Jump to content
Reborn fórum

High Priest Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Uz dlouho premejslim o buildu za High Priesta zatim jsem vymyslel toto:

 

str 1

agi 1

int 88+22

vit 99+11

dex 48+19

luk 1 (u statu ktere mam na 1 zamerne neuvadim bonus)

 

Skill za acolitu:

heal 10

bless 10

agi up 10

angelus 2

agi down 2

aqua benedicia 1

ruwach 1

teleport 2

warp 4

pneuma 1

divine protect 5

cure 1

 

Skill za High priesta

 

safety wall 7

assumptio 5

meditation 10

BSS 5

impositio manus 3

aspersio 5

suffra 3

ke 4

sanctuary 3

sp recorvery 5

lex divina 5

lex aterna 1

gloria 3

magnificat 5

status recorv 1

ress 1

 

Melo by zbejt 3 skilly ktere pravdepodobne investuju do ress na lvl4, ale muzu si to rozmyslet a dat sanctuary na 6 coz uz ma ucinek a nebo SW na 10 uvidim jak se vse budu chovat v realu, protoze test server neni reborn:-)

 

 

Jinak v souvislosti s spiritama me napadl takovy killersky build max int a hodne dex v podstate velmi srovnatelna s vit (abych neco vydrzel) ovsem bylo by dosti obtizne delat nebo shanet Soul Linkera abych furt dostaval Spirit of Priest.

Mmch behem delsiho casu by se stal stejne nepouzitelny protoze ten spirit moc dlouho nevydrzi :( takze by tam pak stejne stal jak parez :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Uz dlouho premejslim o buildu za High Priesta zatim jsem vymyslel toto:

 

str 1

agi 1

int 88+22

vit 99+11

dex 48+19

luk 1      (u statu ktere mam na 1 zamerne neuvadim bonus)

 

17039[/snapback]

No zauvažoval bych na tom dát int 98+22 a vit 89+11

Dávat vit nad 100 nemá vůbec žádný význam krom pár HP naví­c a ty tÄ stejnÄ nezachrání­

Link to comment
Share on other sites

Mno a kdyz uz mas tolik VIT tak bys rozhodne mel mit Angelous na 10,aby se to vyplatilo :wub:

17051[/snapback]

to by bol samovrazedny build na gw

 

 

nechapem tych 110 int (predpokladam,ze je to aj s blessom) nie je to na sp regen tak naco ? o.O

vysoka VIT Ta spravi neumerne nachylnym proti utokom, ktore sa zvysuju so zvysujucou def+vitdef

 

ad skill build : zda sa mi to taky hybrid fs/gw ? mozno nie celkom podareny, na co ho stavias ?

Link to comment
Share on other sites

Na co ho stavim? mno na gw preci a jestli se to osvetsi to se jeste uvidi...... do vipu casu dost (aspon doufam :clap:)

btw: jak bys to jel ty?

17198[/snapback]

no co sa tyka statov, tak by som urcite ubral z VIT

a skills...no, na czRO sme sa myslim zhodli na default fs/gw builde :

gwskillbuild27iq.th.png

s 16 volnymi skill pointami, ktore je mozne zadelit podla chute x]

stat build s najvacsim uspechom je asi INT>VIT>DEX, dalej INT>VIT>STR

Link to comment
Share on other sites

PÄkné, ale kdyz se nato podivas tak tech 16statu je akorat tolik aby vyslo to co jsem psal, jen magni vyjde na lvl4(počitám ress1)

NicménÄ jsem koukal že už jsi tam dal gloria na lvl3 a pokud bys nechtÄl dat BSS tak nevidim duvod(protože na 3lvl nic nevydrží­) ty bych radči udelal KE na 10 Magnif na 5 a neco by melo zbyt(už fakt nevim kam bych to strčil, možna tu gloriu a BSS,ale to se mi přiliÄ nepasuje :whistling:)

