Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Jelikoz se blizi aura na sniperovi, tak dalsi na rade je muj manzel. A proto bych si rad nechal poradit, jak to HPcko udelat. Samozrejme ho chci mit jako tanka, co muze tahat cokoliv a co neco vydrzi. Dexu jsem prave moc jet nechtel, preci jen na jakykoliv akcich kde bych ho tahal jsou stringy a i jako manzel na SPcka bez stringu nebude. Tak me napaddaji dva buildy, bud totalni tank a nebo i trosku dex na ukor vity.

 

Jinak eq, je dany, nehodlam utracet jeste desitky milionu za eq na prista.

+6 Goibnes kombo (Helma, Armor, Garmet, Botky)

+7 SB s Hodremlinem

Safety ring + Safety ring

Evolved Pipe

Observer (pripadne kdyz bude hodne penez Red Glassky)

Rodka s 4x Fabre

 

Staty:

Vit - 122

Int - 121 (122 Red Glassky)

Dex - 44

Agi - 21, Str - 19, Luk - 3

 

HP - 15 871

SP - 2 435

Def - 53

MDef - 26

 

Druha varianta je s Vit 113 a Dex 56, ale ma to o 1,1k mene HP. Tak co si myslite vy? Jinak nejaky zaokrouhlovani tam asi neni a chtelo by, ale je to spise narychlo. A z precteni cele diskuse moc nevyplynulo, jak je nejlepsi dual HP. Jinak vyexpene to bude jako tahac a nebo na dual (ja vim jsem hroznej) Skily zadne utocne, jen pas a supp.

Link to comment
Share on other sites

 

Manžel mojí­ sniperky má:

83+7 vit

79+22 int

81+19 dex

bez equipu

 

Kdybych mohl tak dám asi jeÄtÄ ví­c dex naíşkor int (ale na pesta je potřeba 77 base int a na 101 int je nejbližÄí­ healbreak). V partÄ mi docházely SP snad jen na drací­ch, když se tahalo jen HPÄkama. Na heal a výdrž jsem si nikdy neztÄžoval :(

 

U priesta 2x 99 base staty jsou Äí­lený přestřel bodů, u vit se to dá jeÄtÄ pochopit, i když máÄ status imunitu na vit based statusy na 93+7.

121 int neni zaokrouhleno na healbreak, nejbližÄí­ healbreak je na 95+22 int (a stejnÄ mi to přijde jako moc int :) )

44 dex (odhaduju 25+19 dex)- i ze stringů bude ten casttime otravný, a pro manžela, který má rychle castit boosty a SPÄka pro snipera to bude pain (a to už jsem vidÄl castit betra s 25 dex redempko se slowcastem :unsure: )

 

K equipu- goibne kombo je přežitek, dává sice kapacitu hp a def, ale máÄ malé redukce a nemůžeÄ mí­t elementární­ armor (což je hlavní­ redukce v nÄkterých lokací­ch, i když to nÄkteří­ lidé nechápou, alespoř bathorka, pasana)

4x fabre rodka je na nic, pro manžela je nej dex surv rodka s dropsem/fabre, pro tanka long mace/recovery staffka (vyÄÄí­ heal vykompenzuje tÄch pár blbých hp co máÄ naví­c z 4x fabre).

Na tankování­ je skvÄlé kombo odin/stonebuck/magnis cap, valky mant (perfect dodge) s rayem a valk shoesky s ferusem, ale dá se v pohodÄ hrát i s tidal/wool setem

Tvůj upravený build s nějakým celkem obyÄ equipem by mohl vypadat cca:

http://calcx.wushuang.ws/?caxbLbiababbFaVb...baaacuaaaauaaaa

 

 

V souÄasnosti expí­m druhé HP, a to bude jen boostslave a manžel pro druhého snipera a final staty bude mí­t

89+8 vit

47+22 int

99+30 dex cca

Ale s tí­m se nÄkam do party asi moc nepodí­vám ^_^

 

 

 

 

Fuj to jsem to natáhl, ale snad pomůže :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
V souÄasnosti expí­m druhé HP, a to bude jen boostslave a manžel pro druhého snipera a final staty bude mí­t

89+8 vit

47+22 int

99+30 dex cca

Ale s tí­m se nÄkam do party asi moc nepodí­vám :unsure:

 

Jestli je to HP jen na boosty a SP, tak proc tak malo int a tak moc vit, kdyz bude jen stat ve meste? ^_^ Neni to spis build na GW? Mne se libi ten build, co mas u HP ted, tak bych si naklikal staty u HP ja, kdybych delal nove(ten muj ma 79 int, 73 vit a zbytek dex a trochu str, ale te dexi je az zbytecne moc, vita by se hodila vic).

