Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Guest Miltank

Vyuziti naprosto minimalni

pvm - prakticky na nic

gw - minimalni - snad jen kdyz mas v parte sinxe kterej nemuze nekoho trefit sonicem

ostatni - snad jedine na vareni

 

pvm - snip na SS

gw- snip na SS + mozna minimalni resist na statusy

 

Glorie ti prida crit rate 10, tedy stejne jako napriklad BG accesorko(snip bez crit gearu ma s boostama a 1 luk nejak 15-20 crit rate, tzn s dvema BG ackama a timdle ma k 50ti).

Takze v PvM, kdyz expis se sniperem je to jasna volba, na GW jen tehdy kdyz nekdo jeste za snipera SS pouziva a i tak se s tim musi opatrne protoze ten skill dost zasekava jak je do party.

 

Dweep: rozdí­l je v tom, že já poÄí­tám s lvl 10 angelus, možná tento skill ztratil svůj smysl v dneÄní­ dobÄ (jsem ze staré Äkoly) :-D

 

Co si pamatuju, tak byl angelus vzdycky k nicemu, protoze pridava vit def a ne equip def.

Link to comment
Share on other sites

Co si pamatuju, tak byl angelus vzdycky k nicemu, protoze pridava vit def a ne equip def.

 

Ano přidává vit def, což pro FS priesta co tankoval wiznÄ nebo hunterovi bosy, tak 5 let zpÄt, docela pomáhalo. V dneÄní­ dobÄ, kdy boss dáva klidnÄ i za 60k jednou ranou (bez redukci nějakým utoÄným skillem, viz dopl), to asi nemá moc smysl. JeÄtÄ o tom popřemýÄlí­m, zda to má cenu. :-)

Link to comment
Share on other sites

zrovna dopl dává nebezpÄÄnÄ jen spiral, který by mÄl def obcházet, ne? :)

 

ad angelus: jediný efekt tohoto skillu co jsem kdy pocí­til ( když bylo v partÄ HP co ho házelo ) byl ten, že to zaseklo při tahání­ :)

Link to comment
Share on other sites

zrovna dopl dává nebezpÄÄnÄ jen spiral, který by mÄl def obcházet, ne? :)

 

ad angelus: jediný efekt tohoto skillu co jsem kdy pocí­til ( když bylo v partÄ HP co ho házelo ) byl ten, že to zaseklo při tahání­ :)

DostáváÄ vÄtÄí­ pecku, pokud má nÄkdo ice pick (Cart Term, Soul Destroyer/Breaker). Ten skill je useless...

Link to comment
Share on other sites

DostáváÄ vÄtÄí­ pecku, pokud má nÄkdo ice pick (Cart Term, Soul Destroyer/Breaker). Ten skill je useless...

Zrovna tohle muze bejt PvM HPcku celkem jedno a s rcx to zasekavani snad neni tak srasny (tim ovsem nechci hajit smysl angelusu).

 

Nahazovat glorii s tim jejim delay kazdejch 10 vterin pri nekolikahodinovym exp kvuli ss - no to by me mohlo ... ale pokud ma nekdo vyssi lvl, tak proc ne.

Link to comment
Share on other sites

jaj dobre ze se tu resi nejaky priest, alespon mi to pripomelo ze bych se mohl podelit a zeptat se na nazory ohledne meho skill buildu.

predstavuju si to nejak takhle:

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20nxansXdAhFrssOqnqByAjS1Jy

 

mel by to byt vicemene GW HP, i kdyz co jsem si vsiml tak i v pvm se s tim kupodivu da hrat bez meditatia a s relativne nizkou intou [56 base] vytahne heal za 2383. a to KE10 je taky luxus pokud si oblecu sinXe do 94+ PD equipu a taham treba v niffu, s glorii na kempu pak tahac dokaze udrzet jakykoliv vlak i te nejhorsi wizne.

Link to comment
Share on other sites

jaj dobre ze se tu resi nejaky priest, alespon mi to pripomelo ze bych se mohl podelit a zeptat se na nazory ohledne meho skill buildu.

predstavuju si to nejak takhle:

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20nxansXdAhFrssOqnqByAjS1Jy

 

mel by to byt vicemene GW HP, i kdyz co jsem si vsiml tak i v pvm se s tim kupodivu da hrat bez meditatia a s relativne nizkou intou [56 base] vytahne heal za 2383. a to KE10 je taky luxus pokud si oblecu sinXe do 94+ PD equipu a taham treba v niffu, s glorii na kempu pak tahac dokaze udrzet jakykoliv vlak i te nejhorsi wizne.