Link to comment
Share on other sites

PÄkné, ale kdyz se nato podivas tak tech 16statu je akorat tolik aby vyslo to co jsem psal, jen magni vyjde na lvl4(počitám ress1)

NicménÄ jsem koukal že už jsi tam dal gloria na lvl3 a pokud bys nechtÄl dat BSS tak nevidim duvod(protože na 3lvl nic nevydrží­) ty bych radči udelal KE na 10 Magnif na 5 a neco by melo zbyt(už fakt nevim kam bych to strčil, možna tu gloriu a BSS,ale to se mi přiliÄ nepasuje :whistling:)

17815[/snapback]

naco ress1 pre GW priesta ?

ty si tam nemal sanctuary 7lvl

magnif na 5 je luxus

gloria je standard, neviem si bez toho priesta predstavit

bss je pouzitelny skill, aj ked vyzaduje dobru koordinaciu a kooperaciu

Link to comment
Share on other sites

Ehm ress1,neumim si predtavit priesta bez ressu by te tvoji spoluhraci na expeni asi ukamenovaly(ress listek dobra vec, ale ponekud nakladna pokud jsi nekdy expil v Juperosu).

Magnif4/5 pravda luxus(tam si to jeste rozmyslim).

Gloria, prosim osvetli mi jaky ma vyuzity ked vydrzi jen par secund a je po ni delay.

Sanctuary7 jsem tam nemel(bylo tam na 3), ale byly tam 3volne skilly.

Link to comment
Share on other sites

Ehm ress1,neumim si predtavit priesta bez ressu by te tvoji spoluhraci na expeni asi ukamenovaly(ress listek dobra vec, ale ponekud nakladna pokud jsi nekdy expil v Juperosu).

Magnif4/5 pravda luxus(tam si to jeste rozmyslim).

Gloria, prosim osvetli mi jaky ma vyuzity ked vydrzi jen par secund a je po ni delay.

Sanctuary7 jsem tam nemel(bylo tam na 3), ale byly tam 3volne skilly.

17915[/snapback]

Ress listky se daji nahuntit... a dobra parta neumira, pac nerada ztraci expy...

Krom toho, jak rika Raduz, je to GW priest. GW buildy to holt v necem maji tezke :]

 

Magnif 5 se hodi, doted bych ho na sve priestce nevymenil, ale neni potreba, aby ho mel v guilde kazdy. Na GW se stejne chlasta.

 

Duvody pro Glorii 3: Glo 3 trva 20 vterin. Vsichni katar Sinove/SinXove v parte maji nahle o 20% vetsi crit. Uz to, jako duvod samo o sobe, je postacujici. Druha vec je, ze tu na rebornu, pokud se nemylim, to ovlivnuje sanci na schytani statusu (ale ja tu nehraju, opravte me dyztak :]). Pokud je to LUK/3, je to 10% status shield.

Link to comment
Share on other sites

Ehm ress1,neumim si predtavit priesta bez ressu by te tvoji spoluhraci na expeni asi ukamenovaly(ress listek dobra vec, ale ponekud nakladna pokud jsi nekdy expil v Juperosu).

Magnif4/5 pravda luxus(tam si to jeste rozmyslim).

Gloria, prosim osvetli mi jaky ma vyuzity ked vydrzi jen par secund a je po ni delay.

Sanctuary7 jsem tam nemel(bylo tam na 3), ale byly tam 3volne skilly.