Link to comment
Share on other sites

Me osobne se ten Vertoluv druhy build libi. Muj prcek na 94.lvlu ma ted staty:

 

STR 1

AGI 1

VIT 79

INT 52

LUK 1

DEX 95

 

Pokud to nekdy doexpim na auru, tak chci mit v souctu VIT 97, INT v souctu 77 a zbytek DEX...Je pravda, ze budu mit ponekud malo SP, ale jelikoz ted uz vsude tahame kiss, tak to ani moc nepocitim...Na normalni hrani je to super, protoze ten rychlej cast je vazne znat...Na GW nevim, precijenom jsem na nich uz dlooouho nebyl... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

 

Manžela na SP a boosty nemáÄ pořád ve mÄstÄ, i když ho máÄ na follow za sniperem, tak potřebujeÄ občas něco odtáhnout. Třeba v abbey2 nekra, v nÄkterých lokací­ch třeba odtahujeÄ mvp. HP bez vit pro mÄ neni HP! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ty body z HP skillů co jsi dal do aco skillů dej radči do safety nebo KE, asperko na 5 taky zbyteÄnost
Jelikoz se blizi aura na sniperovi, tak dalsi na rade je muj manzel. A proto bych si rad nechal poradit, jak to HPcko udelat.

aspe na 5 neni spatne hlavne kdyz to ma jako manzela ke snipce

KE se hodi asi jen na gw nebo kdyz ti nekdo na pvm mape prekazi a expilo by ti to lepe bez nej tak mu muzes prepsat asu lvl1 ke a on nasledovne snad uz zakopne (toto je zakazane tak musis bejt sikovnej aby si nabyl vyscreenovan :-D)

na gw nevim jestli chodis to by se mozna to KE na vic vyplatilo jinak ne

Link to comment
Share on other sites

Ahoj...

mam jeste jednu otazecku. Predstavte si tento build.

 

Int: 95+22

Vit: 92+8

Dex: 49+19

+7 Wool (Ray), +7 Tidale (Green Ferus), +6 Odin (Peco) 2x Safety Ring, +7 SB (Hodremlin), Opera, +7 Magnis Cap

a v ruce +8 Staff of recovery

Def je 57 a HP 13,8k, SP 2391

 

a ted bych se rad zeptal...je lepsi mit +7 Magnis Capku a nebo +4 Evolved Helmet of Orc Hero

- s Magnis je def 57 a 13,8k HP

- s Orc Hero helmou je def jen 50, ale zase 10% HP vice a +1 Vit

 

a druha otazecka smeruje na zbran

+8 Staff of recovery a nebo Int Surv Rodka s Necromancer Card

(s Intovou rodkou muzu dat 4 bodiky mene do INTy a dat vetsi Dex, navic mam +400 HP..jestli dobre chapu ten heallbonus na 117 int)

 

Diky a to uz by byl asi finalni stav.

Link to comment
Share on other sites

je lepsi mit +7 Magnis Capku a nebo +4 Evolved Helmet of Orc Hero

- s Magnis je def 57 a 13,8k HP

- s Orc Hero helmou je def jen 50, ale zase 10% HP vice a +1 Vit

 

Já mám nejradči odin/magni/sb set, ale pokud už máÄ třeba hromadu karet v jiných armorech/Ätí­tech, nebo chceš tahat lehÄí­ equip, tak bude asi lepÄí­ ta evolvina. Ale vit na ni radči nezaokrouhluj, nikdy neví­Ä co jeÄtÄ přijde za ultimátní­ headgear :D Ale orc hero helma může být fajn, napří­klad na skilly, které neovlivřuje def- earthquake, spiral atd.

 

a druha otazecka smeruje na zbran

+8 Staff of recovery a nebo Int Surv Rodka s Necromancer Card

(s Intovou rodkou muzu dat 4 bodiky mene do INTy a dat vetsi Dex, navic mam +400 HP..jestli dobre chapu ten heallbonus na 117 int)

 

Tady bych zůstal o SoR- heal Lv10 3047

U surv rodky je to- heal Lv10 2721 a můžeÄ dát o 6 dex ví­c

 

SoR je vždy lepÄí­, můj priest má 79+22 int a s +8 SoR má heal Lv10 2822. Dokonce kdyby jsi sní­žil int na mou íşroveř (ubral 16 int), můžeÄ přidat dokonce 22 dex, což je oproti int surv rodce skoro 4x efektivnÄjÄí­ a jeÄtÄ máÄ vyÄÄí­ heal :D A rozhodnÄ bych nezaokrouhloval u priesta int na equip- jdeÄ do jiné lokace, přehodí­Ä equip a hned jsi o healbreak ní­ž. Tady by stačilo, aby jsi Äel nÄkam s long mace a hned ti bude chybÄt 4 inty. TÄch 400 hp naví­c je jen drobnost oproti té SoR.

Link to comment
Share on other sites

orc hero helma může být fajn, napří­klad na skilly, které neovlivřuje def- earthquake, spiral atd.

Já osobnÄ mám radči ménÄ HP a vÄtÄí­ redukce, takže když už bych Äel nÄkam, kde by hrozilo že dostanu EQ(nebo spiral - na spiral mam pneumu :D) tak bych volil yellow bandanu.

Link to comment
Share on other sites

Co ří­káte na tenhle build Pvm,MvP.

Staty:http://calcx.wushuang.ws/?caxbLbiababbEbjbrabajaakykaaaaaaaaljhhHaaaaaakPaaesaaeulccglybplIgKfNaafNaahghha

efaakbkkaaaaaaaabaaacuaaaauaaaa

Skily:http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20gXdNsXdAhFbnqBqnqEIAkfcAJy

Link to comment
Share on other sites

Neví­m jak vy ale já mam radči když je ta dex zaokrouhlená.. osobnÄ bych hodil 51dex na ukor neÄeho,nejspiÄ vit... 1-2 bodiky stejne neudelaji moc velky rozdil v HP ted..

Zaokrohlená dex je cool, ale pro non-archer classy je to jen kosmetická íşprava.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...