MinimálnÄ bych mÄl výhradu k Angelusu... dal bych lvl 2 a Decrease agi 3.

Link to comment
Share on other sites

MinimálnÄ bych mÄl výhradu k Angelusu... dal bych lvl 2 a Decrease agi 3.

taky me to napadlo. kdyz angelus, tak lv2 nebo 10. a kupodivu nezastavam nazor ze by byl k nicemu, na jinem priestovy ho mam full i s divine protection. jel jsem to tak kvuli expeni pres GC capku a nemuzu si to vynachvalit at uz na low lvlu v sunken shipu, v orc cave nebo pozdeji v niffu. takze jsem na ten angelus zvyklej a beztak si ho asi budu nahazovat porad. no v kazdem pripade body u aco jsou uz rozdelene takze s tim nic nenadelam, chvili jsem si i pohraval s moznosti dat cure, ale to uz by se ani do BM neveslo.

hlavne by me zajimala vyuzitelnost lv1 TU u 1 luk HP, predevsim na GW samozrejme.

a taky to zda by nebylo vyhodnejsi usetrit 2 skillpointy za ress a nosit si radeji listky. pripadne kam pak s tema bodikama? SW/sanctuary?

Link to comment
Share on other sites

Jestli je to pure GW, tak se divim ze tu jeste nikdo nezminil (ne)smysluplnost plnyho magni... teda pokud primo neplanujes bejt se mnou v parte. :D

Ty dva usetreny bodiky - asi jeden do TU a druhej treba do SW.

A kdyz uz jsme u toho, tak jsem si vzpomnel ze jsem glorii vyuzival jeste pri TUckovani. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli je to pure GW, tak se divim ze tu jeste nikdo nezminil (ne)smysluplnost plnyho magni... teda pokud primo neplanujes bejt se mnou v parte. :D

Ty dva usetreny bodiky - asi jeden do TU a druhej treba do SW.

A kdyz uz jsme u toho, tak jsem si vzpomnel ze jsem glorii vyuzival jeste pri TUckovani. :)

magni se docela hodi, alespon kdyz jsem byl na GW za HW tak se mi celkem hodilo pokud jsem se dostal pod 49% vahy, celkem to setrilo spotrebu seedu. teda predevsim na FE v obrane to je fakt... ale i tak mi prijde magni 5 uzitecnejsi, at to aspon chvili vydrzi, nepotrebuju to porad hlidat a muzu dal spokojene pneumovat/lexovat. o vyhodach TU nejsem vubec presvedcenej, nejak si nedovedu predstavit ze bych tim nekoho zabil a SW na vyssim stupni muze byt fajn pod empo, ale primarne ten skill bude asi stejne proti asuram/sb/hazeni pneumy od nepratel.

Já bych se vykaÄlal na BSSko, uznávám že na dneÄní­ch gw by to mÄlo využití­ brutální­, ale kdy se ti povede postavit se vedle 2aco class.

http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/hpr.html?20gXaNsXdAhFbosOqnkbyAjScAJy

 

Popř. pokud pure gw, tak bych přelil body z meditatia do decrease

no pokud si mam vybrat tak pro me osobne je BSS>dec.agi>meditatio. a ono se to da s druhym HP a treba asurakem sehrat alespon pred nabehem nebo vlezem do hradu. pak uz na to asi cas nebude, to je fakt. ale prijde mi ze priestu s BSS beha na serveru opravdu malo, pritom si verim ze ten skill ma urcitou perspektivu a kdyz nic jineho, bude to alespon otevrena moznost navic.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Na normalnich GW nema priest na nic jineho cas nez blessovat(pripadne agi na aspd) first line, co permanentne dostava dispel, obcas hodit status/pneumu/neco lexnout nebo dat KEcko. A kdyz nahodou nekdo nema instant cast/nebo temer instant tak muze hazet sufru. Priest co by nekde zmatene behal, aby hodil BSSko je trash priest...A to ze to hodisi pred hradem? Na SE ti to padne nez nekam dobehnes a i kdyby ne, tak dostanes hned dispel.

