jen klikat heal za hodnÄ a o SP se nestarat, spoléhám na def a redukce než něco procastím a vysmívám se kamarádům, kteří s sebou musí tahat BP seedy nebo berry. Zase na druhou stranu mám lehce problém s dispell, decrease agi a podobnými nemysly, kdy prostě nestihnu procastit assumptio, increase agi nebo něco takového. Je obtížné ne-li nemožné postavit HP tak, aby na výbornou obstálo v každé situaci. Je na každém, aby si vybral prioritu, a pokud nÄkdo chce high dex na support, tak se nebudu hádat a poradím, potřebuje-li.

 

Ja jen reagoval na Voltronuv odkaz na build, kde mel jeste min int. Myslel jsem, ze je dobre vedet pro i proti.

Link to comment
Share on other sites

Takže to HP by bylo na supp a na utankovani bossu Orc Hero, Orc Lord, Mistress atd.

 

Jinak HP už mám víc:

 

Vit 93+

Int 93+

Dex 51+ to byl prvni, dobrý na LAD

 

Vit 63+

Int 97+

Dex 80+ to je ME

 

Vit 93+

Int 67+

Dex 81+

 

ten poslední buid mám u 3 HP, ti jsou na supp a jako manželé(ky)

 

Ubrat Dex a dát to do Int?

Vit chci 100.

Link to comment
Share on other sites

Takže to HP by bylo na supp a na utankovani bossu Orc Hero, Orc Lord, Mistress atd.

Tak to by dle mého názoru mÄlo zvládnout každé HP, snad kromÄ battle a pure ME. Jen otázka zní, jak dlouho by to mÄl držet a jestli v případÄ dlouhodobÄjšího tankování bude mít nějakou asistenci a jestli to bude dual nebo na nÄm budeš 100% Äasu.

V podstatÄ jde opravdu jen o to, co se ti líbí a jak to rád hraješ. HP je statovÄ tak variabilní char, že neexistuje nejlepší build. Každý ti může říct svůj názor, může na tebe více či ménÄ tlačit, že ten jeho build je nejlepší, ale finální rozhodnutí stejnÄ bude jen na tobÄ. HP máš podle toho, co píšeš dost na to, abys poznal, jak vyvážit tu int/dex aby to zvládlo v pohodÄ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...