17915[/snapback]

asi by stacili odpovede goblina a sinarry, ale kedze to bolo na mna tak :

ress0 alebo ress4 <-v pripade gw priesta vyhodene 1~4 skill pointy, hovorim o GW builde, o pure GW builde

 

Magnif 3 alebo 5, pure GW lvl 3

sancuary 0/3/7 iny lvl nema zmysel kedze HP nema skill pointy na rozhadzovanie a 3 len v pripade ze ides safety wall = dex build

 

mno gloria na reborne *slint* teda ak plati ten stat change modifier o luk/3 tak :)

ak nie tak urcite emp break a s tym, ze ma cast delay dobry priest rata

 

ked uz sme sa bavili o tej glorii, niekde som zapocul ze u Vas ten stat modifier o luk/3 funguje, tak tu mate na zvazenie build, ktory som postavil prave na tomto predpoklade

 

Lucky MoFo

@99/70 + bosty + equip

str 14+17 3020weight limit

int 73+20 2419heal/2126maxsp

agi 1+18 154aspd s concentrakom !!$! empo = 386.47s :)

dex 57+18 50%redukcia casting time

vit 70+10 9970maxhp[4fabre]

luk 70+41 :) 12lucky dodge/statusy

 

55mdef ~36def

 

mno teoria je imunita voci statusom z lucku

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
asi by stacili odpovede goblina a sinarry, ale kedze to bolo na mna tak :

ress0 alebo ress4 <-v pripade gw priesta vyhodene 1~4 skill pointy, hovorim o GW builde, o pure GW builde

 

Magnif 3 alebo 5, pure GW lvl 3

sancuary 0/3/7  iny lvl nema zmysel kedze HP nema skill pointy na rozhadzovanie a 3 len v pripade ze ides safety wall = dex build

 

mno gloria na reborne *slint* teda ak plati ten stat change modifier o luk/3 tak  ;)

ak nie tak urcite emp break a s tym, ze ma cast delay dobry priest rata

 

ked uz sme sa bavili o tej glorii, niekde som zapocul ze u Vas ten stat modifier o luk/3 funguje, tak tu mate na zvazenie build, ktory som postavil prave na tomto predpoklade

 

Lucky MoFo

@99/70 + bosty + equip

str 14+17 3020weight limit

int 73+20 2419heal/2126maxsp

agi 1+18 154aspd s concentrakom !!$! empo = 386.47s  :)

dex 57+18 50%redukcia casting time

vit 70+10 9970maxhp[4fabre]

luk 70+41  ;)  12lucky dodge/statusy

 

55mdef ~36def

 

mno teoria je imunita voci statusom z lucku

18200[/snapback]

 

... /kis

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Simba

S boosty a Triple Vital Staff

 

STR 43+17

AGI 2+20

VIT 70+10

INT 60+24

DEX 81+19

LUK 38+2

 

nebo STR 33+17 a LUK 47+3 s Rosary(1) v tomto pří­padÄ by to mÄla být 100% imunita vůči Silence a Stun,ale jeÄtÄ s VIT 81.

 

Podle vzorce 97-vit-(luk/3) %

 

97-81-(50/3)% = -0,6666666666666667% :jump:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

vyplatí­ se za high GW priestku jet BSS sanct safe wall a TU ?nebo je tahle kombinace Äí­lenÄ Äí­lená ?smile.gif a vit kolem 60-70 int tak 100 a zbytek dex (co nejví­c) jo a vlastnÄ něco málo str?

Jo, to je podle mne nejlepÄí­ GW skillbuild u HP, vyjde to úplně přesnÄ na bodí­k

 

INT je imho ideální­ 79+22 (101) - healbreak na 99 (2520 s med10)

Při vit 70+base vyjde něco přes 90+ base dex, což je dostaÄují­cí­, nemá význam tahat dex na 99, ty body najdou jinde (vit) lepÄí­ využití­

Link to comment
Share on other sites

jo a ještě sem zapomněl... dostal sem totiž nápad: nahozenej berserk pot od alchy a vzí­t status/divest etc rodku a začí­t někoho řezat... třeba u empa když mu nemůžeš bez další­ch 2 aco dát BSS tak je to asi poslední­ šance proti ED s neuvěřitelnou aspd 161 cca