Link to comment
Share on other sites

Záleží­ na jaké GW to chceš. V souÄasné chví­li by nebyl k zahození­ build s lvl 10 mace mastery na empo. BSS mám, použí­val jsem pár let zpátky, teÄ ho shodí­Ä switchem armoru -> nanic. Když osekáÄ BSS, Glorii, Ress tak při lvl 7 sancku a SW ti vyjde bez potí­ží­ lvl 5 magni a lvl 10 KE + 10 meditatio (bez nÄj bych na GW za HP nevyrazil - uÄetří­ spoustu BP)

 

 

Na trochu vÄtÄí­ch GW (klidnÄ by to mohlo nastat i na Rebornu, ale musely by vÄechny stávají­cí­ gildy chodit plné - 25/25), který mají­ íşroveř (tak tady bych vidÄl trochu vÄtÄí­ problém) stejnÄ nejví­c použí­váÄ bless, agi a pak daleko za tí­m KE a pneuma, pak sancko safetka a pak zas dlouho nic a lexa se statusem.

 

KE, pneuma - KE na lidi vepředu, pneumu do ganbnutýho magnetu (vÄtčinou ji ale drží­ champ)

sancko, safetka - safetka tak na odbourání­ pneum, sancko na barikády/GS/empo

lexa, decrease - musí­Ä vybÄhnout, HP nemá dobrej HP násobiÄ -> smrt

status - vÄtčina lidí­ má imunitu na co jen může (97 vit/ 100% redukce na stun z equipu + ED) - statusujeÄ tak maximálnÄ sleep.

 

Suffra - včichni mají­ 135-150 dex (enchant armorů, orleany, dex jí­dla atd)

Aspe - kdo potřebuje, má convertory

Impo - možná tak na asuráka nebo SinXe, ale oba chytají­ dispel tak často, že to máÄ celkem jedno.

Heal - na GW? Možná tak na barikádu/Äutr. Ale vÄřil bych, že s vysokým sanckem se bez toho obejdeÄ.

Assu - v hradÄ máÄ dispel okamžitÄ jak ti hrozí­, že dostaneÄ nějakej vÄtÄí­ dmg, naví­c moc dlouho nevydrží­

Gloria - nanic

Magni - včichni by mÄli chodit na 89%

TU - miluju priesty, co mÄ tí­mhle "čikanují­". Ví­c mÄ pomalu naštve decrease/heal do ED. Aby TU něco udÄlalo, musí­ být lexovaný a i potom nemusí­ do plných redukcí­ zabí­t (aspoř mám ten pocit, že jsem to tak tak přeží­val).

 

Je to smutné, ale je to tak.

 

OsobnÄ bych na pure GW (samozřejmÄ ne na Reborn) zvažoval i tenhle íşchylnej build.

Heal 3, Blessing 10, Increase AGI 10, Angelus 2, Divine Protection 5,

Demonbane 10, Ruwach 1, Teleport 2, Warp 4, Pnuema 1,

Aqua Benedicta 1, Increase SP Recovery 5, Mace Mastery 10,

Imposito Manus 3, Aspersio 4, Status Recovery 1, Sanctuary 7,

Safety Wall 8, Kyrie Eleison 10, Lex Divina 5, Lex Aeterna 1,

Meditatio 10, Mana Recharge 5

 

Možná jeÄtÄ safetka jen 7 a mí­sto toho 1 decrease.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Záleží­ na jaké GW to chceš. V souÄasné chví­li by nebyl k zahození­ build s lvl 10 mace mastery na empo.

Na trochu vÄtÄí­ch GW (klidnÄ by to mohlo nastat i na Rebornu, ale musely by vÄechny stávají­cí­ gildy chodit plné - 25/25), který mají­ íşroveř (tak tady bych vidÄl trochu vÄtÄí­ problém) stejnÄ nejví­c použí­váÄ bless, agi a pak daleko za tí­m KE a pneuma, pak sancko safetka a pak zas dlouho nic a lexa se statusem.

 

Lol. :D

 

Ale imo se vic pouziva lexa(u nekoho az moc, zdravim Jeka :P ) a status nez safetka a sancko. Potvrzeno statistikama. :P

 

decrease - musí­Ä vybÄhnout, HP nemá dobrej HP násobiÄ -> smrt

status - vÄtčina lidí­ má imunitu na co jen může (97 vit/ 100% redukce na stun z equipu + ED) - statusujeÄ tak maximálnÄ sleep.

 

Toho decreasu bych se zastal. Kdyz je na 10tce tak dava -12 agi, coz je napr u empobreakera vcelku poznat a hlavne vydrzi 65 sekund, takze kdyz to hodis nekomu kdo kolem tebe bezi hradem, tak z toho nebude mit zrovna radost.

Ja bych si ED napr na creatora(a vetsinu first line charu, jako stalker/dispel prof) nikdy nenasadil(bavime se tu o normalnich GW, kde lidi pouzivaji stackovane MS se salamandrama a 140 int), abych pak dostaval fire instanty. Zase je pravda, ze na statusare uz si se sniperem skoro nikdo nehraje, takze nemas moc sanci jak to SC chytit(stejne tak sleep na ktery ma i tak vetsina lidi nightmara v brylich a nebo imunitu z inty).

 

Jen pro upresneni, tim rozhodne netvrdim, ze HP ktere pobiha na GW a meta kolem sebe lexy/dec agi/statusy hlava nehlava je dobre HP, ale porad mi pride vyuzitelnejsi naklikat si 10 dec agi, 10 heal(kdyz je guilda vs guilda a branici je za barikadou, tak je to sancko stejne porad rusene ganbama na pneumy, co jsou pod barikadou a nebo tim jak se pod ni prehazuje magnet, takze to jinak nez healem nevyhealujes+ se da ten heal lip spamovat nez sancko)pripadne i to asu pred hradem, ktere ti sice vydrzi jen 100 sec, ale treba ti aspon jednu, dve rany zredukuje, nez mana recharge, ktery ti setri BPcka, co jsou stejne zadarmo a mas @storage/kafra karty a nebo gym passy.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ahoj, dovolí­m si položit záludnou otázku. Jaká celková DEX vÄetnÄ blessu a jobbonusu je v souÄasné dobÄ považována za rozumnou pro nonGW suportovýHP, který bude v PvM házet bosty, lexu, ress, tahat snad i tankovat? Ve skilech poÄí­tám i se safetkou na 10. ( VIT plánuju celkem 100). DÄkuji za odpovÄdi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z vlastní­ zkuÄenosti mohu doporučit Vit/Dex.

 

Staty

 

Vit 93+7

Int 67+23 (Blessing, Red Glasses)

Dex 81+19 (Blessing)

 

Skilly

 

Increase Agility 10

Blessing 10

Heal 10

Angelus 3

 

Cure 1

 

Aqua Benedicta 1

 

Divine Protection 5

 

Teleport 2

Warp 4

Pneuma 1

 

Decreace Agility 1

Ruwach 1

 

------------------------------------------

 

Recovery 1

Increase Spiritual Power 5

Meditatio 10

Assumptio 5

 

Sanctuary 10

 

Lex Divina 5

Lex Aeterna 1

 

Impositio Manus 5

Suffragium 3

Aspersio 4

 

Resurrection 4

 

Safety Wall 10

 

Magnificat 5

 

Heal za 2596 (+8 Staff of Recovery) a bude vÄtÄí­ až budou 2 Dia ringy. (Dia Roba je zatí­m na mÄ moc)

Link to comment
Share on other sites

Sanctuary 10

Magnificat 5

Heal za 2596 (+8 Staff of Recovery) a bude vÄtÄí­ až budou 2 Dia ringy. (Dia Roba je zatí­m na mÄ moc)

Sancko 10 je zbyteÄný, od sedmičky healuje už vždy jen za 777, takže vyÄÄí­ level zvyÄuje jen poÄet healů. To je imho Äkoda 3 skillů. Magni 5 s tou dex je podle mÄ taky zbyteÄný luxus. Já osobnÄ použí­vám trojku a v pohodÄ mi staÄí­. Ale to už je asi spí­Ä o preferencí­ch. Jinak, že na k té robÄ... Stojí­ polovic toho co jeden ring, takže si myslí­m, že s tou můžes poÄí­tat :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...