 

jinak sem si to teda zkusil hodit do calcu .. bss 3 (podle mě zcela stačí­) a na to TU bych se možná vyprd.. nevim no jedině že bych vynechal assu :X:D a dal to TU ..sem předtim asi zapomněl na meditatio..no tak bez TU > sufru lexu glo nebo impo na 5... i když je fak že pořád mě láká lexa > TU > město :angel_not:

 

no a zkusil bych

21 str

80+15 (viz obměny) vit a nejví­c času nosit 4x fabre

77+24 int to snad teda bude stačit když to řikáš ty :) (dyšta mí­sto fabre evil bone)

81+19 dex (zase když by možná bylo třeba tak 4x dex rod)

luk 1 .. holt to TU nebude mí­t moc velkou šanci.. ale stejně aby ten rozdí­l byl poznat tak bych musel mí­t luk 50 .. snad bude stačit glo lvl3

 

no a obměny: do acc 2x rosary of spore tim pádem na ruce můžu vzí­t cokoli a s kombem frig circlet valky shield odins bless (vše na +6) bych měl mdef někde kolem 50

nebo taky 4x fabre a 2x nimble glove :) nebo jako v tomhle pří­padě 4x fabre a 2x rosary of spore

garment snad brzo raydric a jinak asi marse (imho s tou mdef to bude skoro jedno)

Link to comment
Share on other sites

Na GW bych bez Long Mace nelez :P

 

To ja jo, nastesti nemusim hrat proti creatorum jako je Sepora a Constanse, takze si muzu dovolit na GW nosit dexovou Survivor's Rodku ... coz je pro meho dexoveho Hpriesta daleko lepsi reseni ... SW rulezz .... bez nej uz si nedokazu predstavit svuj zivot :P

Link to comment
Share on other sites

To ja jo, nastesti nemusim hrat proti creatorum jako je Sepora a Constanse, takze si muzu dovolit na GW nosit dexovou Survivor's Rodku ... coz je pro meho dexoveho Hpriesta daleko lepsi reseni ... SW rulezz .... bez nej uz si nedokazu predstavit svuj zivot :P

Není­ to lepÄí­ řeÄení­ pro žádného priesta. A klidnÄ se budu hádat :P

 

Neví­m kolik máÄ dex, ale předpokládejme že máÄ se survrodkou s boostama 110 dex

Asu bez stringů 0,8s, se 150 dex stringama 0,36s

-4 DEX - 0,88, se 150 dex stringama 0,39s

 

Naprosto nepodstatný rozdí­l v porovnání­ s redukcí­ 10% na vÄechny ranged íştoky

Link to comment
Share on other sites

zas tak moc dex nemam, ono vseho moc skodi, co si budeme povidat ..... rikej si co chces, ale pro mne jako nejlepsi reseni je dexova Survivor's Rod ... Lentilka je muj mazlicek a chci pro nej prece to nejlepsi ne? Build mam delanej tak, abych ustal lexovany AD a nez kdokoliv staci hodit druhy mam uz pod sebou pneumu :P

Link to comment
Share on other sites

zas tak moc dex nemam, ono vseho moc skodi, co si budeme povidat ..... rikej si co chces, ale pro mne jako nejlepsi reseni je dexova Survivor's Rod ... Lentilka je muj mazlicek a chci pro nej prece to nejlepsi ne? Build mam delanej tak, abych ustal lexovany AD a nez kdokoliv staci hodit druhy mam uz pod sebou pneumu :P

To nie je vzdy pravada po high delay skilloch (hlavne lexa) ti 2 AD stihnem dat aj ja..

Link to comment
Share on other sites

V tom pripade pak lehnu a jdu znova z mesta .... nikdo tu neni nesmrtelnej, to by nas pak prestalo vsechny rychly bavit ..... navic takova Survivor's Rodka dava jeste MATK + 15%, Maximum HP + 400 coz pro Hpriesta se 120int + s linkou + a cookie card, taky neni vubec k zahozeni :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...